Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2015., 19:10   #1061
Obnavljam, again. Valjda treća sreća još uvijek nešto znači

Quote:
Rockstar kaže: Pogledaj post
Pošto mi prošli oglas nije bio dovoljno uspješan, I'm back in search. Pritom se nadam da će ta potraga i završit. Stoga ajmo ukratko ponovit parametre iste

Ja: Muškarac, godina proizvodnje 1989., 177 visok, mršavije građe (cca. 60 kg), iz Zagreba. Uz to sam zabavan, avanturističkog duha, openminded, nadasve iskren i direktan. Volim popit i izać van, a isto tako volim i bit doma te gledat serije, filmove, igrat igre na kompu... Također volim putovat, biciklirat, igrat biljar...

Ti (bi trebala biti): Žensko (18-26 god.), ugodna mom oku, iskrena, zabavna, inteligentna, pomalo geeky po mogućnosti...

Eto, to će biti dovoljno za početak, a dalje ćemo vidjet. Moj inbox vas čeka!

I još bi samo zamolio da me zaobiđu one kojima je cilj beskrajno dopisivanje bez ikakve mogućnosti nalaženja uživo. Zahvaljujem unaprijed
I dodatak: One koje misle isparit nakon par poruka neka mi se također ne javljaju. Sorry, al imao sam već dosta takvih slučajeva i moram reć da to nije nimalo zabavno, a kamoli orginalno. Sve to znaju radit, zato vi slatke cure koje mi se mislite javit nemojte to napravit. Rađe mi reci direkt da ti nešto ne paše i sve pet. To daleko više cijenim. Zahvaljujem in advance
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:59   #1062
prije 3-4 mjeseca slučajno sam upoznao jednu forumašicu,
pa potaknut lijepim iskustvom da isprobam sreću ako su zvijezde naklonjene

na poslu sam okružen muškarcima, isto tako je bilo u školi i za vrijeme odrastanja,
pa sam s vremenom postao deficitaran sa frendicama

znači ovim putem ne tražim ljubav, fuk badijevke ili sl.,
nego frendicu koja je možda u sličnoj situaciji sa suprotnim spolom i traži frenda.
godine i ostalo nije presudno, otvoren sam za sve.

ja sam dečko iz zagreba 31 god., nešto niži od 180, smeđa kraće ošišana kosa,
inženjer, radim u struci, volim gledati filmove, popravljati stvari,
volim kuhati i putovati, ne idem glasati kada su izbori,
volim mačke, gledati filmove i slušati muziku,
raspravljati o svemu i poslušati tuđa razmišljanja.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 00:48   #1063
Uh, here goes nothing.

Ja sam djevojka u prvoj polovici dvadesetih (21). Studentica u Zagrebu. Vesela i vedra, ali i pomalo introvertirana. Mirnijeg sam karaktera, ali u dobrom društvu se lako opustim i raspričam. Volim djecu, pse, čitati, dugo šetati, razmišljati, volontirati, putovati, planirati i svašta nešto. Praktična sam vjernica što znači da zalazim u crkvu više od dva puta godišnje. Nastojim živjeti sakramentalnim životom, sudjelovati u projektima do kojih mi je stalo, volontirati i općenito biti gdje sam potrebna.

Voljela bih tipkati s dečkom mojih godina koji dijeli ista razmišljanja i svjetonazor.

Eto, zasad toliko. Nadugačko i naširoko o svemu možemo u inboxu.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 03:42   #1064
Šta je bilo, what? Zar nije "Fali nam basist u bendu?" (koji ne postoji ali bitna je poruka...) dobar ulet, e pa nije, ili ti se ne bi slozile F i D sa vecersnjeg partija:

(earlier this evening)
F i D - "Pa M, takve cure skoro pa ne postoje, mene takav muškarac nikad ne bi privukao."
M - "Pa to je zato jer vi ne sivrate jebenu bass gitaru, niste procitale ni mrtvog gospodara prstenova..."
F - "haha gldale smo film!"
M - "Nije isto!"
D - "I šta ono, mora imat ljubicastu kosu jeli hahahahh"
M - "Ne mora, nisam površan tako. Može imat i crvenu lol"
F - "Bože isuse, prestani nas zajebavat, aj idemo u grad."
M - "Necu ici u grad, necu u jebeni Fuego."
F - "Nije Fuego seljačino nego Sky! Nego ces doma ici igrat igrice a?"
M - "Idem doma stacvit ogals na neki forum i upoznat nove ljude, ovo je 21. stoljece pas mater,svi su na mrtvom netu."
D - "Upoznat ćeš nove ljude u Sky-a."
M - "Ne koji sivraju bass gitaru, teško. Aj zz"

Je eto, what ? Nije normalno a? Ekipa skace po disku a ja sam dosao staviti oglas, poprilicno pripit.

Trazim za četnikanje -

jel mozes laprdat ppuno? Mogu ja za obojicu ali ee.....
Mozda sviras gitaru (pusti bass sada)? Mozda elektricnu??? U ma ti si zakoooon
Šta ovaj lik nije zakon??
Jel pricas o totalno random glupostima? "Stariiiiiii ovaj kamen ovdje stoji tolikoooo godina, i sada ja samo doem i bacim ga negdje drugo, on tu nista ne moze, jel to malo tuzno zapravo..."
Jel igras igrice (NISU IGRICE NEGO IGRE nj nj njjnjnjjnjnjnjn) par sati tjedno like I do? Jesi li dio glorious PC MASTER RACE? (ok ok, salim se...)

Nudim (hahahahha)

Jos malo pa mogu G akord uhvatit na gitari
Imam Sapphire Vapor-X R9 290 u compu
djertinjast valjda
Ma nez, pitaj, pali sta te zanima. Sta ja sad tu nudim sve, what? os da zavrsim u ćuzi a?

FAK-JU:

"Javila/o bih ti se ali znaš..... jesi ono, sjeban?" Nemam dijagnozu, ali nisam nikada pricao sa profesionalcem u tu ciljanu svrhu...

"Sta ti je ekipa stvarno u disku a ti lijepis oglas ovdje ?" Je, sta ja nisam uber cool :faca:

"E ja slusam cajke ali ti zelim poslat poruku" Ali onda samo ako mislis da je lik od gore zakon! Pod obavezno.

"Ajme, gladala/o sam Fight Club i onaj Tyler Durden je tako zakon!!! " Ma lik je totalno zakon, i to ne zato jer ima ... nego jednostavno to njegovo ponasanje, nez, ima nesto u tome.

"E stari, imam problem sa compom, nece mi...." Ma gle stari/stara, kada su u pitanju tudji problemi sa tim stvarima razumijem se u to koliko i Ivo Josipović u obrambenu strategiju NK Lokomotive, tako da drop it....

"Jel mislis da je cajo pretjerao kad je srusio babu u Osijeku" Je je, malo je



What? A jesu lipe zidine a? Obuci bijelu duksu sa kapuljacom pa se osjecaj ko Ezio dok ides po njima, samo nemoj radit Leap of faith...

E: Nisam troll, volio bih da ovaj ogals ostane živ.
Ass Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 15:36   #1065
Pozdrav mojoj srodnoj duši nadam se da si ovdje
Ja sam žensko, solo, 32 godine, Zagreb, tražim posao i studiram drugi faks (bilo bi mi predosadno da samo tražim posao, a i taj faks pri kraju poliglot, intelektualka, obrazovana u svim sferama

Ti si muškarac, solo, po mogućnosti stariji od mene, ali ne prestar, intelektualac, kulturan i obrazovan. Iz Zagreba ili da ti nije problem putovati (meni je budući da ne vozim, imam vozačku, ali ne vozim odkad sam položila, a htjela bih jednog dana i provoziti

I, da, izgled mi je manje bitan, bitnije je kakva je osoba. Ali za one sitničave, ja 175, punija (problem sa štitnjačom), poluduga tamnosmeđa kosa sa crvenkastim odsjajem (prirodno), tamnosmeđe mačkaste oči boje čokolade. Kao što je jedan čičica s bocom vina u ruci rekao u tramvaju dečku iza mene da je najljepša cura na svijetu pored njega, da ima oči ko dvije mandule in vino veritas

Inbox is open
__________________
Zrinka
zrinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 20:52   #1066
Traži se djevojka s područja Osijeka, Vinkovaca, Županje i okolice za šetnju i druženje po Osijeku, kuhano vino i odlazak u kino
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 15:16   #1067
Musko od 29 godina. Iz Zagreba. Normalan, posten, pazljiv.
U potrazi za zenom od 33 do 43g za druzenje sa ili bez obveza, koja voli setnje, i uzivanje u malim stvarima. Preferira vise mirno druzenje umjesto odlaska u kafice.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 15:41   #1068
Trazim neki curetak koji bih nadopunjavao. Pozeljno je da si nacitana, ali nije uvjet.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 00:22   #1069
Posto je pomalo kasno ne da mi se pisati neki prekreativni oglas. Ujutro se zelim probuditi i procitst par poruka i odgovorit na njih uz kavu.
O meni; cura, 24, studiram u Zagrebu.
Volim macke, knjige, povrce, kavu i lunjanje.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:07   #1070
Pjesnik traži čitateljicu

Ako si crvenokosa
I voliš biti bosa,
I imaš pjegice oko nosa,
Javi se hitno -
Da započnemo romansu možebitno...

/moja lokacija: Međimurje
/zanimacija: rock'n'roll, pisanje, čitanje, ispijanje radlera i cappuccina.../
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 15:29   #1071
Tražim djevojku proporcionalnog fizičkog izgleda i prosječnog do manjeg body mass indexa za neozbiljnu vezu.
Forumašice koje imaju na umu ozbiljnu vezu i koje traže nekoga da se kliknu na dubokoj emotivnoj i intelektualnoj razini, neka ovaj oglas zaobiđu u širokom luku.
Možemo razmjeniti nekoliko poruka, no ne više od 10- blagdanski dani u Zagrebu zovu na druženje uživo.
Stariji sam no što naslućujete.
Ali sam mlađi no što ste sada kada ste ovo pročitale pomislile.

Pripremite lijepu haljinu i štikle i očekujte ostvarenje svojih maštarija.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 21:24   #1072
trenutno sam iz Zagreba Ima mozda neko zainteresiran za neku kavu ili setnju...razgovore o alternativnim duhovnim temama...
Javite mi se na pp da se dogovorimo...po mogucnosti ljudi otvorenog uma i bez predrasuda...
Ja sam slobodan skoro stalno nadjemo se kad vam got pase

(ovom prilikom prednost imaju svi ispod 30 godina...makar svejedno je )
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 14:33   #1073
Trazim neku interesantnu curu čk i okolica. musko, zaposlen nit debel nit mrsav, 180, moze odma razmjena slika - fb.. bilo kaj oces.

lp
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 21:12   #1074
Tražim curu iz SZ Hrvatske da malo prikratimo ove blagdane. Dopisivanjem ili kavicom/kuhanim vinom.
__________________
točno na današnji dan,prošle subote
Plug_in is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 22:45   #1075
dopisivanje

Ja sam žensko, solo, 24 godine, Rijeka, tražim posao. Vesela i vedra. Mirnijeg sam karaktera, ali u dobrom društvu se lako opustim i raspričam. Volim djecu, pse, čitati, dugo šetati, razmišljati,slušati muziku,gledati filmove i svašta nešto. Volim fotografiju (to mi je hobi), obozavam pse (šišam i uređujem pse )

Voljela bih tipkati s curom mojih godina koja dijeli ista razmišljanja i svjetonazor.
aninari is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 22:54   #1076
Pozdrav, Muško, 23. god, iz Zagreba, .. otvorenog uma, volim pricati o svemu, financijski samostalan, uvijek za druženja i izlaske. Fakultet trenutno na "čekanju" zbog obaveza. Fizički nešto sitno iznad prosjeka ( 190cm , 85kg, crna kosa, plave oči ).

Od glazbe slušam apsolutno sve, sve što se mome uhu svidi.

Ostale informacije ćemo razmjeniti preko poruka da ne pišem ovdje previše .

Tražim žensku osobu mojih godina ...

Javi se u privatne poruke, ne grizem

S Type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:49   #1077
Oženjen muškarac 100 km od Zagreba, na,studiju u Zagrebu. Tražim žensku osobu na,koju,ću moći potrošiti. Novca imam, sliku saljem na PM. Interesira me afera sa ženama koje traže sponzora.
__________________
Bože, sad kada si uzeo Tošu, možemo li dobiti Hendrixa nazad!
*floyd* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 13:53   #1078
Pozdrav,

muško, 33g, 172 visine, 68 kg. Inače sam iskren, romantičan, sanjar, mirniji tip i kreativac. Ne pijem niti pušim, sportske sam građe, makar se baš ne bavim sportom, valjda imam takve gene da je dovoljno malo teretane i to je to.

Volim mjesta gdje se može dobro pojesti...volim slastice i čokoladu svih vrsta...

Osim dobre rock i urbane većinom strane muzike (sviram i gitaru) jako volim filmove...nekako su mi uvijek bili najbolji sci-fi filmovi i misterije, obožavam i filmove od Tarantina, dobre komedije, drame znaju biti najefektnije ako je dobra tematika i scenarij...obožavam pogledati dobre serije...Rectify, Fargo, obožavatelj Breaking bada, Game of thrones i sl.

Bavim se graphic art-om, raznim stilovima...radim u Photoshopu i Illustratoru, objavljujem radove na society6 i redbubble, radim i razne vrste grafičkog freelancea...volim kreativnost i takve ljude. Obožavam umjetnost, više moderniju, koju mogu pregledavati na netu do iznemoglosti...ima puno fenomenalnih artista i radova pa neću izdvajati nekog posebno.

Za kraj, tražim žensku osobu koja ima nešto zajedničkog sa gore navedenim...trudit ću se odgovorit na sva pitanja.

Zato pošalji poruku jer nikad neznaš: „life is like a box of chocolates...You never know what you're gonna get“
b a n k s y is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 15:01   #1079
Hi

Dakle što tražim? zanimljivu, duhovitu, romantičnu i pomalo mističnu žensku osobu za dopisivanje za početak, a kasnije možda i nešto više.
Ja sam cura iz zg-a, 30 godina. U slobodno vrijeme volim slušati muziku (rock/elektronika uglavnom ali svašta tu uleti ), ići u kino/kazalište, pogledati seriju/film (horor/drama/sci fi/povijesnog žanra uglavnom) i naravno, čitati <3
Detaljnije u inboxu
deprived_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:30   #1080
Šarmantan i zabavan momak od 26 godina iz Zagreba traži curu ne mlađu od 18 (logično, jelte ), poželjno da je zabavna i po mogućnosti da ne puši cigarete. Za početak upoznavanje pa ćemo vidjeti da li to može ići igdje

Nešto o meni - plešem, znam kuvat, volim čaj i čokoladu, imam dosta interesa, naginjem na geekovsku stranu, normalne težine-dobre građe , i tako...

P.S. Ne volim niti se želim dopisivati dugo prije nego se nađemo uživo
__________________
Poskočica
.. i neznam kako razum može ljubavi odoljeti ...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.