Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2008., 00:21   #21
Thumbs up

Quote:
DAR666 kaže: Pogledaj post
i ja idem u toplice 18.3 bio sam prosle godine ali na spinalnom odjelu. Sad cu u Hotel Minerva
Koliko je čekanje? Koliko si doplatio za Minervu? Koju dg. imaš?
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 00:31   #22
Meni je HZZO odobrio 3 tjedna rehabilitacije na koju sam čekala 6 mjeseci...
Pošto mi je bilo prvi puta,nisam znala što me čeka...Smjestili su me u DOM 2 jer nigdje drugdje nije bilo mjesta.Jad i bjeda od same zgrade,hrana odlična,raspored terapija napravila sam sama tako da sam imala i malo slobodnog između njih...
Julijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 08:02   #23
Quote:
Julijana kaže: Pogledaj post
Meni je HZZO odobrio 3 tjedna rehabilitacije na koju sam čekala 6 mjeseci...
Pošto mi je bilo prvi puta,nisam znala što me čeka...Smjestili su me u DOM 2 jer nigdje drugdje nije bilo mjesta.Jad i bjeda od same zgrade,hrana odlična,raspored terapija napravila sam sama tako da sam imala i malo slobodnog između njih...
znači ti ipak misliš da bi trebala nadoplatit tih 90 kn po danu? možda i bih tih 90 kn, ali 175 kn po danu mi je malo previše
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 09:59   #24
To ovisi o tebi.Znaš kak se veli:"Koliko para,toliko muzike."
Julijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 22:49   #25
sad po novome je 110 kn, dvokrevetna soba. meni su rekli da bi morao cekati 8 do 9 mj. da bi dobio terme, pa sam isao u minervu i tamo su me pozvali za oko mjesec dana. Naravno sad moram doplatiti smjestaj. (9 mj. je ipak malo predugo cekanja )
__________________
BRZI I MRTVI
DAR666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 19:48   #26
Ja sam jučer dobila odobrenje od HZZO za 3 tjedna rehabilitacije u Varaždinskim toplicama. Pitala sam za terme - čekanje je 7 mj., pa sam onda nazvala Minervu, pa su mi rekli da je kod njih čekanje 6 tjedana, to dođe u 5. mj., a ja ne mogu 5. mj., a oni 6 mj. ne mogu jer imaju kongrese pa nemaju mjesta, a 7 i 8 mj. mi bolje iskoristit za more. Zato tek 25.08. dolazi u obzir. I onda moram poslati odobrenje na fax i željeni termin pa da ću odgovor dobiti na adresu. A sranje ipak se to odužilo. A dobro glavno da obavim.
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 15:08   #27
Ja sam bila nekoliko puta, upravo se vratila.
Operirala sam naime u 11. mj. 2006. kralježnicu, pa sam preko HZZO i u 2. mj. 2007. i prije nekoliko tjedana od HZZO dobila 21 dan u Termi. Sada sam bila u jednokrevetnoj sobi, pa sam doplaćivala 40 kn po danu.
U Minervi jest doplata za sobu 90 kuna ako se ide i preko HZZO. Ljudi u zadnje vrijeme često odabiru smještaj u Minervi iako je i doplata zato jer se trenutno u Termi čeka oko 6 mjeseci za smještaj. Jedino poslije operacije prvi smještaj u toplice je bez čekanja.
obraćena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:10   #28
Quote:
obraćena kaže: Pogledaj post
Ja sam bila nekoliko puta, upravo se vratila.
Operirala sam naime u 11. mj. 2006. kralježnicu, pa sam preko HZZO i u 2. mj. 2007. i prije nekoliko tjedana od HZZO dobila 21 dan u Termi. Sada sam bila u jednokrevetnoj sobi, pa sam doplaćivala 40 kn po danu.
U Minervi jest doplata za sobu 90 kuna ako se ide i preko HZZO. Ljudi u zadnje vrijeme često odabiru smještaj u Minervi iako je i doplata zato jer se trenutno u Termi čeka oko 6 mjeseci za smještaj. Jedino poslije operacije prvi smještaj u toplice je bez čekanja.
Kakav ti je bio taj smještaj u Termama u jednokrevetnoj sobi?
Ja i tako moram čekati do 25.8.
Sretan Uskrs
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 10:56   #29
Quote:
Julijana kaže: Pogledaj post
Meni je HZZO odobrio 3 tjedna rehabilitacije na koju sam čekala 6 mjeseci...
Pošto mi je bilo prvi puta,nisam znala što me čeka...Smjestili su me u DOM 2 jer nigdje drugdje nije bilo mjesta.Jad i bjeda od same zgrade,hrana odlična,raspored terapija napravila sam sama tako da sam imala i malo slobodnog između njih...
a koliko vas je bilo u sobi, kažu da se za jednokrevetnu sobu i termama treba doplatiti 40 kn.
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 19:39   #30
obraćena, kakav ti je bio taj smještaj u Termama u jednokrevetnoj sobi?
Ja i tako moram čekati do 25.8.
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:34   #31
obraćena, kakav ti je bio taj smještaj u Termama u jednokrevetnoj sobi?
Ja i tako moram čekati do 25.8.
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:57   #32
obraćena, kakav ti je bio taj smještaj u Termama u jednokrevetnoj sobi?
Ja i tako moram čekati do 25.8.
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 15:47   #33
evo me, evo me... Smještaj u jednokrevetnoj sobi mi je bio bolji u odnosu na prošle godine u dvokrevetnoj iz jednog jedinog razloga: mogla sam gledati tv i slušati muziku kad sam htjela i kako glasno. Osim toga ništa posebno. Ah, da! I suprug je mogao doći preko vikenda i ostati! To se niti ne može zvati jednokrevetna soba, budući da je veličine tj. umanjenosti oko 7 kvadrata. Uglavnom, potrošila sam lovu, a izdržala samo 8 dana terapija od 21 dan jer me kao i uvijek počela boljeti kralježnica i noga, pa su mi sve terapije prekinute. Ležala sam u sobi, gledala tv, primala TENS struju i igrala igrice na laptopu.
Ah, da! Internet ne koristiti ni u ludilu!!! Imaju samo mogućnost internetskog priključka preko modema, a to koštaaaaaaaaaa!
obraćena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 19:09   #34
Quote:
obraćena kaže: Pogledaj post
evo me, evo me... Smještaj u jednokrevetnoj sobi mi je bio bolji u odnosu na prošle godine u dvokrevetnoj iz jednog jedinog razloga: mogla sam gledati tv i slušati muziku kad sam htjela i kako glasno. Osim toga ništa posebno. Ah, da! I suprug je mogao doći preko vikenda i ostati! To se niti ne može zvati jednokrevetna soba, budući da je veličine tj. umanjenosti oko 7 kvadrata. Uglavnom, potrošila sam lovu, a izdržala samo 8 dana terapija od 21 dan jer me kao i uvijek počela boljeti kralježnica i noga, pa su mi sve terapije prekinute. Ležala sam u sobi, gledala tv, primala TENS struju i igrala igrice na laptopu.
Ah, da! Internet ne koristiti ni u ludilu!!! Imaju samo mogućnost internetskog priključka preko modema, a to koštaaaaaaaaaa!
Dobro da si mi rekla. A što kažeš da uzmem lap top. Ja ga nemam, trebam ga posudit pa me malo strah to uzet da mi ga netko ne ukrade.
Ja nisam još dobila Terme mada sam poslala dopis i za to.
Za Minervu sam dobila smještaj 25.8. (ja ne mogu prije zbog godišnjih), ali piše mi da moram produžiti odobrenje jer da ono traje samo 30 dana. Možeš mi reći kako se to radi ako si ti morala isto to raditi?
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 20:43   #35
Quote:
kiki-ri kaže: Pogledaj post
Dobro da si mi rekla. A što kažeš da uzmem lap top. Ja ga nemam, trebam ga posudit pa me malo strah to uzet da mi ga netko ne ukrade.
Ja nisam još dobila Terme mada sam poslala dopis i za to.
Za Minervu sam dobila smještaj 25.8. (ja ne mogu prije zbog godišnjih), ali piše mi da moram produžiti odobrenje jer da ono traje samo 30 dana. Možeš mi reći kako se to radi ako si ti morala isto to raditi?
Ja sam kupila laptop par dana prije toplica i to u žurbi baš zbog toplica i požalila. Internet je skup, minuta oko 2 kune, a strašno je spor budući da je modemska veza. Ako ćeš biti sama u sobi, u sobu ti može ući samo sobarica ujutro kad posprema sobu.
Za Terme ćeš se načekati, ali je moguće da ćeš i negdje za to vrijeme dobiti i njihov termin.
Par dana prije nego ideš u toplice moraš ponovno otići na komisiju da ti produže toplice. Ista procedura kao i kod podnošenja zahtjeva za toplice. A zašto ne ideš na bolovanje, pa u toplice nego za vrijeme godišnjeg? U 8.mj. baš i nije dobro biti tamo jer je tada gužva zbog ljudi koji dolaze na kupanje.
obraćena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:25   #36
Quote:
obraćena kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila laptop par dana prije toplica i to u žurbi baš zbog toplica i požalila. Internet je skup, minuta oko 2 kune, a strašno je spor budući da je modemska veza. Ako ćeš biti sama u sobi, u sobu ti može ući samo sobarica ujutro kad posprema sobu.
Za Terme ćeš se načekati, ali je moguće da ćeš i negdje za to vrijeme dobiti i njihov termin.
Par dana prije nego ideš u toplice moraš ponovno otići na komisiju da ti produže toplice. Ista procedura kao i kod podnošenja zahtjeva za toplice. A zašto ne ideš na bolovanje, pa u toplice nego za vrijeme godišnjeg? U 8.mj. baš i nije dobro biti tamo jer je tada gužva zbog ljudi koji dolaze na kupanje.
ne mogu ić na bolovanje prije, jer onda zafrknem kolegice i one ne mogu dobiti godišnji. A kad budem išla u osmom isto ću uzet bolovanje neću trošit godišnji. Dobro da si mi rekla za internet, ne pada mi napamet da ga koristim gore.
Znači da moram dignut nove papire kod svoje dr.? Ili mi se na komisiji potpisuje na ove stare? Ako idem sa novima znači da mi sad ovaj put može odbit toplice ili ne?
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 10:15   #37
neće ti odbiti toplice jer su ti ih ionako odobrili...
Julijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 11:36   #38
da li u Termi u sobi ima TV? bila sam 2001 u Termi. poslije sam 6 puta išla u Minervu, ali samo zbog toga što sam možeš odrediti datum koji ti odgovara.
Malo me strah Ići u Terme jer te mogu baciti "bogu iza nogu"!! ali baš mi se ne da svake godine plaćati 90 kn nadoplate u Minervi. Da li je sad još skuplje?
sneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 13:04   #39
Čisto sumljam da Terme u sobama imaju TV.Minerva je hotel (bivši B kat.)Minerva je mislim 2006 god.u svim sobama postavila televizore i sa nešto satelitskog programa.Sada je nadoplata 110kn po danu.
Kiki ri ne trebaju ti novi papiri.Na postojeće papire(odobrenje) stavi se novi žig s datumom..To napraviš par dana prije odlaska da se ispuni njihov kriterij o 30 dana važećeg odobrenja od strane HZZO.
cocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 21:24   #40
Quote:
sneza kaže: Pogledaj post
da li u Termi u sobi ima TV? bila sam 2001 u Termi. poslije sam 6 puta išla u Minervu, ali samo zbog toga što sam možeš odrediti datum koji ti odgovara.
Malo me strah Ići u Terme jer te mogu baciti "bogu iza nogu"!! ali baš mi se ne da svake godine plaćati 90 kn nadoplate u Minervi. Da li je sad još skuplje?
110 kn za dvokrevetnu sobu. puno je to
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.