Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 16:34   #1
Bakir Izetbegović optužuje Hrvatsku za krađu

Bakir Izetbegović bošnjački član Predsjedništva BiH

Quote:
Mi smo pokušavali poboljšati odnose s Hrvatskom, pa smo ponekad i prešutili nešto što nam ne odgovara u javnosti.
Onda sam ja odlučio izaći u javnost, jer ne riješavaju se neka bitna otvorena pitanja s Hrvatskom.
Lijepo je imati dobre odnose i uspješne sastanke, ali nikako da riješimo Buško jezero; troše naš energetski resurs, ne plaćaju ljudi, ogromna imovina je u Hrvatskoj koja se ne vraća, krenuli su graditi most za koji nas nisu pitali, a rekli su da jesu.
http://hms.ba/izetbegovic-covic-je-mogao-dobiti-vise/
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:11   #2
Ovo nije tema za politiku, nego za Svijet.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:30   #3
Quote:
Adelholzener kaže: Pogledaj post
Ovo nije tema za politiku, nego za Svijet.
Kako svijet ako bošnjački član predsjedništva BiH kažu da im pazi sad Hrvatska krade prirodne resurse i da treba platiti odštetu.
Ili će biti da Hrvatska iskorištava svjetsku vodu
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:36   #4
Bakir je inače poznata poštenjačina.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:43   #5
Očito je da bošnjačkoj strani treba poslati račun za svu vojnu i drugu pomoć za vrijeme rata kao i za zbrinjavanje njihovih izbjeglica. Čist račun, duga ljubav jer inače ide po onoj "pomozi sirotu na svoju sramotu...".

Isto tako postaje jasno da naša politika mora zauzeti čvrsti stav u komunikaciji sa svim našim susjedima. Jer mlitavost i beskrajno pitomi i prijateljski stav očito postižu suprotni efekt od željenog - svi nas smatraju mlakonjama pa postaju oportunistički nastrojeni.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:06   #6
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Očito je da bošnjačkoj strani treba poslati račun za svu vojnu i drugu pomoć za vrijeme rata kao i za zbrinjavanje njihovih izbjeglica. Čist račun, duga ljubav jer inače ide po onoj "pomozi sirotu na svoju sramotu...".

Isto tako postaje jasno da naša politika mora zauzeti čvrsti stav u komunikaciji sa svim našim susjedima. Jer mlitavost i beskrajno pitomi i prijateljski stav očito postižu suprotni efekt od željenog - svi nas smatraju mlakonjama pa postaju oportunistički nastrojeni.

potpis do slovca.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:43   #7
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Očito je da bošnjačkoj strani treba poslati račun za svu vojnu i drugu pomoć za vrijeme rata kao i za zbrinjavanje njihovih izbjeglica. Čist račun, duga ljubav jer inače ide po onoj "pomozi sirotu na svoju sramotu...".

Isto tako postaje jasno da naša politika mora zauzeti čvrsti stav u komunikaciji sa svim našim susjedima. Jer mlitavost i beskrajno pitomi i prijateljski stav očito postižu suprotni efekt od željenog - svi nas smatraju mlakonjama pa postaju oportunistički nastrojeni.
Naravno, sad će Plenki lupit željeznom šakom i pokazat im da imamo stav, samo da se vrati s romantičnog putovanja s Junckerom.
BrokenEmpire is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:47   #8
Quote:
BrokenEmpire kaže: Pogledaj post
Naravno, sad će Plenki lupit željeznom šakom i pokazat im da imamo stav, samo da se vrati s romantičnog putovanja s Junckerom.
Nitko nema iluzija da će Plenki (inače ideološki zaluđen svime što ima veze sa EU) to učiniti, baš kao ni itko od sadašnje političke garniture koja ni onake ne razumije pojam suvereniteta ni samostalnosti ni borbe za nacionalne interese. Jer to ni nisu političari već činovnici koji izvršavaju zadaće koje im netko (izvana) postavi. Ali upravo nas zbog takve garniture svi (pa čak i jedna nefunkcionalna država poput BiH) vide kao lak plijen.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:27   #9
Međutim, pošto je Bakir samo jedan član predsedništva, valjda o svemu pomenutom treba koju da prozbore i ostala dvojica.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:41   #10
Nek optužuje mater i ćaću svoje.

Dripac.

Poslat im račun za sve što smo im pomagali 90-ih pa nek onda optuzuju i traze nekakve odstete.

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:36   #11
Ne negiras uopce da Hrvatska koristi to bez naknade Bosni vec ti nije pravo zbog pomoci u ratu? Svjestan si cinjenice da je Hrvatska uzimala 40%od svog lahkog naoruzanja koje je ulazilo u Bosnu kao naknadu za propustanje istog? Kako se ista duguje? Ako je dogovor nemoguc treba kanal razbiti u Bosni jezero iscrpiti i zenlju koristiti za poljoprivredu u korist Bosne.
Podvelezac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:52   #12
TG nije u Bosni, već u Hercegovini.
Za 40%, super. Ako ikad (nedajbože) bude neko novo s*anje, vozite naoružanje preko CG i Srbije, nas pustite na miru.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:58   #13
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
TG nije u Bosni, već u Hercegovini.
Za 40%, super. Ako ikad (nedajbože) bude neko novo s*anje, vozite naoružanje preko CG i Srbije, nas pustite na miru.
Jesi cuo nekad onu, ako smo mi braca nisu nam kese sestre. Bosna ili Hercegovina sve je to dio jedne drzave ciji je teritorij potopljen i koja od toga nema nikakve koristi vec gubi obradivo zemljiste dok Hrvatska grce novac na racun istoga. Ako se ne mozemo ljudski dogovoriti i ako vas zaboli djoka za nase interese onda i mi mozemo gledati samo nase interese. Jezero sasusiti i koristiti zemlju onda
Podvelezac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:17   #14
Quote:
Podvelezac kaže: Pogledaj post
Jesi cuo nekad onu, ako smo mi braca nisu nam kese sestre. Bosna ili Hercegovina sve je to dio jedne drzave ciji je teritorij potopljen i koja od toga nema nikakve koristi vec gubi obradivo zemljiste dok Hrvatska grce novac na racun istoga. Ako se ne mozemo ljudski dogovoriti i ako vas zaboli djoka za nase interese onda i mi mozemo gledati samo nase interese. Jezero sasusiti i koristiti zemlju onda
Ali BiH nije jedna nacija, nego tri.
A ti si pripadnik one koja s tim jezerom veze nema.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:22   #15
Kako nema koristi kad općine Livno i Tomislavgrad dobijaju 750 000KM naknade za korištenje, koliko ja znam te općine su u državi BiH.
Misliš valjda ne dobijaju Bošnjaci, ta lova treba u Sarajevo a ne općinama na čijem teritoriju je jezero.
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 08:04   #16
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Kako nema koristi kad općine Livno i Tomislavgrad dobijaju 750 000KM naknade za korištenje, koliko ja znam te općine su u državi BiH.
Misliš valjda ne dobijaju Bošnjaci, ta lova treba u Sarajevo a ne općinama na čijem teritoriju je jezero.
750 000KM za potopljenu zemlju koja moze poljoprivredom stvoriti mnogo vise. Hrvatska treba placati dio prihoda od proizvodnje energije. Shvacam.ja da HDZ funkcioneru je 750 000 neka suma i sutiti ce na ti, pogotovo zarad maticne zemlje. Ali evo Bosnjaci se opet pokazuju da je to nasa zemlja jer brinemo o svakom pedlju
Podvelezac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 17:17   #17
Quote:
Podvelezac kaže: Pogledaj post
750 000KM za potopljenu zemlju koja moze poljoprivredom stvoriti mnogo vise. Hrvatska treba placati dio prihoda od proizvodnje energije. Shvacam.ja da HDZ funkcioneru je 750 000 neka suma i sutiti ce na ti, pogotovo zarad maticne zemlje. Ali evo Bosnjaci se opet pokazuju da je to nasa zemlja jer brinemo o svakom pedlju
Ma da, primarni interes vam je zarada od hr. zemlje, što bi drugo bilo...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 17:40   #18
750 000KM godišnje ide u proračun tih općina a to tebi smeta.
Tu je zemlju potopio rahmetli drug Tito pa se žali njemu u kući cvijeća u Beogradu što je gradio hidroelektrane umjesto džamija.
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:12   #19
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
TG nije u Bosni, već u Hercegovini.
Za 40%, super. Ako ikad (nedajbože) bude neko novo s*anje, vozite naoružanje preko CG i Srbije, nas pustite na miru.
Bosna je to. Točnije završka mikroregija.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:47   #20
Koja trolerska tema?

BiH, a ne nekakav Bakir Izetbegović ima već godinama spor sa Hrvatskom oko Buškog blata i ne samo tog resursa nego oko mnogobrojnih bespravno uzurpiranih nekretnina koje Hrvatska suprotno svim konvencijama i međunarodnom pravu ne želi da vrati stvarnom vlasniku - državi BiH ili firmama iz BiH.
Nedavno je poslije ihihi vremena Općina Zenica uspjela vratiti odmaralište u Dugom ratu.
http://www.dugirat.com/novosti/76-go...liste-u-ducama

Neriješenih slučajeva poput ovoga iza kojih se krije pokušaj otimačine mali milion.... poput recimo objekta Dječije plućne bolnice u Cavtatu koji je u vlasništvu BiH, pa odmaralište u Gradcu itd...itd. do poslovnih prostora BiH firmi u raznin gradovima na najatraktivnijim lokacijama....

Mnogi od ovih postupaka se odugovlače na lokalnim sudovima, ali će kad tad biti rješeni u korist vlasnika jer se ne mogu uknjižiti na uzurpatore koji su u najvećem broju slučajeva podmitili osoblje lolalnih pravosudnih organa.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel

Zadnje uređivanje COD2 : 14.01.2018. at 23:00.
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.