Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 14:05   #101
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
sudeci po autorovim upisima, jedini problem u braku je njegova zena.
U potpunosti sumnjam u to!
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:25   #102
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
U potpunosti sumnjam u to!
zakaj?

mozda nije dovoljno dobro ribao skoljku, a dobro znamo da skoljka mora biti savrseno oribana
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:43   #103
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
zakaj?

mozda nije dovoljno dobro ribao skoljku, a dobro znamo da skoljka mora biti savrseno oribana
Možda...

U najmanju ruku imaju problem s iskrenošću u odnosu. Ona romantično mašta o drugom tipu, a njemu govori da je lud kad nešto pita. Očito mu mulja i odnos im je negdje krenuo u krivo. Zašto, nemam ja to pojma. To on treba prokopati zašto je to tako. Možda je jednostavno oženio muljatoricu koja ga iskorištava, al pošto ju je odabrao za ženu i majku svoje djece, pretpostavljam da nije baš tako bedast.

Pošto ona laže i ne želi s njim podijeliti situaciju u kojoj se nalazi, nažalost moram zaključiti da nije tako bez razloga. Ili su njih dvoje već započeli aferu ili si ona nastoji ostaviti čist put da započne u budućnosti. Al ona je u njega zajubljena jer kopa po tom suludom horoskopu, zatreskana je. Ljudi koji imaju partnera se dalje ne zatreskavaju zato što ih veza ispunjuje, već im nešto fali.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:10   #104
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Možda...

U najmanju ruku imaju problem s iskrenošću u odnosu. Ona romantično mašta o drugom tipu, a njemu govori da je lud kad nešto pita. Očito mu mulja i odnos im je negdje krenuo u krivo. Zašto, nemam ja to pojma. To on treba prokopati zašto je to tako. Možda je jednostavno oženio muljatoricu koja ga iskorištava, al pošto ju je odabrao za ženu i majku svoje djece, pretpostavljam da nije baš tako bedast.

Pošto ona laže i ne želi s njim podijeliti situaciju u kojoj se nalazi, nažalost moram zaključiti da nije tako bez razloga. Ili su njih dvoje već započeli aferu ili si ona nastoji ostaviti čist put da započne u budućnosti. Al ona je u njega zajubljena jer kopa po tom suludom horoskopu, zatreskana je. Ljudi koji imaju partnera se dalje ne zatreskavaju zato što ih veza ispunjuje, već im nešto fali.
po statistikama, pola ljudi vara pa bih pretpostavio da je cesto jedna strana vecinski krivac.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:21   #105
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
po statistikama, pola ljudi vara pa bih pretpostavio da je cesto jedna strana vecinski krivac.
Ja nisam za upiranje prstom tko je kriv, već za realno sagledavanje situacije u kojoj su se dvoje ili više ljudi našli i rješavanje iste na najbezbolniji način.

Nije to ne znam kakav bauk da se zaljubiš tijekom 30 godina braka u drugog/drugu. Više je rijetkost da se to nekim parovima nikad ne desi. Život je takav kakav je, ljudi smo. Tko je u braku izdržao 30 godina bez da se koji puta zainteresirao za nekog drugog nek se oglasi. Ova druga moraliziranja me ne zanimaju previše.

Ja sam se isto ovako strogo držala svojih principa dok mi se nije desila situacija da mi se svidio netko drugi. E onda sam se osjećala posrano i krivo, jer nisam valjda ne znam što, majka božja. Eto, jbg, nisam, pa i dalje živim sa sobom i to sa spoznajom da mi se dopao netko tko mi nije muž. Strašno, neljudski, idem se zatuć - na crnoj sam strani
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:34   #106
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ja nisam za upiranje prstom tko je kriv, već za realno sagledavanje situacije u kojoj su se dvoje ili više ljudi našli i rješavanje iste na najbezbolniji način.

Nije to ne znam kakav bauk da se zaljubiš tijekom 30 godina braka u drugog/drugu. Više je rijetkost da se to nekim parovima nikad ne desi. Život je takav kakav je, ljudi smo. Tko je u braku izdržao 30 godina bez da se koji puta zainteresirao za nekog drugog nek se oglasi. Ova druga moraliziranja me ne zanimaju previše.

Ja sam se isto ovako strogo držala svojih principa dok mi se nije desila situacija da mi se svidio netko drugi. E onda sam se osjećala posrano i krivo, jer nisam valjda ne znam što, majka božja. Eto, jbg, nisam, pa i dalje živim sa sobom i to sa spoznajom da mi se dopao netko tko mi nije muž. Strašno, neljudski, idem se zatuć - na crnoj sam strani
i meni se dogodilo, ali prije nego sto sam se ozenio i nije uopce problem jer nisam nasao nikakva opravdanja za sebe vec sam zatrazio premjestaj u drugi ured da se maknem od nje.
kad sam shvatio sto mi se dogodilo, a to je bilo u trenutku kad me ona dotaknula i mene je prosla milina, nisam ni sekunde razmisljao da ju zadrzim blizu vec sam sve odrezao preciznim rezom.

ne ocekujem manje od svoje partnerice.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:42   #107
Nije problem kad ti se netko drugi svidi dok si u vezi, svi smo mi samo ljudi.
Problem je kad nesto poduzmes po tom pitanju.
cita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:06   #108
Baš si razmišljam i... nismo sve jednake.
Osobno meni (valjda zato kaj sam žena Ovan ) jako su privlačni uredni, vrijedni i domaćinski tipovi koji ne cjepidlače oko svake mrvice ali isto tako ne statiraju doma kao fikus.Ne fensamo krumpire na kauču oko kojih treba oblijetati.
Volimo inteligentne i emancipirane.
Takvi ne smatraju kako "pomažu ženi" već smatraju kako trebaju jednako sudjelovati u kućanskim poslovima. Oni kaj vole sami ispeći jaje i skuhati hrenovku, staviti veš prati i uporijebiti usisavač , kojima je bušilica jednko poznata kao i veš mašina... to su frajeri. To a ne doma neupotrebljivi visači po kladionicama i pred igricama. Mučenici posla koji su doma korisni jednako kao ribica iz akvarija.
Kaj će mi to?
A pazite, nisam baš domaćinski tip žene i ne volim mlitave, mamine ruže male i tračave muške babe koji guraju nos u svaki lonac.

Ovdje sve dok muž ne preuzme dio odgovornosti za bračne odnose, popravka neće biti. Sve dok ne skonta da mu žena ne treba mušku bedinericu, direktora svemira i malo bedasti bankomat već muškarca, ne bude progresa.
Mora shvatiti da ona nije njegova mama i ne treba pomagača i spasitelja, već ravnopravnog muškarca sa naglaskom na M.

Ovnom ne može manipulirati, on sigurno ima zanimljive interese i hobije i van kuhinje i posla, iskričav um, zna zavoditi i nasmijati ženu a to je takvim ženama, koje doma imaju smjerne tulipane sa kojima lukavo manipuliraju (njima i njihovim egom), fest privlačno.
Fest.
Nikada mi se nije ludo svidio ni jedan Ovan. To divlje, to svojeglavo, često samodestruktivno, slobodno, to svoje, djetinjasto, neposlušno, neukrotivo juri, to iskreno i zabavno ali teško, teško zadrživo na dulji rok pa... svako svoje selo pozna.

Zadnje uređivanje pozitivax : 15.11.2017. at 17:22.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:23   #109
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Baš si razmišljam i... nismo sve jednake.
Osobno meni (valjda zato kaj sam žena Ovan ) jako su privlačni uredni, vrijedni i domaćinski tipovi koji ne cjepidlače oko svake mrvice ali isto tako ne statiraju doma kao fikus.Ne fensamo krumpire na kauču oko kojih treba oblijetati.
Volimo inteligentne i emancipirane.
Takvi ne smatraju kako "pomažu ženi" već smatraju kako trebaju jednako sudjelovati u kućanskim poslovima. Oni kaj vole sami ispeći jaje i skuhati hrenovku, staviti veš prati i uporijebiti usisavač , kojima je bušilica jednko poznata kao i veš mašina... to su frajeri. To a ne doma neupotrebljivi visači po kladionicama i pred igricama. Mučenici posla koji su doma korisni jednako kao ribica iz akvarija.
Kaj će mi to?
A pazite, nisam baš domaćinski tip žene i ne volim mlitave, mamine ruže male i tračave muške babe koji guraju nos u svaki lonac.

Ovdje sve dok muž ne preuzme dio odgovornosti za bračne odnose, popravka neće biti. Sve dok ne skonta da mu žena ne treba mušku bedinericu, direktora svemira i malo bedasti bankomat već muškarca, ne bude progresa.
Mora shvatiti da ona nije njegova mama i ne treba pomagača i spasitelja, već ravnopravnog muškarca sa naglaskom na M.

Ovnom ne može manipulirati, on sigurno ima nekle interese i hobije i van kuhinje i posla, zna zavoditi a to je takvim ženama, koje doma imaju tulipane sa kojima lukavo manipuliraju (njima i njihovim egom), fest privlačno.
Nikada mi se nije ludo svidio ni jedan Ovan. To divlje, to svojeglavo, često samodestruktivno, slobodno, to svoje, djetinjasto, juri, to iskreno i zabavno ali teško, teško zadrživo pa... svako svoje selo pozna.
ili nek se spoje kompatibilni tj ona sa ovnom, a ne da on mora glumatati i manipulirati zato da bi princezica obratila paznju na njega i ne opsesirala nad ovnom.

kad si uzme ovna, onda ce se tek sjetiti svega kaj je njen muz bio.


ja bi to sve ostro i po kratkom postupku.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:41   #110
Nije sve ona kriva. Ona je takva kakva je a takva je zahvaljujući i njemu.
On je isto odgvoran kaj je od sebe napravio njenu spasiteljicu, tetu čistačicu i bedinericu, stričeka bankara, dopustio joj tako postati razmažena, neiživljena i nezahvalna žena koja se zakljubila u potpuno drugačijeg muškarca.

Hrmba za nju na poslu i doma i misli da će ona takva koja se ni za koga ustvari žrtvovala i podmetnula leđa... cijeniti ? Osoba za koju nam se čini, nije vruće vode napila i nahrmbala.
Nema toga.
Pazi budna je uz bolesnu djecu i piše sa njima zadaće i skuha ručak pa posloži veš ? Ouuu koja žrtva. Koja mučenica! To rade i zaposlene majke na šihti od 8 do 4 pa ipak ne glumataju nemoćnu Jelu koja za to treba medalju. Ni njima nitko ne bdije uz bolesnu djecu a još ujutro se ustaju pa na posao.
To on ne kuži.
Očito je oko dosadnog kućnog hrmbanja, fizičkog rada nemoćna ali oko ganjanja toga Ovna, nije. Pretrgla se u naporu. Tu pokazuje znantnu poduzetnost i sposobnost rada i ništ' joj nije teško. Zanimljivo kaj ne ?
Sad ima ženu za pokazivanje i ukras za koju je mislio da će ga slušati i gledati u njega kao Boga. Bude, bude...aha.
Tu se više nema kaj reći. On bi se trebao promijeniti ali on to ne želi pa... ne znam kako bu to završilo.
Nek' mu bude sa srećom.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:42   #111
Ajme al'ste ga otegnuli...
Dobar sex u odnosu cini cuda...Samo ju dobro zgrabi i protresi i superishka...
Ponovno se zaljubite
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:27   #112
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Ajme al'ste ga otegnuli...
Dobar sex u odnosu cini cuda...Samo ju dobro zgrabi i protresi i superishka...
Ponovno se zaljubite
Nit će riješiti probleme nit će se zaljubiti.
Loše rješenje..


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:09   #113
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Ahm, ovaj, ne znam kako bih ti to rekla, ali big fat NO. Ne, ne radimo to svi.
Nemoj mjeriti svijet svojim metrom. Iz osnovne ljudskosti, iz vjernosti, odanosti, principa, samopoštovanja, osobnog digniteta, poštovanja i prije svega ljubavi prema svom mužu, nikada ne bih flertala ni s kim osim s onim čiji prsten nosim na ruci.

I nemam dobro mišljenje o osobama koje su u vezi ili braku, a okolo flertuju.
Moj tata ima ime za takve, ali ću ostati pristojna.
A tata, dakako, zna najbolje?!! Mda....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:24   #114
On se mora izjasnit.Nemam pojma jel uopće razgovarao sa ženom...

Čuj,smeta mi to tvoje dopisivanje s tim likom.Smeta mi sve vezano za tog ovna.
I možda umišljam.I možda sam lud.Ali ak meni za ljubav ne možeš prestat s tim,onda nemamo više o čem pričat.
Točka.
Kraj priče.

Ona to radi,jer joj on praktički dozvoljava.
Nekaj promrmlja,ona kaže ti si lud i dalje po starom.
Ako on nije zadovoljan,i smeta mu to,onda nekaj treba poduzet.Za stvarno poduzet.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:28   #115
Quote:
never_angel kaže: Pogledaj post
Ali mislim da gadno precjenjuješ muškarce kad flertaš s njima i misliš da je to njima samo zabava, bez očekivanja.
Istovremeno, nemoj zamjeriti, podcjenjuješ žene, koje ako ne flertaju, pot ebi ne znaju svoj seksualni interes usmjeriti tako da druga strana zna jasno šta dotična želi.
E vidiš, zato ja izbjegavam flert, jer kod mene je: ili/ili. Nema sredine.
Muškarci uvijek nešto očekuju, s povodom ili ne, dakle to je činjenica, nije pitanje doživljaja, podcjenjivanja ili ne. Na koncu, i mi tako razmišljamo. Nije zabranjeno maštati i sanjariti.
Mislim da ti svaki pojam koji počinje ili sadržava riječ sex, mrvicu preozbiljno shvaćaš. To jest, kod flerta se ne radi nužno uopće o sexualnom interesu u buklvalnom smislu, nego o interesu za suprotni spol puno šire. Koji zbog prirode stvari, tradicije i tuđih očekivanja, dakako skoro neizbježno ima i sexualnih konotacija. Ja se samo ne opterećujem time što bi tko mogao pomisliti, ili si uzeti za pravo zbog komunikacije na ovaj ili onaj način. Velika sam cura koja je davno naučila reći popu pop, a bobu bob. Kada i ako to postane potrebno.
Ali muškarci zapravo u priličnom broju nisu neki tikvani kojima se mora crtati, nego prilično dobro znaju procijeniti što je zezanje, cerebralna gimnastika, flert ili kako hoćeš, a što je klasični sexualni interes,a u što po tvojem shvaćanju obvezno ulazi i flert.
Hoću reći, da, očito imamo različita mišljenja o mjeri i dopuštenom. Kod toga ja vrlo dobro znam da mnoge muškarce jako zanimaju žene koje odmah smjerno pogledaju u pod kada netko kaže kurac, ili ih prokomentira imalo lascivno, ali ja nisam od tih, pa me baš briga što bih mogla povrijediti njihovu osjetljivu dušu kada shvate da im se svojim svakodnevnim ponašanjem zapravo nisam nudila.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:35   #116
I pitala sam jedno pitanje,a nitko mi nije odgovorio.
Od ovih koji podržavaju flert sa drugima u vezi,da li vam je ok kad vaš partner flerta ili vam je ok samo kad vi flertate?
Znači,osjećate se ugodno dok vam partner nekom govori:baš si zgodan/zgodna,zbija šale koje aludiraju na sex/dodiruje/grli itd...Bez prevare,naravno.

Nemam ništa protiv nikog,da me se krivo ne shvati.
Cijenim različitost i svako mišljenje.
Samo me zanima kao osobu,jer bi mene to smetalo,kak vi koji ne dijelite moje mišljenje gledate na to.
Radoznalost i tak.Ne osuda.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:00   #117
Meni to dodje ko ponizavanje partnera, uzasan nedostatak postovanja.
cita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 01:36   #118
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Nije za mene bilo pitanje,al ću napisat kak se ja osjećam.
Ja stvarno nikakve muškarce ne primjećujem.Ne otkad sam potpisala vjenčani list,nego otkad volim svog muža.
Prije sam znala vidjet zgodne likove u prolazu,tramvaju,na plaži,kafiću...Ma bilo gdje.
Sad ne vidim nikog.
Ne sjećam se kad sam zadnji put pomislila kak je netko zgodan.
Ne znam u čem je stvar.Valjda ni ne gledam.Ne zanima me to.
Ne kažem da ljudi koji nisu kao ja ne valjaju il da je to "skandalozno" priznat,samo dozvolite da postoje ljudi koji su drukčiji i da nismo svi isti.

Tu neki vrijeđaju autora da je papučar...Meni nije.Meni je to za svaku pohvalu kaj pomogne i u kućanstvu,iako mu žena ne radi.I ako ona ne zna to cijenit,njen gubitak.
I kaj ak je gledao poruke?
Sad je on još kriv kaj je gospođi narušio privatnost piskaranja s drugim.
Autore,ja bi iskreno rekla ženi da mi to smeta.I da prestane s tim.
A onda ćeš vidjet jel joj dovoljno stalo do tebe ili nije.

I ne vjerujem u horoskop,ali sam ovan.
Kad je već riječ o ovnovima...Pa da se i ja pohvalim.
Jebem ti muža,koji je to sretnik...
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 05:42   #119
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Vjerujem da autoru teme na težinu odluke utječe činjenica da ima klince,
no što zaustavlja osobu od 30+, samostalnu, bez klinaca, bez kredita, bez nesretnog retrivera da si idućih pola stoljeća života učini istinitim, ljepšim, mirnijim, veselijim...Strah od samoće/nepoznatog?
Eto ja sam ti upravo to...i da,uz strah još je tu i osjećaj neuspjeha jer su se svi drugi poženili,imaju djecu,sretni su...a ja sam opet na početku. Pronaći nekoga s 30 je puno teže nego s 20 dok još imaš puno mladog društva oko sebe... Ipak,ne mora biti da je svakom suđeno da ima nekog,neki sasvim ok funkcioniraju i sami.

Zadnje uređivanje model500 : 16.11.2017. at 06:02.
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 05:59   #120
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nit će riješiti probleme nit će se zaljubiti.
Loše rješenje..


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Slažem se,iz iskustva...kad se netko "namerači" na nekog trećeg,nema tog "vatrenog seksa" koji će to spriječiti,nažalost.
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.