Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2015., 20:26   #1021
Quote:
majsa_st kaže: Pogledaj post
Ako ima ikoja kojoj trebaju HR papiri...s tim papirima si punopravna gradanka EU...mozes bilo di...godine nebitne...cifra: prava sitnica...


Da znas s kime se udajes...M 28...
Šta to znači? Ovaj tip prodaje citizenship? Nemrem beliv it!
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 21:35   #1022
Iskusimo zajedno svašta nešto

Upoznao bi partnericu za zajedničke aktivnosti. Svestranu i zainteresiranu. Da ti je zadovoljstvo istrcati dva kruga oko Jaruna. Volis pogledati zanimljivu izlozbu i film. Mozes pricati o smislu i koncepciji svega i svacega. Klizaljke i bicikl ti nisu strani, a visine privlacne. Digital native si i uvijek online. Ne ustrucavas se ni gastronomsko kulinarskih eskapada, za put ces se spakirati u tren oka, a sporazumijevas se s ljudima sirom svijeta jednostavno i lako. Pitaj sto te zanima jer pretpostavka je majka svih zajeba
abelard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 09:45   #1023
Trazim,zelim,hocu zensku osobu za ozbiljnu vezu,po mogucnosti da trazi isto to!
Trazim,zelim,hocu zensku osobu koja je iskrena,vjerna,otvorena jer ja sam isto to!
Trazim,zelim,hocu zensku osobu kojoj nije problem se naci,upoznati u zivo i popiti pivo,kuhano vino ili kavu ili sto god ti po volji!
Molim da mi se ne javljaju osobe koje misle da trazim puno previse u ovo danasnje vrijeme i koje neznaju sto bi same sa sobom.
Molim da me se ne zamara beskonacnim dopisivanjem,laznim predstavljanjima.

Ja sam M,31 god,Zagreb i za sve ostalo tu je PM/inbox!

Hvala!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 12:32   #1024
Fali mi nekako novih ljud i ona senzacija kada se netko novi upozna,plus fora je ovaj advent po Zagrebu,pa bi volio malo s nekim kul super zanimljivim i novim vidjeti što ima tamo .Možemo probavati vina,iako realno to je sve isto i samo se možemo pravit pametni,iako nije ni to loše.S pivama ista stvar,svi kao nešto kuže a sve su više manje slične . Ili mejbi tražit gdje je najbolja kava,ali isto sve kave su iste.Nudim pretenciozne razgovore,vrlo vjerojatno dobru količinu loših šala,isto tako ne sumnjam da ce bit barem par neugodnih situacija .Možemo se i klizat ,ali i sjedit na klupi i osuđivat ljude jer smo mi toliko iznad njih ,ili ćemo pak slušat placebo i gušit se u emocijama.Mogućnosti je zbilja puno. Ti budi vedra,umjereno vesela,zanimljiva i tako te sve kul osobine koje ionako svi žele .

Ja sam dečec,srednje dvadesete.Prekrasan izvana,još prekrasniji iznutra.

Sayonara
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 16:01   #1025
Hm, sto napisati?
Mozda najbolje jednostavno napraviti normalni oglas pa bih on logicki trebao privuc normalnu curu, mislim, normalnu u onom opcenitom smislu, bez da, stajaznam, nije prebolila svog bivseg decka, ili da zivi u Brazilu, ili da prica s duhovima, ili da prica s duhom svoga bivseg decka iz Brazila, to bih definitivno bio problem.
Ali nenormalnost u smislu da ima sarmantnu osobnost i da koristi glavu za vise od uzgajanja kose, takvu mi definitivno ne bi smetalo privuci.

Dakle, decko iz Splita 25 godina zivota, trazi curu iz Splita za kracenje dosade dopisivanjem, pa onda ako se svidimo jedno drugome moze neki izlazak (dakle, veza za one koji ne znaju citati izmedu redaka, ali nisam u zurbi, samo ako si kliknemo, no pressure), evo ti meni naprimjer vec postajes simpaticna samim time sto ovo citas, nadam se da je osjecaj obostran.

Pomalo sanjar, beznadni romantik, uglavnom optimist i vedrog karatkera, ma idealan za vedri tip cure da si odgovaramo, ili za tmurnu jos idealniji da je nasmjesim, a za onu prosjecnu, ajme, pa za tu sam jos najbolji.
Neki bi rekli da sam povucen ili sramezljiv jer sam osoba koja se preferira druziti s 3-4 prava prijatelja umjesto 30-40 poznanika, i jer u jos nisam nogom stupio u one diskace i nocne klubove gdje bih izgleda normalan tip mojih godina trebao ici, mislim, pa da mene netko pozove na mjesto gdje se od buke ne moze pricati i da me pokusa napiti, jos bi pomislio da je to neka strategija da me natjera da umuknem pa bi se uvrijedio Dakle, izgleda da sam jako cudan i netipican za svoju okolinu koja redovito izrazava zabrinutost za takva moja razmisljanja, ali jos uvijek nisam saznao kako se to moje stanje medicinski zove i jeli se moze normalno zivjeti s time
Ali recimo, 500 metara od tog kluba sasvim sigurno se nalazi neka lijepa plaza, onako po noci, sa sumom valova i svjetlucavim tockicama po nebu i Bracu gdje bih bilo bas super prosetati se ... ili je blizu neko kino pa moze i tamo, ili ajmeee, cekaj, sad zamisljam da je noc, hm, da ali ako zamislim da je dan onda mozemo do vidikovca na Marjanu, ili produzit do onog novog akvarija u gradu, ne cekaj, ako ovo zamisljam mozemo se onda i teleportirati na Plitvicka Jezera i obici ih jasuci na nosorozima, ajme to bi bilo super Ovaj, jesam vec napisao da sam romantican? Uglavnom, gdje sam ono stao..

Ponekad znam procitati koju knjigu (to je ono kao kad netko napise nesto jako dugo na facebooku ali umjesto na monitoru web stranice su isprintane na jednoj vrsti savitljivog kartona i umjesto da klikas na link, do iduceg se djela dolazi okretanjem stranice), pa onda kratim vrijeme viseci po kompu (toliko o mom ruganju fejsu ), jako se volim prosetati negdje bezveze, pa ako kojoj curi roditelji ne daju da kupi pasica moze mene odvesti u setnju, volim komedije, putopisne i prirodoslovne filmove, znanstvenu fantastiku...Hm, ma zapravo nije da sam bas odan bilo kakvim zanrovima, valjda sam relativno neizbirljiv, i nema bas da ne mogu podnjeti nesto, jedino mi moze biti manje ili vise dosadno, pa ako me hoces pozvati na cajka-rock-jazz-polinezijska glazba-heavy metal-operu nema problema, ali me moras namamiti sa besplatnim kokicama.

E da, i naravno kad smo vec kod toga sta sve slusam, OBVEZATNO slusam sve pripadnice ljepseg spola, uglavnom uzivo a ne preko radija, veliki sam obozavatelj, uvijek imaju pravo o svemu i kazu pametno i ja to uredno bez prepiranja poslusam.

I to je to, iskren, romantican, trazim slobodnu curu iz Splita koju citanje svega ovoga nije ubilo u pojam za dopisivanje, filozofiranje, ubijanje dosade i poslije mozda nesto vise.
Starstrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 21:59   #1026
Dečko kratke kose i zelenih očiju ovom prilikom traži nekoga iz Zagreba ili okolice. Imam 22 godine, studiram. U slobodno vrijeme volim otići u kazalište/kino, na neku izložbu, šetnju ili jednostavno otputovati negdje.

Što se tiče glazbe, filmova i serija tu sam kompletno otvoren. Slušam i gledam sve, iako naravno imam svoje favorite u žanrovima. Najdraži glazbeni žanrovi su mi rock, punk i trance.

Smatram se realnom ali i optimističnom, veselom te zanimljivom osobom. Ambiciozan sam i uvijek željan izazova. Volim upoznavati nove ljude jer me to veoma ispunjava.
Ne pušim, ali s vremena na vrijeme volim popiti dobro pivo ili vino.

Ako ste se bar djelomično pronašli u ovom kratko opisu, slobodno se javite
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 14:23   #1027
Tražim: muškarca s područja Zagreba, 25 do 30 godina, oku ugodnog, visokog makar 190 cm, neupitne higijene i neupitnog intelekta.
Zašto? Za vlastite potrebe
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 17:58   #1028
Osobe kojima je blizak otvoreni, aktivni, kritički, alternativni, vege, i sličan način života, koje žele pričati, razmijenjivati znanja, iskustva, na polju umjetnosti, muzike, teatra, filma, vege života, alternativnih praksi, različitih teorija društva, i kulture neka budu slobodne da se jave.

Nije jednostavno ni u RL susresti nekoga ko u većoj mjeri dijeli zajedničke interese, no da damo šansu mogućnostima virtuelnog prostora i komunikacije.
Dakle, ukoliko postoje zanimljive osobe, koje žele da razgovaraju, pišu i razmjenjuju znanja, iskustva, ili jednostavno komuniciraju o stvarima koje su nam bliske, otvoren sam i slobodno se javite. Ako neko ima potrebu da razgovara, ako će se osjećati dobro, ako će mu to pomoći, ili ako želi nešto više kroz zajedničke teme, pitanja i interese, bit će mi drago da to možemo podijeliti.

Postoji naravno u svakom momentu mogućnost upoznavanja (uživo), zajedničkog druženja i rada u okviru navedenih tema i interesa. Granice (ne postoje), lokacije (države, gradovi), i godine nisu bitne. Moje godine, izgled, i sve ostalo što je privatnije, možemo kroz razgovor. Ono što mogu da obećam je da će vam biti ugodno i zanimljivo razgovarati sa mnom, ili biti u mome društvu. (Na nivou ukupne pojavnosti, mentalno i izgledom).
Vegan power is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 00:09   #1029
Opet ja!

Odustala sam od dečkiju jer ovdje definitivno nema normalnih primjeraka te vrste i više ne želim trošiti vrijeme na nova razočaranja (muški ulet = instant block) tako da ovoga puta samo tražim nekakvu frendicu za tipkanje, priču, ogovaranje, naklapanje, možda i upoznavanje ako ikad dođe do takve prilike... Trenutno mi je primarni cilj samo naći osobu za usputnu (ali kvalitetnu) prepisku zato da se osjećam manje usamljeno tokom božićnog razdoblja, jer ustvari nemam nikoga...

Molim da se ne javljate ako ne vladate osnovnom pismenošću (jako držim do suvislog izražavanja, pravopisa itd.), nemate opću kulturu, niste vični humoru, ne znate pokrenuti razgovor i niste u kasnim 20-ima (ekipa u 30-ima je isto cool). Također da pripomenem kako me ponekad uhvate epizode teške depresije, pa kome to smeta onda bolje da se niti ne javlja (dosta mi je ograničenih ljudi koji me odbacuju i ponašaju se kao da je to moja greška).

Inače, par detalja o meni:
- strastveni petrolhead
- obožavam rock n roll
- također obožavam pse i mačke
- mrzim ljeto i veselim se kad padne snijeg
- ne pušim i ne jedem meso
- komplicirana i povučena sam
- iz Zagreba, 29 god.
- volim puno čitati

Nudim isto što i prije - sebe! Odnosno, da ćete uvijek imati moju lojalnost i vjernost (ako ih zaslužite).

Pa eto, inbox čeka.

P.S. Na kratke, generičke i bezlične poruke ne odgovaram.
thirteen13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 16:54   #1030
Blagdani su pred vratima, a nama samcima nije lako za vrijeme istih. Pa da vidimo sta ce gospon Bozicnjak donjet.

Musko, 29g iz Zagreba, visine 180cm, smedji od glave do pete, mrsavije gradje, drustven, marljiv, duhovit, samoinicijativan.
Ne pijem niti ne pusim, optimistican, vedrog duha, zabavno drustvo, otvoren, iskren.
Ne izlazim po nocnim klubovima niti volim zapusena (javna) mjesta stoga vise preferiram otici u kino, setnju (dnevnu-nocnu svejedno), muzej, kazaliste, izlet, izlozbu, bicikliranje u drustvu ili na putovanje.
Volim biciklizam, informatiku, tehnologiju (geek u dusi), filmove (SF, avanture, fantasy, Star Wars, LOTR, svasta jos), serije.

Trazi se: cura od 25 do 35 god, svjetlo/tamne smedje ili crne kose, duge ili kratke do ramena (+ je ako je i ravna ali nije nuzno), visine do 170cm.
Nije umisljena, slobodna je, otvorena, pogotovo iskrena, bez muljanja, ne visi stalno na facebooku i nema 1500 slika, ne pati na trendove.
Znaci cura koja je u biti jednostavna, i bar donekle slicna meni.

Moram naglasiti i da mi fizicki izgled nije bitan jer to smatram u danasnje vrijeme preisforsiranim kriterijem, vec ono kako se s nekim slozim.
Dakle inner chemistry mi je bitan.

*NAPOMENA - Molio bih da cure kojima su oglasi nesto za ubijanje dosade ili samo zezanciju, odje** od ovog oglasa jer nemam vremena nit strpljenja za balavice. Ovim putem zelim upoznat samo ozbiljne cure.
Eto, nadam se da sam ovaj put bio jasan
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 18:08   #1031
Tražim solo curu/ženu za druženje i vezu.

Ja sam dečko iz okolice Zagreba,imam 31 godinu, visok cca 170cm,mršav, iskren,normalan, pošten, ozbiljan kako kada,romantičan,situiran. Eh da,nosim naočale.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim pse (imam kućnog ljubmca), volim djecu i imam nešto iskustva sa njima.
Filmove obožavam gledat, surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom, nisam alkoholičar,manijak,luđak. Auto ne vozim niti ga imam,više volim sve na dva kotača.
Ne volim kuhati ali mi kućanski poslovi nisu problem. Nisam mamin sin, znam što hoću a što neću, ne muljam, ne volim laž. Kužim se u dosta stvari po kući i oko kuće.
Ne radim nigdje ali ne ovisim o nikome u financijskom smislu, a inače sam skromna osoba,ne patim za onim što imaju drugi i imam više-manje sve.
Prošao sam svašta u životu, vidio dobru a i onu lošu stranu tako da na dosta stvari gledam sasvim drugačije nego ostali.
Bio u jednoj "lošoj" vezi o čemu sam pisao ovdje na forumu,ali to je sad prošlost.
Još uvijek vjerujem u ljubav i možda baš ovdje pred sam kraj godine nađem nekoga,iako sam skeptičan ali nikad se nezna.

Molim da mi se javi cura/žena:
-možeš biti mlađa ili starija od mene, godine nisu tolko bitne
-normalna,iskrena,jednostavna
-tražiš nekog normalnog i ok dečka
-ne lažeš,ne muljaš, ne bježiš kada su problemi u pitanju, znaš što hoćeš i želiš
-nije ti bitan nečiji izgled,auti,novci itd.. (naglasak na "izgled" jer nisam neki ljepotan i takva mi netreba niti takvu tražim)
-imaš neku psihičku dijagnozu,ne smeta mi ako piješ ljekove
-rastavljena si/imaš dijete - nebitno, neću pobjeći
-zainteresirana za druženje,vezu (nisam za besciljno dopisivanje koje nema smisla)
.romantična si osoba i voliš takve stvari

Molim da mi se ne javljaš ako:
-živiš puno dalje od Zagreba
-glavni kriterij ti je izgled,novac, auti i takve stvari
-neznaš što želiš i iz dosade se dopisujes i izbjegavaš se naći uživo
-ne voliš mršavije dečke
-procjenjuješ nekoga prema obrazovanju,financijskom ili materijalnom statusu jer si i sama takva
-imaš svemirske zahtjeve i kriterije, muljaš,lažeš, voliš se poigravati sa tuđim osjećajima
-stalo ti je do bivših ili nonstop pričaš o njima


Iako sam gore napisao neke kriterije, opet nisam tolko zahtjevan i izbirljiv
Bez nekih veelikih očekivanja u početku,javi mi se na PM pa ćemo vidjeti dalje..
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 13:31   #1032
Hmm ovako ovo je oglas za sve normalne cure ili koje se bar malo smatraju normalnima.Zanima me tip cure koja ima sve daske u glavi.Ako je koja popucala nema veze zamjenit ćemo sa novom.Cura koja zna misliti svojom glavom a ne da joj glava stoji kao stalak za naočale.Po mogćnosti da je duhovita i da se voli zezat,a ne da je kao drvena Marija koja se nije nikad nasmijala na Glup i Gluplji.Što se tiče izgleda ne treba biti Megan Fox niti mi je toliko bitan samo da si vedra,nasmijana i pozitivna mislim pozitivna kao osoba ne HIV pozitivna.Ja sam totalno zdrav bar mi je zadnji nalaz bio ok od njih 100.Imam 21 god 198cm i nekih 100kg crn izgledam kao Bali Beg bar mi tako baba kaže, i iz okolice sam Splita koji ovim oglasom traži neku curu za prijateljstvo i dopisivanje jer sam tu novi.Ako si ti iz okolice Splita i ako si se pronašla u mom bolesnom oglasu slobodno pošalji PM odgovorit ću čim popijem terapiju.
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 16:54   #1033
Quote:
Deckerus22 kaže: Pogledaj post
Tražim djevojku, za dopisivanje, pričanje o shopingu, odjeći, štiklama i ostalo, Eventualnu kaficu, uglavnom dobru prijateljicu...
i dalje trazim
Deckerus22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 19:43   #1034
Quote:
thirteen13 kaže: Pogledaj post
Opet ja!

Odustala sam od dečkiju jer ovdje definitivno nema normalnih primjeraka te vrste i više ne želim trošiti vrijeme na nova razočaranja (muški ulet = instant block) tako da ovoga puta samo tražim nekakvu frendicu za tipkanje, priču, ogovaranje, naklapanje, možda i upoznavanje ako ikad dođe do takve prilike... Trenutno mi je primarni cilj samo naći osobu za usputnu (ali kvalitetnu) prepisku zato da se osjećam manje usamljeno tokom božićnog razdoblja, jer ustvari nemam nikoga...

Molim da se ne javljate ako ne vladate osnovnom pismenošću (jako držim do suvislog izražavanja, pravopisa itd.), nemate opću kulturu, niste vični humoru, ne znate pokrenuti razgovor i niste u kasnim 20-ima (ekipa u 30-ima je isto cool). Također da pripomenem kako me ponekad uhvate epizode teške depresije, pa kome to smeta onda bolje da se niti ne javlja (dosta mi je ograničenih ljudi koji me odbacuju i ponašaju se kao da je to moja greška).

Inače, par detalja o meni:
- strastveni petrolhead
- obožavam rock n roll
- također obožavam pse i mačke
- mrzim ljeto i veselim se kad padne snijeg
- ne pušim i ne jedem meso
- komplicirana i povučena sam
- iz Zagreba, 29 god.
- volim puno čitati

Nudim isto što i prije - sebe! Odnosno, da ćete uvijek imati moju lojalnost i vjernost (ako ih zaslužite).

Pa eto, inbox čeka.

P.S. Na kratke, generičke i bezlične poruke ne odgovaram.
Hm...
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 00:01   #1035
Quote:
Curt kaže: Pogledaj post
Tražim....., u stvari ne znam ni ja šta tražim, odnosno kriteriji su mi u zadnje vrijeme jako rastezljiv pojam. Ali hajde, bitno mi je da je žensko i da ima manje kila nego ja.

Imam 42 godine, živim solo, ne živim u Hrvatskoj, mada sam trenutno tu do 01. 09. i inače sam dva ili tri puta godišnje ovdje (iz istočne Hrvatske sam).
Ne znam, ako ima neka cura, žena želju za uspostavljanje kontakta sa mnom neka se javi.
Ponavljam
Curt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 12:20   #1036
Dal' tko ovdje voli gričku? Nemam s kim ić na pivo.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 22:28   #1037
Djevojka u svojim dvadesetima, završava studij, ima hrpetinu planova, želja i snova.
Brbljava i vrckava, a opet tiha i smirena kad treba. Ima svoje hobije, povremene poslove i svakodnevne obaveze, ali voli unijeti dinamike u tu rutinu. Voli kavu, šetnje, umjetnost, čitanje i slušanje muzike, jednako cijeni dobar izlazak i super večer provedenu doma uz film ili neko štivo. Ulaže ponekad i previše energije u određene pojave/stvari/hobije/ljude, ali čini to svejedno. Pravi se urbana i super s modernim načinom izlazaka, dejtanjem i svime ikad, a zapravo umire za romantikom i takvim glupostima. Ali to ponekad samo, ostalo vrijeme je kul.
Mislima je u Zagrebu, a fizički je u nekoj bližoj okolici.

Ti si već neko vrijeme u dvadesetima ili više, imaš svoj život, hobije, interese, ali nije ti problem uzeti pauzu za neku kavu, šetnju ili blesavo tipkanje. Imaš stvarnu volju upoznati nekoga, a ne toliko radi reda. Ne planiraš zajednički život nakon dvije kave, ali nemaš emotivnu blokadu ukoliko nešto dobro klikne. Ako i imaš emotional issues, nećeš im dopustiti da te ubiju u pojam dok s nekim pričaš. Nije ti problem tipkati ili pričati na koji god način, voliš pogledati neki dobar youtube video, komičara ili seriju, iskren si, otvoren, ali pristojan i razumiješ da postoji nešto više od razgovora samo o seksu i perverzijama. Doduše, radije to ostaviš za uživo, ne ugnjetavaš razgovor time u startu. Ali imaš pregršt drugih stvari koje te zanima i kojima možeš puno pričati.
Totalno si za izlaske, glupiranje i cerekanje, ali si i za ugodnu večer u dvoje bez da se radi drama oko toga što će frendovi reći ako te nema jedan petak/subotu vani.

Stvarno bi mi bilo drago da si se pronašao u opisu i da se odlučiš javiti.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 23:28   #1038
Žensko, Zagreb, 32, solo, obrazovana, inteligentna traži muškarca istih karakteristika (godine od 27 pa do recimo 42), i ne mora biti nužno iz Zagreba
__________________
Zrinka
zrinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 14:37   #1039
Nisam imao sreče sa prethodnim oglasima ali svejedno bi pokušao opet.

Ja sam Marko, imam 28 godina, moj opis 190cm97kg tamnosmeda kosa i oci, pokazem sliku na pp.

Traži se cura druženje, nemam velikih kriterija ali moje iskustvo je takvo da te moram bolje upoznati dali mi paseš. Najviše padam na prirodnije cure, koje vole djecu, koje nisu preozbiljne recimo
vole se malo maknuti od grube stvarnosti i razgovarati o nestvarnim recimo filmovi, hobiji itd. Otvoren sam za slušanje o svemu, od znanosti, mobitelima, računalima itd.
Želio bih da cura voli duhovite decke, pa da ju ja mogu nasmijavati. Kada nasmijavam curu, meni se to vrača kao energija koja me čini boljim

Imam mane kao svatko, evo jedna od njih je da govorim ponekad u snu tako kažu drugi a sve sto govorim uglavnom je riječ o snovima i stvarima koji nemaju veze sa stvarnim životom .
Oke se dopisivati ali volio bih kada to bude u kombinaciji sa izlascima uživo. Cure kojim je cilj isklučivo dopisivanje, volio bi da me preskoče.

Možda čudno zvuči, volio bih da mi se takoder jave cure koje su povučene, ili razočarane zbog deckiju ili nečeg zbog cega imaju nisko samopouzdanje jer evo meni je drago ako takvoj pomognem da joj dignem samopouzdanje. Da se osječa ugodno uz mene mislim opčenito u druženju.
Ne volim nočne klubove, oke su ako idem sa nekim sa kim sam dobar ali opčenito više volim mirna mjesta kao restoran ili šetnje gradom ili prirodom.

Volim romantiku pa bi bilo poželjno da i ti voliš, iako nije obaveza.

Eto
Pozdrav
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 17:42   #1040
Nisam nikada bila u ozbiljnoj vezi, samo me avanturisti nažalost do sada dopali. A većinu njih sam upoznala on-line.
174 cm, punija, prije bila dosta mršava, ali kako štitnjača hipo tako se i nakupili kilogrami, pokušavam ih maknuti, ali baš mi i ne ide budući da sam trenutno nezaposlena pa nemam para ni za zdravu prehranu, već kupujemo na akciji. A imam plan prehrane sa strane endokrinologa. Znam se i prošetati, a kak živim na brdu kad imam jednu stanicu, potegnem i uzbrdo, te ponekad i vrt obrađujem/čistim stvarno mi je želja smršaviti, i pokušavam ne jesti previše
Lokacija je Zagreb, pa dolaze u obzir neki muškarci iz Zagreba ili ako vole putovati
32 i pol godine imala u listopadu, solo sam i heteroseksualno žensko, pa molim da mi se ne javljaju cure niti parovi na ovaj oglas.
I, da, imam završen faks, i općenito me smatraju obrazovanom i inteligentnom osobom
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.