Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2007., 10:36   #1
Question Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:49   #2
Quote:
dolphin1906 kaže: Pogledaj post
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
ja sam ti kod dr rozalije sokolić marušić. privatnica je. kad nazovem-ubaci me za 3-4 dana.
pregled redovni- papa test, ultrazvuk (iznutra), sa color doplerom i pregled cica-400 kn.
jest da košta, al meni je jako ljubazna i ok.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 10:04   #3
Možeš mi reći gdje je ona u Rijeci i kako joj je radno vrijeme?
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:31   #4
(ne znam smijem li reklamirati, ali: )
MARUŠIĆ-SOKOLIĆ ROZALIJA , dr., ginekološka ordinacija
51000 Rijeka, Moše Albaharija 2
(051) 344 026

Mislim da radi ponedjeljkom i četvrtkom popodne, a utorkom i petkom ujutro.
Ako nazoveš a nje nema, javit će ti se automat koji ti izrecitira radno vrijeme.

Ja sam isto kod nje, i preporučam
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:08   #5
Nje nema do 14.5. pa sam se naručila na broj koji se javlja na sekretarici. Muški ginekolog Oštrić Miljenko. Kakav je on?
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:00   #6
ja sam dobila preporuku na rozaliju, ali mi je na kraju ispala razocaravajuca....zvala sam je zbog narudzbe i skroz me popljuvala tipa sve zene imaju ginekoloske probleme, sta ti mislis da si nesto posebno i sl....
nemam pojma probaj.....cula sam ok stvari o njoj...ja ti idem u medico polikliniku, sanja jurica.....pregled ti je 450kn, zensak je ok meni bila sretno!!!
blue-panter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:35   #7
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
ja ti idem u medico polikliniku, sanja jurica.....pregled ti je 450kn, zensak je ok meni bila sretno!!!
ok je..ja sam isto kod nje isla godinama..
jedino me razocarala kad su se pojavili problemi vezani za hpv, tako da je za to nikako ne preporucam
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 16:32   #8
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala
__________________
maybe I look like a cutie but mess with me and I'll kick your booty
vestoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:02   #9
baš mi je neobično čuti da je doktorica marušić tako reagirala, ja idem već godinama kod nje i nemam nikakvih zamjerki
Kika_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:38   #10
Quote:
vestoni kaže: Pogledaj post
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala
digni uputnicu kod svoje ginicke i odi u kbc rijeka na gin. ploikliniku i obavi pregled tamo su ti doktor Vlastelic i docent alen finderberg tako nekako divni ljudi, to ti pricam iz osobnog iskustva ja zivim u crikvenici i imam ludacu od doktoirice koja mi je rekla da mi nije nista i da nisam trudna a ja pred 7 dana imala spontani u 8 tjednu trudnoce, a kod nje sam ti dolazila samo po uputnice za polikliniku, jer nisam zeljela imati vise posla s nestrucnom osobom, tamo ces bez beda obaviti pregled, dobit ces objasnjenje i sta je najvaznije toplu rijec...
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 05:26   #11
Quote:
vestoni kaže: Pogledaj post
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala
meni je Frkovićka na Brajdi super, sve je bilo kako je ona rekla i lose i dobro kod mene, ima dugogodisnje iskustvo, btw ja je nisam slusala,išla jos kod 2 ginica pa čak i ZG, pa sve ipak bilo kako je ona rekla, usput u Rijeckoj bolnici ginici prema njoj imaju veliki respckt
mariza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 17:37   #12
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
ok je..ja sam isto kod nje isla godinama..
jedino me razocarala kad su se pojavili problemi vezani za hpv, tako da je za to nikako ne preporucam

a koga bi mi preporucila za hpv? jer i meni malo taj dio nije cist....a svi kod kojih sam do sada bila su jos gori pa mi se ona cinila kao najbolji izbor?
blue-panter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 18:37   #13
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
a koga bi mi preporucila za hpv? jer i meni malo taj dio nije cist....a svi kod kojih sam do sada bila su jos gori pa mi se ona cinila kao najbolji izbor?
uh, stvarno ne znam
ja sam cijelo vrijeme isla kod nje..u periodu od nekakvih godinu dana sto sam vukla CIN I pa CIN II, jedino sto mi je dala su aciklovir vaginalete (koje su btw lijek za herpes ) i napravila jednu kolposkopiju za koju je rekla da ne vidi nikakve promjene..
nakon toga je rekla da ona vise nema sta sa mnom raditi, da moram na konizaciju, i uputila me na KBC..toliko o lijecenju
nisam znala kod koga bi drugog u Ri pa sam se skupila i otisla u Zg u Polikliniku Ginoderma cisto usporedbe radi, doktor iz Ginoderme mi je odmah vidio promjene na grlicu, a isto tako otkrio i promjene po rodnici, sto je njoj ocito promaklo..i jos uvijek nisam bila na konizaciji
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:28   #14
Privatna doktorica...ali je jako dobra Kalinić u Stossmayerovoj.
Brzo se naručiš i ženska je korektna i pedantna (ide mi i mama kod nje i dečkova mama) - nije mi bila simpatična na prvu ali sam odmah dobila feeling da zna svoj posao.
Što god činila NIKAKO na Škurinje u dom zdravlja...tamo radi neka uberglupača
Ja sam kod kalinićke kompletan godišnji ginekološki platila 450 kn.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 14:53   #15
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Što god činila NIKAKO na Škurinje u dom zdravlja...tamo radi neka uberglupača
Istina, fali joj ljubaznosti i takta. Ali jedna je od rijetkih (po onom sto sam cula i jedina) ginekologica koja na svakom pregledu prekontrolira i dojke i tako meni dragoj osobi spasila zivot.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:28   #16
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Istina, fali joj ljubaznosti i takta. Ali jedna je od rijetkih (po onom sto sam cula i jedina) ginekologica koja na svakom pregledu prekontrolira i dojke i tako meni dragoj osobi spasila zivot.
Nadam se da postoje dvije i da nije riječ o istoj.
Jer ova na koju ja mislim mi nije vjerovala kada sam joj rekla da imam problem sa venama i da ne želim uzimati pilulu (nije me čak ni pitala imam li taj problem, nego sam sama spomenula).
Rekla žena da probam, da sam ja premlada za probleme s venama (imala sam tada 23).
I rekla evo ti za mjesec dana recept pa probaj.
Ja probala koji mjesec poslije i nakon 3 dana uzimanja sam osjećala užasnu bol u nozi kao da će mi se vene rasprsnut i odmah pretala uzimati (nisam niti kutiju dovršila).
Zovem ja tu istu ginekologicu (pogledati ću kako se zove pa napisati) i kažem joj što se dešava a ona: joj, odmah ih prestanite uzimati, imali smo ima neko vrijeme problem sa tako mladom djevojkom upravo iz istog razloga...(valjda tromb) da nisam vidjela ne bi vjerovala, još pred 2 mjeseca bi vam rekla da nema šansi da imate problem zbog toga u tim godinama.

Eto jednom rječju KRAVA.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 19:04   #17
Ima dobar ginekolog u poliklinici sunce, ne sjećam se imena ali jedini je tamo.

Pristojan, objasni, skroz ok.
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 16:35   #18
Quote:
mitzy kaže: Pogledaj post
Ima dobar ginekolog u poliklinici sunce, ne sjećam se imena ali jedini je tamo.

Pristojan, objasni, skroz ok.
ciao, mozda dr.gusic???
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 13:50   #19
dr. olujić u mediku na krnjevu...
savršena žena, liječnica...
osijećaš se kao čovjek...
najiskrenija preporuka...
čekaš 3,4,5 dana..
kompletan pregled mislim 450 kn...
bitter&sweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 22:07   #20
Trebam preporuku za soc gin. u rijeci

Naime, trudna sam i cijelu trudnoću vodim kod privatnika. Privatnik mi ne može izdat uputnicu za bolnicu i potvrdu za porodiljni. Budući da vodim trudnoću kod privatnika soc,gin. mi ne želi izdat potvrdu za porodiljni (iako je zakonski dužna)..žena je luda, bezobrazna i neprofesionalna. Za sve pacijente pa tako i na mene mjesečno od hzzo-a dobiva 250 kn i tako mjesecima...godinama, a ne želi mi izdat običnu potvrdu za porodiljni....

Da vas ne zamaram s tim ima toga još, molim vas preporuku za normalne socijalne ginekologe u rijeci.

Hvala!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.