Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2015., 20:09   #1081
E pa ovak!

Ima li u Zagrebu koja Mostarka?
Ja ne znam koji mi je vrag al eto ima vec netko vrijeme da sam lud za Mostarom i tim naglaskom koji me s nogu obara. Zensko kad prica s nogu me obara, tesko ce muskarcina neka...
Necu previse trkeljat ovdje, imam 22, pristojno izgledam. Javis se u inbox i dogovorimo neki dejt, ti me razvalis s tim naglaskom ja ti odma kupim stan, mercedesa...
A dobro ajd necemo se lagat. Nemam za mercedesa, nes ni stan dobit novi al mozes kod mene uselit...

Nadam se da je dovoljno kratko i jasno.

Usput sretan Bozic svima.
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 21:40   #1082
Trazim curu do 30 godina (moze i malo vise ali ne zelim da budes dosta starija od mene), normalne tezine zato sto na tezinu svatko moze utjecati !!!! da se kratko dopisujemo i ako je dopisivanje bilo u redu nadjemo na picu.

Ja sam iz Zagreba.
Tom55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 22:12   #1083
Quote:
*Queen* kaže: Pogledaj post
Tražim žensko društvo u centru Zagreba da možemo ponekad popit koju kavu, otić u kino, upoznat se, podružit se tu i tamo i tako. Imam 23 godine i tražim društvo od 22-28god. Nisam kreten bez prijatelja ali brate mili danas je fakat teško nać prave prijatelje, pogotovo u većim gradovima gdje je sve puno prevaranata, lažova i lopova. Molim da mi se javljaju normalne curke. Btw- ne pijem ali volim plesati i uvjek sam spremna za neke akcije :-P Pošaljite mi facebook link da vam se javim na fejsić. Tnxić
Ponavljam post
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 22:21   #1084
drage žene,

ja sam muškarac, imam 33 godine. vitkije građe i kažu lijepih očiju. rođen sam i trenutno živim u županji ali sam skroz otvoren za promjenu sredine u slučaju potrebe. putovanja mi nisu problem.
oduvijek volim prirodu. nježna sam i senzibilna duša, koju zanima mir i zdrav način života. kako volim ples, volim i dobar party (finija elektronika). ne pušim, alkohol popijem vrlo rijetko i u maloj količini. vegetarijanac sam koji ponekad jede divlju ribu. privlači me čaroban svijet aromaterapije, masaže, izrada prirodne kozmetike. volim pripremati hranu, kuhanu i sirovu. jako me zanima duhovnost, suptilni svjetovi i stalan rad na sebi. volim razgovor i smatram se dobrim slušačem. mačka ili pas? mačka. zanima me tantrički (taoistički) pristup seksualnosti. otvoren sam za sve, prijateljstvo ili nešto više. samo da je lijepo i iskreno

p.s. sliku šaljem na zahtjev i očekujem zauzvrat

Zadnje uređivanje tomasini : 25.12.2015. at 22:43.
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 11:28   #1085
Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Posto je pomalo kasno ne da mi se pisati neki prekreativni oglas. Ujutro se zelim probuditi i procitst par poruka i odgovorit na njih uz kavu.
O meni; cura, 24, studiram u Zagrebu.
Volim macke, knjige, povrce, kavu i lunjanje.
Danas sam slucajni obrisala primljene poruke pa tko god se javio ako zeli neka posalje ponovno, mobitel me zbunio...
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:13   #1086
ako ima koja cura iz kutine ili blize okolice,da ima vremena i volje za kavu ili slicno.ja sam 28 god.vise moze preko PM
marko kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 16:27   #1087
Tražim nekoga za chit-chat o videoigrama, fantasy knjigama i anime-ima. Spol i dob su mi nebitni. Ako nekome išta znači preferiram RPG-ove.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 20:24   #1088
Trazim damu za dopisivanje (god 40+).
Michelangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 23:28   #1089
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ja trazim frendicu, zensko drustvo za razgovor, kavu, izlaske, soping etc.
Pisala sam vec kako se moje zensko drustvo rasulo, ekipa s faksa se vratila u rodne gradove, frendice iz srednje zaokupljene poslom i deckima, i nestalo je onih zenskih druzenja i kava.
U zadnje vrijeme zivim doslovno na relaciji kuca-poso i htjela bih to promijeniti.
Ja sam 28g, radim, zivim s deckom, mogu se javiti i solo i cure u vezi iz Zagreba.





Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
ponavljam post

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 23:50   #1090
Tražim curu koju zanima ideja da glumimo kao da smo imali vani kontakt očima par puta, i da sam ja prišao i rekao; Bok! =)
A ona kaže... ?

Po mogučnosti da je blizu Zg ili Zaprešića, meni svejedno. =)
ZNX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:20   #1091
Cure iz zg do 25 god javite se na pp...ako ste za razgovore o duhovnim i alternativnim temama a moze i neko druzenje ili setnja
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:49   #1092
Muškarac u 40-tim aktivan, rekao bih dobrog izgleda no to je subjektivno. Tražim ženeku osobu neću limitirati godine i status jer to može biti potpuno nebitno. Zagreb
guru38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 18:16   #1093
muško,23 god

prvi put ovamo došao,malo dosada,a novih stvari nikad dosta...

o meni:

recimo zg,tj.okolica,23.godine,student još malo,185cm, 75 kg (moram dobiti 2-3 kile),prosječnog izgleda,,,da ne pišem više ovdje...

tražim: osobu svojih godina, bolje do tih godina nego preko,sličnog,boljeg izgleda,normalne građe,neki najobičniji chat,sa mogućnošću kasnije kakve kave ili čega već...
ali za početak malo za dosadu...

pa da vidimo

p.s.: slaviša mi nije ime
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 22:34   #1094
Quote:
Hellboy31 kaže: Pogledaj post
Bok. Imam 31 godinu. Iz Zagreba sam. Završio sam fakultet. Volim čitati, odlazak na utakmice, gledati dobre filmove i serije, dobru zabavu, humor, glazbu (rock, punk, narodnjaci ne dolaze u obzir)...
Tražim curu, bilo bi idealno da vole gore navedeno, posebno navedeni žanr muzike, ali nije neophodno. Glavno da je "open minded".
Eto, navalite cure.
Oglas gore stoji.
Dodatak: ja sam osoba s invaliditetom. Najčešće se krečem pomoču kolica, ali mogu i hodati uz držanje. Dakle sve mi funkcionira i ništa mi nije oduzeto nego, praktički, samo nemam ravnotežu.

Ovaj mali eksperiment sa ovim podatkom sam se odlučio napravit, jer svi govore kad je u pitanju osoba s invaliditetom, da bi ušli u vezu s njom, jer je "ljubav-ljubav". Sad me zanima praktična primjena tog postulata. Možda mi se i javi neka cura.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 22:35   #1095
Eto me...

Eto me, ne moraš više tražit...
29 godina, krajnji jug 'rvacke, simpatičan, ili imam dobar smisao za humor ili jako smiješno izgledam, uglavnom, ljudi oko mene se često smiju... Volim misliti da je ovo prvo.
Tražim tebe, a znat ćeš da si ti ti tako što relativno skladno izgledaš, dovoljno si inteligentna da imaš svoj stav, a opet dovoljno "smotana" da mi dozvoliš da ga poljuljam. Nemoj da se dopisujemo u vječnost, imam nešto kuna, daj da odemo na kavu nakon xy poruka...
__________________
We ignore the ones who adore us, adore the ones who ignore us, love the ones who hurt us, and hurt the ones that love us.
Centurionzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 20:21   #1096
Dosad sam u većini oglasa muljao i uljepšavao istinu, pa evo jedan iskren za kraj godine. Da me odriješi loše karme.

Dakle, kaže ovako:

Nemam sreće sa ženama
i u svome muškom vijeku
uvijek nađoh takvu neku
i svadljivu i bez srama.

Svadljivost i mene mori
čudan sam i srdžbi vičan
u svemu sam njima sličan
ako nisam još i gori.

Moje žene bijahu lake,
a takva si i ti sama
no nek budu među nama
te izjave naopake.

Bijah ženskar to priznajem,
a možda sam još i sada
i sve to mi teško pada
i često se ljuto kajem.

Ali dosta, ja te molim
ostanimo tako dovijek
i voli me
da te volim.





Pa izvol'te.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 17:52   #1097
Thumbs up Evo, da pokušam i u Novoj godini! :D

Pozdrav mojoj srodnoj duši nadam se da si ovdje
Ja sam žensko, solo, 32 godine, Zagreb, tražim posao i studiram drugi faks (bilo bi mi predosadno da samo tražim posao, a i taj faks pri kraju poliglota, intelektualka, obrazovana u svim sferama

Ti si muškarac, solo, po mogućnosti stariji od mene, ali ne prestar, intelektualac, kulturan i obrazovan. Iz Zagreba ili da ti nije problem putovati (meni je budući da ne vozim, imam vozačku, ali ne vozim odkad sam položila, a htjela bih jednog dana i provoziti Imaš cilj u životu i radiš na tom cilju

I, da, izgled mi je manje bitan, bitnije je kakva je osoba. Ali za one sitničave, ja 175, punija (problem sa štitnjačom, ali pokušavam skinuti kile, sad poslije Nove na strogu dijetu + fizička aktivnost - to mi je Novogodišnja odluka da smršavim , poluduga tamnosmeđa kosa sa crvenkastim odsjajem (prirodno), tamnosmeđe mačkaste oči boje čokolade. Kao što je jedan čičica s bocom vina u ruci rekao u tramvaju dečku iza mene da je najljepša cura na svijetu pored njega, da ima oči ko dvi mandule - in vino veritas

Inbox is open
__________________
Zrinka
zrinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 09:39   #1098
Ako ima koja cura/žena raspoložena za upoznavanje, odlazak u kino, šetnju i sl. neka se javi u inbox.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 23:14   #1099
Neka cura iz Zadra za razgovor i upoznavanje , informacije o meni na pp


__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 00:23   #1100
ako je netko zainteresiran za koncert Elementala, a kao i ja nema s kim ić nek mi se javi na PM. bokić
__________________
Valar Morghulis
(All man must die.)
1d3nt1ty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.