Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 08:56   #61
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Ja sam dosta dugo pila vodu sa limunom,doduse ne odma ujutro ali kroz dan,iscijedila bi limun u flasu mlake vode i pila,za probavu je a i dosta sam smrsala sad neznam dali je bas od limuna
Mislim da je od limuna, ja istu stvar radim i kile idu puno bolje doli, prošli tjedan nisam stigla po limun, al ni grami nisu išli dolje.
vallys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:42   #62
Ja si popijem ujutro pola limuna i mlaku vodu. Čitala sam negdje da je to zdravo i da kao pomaže mršavljenju....ja sam i tako bila na dijeti pa ne znam jesu li kile išle što brže dolje zbog toga ili bi jednako brzo padale....
ma ja sam to više onak "vidla žaba da se konji potkivaju, pa i ona digla nogu". Malo više c vitamina mi i tako ne škodi...
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:42   #63
i ja sam pila vodu sa limunom i mislim da pomaže pri mršavljenju.... i ne znam zašto sam prestala pit, ali sutra ujutro odmah u trgovinu i nastavljam opet
__________________
pamtit ću te cijelog života, pamtit ću te ja, srest ćemo se u životu opet ti i ja...........
slatkatajna111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 07:27   #64
Quote:
slatkatajna111 kaže: Pogledaj post
i ja sam pila vodu sa limunom i mislim da pomaže pri mršavljenju.... i ne znam zašto sam prestala pit, ali sutra ujutro odmah u trgovinu i nastavljam opet
Tako je! Kod mene je učinak puno bolji kad pijem limunadu.
Kroz dan popijem 2 litre. Stavim po jedan limun na litru vode.
Limun mi je postao namirnica bez koje više neću bit u kući
vallys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 08:21   #65
Quote:
slatkatajna111 kaže: Pogledaj post
i ja sam pila vodu sa limunom i mislim da pomaže pri mršavljenju.... i ne znam zašto sam prestala pit, ali sutra ujutro odmah u trgovinu i nastavljam opet
A po čemu si zaključila da ti je baš limun pomogao u mršavljenju? Jesi u to doba i inače pazila šta jedeš ili si jela kao i inače,ali misliš da ti se ubrzao metabolizam.... ?
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 18:29   #66
pa kad sam pila vodu sa limunom pazila sam šta jedem i bila sam na dijeti, ali i kad sam počela normalno jest i dalje sam bila i mislim da mi je to pomoglo da se ne udebljam i osjećala sam se baš nekak lakše... ili sam si to umislila, hehe
__________________
pamtit ću te cijelog života, pamtit ću te ja, srest ćemo se u životu opet ti i ja...........
slatkatajna111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 07:56   #67
Quote:
slatkatajna111 kaže: Pogledaj post
pa kad sam pila vodu sa limunom pazila sam šta jedem i bila sam na dijeti, ali i kad sam počela normalno jest i dalje sam bila i mislim da mi je to pomoglo da se ne udebljam i osjećala sam se baš nekak lakše... ili sam si to umislila, hehe
Mislim da si nisi umislila jer se i ja tako osjećam
vallys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 08:02   #68
Popila sam po prvi puta pola limuna u toploj vodi pa da vidimo što će biti.......
malač is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 08:15   #69
Quote:
malač kaže: Pogledaj post
Popila sam po prvi puta pola limuna u toploj vodi pa da vidimo što će biti.......
Bravo, samo naprijed, ja ne pijem u toploj, ja stavim na litru vode 1 limun i to pijuckam tako 2 litre kroz dan.
vallys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:13   #70
Quote:
vallys kaže: Pogledaj post
Bravo, samo naprijed, ja ne pijem u toploj, ja stavim na litru vode 1 limun i to pijuckam tako 2 litre kroz dan.
Pa ni to nije problem napraviti.....1 limun i litra vode...ok.....
malač is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 23:37   #71
...ja pijem već dva mjeseca na tašte žlicu maslinovog ulja i žlicu limunovog čistog soka... kosa mi se skroz oporavila , skinula sam kile (približno 20 kila) iako jedem normalno...krv mi se skroz poboljšala , koža mekša...sve samo zbog ulja i limuna..eto da znate
sanabero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 00:01   #72
uu da.. limun je savršen za probavu u toploj vodi natašte, meni funkcionira i kad god mogu/hoću ja to primjenim

a sad nakon ovih postova mislim da ga budem češće konzumirala...
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 14:22   #73
Svugdje piše limun s toplom/mlakom vodom. Zašto ne s normalnom hladnom vodom koju inače pijemo? I ono što me još više zanima, što fali da se limun iscijedi u mineralnu vodu?
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 09:57   #74
Ma mislim da se ne mrsa od toga jedino ako korigujes ishranu.Mada je za probavu dobro,bar sam tako cula.
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.