Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2012., 19:22   #1
Hijaluronska kiselina

Zanima me da li se Hijaluronska kiselina moze dobiti na recept kao tablete, dal ima toga uopce u apotekama kupiti? Koristi se za mnogo toga, izmedju ostaloga za zglobove koljena....
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:28   #2
kojekakvi preparati u kapsulama i tabletama, tipa hrskavice morskog psa i sl, mogu se nabaviti za liječenje tegoba sa zglobovima, ali prikrivaju činjenicu da ti sastojci ne mogu proći barijeru ljudskog probavnog sistema i otići tamo gdje bi trebale djelovati

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:30   #3
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
kojekakvi preparati u kapsulama i tabletama, tipa hrskavice morskog psa i sl, mogu se nabaviti za liječenje tegoba sa zglobovima, ali prikrivaju činjenicu da ti sastojci ne mogu proći barijeru ljudskog probavnog sistema i otići tamo gdje bi trebale djelovati

...
dakle samo injekcijama ubrizgati...
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:32   #4
ovisno o namjeni, da. znate da i kad se koristi u estetske svrhe, razlaže se potpuno u roku do 6 mjeseci?

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 20:07   #5
Dali itko zna gdje se moze kupit hijaluronski filler.....znam da ga je moguce nabavit
serena lol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 14:28   #6
estetska dermatologija-unosenje hijaluronskih kapi pod kozu

koje mogu biti nuspojave kod unosenja hijalurona pod kozu?!naime jucer navecer sam unesla ha kapi rougj-jal vital plus pod kozu i jako je oteklo......drugih nuspojava nema......kada ce otok splasnuti?
serena lol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 17:09   #7
Hijaluronska kiselina Split

Znate li tko je u Splitu dobar za apliciranje filera hijaluronske kiseline u nazolabijalne bore?
Jeli tko bio na filere u dr Lucije Vanjaka Rogošić?
vlatkasplit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.