Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2009., 16:56   #1
Konzerviranje guma preko zime

Znaci stavili ste zimske šlape... Cime je najbolje premazati i zaštiti ljetne gume da ih očuvate preko zime? Glicerin il oni neki sprejevi?
Jibaaac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 17:07   #2
glicerin miješan sa vodom pola-pola.
prije toga gume opereš i iščupaš kamenje iz ripni.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 17:19   #3
da li se premazuje kompletno cijela guma ili samo rubovi?
maloljetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 17:33   #4
neznam. ja mažem samo bokove.
gazni sloj se ionako troši, ali nema razloga da se i njega ne namaže.
do proljeća to više nije masno pa neće imati utjecaja na vožnju.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 20:40   #5
A koliki treba tlak ostaviti u gumi?
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 20:48   #6
Quote:
komar20 kaže: Pogledaj post
A koliki treba tlak ostaviti u gumi?

Kako smo mi učili na osnovama strojeva.
Na 1-1,5 bara ispustiti gumu i objesit je - pravilan način.
U slučaju da se guma stavlja okomito, ili vodoravno, jedna na drugu, ne dirati tlak u gumama.
Mračno i suho, naravno.
Simple as that.
_ov3rflow_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 20:52   #7
Ja malo jace napumpam nego inace, kad su na autu pumpam 2.2 il 2.3 a kad stoje stavim 2.5 malo jace...
Jibaaac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:06   #8
Kako spremati i čuvati gume?

* gume čuvajte na suhom, hladnom i tamnom mjestu
* zaštitite ih od benzina, ulja i masti
* gume ne perite mlazovima vode pod visokim tlakom

Ako su gume na felgama i napumpane onda se moraju skladištiti tako da se "polegnu" na ravnu, suhu mračnu podlogu na sobnu temperaturu, ako su gume prazne bez felgi onda moraju stajati uspravno, kako stoje namontirane na auto, NE smiju bit polegnute

treba ih oprati i očistit od kamenčića...

evo pa ćitaj http://www.4gume.com/saveti/skladistenje-guma/
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:40   #9
kao da pič.... gladite a ne gume
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:49   #10
jbg ako je čovjek dao 4000kn za gume normalno da će ih pazit.....
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 02:34   #11
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
jbg ako je čovjek dao 4000kn za gume normalno da će ih pazit.....
ma nikakvo premazivanje nije potrebno... može se ali nemora... samo ih dobro oprat (i felge naravno) izvadit kamenčiće, ostavit gume i felge da se posuše i onda ih stavit na suho mjesto da dočekaju sezonu...

Evo već 5-tu godinu imam zimske gume koje samo dobro operem nakon zime i ostavim u skladištu i gume su OK, nisu ispucane i sve 5... ovo im je zadnja sezona, ne zbog istrošenosti nego zbog starosti...
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 06:58   #12
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
* gume ne perite mlazovima vode pod visokim tlakom
Zašto molim te?
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:02   #13
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Zašto molim te?
Ne moli mene nego Auto Krešu, to su savjeti sa njihove stranice.

Navodno pranje guma sa visokim tlakom na bokovima gume stvara sitne pukotine (pore) koje oštečuju gumu i smanjuju joj vijek trajanja.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 11:07   #14
Ja to radim ovako, jednostavno i bez puno kompliciranja:

Imam ljetne na alu, a zimske na čeličnim felgama, te jedne i druge nakon demontaže očetkam plastičnom grubom četkom sa svih strana, (i gume i felge) iskopam šarafcigerom kamenčiće iz ripni, te ih umotam u najlonske vreće i posložim u šupu na suho i tamno mjesto jedne na druge (polegnute)...!!!

Tlakove uopće ne diram, kao što niti ne balansiram kad stavljam na auto kod promjene, jer su već balansirane, samo nadopumpam po potrebi...!!!

Sve ostalo su perverzije...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 11:42   #15
Quote:
VTi underhood kaže: Pogledaj post
ma nikakvo premazivanje nije potrebno... može se ali nemora... samo ih dobro oprat (i felge naravno) izvadit kamenčiće, ostavit gume i felge da se posuše i onda ih stavit na suho mjesto da dočekaju sezonu...

Evo već 5-tu godinu imam zimske gume koje samo dobro operem nakon zime i ostavim u skladištu i gume su OK, nisu ispucane i sve 5... ovo im je zadnja sezona, ne zbog istrošenosti nego zbog starosti...
Čekaj malo...ako su OK, tj nisu ispucane kako kažeš, a što ih onda mijenjaš zbog starosti?...5 godina nije uopće puno, pogotovo što ih voziš samo u zimskom periodu.
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 14:11   #16
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Ne moli mene nego Auto Krešu, to su savjeti sa njihove stranice.

Navodno pranje guma sa visokim tlakom na bokovima gume stvara sitne pukotine (pore) koje oštečuju gumu i smanjuju joj vijek trajanja.
Ma molim te. A kad su na autu onda se smiju prati s miniwashom i jurit kroz lokve i sve. A kad ih skineš, popucaju od jačeg mlaza vode.
Bože mili po nekim savjetima ispada da ih treba pazit više nego vlastita jaja.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 14:47   #17
direktno s miniwashem po boku gume nikad...dete drago miniwash ispucava vodu pod tlakom od 180 bara (tolki je tlak kolko znam vise manje kod svih miniwasha, kod nekih ima i manje, kod nekih vise, al u globalu oko te brojke), i ak uperis u gumu tih 180 bara itekako moze ostetit bocni zid gume i na tom mjestu ga oslabit i guma na tom mjestu vise nije ko prije... razlika izmedu 2-2.5 bara u gumi na kolko se pumpaju naspram 180 s kojima napadas gumu je jako velka (stavi prste il ruku na mlaznicu pa ukljuci miniwash pa vidi onda kaje to).. a kakve veze lokva vode ima s ovim uopce...ne vidim poveznicu...i da, treba ih pazit vise neg vlastita jaja jer ti iste cuvaju ta ista jaja...

i da se jos nadovezem, nema razlike pranje miniwashem kad su na autu ili kad su skinute jer ih tak i tak ne peres bar ne direktno, nego pod nekim kutem s mlaznicom postavljenom da rasprsuje mlaz a ne da je uperen u tocci (kaj mislis zakaj se isto to preporucuje i za stakla farova i za stakla opcenito ak se pere miniwashem) , ne znam od kud si izvukel pucanje kad su skinute...
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 15:08   #18
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Zašto molim te?
Zato jer 170 bara MOŽE napravit rupu u boku. Stvarno može. Ali ako pereš normalno, sa cca 30 cm udaljenosti i s plošnim a ne točkastim mlazom - ide bez problema. Nema opasnosti.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 15:24   #19
Quote:
crvek2 kaže: Pogledaj post
direktno s miniwashem po boku gume nikad...dete drago miniwash ispucava vodu pod tlakom od 180 bara (tolki je tlak kolko znam vise manje kod svih miniwasha, kod nekih ima i manje, kod nekih vise, al u globalu oko te brojke), i ak uperis u gumu tih 180 bara itekako moze ostetit bocni zid gume i na tom mjestu ga oslabit i guma na tom mjestu vise nije ko prije... razlika izmedu 2-2.5 bara u gumi na kolko se pumpaju naspram 180 s kojima napadas gumu je jako velka (stavi prste il ruku na mlaznicu pa ukljuci miniwash pa vidi onda kaje to).. a kakve veze lokva vode ima s ovim uopce...ne vidim poveznicu...i da, treba ih pazit vise neg vlastita jaja jer ti iste cuvaju ta ista jaja...

i da se jos nadovezem, nema razlike pranje miniwashem kad su na autu ili kad su skinute jer ih tak i tak ne peres bar ne direktno, nego pod nekim kutem s mlaznicom postavljenom da rasprsuje mlaz a ne da je uperen u tocci (kaj mislis zakaj se isto to preporucuje i za stakla farova i za stakla opcenito ak se pere miniwashem) , ne znam od kud si izvukel pucanje kad su skinute...
180 bara?!...stvarno nisam znao da je toliko visok tlak? To je poput visokotlačne hidraulike koja je opasna i za čovjeka a kamoli za gumu...a da se vi niste malo prevarili u brojci?
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 15:45   #20
Šta malo... Jel imate vi miniwash doma? Ajd pročitajte tlakove na njima. Al ne ona velika reklamna slova nego stvarne tehničke specifikacije.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.