Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 13:02   #61
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Meni je od tebe dovoljno ovo:
- da piješ antidepresive zbog njega.
- konstatacija da je život u dvoje pakao
- da te takvu nitko drugi neće

Sretno!
Nitko nije rekao da pijem zbog njeva
Nisam rwkla da me takvu nirko neće
Žuvot u dvoje je pakao da ponekad aku ima i osim tig pakla divnih dana
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:09   #62
Život u dvoje nije pakao. Ako živiš s osobom koja ti odgovara, jako je lijep s ponekim paklenim danom, ne obrnuto.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:14   #63
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Život u dvoje nije pakao. Ako živiš s osobom koja ti odgovara, jako je lijep s ponekim paklenim danom, ne obrnuto.
Koliko ti živiš s partnerom
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:30   #64
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Život u dvoje nije pakao. Ako živiš s osobom koja ti odgovara, jako je lijep s ponekim paklenim danom, ne obrnuto.
Evo, ovo je baš lijepo rečeno.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:33   #65
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Evo, ovo je baš lijepo rečeno.
Ok koliko ti živiš s partnerom? samo me zanima onako
Da li ste ikad dijelili dugove, probleme sa starcima, nezaposlenje i bolest.. voljeka bih da mi netko ko jw slično prošao kaže ako ga ima. Jer nemože mi netko tko nije u vezi duže davat savjet
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:50   #66
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Koliko ti živiš s partnerom
Od 2009.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:50   #67
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Ok koliko ti živiš s partnerom? samo me zanima onako
Da li ste ikad dijelili dugove, probleme sa starcima, nezaposlenje i bolest.. voljeka bih da mi netko ko jw slično prošao kaže ako ga ima. Jer nemože mi netko tko nije u vezi duže davat savjet
Kakve veze to ima?
Ti i tvoj dragi u 7 godina niste bas puno naucili po napisanome.

Ili da mozda ljudi sa 5 brakova iza sebe znaju bolje od nekog tko je imao samo jedan?

Nejde to tak, a i nemoj trazi savjete ako ih ne zelis dobiti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:55   #68
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Ok koliko ti živiš s partnerom? samo me zanima onako
Da li ste ikad dijelili dugove, probleme sa starcima, nezaposlenje i bolest.. voljeka bih da mi netko ko jw slično prošao kaže ako ga ima. Jer nemože mi netko tko nije u vezi duže davat savjet
Od 2003 god.

Dugove, stambene kredite, gotovinske, otkaze, nove poslove, klinku, moje kronične bolesti, tri mačke (bez psa), tri zlatne ribice (umrle su),dvije kornjače (još su žive), svekar koji nije želio unuku zvati po imenu jerbo nije iskonsko HR ime, mater koja je otrovna....

Jesam li kvalificirana?
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:57   #69
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ili da mozda ljudi sa 5 brakova iza sebe znaju bolje od nekog tko je imao samo jedan?
Vidjet ćeš, niti takvi nemaju pojma o životu
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:02   #70
Oprostite nije mi namjera nukog vrijeđati no zar nije ok da sam pitala jer nemože mi netko tko je slobodan i nije u vezi pomoći, čuni mi se da ljudi koji su u dužoj vezi ili braku ipaj imaju iskustvo.. samo zato. Ja prihvaćam vaše savjete i zahvaljujem vam iskreno
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:03   #71
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Od 2003 god.

Dugove, stambene kredite, gotovinske, otkaze, nove poslove, klinku, moje kronične bolesti, tri mačke (bez psa), tri zlatne ribice (umrle su),dvije kornjače (još su žive), svekar koji nije želio unuku zvati po imenu jerbo nije iskonsko HR ime, mater koja je otrovna....

Jesam li kvalificirana?
I više nego
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:04   #72
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Od 2009.
Blago vam se zavidim vam ako živite u miru..
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:09   #73
Dečko mi je rekao da nije ok što sam sebe prikazala kao žrtvu ovdje znači smatra da nisam napisala da sam mu u kuću donijela dva psa koja nije želuo i o kojuma mora sad brinut, tu obvezu nije htio, isto tako da nisam navela kako sam bez njega odputovala sa prijateljicom u Paris, da sam ja dominantna u vezi, da smo izmislili svoj jezik, da obožavava moje lice, da mrzi kad plačem, da me voli više nego ikad
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:25   #74
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Ok koliko ti živiš s partnerom? samo me zanima onako
Da li ste ikad dijelili dugove, probleme sa starcima, nezaposlenje i bolest.. voljeka bih da mi netko ko jw slično prošao kaže ako ga ima. Jer nemože mi netko tko nije u vezi duže davat savjet
Evo draga , ja sam sve to prošla - i ogromne dugove i nezaposlenost i tešku bolest mog muža koji mi je tada još bio dečko ali smo živjeli zajedno ..i probleme sa njegovim starcima kojima nisam bila po volji i stalno su nas pokušavali posvađati - i još smo k tome bili podstanari - i glad - da , dobro si pročitala - glad i strah od gladi i toga da ćemo završiti pod mostom - jer smo morali sve te dugove vratiti - a isti su nastali radi njegove bolesti i liječenja , pa sam u to doba ja ostala bez posla ....

Nikada se nismo svađali , desilo se u par navrata da sam ja pukla i počela plakati od očaja i straha - tada se on znao rasplakati sa mnom - no nikada , nikada nismo imali ovako trivijalne svađe koje izjedaju polako niti nas je ovakva životna situacija udaljila - dapače , postao je doslovno dio moje duše , netko tko me pozna u svim mojim stanjima bolje od moje mame ,netko kog ja poznam u svim njegovim

Je l ti sada lakše kad znaš da nisi jedina kojoj se događaju ružne stvari ?

Vi ćete ili puknut ili shvatiti da može biti samo bolje ... ovisno o tome koliko ste se potrošili do sada i imate li snage pogledati realno u budućnost i reći jedan drugom : Dat ću sve od sebe da TEBI bude bolje
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:28   #75
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Evo draga , ja sam sve to prošla - i ogromne dugove i nezaposlenost i tešku bolest mog muža koji mi je tada još bio dečko ali smo živjeli zajedno ..i probleme sa njegovim starcima kojima nisam bila po volji i stalno su nas pokušavali posvađati - i još smo k tome bili podstanari - i glad - da , dobro si pročitala - glad i strah od gladi i toga da ćemo završiti pod mostom - jer smo morali sve te dugove vratiti - a isti su nastali radi njegove bolesti i liječenja , pa sam u to doba ja ostala bez posla ....

Nikada se nismo svađali , desilo se u par navrata da sam ja pukla i počela plakati od očaja i straha - tada se on znao rasplakati sa mnom - no nikada , nikada nismo imali ovako trivijalne svađe koje izjedaju polako niti nas je ovakva životna situacija udaljila - dapače , postao je doslovno dio moje duše , netko tko me pozna u svim mojim stanjima bolje od moje mame ,netko kog ja poznam u svim njegovim

Je l ti sada lakše kad znaš da nisi jedina kojoj se događaju ružne stvari ?

Vi ćete ili puknut ili shvatiti da može biti samo bolje ... ovisno o tome koliko ste se potrošili do sada i imate li snage pogledati realno u budućnost i reći jedan drugom : Dat ću sve od sebe da TEBI bude bolje
Nismo se mi udaljili dapače sve što smo prošli tjera nas dalje, nego eto htjela bih malo mirniji život da znamo razgovarat a ne da razgovor krene u vikanje
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:32   #76
Živci smi i jedan i drugi.
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:35   #77
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Nismo se mi udaljili dapače sve što smo prošli tjera nas dalje, nego eto htjela bih malo mirniji život da znamo razgovarat a ne da razgovor krene u vikanje
Ali vikanje znači da se međusobno optužujete kako god to sročili , i da ima puno ,puno i previše zamjeranja i preziranja između vas.

Naravno da se nikad nije radilo o suđu-niti o dva psa.
Radi se o neprihvaćanju vaših različitosti - i to morate riješiti.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:35   #78
Ajd' priznaj da si se došla samo izjadat
Na pogrešnom mjestu govoriš što želiš...
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:42   #79
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ali vikanje znači da se međusobno optužujete kako god to sročili , i da ima puno ,puno i previše zamjeranja i preziranja između vas.

Naravno da se nikad nije radilo o suđu-niti o dva psa.
Radi se o neprihvaćanju vaših različitosti - i to morate riješiti.
Upravo to, dobro si sve rekla
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:43   #80
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Ajd' priznaj da si se došla samo izjadat
Na pogrešnom mjestu govoriš što želiš...
Kako to misliš? Normalno da sam se izjadala, očito se ne hvalim svojom situacijom
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.