Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 00:22   #6581
Ako netko prodaje mujicu, kupujem pa se javite s pp. Kolicina nebitna.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 14.08.2017., 14:35   #6582
Evo da se i ja javim sa svojim izvještajem. Čitala sam vas redovno, naručivala do ljeta ono što ste nahvalile i ovo ljeto mogu reći da sam prezadovoljna sa kožom. Baš mi nikad nije bila bolja. Čista, zdrava, ne sjaji se, ne zateže, nema ama baš ništa fleka, s kojima sam se u prošlosti borila sa svim i svačim. Jedino što primijećujem da mi je lice za nijansu tamnije od vrata i to sa bb kremom jako uspječno uravnotežim. Već godinama se ne sunčam, odem se okupati iza 5 sati, motam se u ručnik i uvijek sjedim okrenuta licem od sunca. I na licu uvijek zaštita.

Zašto mi je ovog ljeta tako dobra koža baš se i sama pitam, dali sam konačno uspjela pogoditi neke kombinacije preparata ili se sve jednostavno zaokružilo sa mojim načinom života. Ja puno treniram, trčim, Lchf prehrana mi je itekako izmjenila kožu, otopila masnoće, onda pijem preko 3 litre vode dnevno. Sad ću ubrzo 49 godina i evo mogu reći da sad konačno imam najbolju kožu u životu. Normalnu, ne osjetim je, nema više mašćenja, pa čak ni preko ljeta. Stavim bb kremu, matiram je puderom u kamenu i mirna sam cijeli dan. Godinama sam izbjegavala highlightere a sad uživam u njima. Mislim da su to još godine koje vode ka nekom vrhuncu i da sad to treba samo održati. Možda je to sad sve došlo i na naplatu, a ako ćemo biti realni nema što nisam isprobavala. Sve je to bilo u nekim etapama, u svakoj sam etapi nešto novo otkrivala i veselila se i možda sa ovom korejskom kozmetikom sam pogodila u sridu. Budem poslije napisala što sve konstantno naručujem i sa čime sam prezadovoljna.
Estee Lauder is offline  
Old 14.08.2017., 14:42   #6583
Meni je lchf isto jako pozitvno djelovao na kožu.

Jedva cekam da procitam sta koristis od azij.kozmetike

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 14.08.2017., 14:58   #6584
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Budem poslije napisala što sve konstantno naručujem i sa čime sam prezadovoljna.
nestrpljivo cekam...

__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.08.2017., 15:39   #6585
Čićenje lica
CV crvena pjena ( muller), to mi je za skidanje šminke.
Kojic soap, Etude House Baking powder pore. To dvoje izmenjujem svaku drugu večer.

Toniranje lica
Kikumasamune
Crni kohaku
Secret Kay milk brightening toner
Serumi
Scinic AIO med
Danahan, onaj iz seta
Innesfree orhideja
Lotion
Danahan, opet iz seta
Innesfree orhideja
Krema
Jigott snail repairing
Sleeping pack
Sulwhasoo overnight vitalizing
BB krema
Auritaum full cover #1
Kreme ispod BBwhitw
Skin food Frash Apple cream
Tony Moly Panda's dream white magic cream
C vitamin
Melano CC
Okoloočna
Innesfree green tea sead eye cream

Ovo je moja neka selekcija svega i svačega što još imam i što stalno naručujem.
Estee Lauder is offline  
Old 14.08.2017., 15:41   #6586
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Meni je lchf isto jako pozitvno djelovao na kožu.
Ja sam probala i odusevljena sam receptima, ali priprema hrane mi je iziskivala jako puno vremena pa sam odustala

On topic: mislim da mogu polako zakljuciti da mi se svidja missha signature. Cak i kad se sjajim i nema je pola vise na licu, izgleda puno bolje nego druge bb-ice. Imam je jos za cca 2 nanosenja i ako mi se hera ne pokaze bolja (bdw jos nije shippana ), narucit cu sampleove


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 14.08.2017., 16:30   #6587
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim sa svojim izvještajem. Čitala sam vas redovno, naručivala do ljeta ono što ste nahvalile i ovo ljeto mogu reći da sam prezadovoljna sa kožom. Baš mi nikad nije bila bolja. Čista, zdrava, ne sjaji se, ne zateže, nema ama baš ništa fleka, s kojima sam se u prošlosti borila sa svim i svačim.
Ovo je divno za pročitati

Nego, jedno pitanje, baking powder te ne isušuje?
Frecume is offline  
Old 14.08.2017., 17:24   #6588
Upravo sam narucila Tosowoong enz.puder,Innesfree green tea sead eye kremu,APIEU
Madecassoside kremu i Hadolabo premium. Mislim da mi ovaj mj.nista vise ne treba

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 14.08.2017., 17:30   #6589
Cure imam Holika Holika - RED WINE Wine Therapy Sleeping Mask Pack 120ml
koristen 3 puta sa pribadajucom špahtlom,nazalost ne mogu podnijeti taj miris vina pa da prvo pitam da li bi ga tko zelio mijenjati za neki drugi sleeping pack?
Ako se nitko ne javi staviti cu ga na oglase

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 14.08.2017., 18:06   #6590
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ovo je divno za pročitati

Nego, jedno pitanje, baking powder te ne isušuje?
Ni malo. Koristim ga svaku drugu večer. Ponekad ga razvučem i preko očiju.
Estee Lauder is offline  
Old 14.08.2017., 18:34   #6591
@estee - etude house baking powder- govoris o foam ili wash? Ako sam dobro shvatila imaju dvije varijante...
rosa_salvaje is offline  
Old 14.08.2017., 21:03   #6592
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
On topic: mislim da mogu polako zakljuciti da mi se svidja missha signature. Cak i kad se sjajim i nema je pola vise na licu, izgleda puno bolje nego druge bb-ice. Imam je jos za cca 2 nanosenja i ako mi se hera ne pokaze bolja (bdw jos nije shippana ), narucit cu sampleove
imam ju na wish listi vec godinu dana i stalno se neckam da li da ju uzmem ili ne.
pri kraju mi je mizon snail koja mi je super pogodjena po svemu pa sad mislim jel da uzmem tu provjereno dobru ili riskiram sa misshom.
na koji nacin ti izgleda bolje? nije cakey, ne sjaji previse, prekriva bolje...?

Estee, bome 90% ovog svega sam koristila ili koristim i divni su to proizvodi, ali neki nazalost nisu idealni za nas mjesovite pa ih ne mogu koristiti.
EH baking powder foam je meni super, koristila sam ju dvaput tjedno kao blagi piling, nije me uopce isusivala. imala sam gomilu testera, a pouchevi su jako izdasni pa bi mi jedan trajao i za 7-8 pranja, cak i vise.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 15.08.2017., 00:25   #6593
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
@estee - etude house baking powder- govoris o foam ili wash? Ako sam dobro shvatila imaju dvije varijante...


Ovaj
Estee Lauder is offline  
Old 15.08.2017., 00:31   #6594
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

Estee, bome 90% ovog svega sam koristila ili koristim i divni su to proizvodi, ali neki nazalost nisu idealni za nas mjesovite pa ih ne mogu koristiti.
Nadam se da će ti se jednog dana normalizirati kao i moja. I moja je bila mješovita, sa puderom bih se zamasnila nakon sat vremena. Mislim da je za to najzaslužnija hidratacija. Ovo višeslojno nanošenje preparata mi je konačno donijelo odlične rezultate. A možda i približavanje menopauzi donosi neke promjene glede kože.
Estee Lauder is offline  
Old 15.08.2017., 08:36   #6595
Cure, znam da vas ima puno koje ovo cekate pojavio se opet 5-odjelni Danahan set
http://pages.ebay.com/link/?nav=item...obalID=EBAY-US
Princez Krafna is offline  
Old 15.08.2017., 09:11   #6596
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
imam ju na wish listi vec godinu dana i stalno se neckam da li da ju uzmem ili ne.
pri kraju mi je mizon snail koja mi je super pogodjena po svemu pa sad mislim jel da uzmem tu provjereno dobru ili riskiram sa misshom.
na koji nacin ti izgleda bolje? nije cakey, ne sjaji previse, prekriva bolje...?
Pa kao najvaznije rekla bih da je trajnija. I nestaje polakse nego druge i kad je vise nema kao ujutro, ima je vise nego neke druge u to doba. (Jesi ista skuzila u ovoj recenici? )
Takodjer mi se ne sjaji toliko, a uz sve mi je, cini mi se, i nijansa bolje pogodjena.
Sto se prekrivanja tice, gusca je od mnogih, ali nije poput maske nego vrlo lijepo pokrije, prirodno.

A ta mizon snail, ona ti prekriva dovoljno?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 15.08.2017., 09:15   #6597
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Cure, znam da vas ima puno koje ovo cekate pojavio se opet 5-odjelni Danahan set
http://pages.ebay.com/link/?nav=item...obalID=EBAY-US
Ne vidim ga na linku, izgleda da je odmah rasprodan

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 15.08.2017., 09:22   #6598
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Super stvarcice daj samo reci jel ti balancing emulsion regulira lucenje sebuma?
Ne masti mi se više T-zona pa ti o tom ne mogu ništa reći. Volim inače emulzije, ova je lipo hidratantna i nekako "jednostavna", odgovara mi uz sve šta stavim ispod ili preko nje.

Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim sa svojim izvještajem. Čitala sam vas redovno, naručivala do ljeta ono što ste nahvalile i ovo ljeto mogu reći da sam prezadovoljna sa kožom. Baš mi nikad nije bila bolja. Čista, zdrava, ne sjaji se, ne zateže, nema ama baš ništa fleka, s kojima sam se u prošlosti borila sa svim i svačim...
Baš mi je drago ovo pročitati, pamtim te Estee sa raznih tema ovdje i znam koliko si se trudila i njegovala kožu. Puno si bila aktivna i na temi o hiperpigmentaciji i drago mi je da si i fleke riješila

Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Cure, znam da vas ima puno koje ovo cekate pojavio se opet 5-odjelni Danahan set
http://pages.ebay.com/link/?nav=item...obalID=EBAY-US
Naručeno......

edit: Xena meni piše da ih ima još više od 10 kom.
Dalmatinaa is offline  
Old 15.08.2017., 09:31   #6599
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
edit: Xena meni piše da ih ima još više od 10 kom.
Meni otvara pocetnu stranicu ebaya


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje XenaRatnica : 15.08.2017. at 09:44.
XenaRatnica is offline  
Old 15.08.2017., 09:38   #6600
Pozdrav, curke!

Rješavam se svojih viškova/stvari koje mi samo stoje, pa ih prvo oglašavam na ovom topicu jer je (za mene ) sve vezano uz AB i počelo na ovom topicu. Količina u zagradama odnosi se na potrošeno od full sizea.

- COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (potrošeno pola bočice)
- COSRX Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask (potrošeno pola teglice)
- Innisfree The Green Tea Seed Serum (potrošena 1/3 bočice)
- Innisfree Jeju Bamboo All-In-One Fluid (potrošeno za možda 4-5 korištenja)
- Innisfree Aloe Revital Sleeping Pack (potrošena 1/3 teglice)
- Missha Perfect Cover BB Cream, nijansa 13 (potrošeno 2/3 tube).

Stvarčice su kod mene mažene i pažene, pažljivo korištene i čuvane, ali jednostavno se nismo našli, tako da im tražim novi dom. Najsretnija bih bila da ih neka od vas uzme odjednom u lotu, i zato za lot od svih 6 stvarčica stavljam (čini mi se) stvarno OK cijenu od 120 kn (s uključenom poštarinom; nisam za primopredaje).

Ako je koja od vas zainteresirana, čitamo se na pm-u!
Lady Grey is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.