Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 05:34   #121
Super smo preko prognozirali: svi redom smo bidali pobjedu Burgosa.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 05:39   #122
Ajmo sad volkan ubojice
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 05:40   #123
Quote:
Panatos kaže: Pogledaj post
krivo, tip nije Francuz, već Kamerunac, i to što je napumpan i što udara jako ne znači ništa u teškoj kategoriji, je opasan je opasno izgleda i opasno udara, ali to je sve. Stipe se mora taktički odnosit prema njemu, izbjegavat kontakte kojima će težit Kamerunac jer samo tako ga može "izbit". u protivnom, Stipe ovu borbu može dobit na "staminu", ali taktika Francisa će biti sigurno da ga obori već u prvoj rundi, nema se tu šta njega podcijenjivat, podcijenjuje se Stipe i to već tjednima, nije on slučajno postao UFC prvak, niti je slučajno oborio većinu vrhunskih boraca u prvoj rundi. ne kažem da će Francisa, vjerojatno neće, ali samo zato jer je ovaj 120kila mišića, ali ako izmori te mišiće, Francis će zaleć isto kao i svaki drugi borac, ključno je za Stipu da mu ne dozvoli u prvoj rundi puno "bliskih kontakata" jer tu je najveća šansa Francisa u ovoj borbi, upravo ta prva runda, uvjeren sam ako Stipe spriječi njegov nalet u prvoj rundi, da će Kamerunac s vremenom postat umornijni udarci slabiji i da će to biti prilika za Stipu da kasnije nametne svoj ritam borbe, i možda ga i dokrajči prije 5 runde. u svakom slučaju, neće biti laka borba, ali ponavljam precijenjuje se Francis koji još uvijek nije "dokazani borac" tek se mora kao Stipe "sukobit" s najboljim teškašima, i Stipe mu je prvi pravi "veliki ispit", dok je Stipe takve kao Francis već polagao, možda Dos Santos i Werdum nisu tako fizički impresivni, ali nemojte zaboravit da je Werdum Fedora "zadavio" ko od šale, i da je Dos Santos riješio Caina koji je po mnogima najbolji "tehničar" i "hrvač" UFC-a, govorim za Caina iz najboljih dana, prema tome nemojte pričat bajke o Francisu, jer on tek treba pokazati što može protiv najboljih, nije on Stipe koji se već dokazao. Stipe je kompletan borac, skoro bez mane, ali kada naletiš na ovakvog lika kao Francis jedan udarac teoretski može završit borbu u bilo kojem periodu borbe, odnosno bilo kojoj rundi, i to je ono što ovu borbu čini neizvijesnom, jer da Francis nema toliku snagu i da nije nabijen ko životinja, ova borba bi po meni bila jednosmjerna ulica za Stipu, ali Francis ima tu snagu i potencijal da te jednim udarcem uspava, tako da je sve otvoreno, ali blagu prednost čisto zbog iskustva ovakvih borbi ipak dajem našem Stipi, koji je dokazani borac i koji je sve samo ne zelen po pitanju ovakvih borbi. dok Francis htio on to sebi priznat ili ne, još nije imao "slast" okusit ovakvu važnu borbu, a da ima potencijal za KO i ostalih najboljih teškaša to je očito, samo je pitanje dal ima i za Stipu riješenje jer po meni nije Stipe slučajno došo tu gdje je, ima on puno toga za ponudit protiv svakog profila borca, pa i ovakvog kao Francis, uglavnom vidjet će se sve uskoro, ključno za Stipu je da izbjegava potencijalno "lansiranje upercuta" jer to bi ga najblaže rečeno moglo teško uzdrmat i dati priliku Francisu da ga dokrajči, ako ga već odmah "ne uspava". uglavnom, očekujem par rundi ovdje, mislim da Stipe neće moći ovoga brzo povalit kao prethodne, a niti će on moći Stipu, jer Stipe je odličan borac s "odličnom bradom" može primit hrpu udaraca, a što se tiče udaraca Roy Nelson je životinja i udara otpriliek isto jako kao i Francis, siguran sam da da Francis ne udara ništa puno jače. pogledajte njegove udarce u ovom videu.... https://www.youtube.com/watch?v=RkVX6s1duCg
Slažem se da je Stipe favorit i da bi trebao pobijedit. Ja sam samo rekao da se podcjenjuje udarac. Stipe je po meni u krivu kad kaže "borio sam se već sa udaračama". U pravu je kad kaže da se borio sa njima, ali nije iskusio pravi aperkat/overhend. To je nešto što neki moraju shvatit. Takvi puni udarci ruše svakog bez obzira na bradu. Stipe je primao udarce i izdržao, ali nikad nije primio pravi aperkat/overhend. Samo to, a to je na što francuz cilja. Pogotovo aperkat o kojem je postao ovisan i nadam se da će Stipe ići pametno.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 05:43   #124
U svakom kadru vidim bar jedan naš dres ili zastavu.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 05:43   #125


Light heavy weight CHAMP
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
U svakom kadru vidim bar jedan naš dres ili zastavu.
Nasi patrioti, ne znaju hrvatski ali stavi se sahovnica
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:00   #126
Prebilo volkana
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:02   #127
Deklasirao nacisto
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:03   #128
Još si mislim, kak ovaj deda drži pojas? I onda mi pokaže.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:05   #129
Jebiga, ipak je olimpijski hrvač. A i zna izdržat udarac.

Nešto si mislim, kolikomalo udaraca sa nogom ima u UFC-u to jest među teškašima. Jebote, da je tu prime Mirko iz 2002. - 2006., pogotovo onaj iz 2006. godine ne znam. Ne volim to u UFC-u što odmah nakon 10 borbi nekoga proglašivaju jednim od najboljih ikada. Mirkec bi ih isprebijao.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:07   #130
Ako ne bi bilo doping kontrole...
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:08   #131
Ipak je JJ dobio minutazu, DC-u trn u oku.

EDIT


Joe
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:08   #132
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ako ne bi bilo doping kontrole...
To je izmišljeno. I već više puta argumentirano.

Evo borbe :klap:
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:10   #133
Ovaj Joe Rogan je najgora osoba koja postoji u UFC-u. Najveći mitoman, dupolizac Rhonde svi znaju što je govorio o njoj pa se sad pravi glup. Ili kad ono blati one stand up komičare koji kradu, ali neće se dotaknuti svoje prijateljice Amy Schumer kao najveće kradljivice fora.

Jako gadljiv lik.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:13   #134
Jebate koja gromada, volio bi se vidit kraj Francisa s 198 i 120kg too

BTW kako je izgoveda Bojana
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:14   #135
Kako sam znao da ne vrijedi gledat na gol hru. Jel ima netko stream?
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:14   #136
Quote:
Twutar kaže: Pogledaj post
To je izmišljeno. I već više puta argumentirano.
Jasta, poduplao se i skocio u formi cim se vratio iz penzije u koju je uso da pobjegne od doping pitanja... na kozijem mlijeku ..
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:15   #137
Quote:
Twutar kaže: Pogledaj post
Kako sam znao da ne vrijedi gledat na gol hru. Jel ima netko stream?
http://buffstreamz.com/watch/mma.php
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:16   #138
Ne daj se Stipe!
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:17   #139
Quote:
Twutar kaže: Pogledaj post
Kako sam znao da ne vrijedi gledat na gol hru. Jel ima netko stream?
Biraj.
https://www.reddit.com/r/MMAStreams/...nou_1000pm_et/
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 06:19   #140
hvala
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.