Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2008., 13:29   #21
Da a ja sa velikim grudima, za koje jos nisam pronasla, fora i konkretne grudnjake u duginim bojama, (vec samo u crnoj, bijeloj i bez), trebala bih i ljeti biti zakopcana do grla, jer ne daj boze da mi viri naramenica od grudnjaka ili da obucem haljinicu bez naramenica pa stavim oko vrata jednu bezbojnu (silikonsku) bretelicu...
Jer naravno onda nisam ubercool vec samo jedna obicna sisata seljanka koja se pozeljela radovati ljetu i ljetnim haljinicama....

i da, ljubomorna sam na sve vas koje imate priliku kupovati takve grudnjake...
Malinnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 13:37   #22
Quote:
Malinnna kaže: Pogledaj post
Da a ja sa velikim grudima, za koje jos nisam pronasla, fora i konkretne grudnjake u duginim bojama, (vec samo u crnoj, bijeloj i bez), trebala bih i ljeti biti zakopcana do grla, jer ne daj boze da mi viri naramenica od grudnjaka ili da obucem haljinicu bez naramenica pa stavim oko vrata jednu bezbojnu (silikonsku) bretelicu...
Jer naravno onda nisam ubercool vec samo jedna obicna sisata seljanka koja se pozeljela radovati ljetu i ljetnim haljinicama....

i da, ljubomorna sam na sve vas koje imate priliku kupovati takve grudnjake...


...ma ne budi šašava - nađe se i većih veličina, samo treba malo bolje potražiti znam da benetton ima baš velike (jedna prijateljica ima sličan problem kao ti), ima mislim i Lisca (ok, njihov dizajn nije tako lijep, ali...) - ma može se naći doduše, to znači da ćeš uvijek morati dati malo više za grudnjak, ali to nije loše - barem znaš da je relativno kvalitetan (mislim, benettonovi nisu sad ne znam što, ali su ok )...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 13:52   #23
Quote:
Malinnna kaže: Pogledaj post
...
ima nas još ne sekiraj se

malo teže jeste naći, ali se uspije. u zadnjih godina kupujem u lisci. isplati se dati malo više love, ali znaju imati stvarno dobrih. dezeni nisu možda super cool urbani, ali nisu ni tako loši kao prije par godina. nađe se u svim bojama. proljetos sam kupila neke na cvjetiće . ne znam da li nosiš, ali čak i minimizeri nisu više onako bapski zastarjeli, nego ima stvarno slatkih i u raznim bojama i dezenima.
ja imam sreću da mi kolegica radi u lisci pa već zna i broj i sve ostalo za mene i uvijek posebno naruči ili ostavi sastrane ako dobiju nešto što zna da bi mi odgovaralo. probaj malo porazgovarati sa prodavačicama. dobrom i redovnom kupcu trebali bi izaći u susret. u svim dućanima ne naručuju uvijek svu kolekciju pa se raspitaj ili pregledaj kataloge da vidiš postoji li neki koji trenutno nisu naručili, a odgovarao bi ti.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 13:55   #24
Quote:
Malinnna kaže: Pogledaj post
Da a ja sa velikim grudima, za koje jos nisam pronasla, fora i konkretne grudnjake u duginim bojama, (vec samo u crnoj, bijeloj i bez), trebala bih i ljeti biti zakopcana do grla, jer ne daj boze da mi viri naramenica od grudnjaka ili da obucem haljinicu bez naramenica pa stavim oko vrata jednu bezbojnu (silikonsku) bretelicu...
Jer naravno onda nisam ubercool vec samo jedna obicna sisata seljanka koja se pozeljela radovati ljetu i ljetnim haljinicama....

i da, ljubomorna sam na sve vas koje imate priliku kupovati takve grudnjake...
nisi jedina... s time da ja na E kosaricu mogu zaboraviti tanke naramenice na grudnjaku.a one prozirne,osim sto su mi grozne, urezu mi se u kozu jer su pretanke.
i nemoj biti ljubomorna... gledaj to sa druge strane...one kupuju podstavljene grudnjake da bi barem vizualno dobile ono sto ti imas prirodno...
xsavi...vidis,nikada mi nije palo na pamet da pogledam u benettonu... uvijek sam imala dojam da oni imaju samo male brojeve.
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 17:59   #25
Quote:
Maria Antonette kaže: Pogledaj post
nisi jedina... s time da ja na E kosaricu mogu zaboraviti tanke naramenice na grudnjaku.a one prozirne,osim sto su mi grozne, urezu mi se u kozu jer su pretanke.
i nemoj biti ljubomorna... gledaj to sa druge strane...one kupuju podstavljene grudnjake da bi barem vizualno dobile ono sto ti imas prirodno...
xsavi...vidis,nikada mi nije palo na pamet da pogledam u benettonu... uvijek sam imala dojam da oni imaju samo male brojeve.
Zato što oni koji imaju DD ili E kao ja nemaju tamo šta tražiti. Budimo realni, talijanska petica nije petica.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 19:00   #26
Lol a što sa F djevojkama? Gdje će one naći nešto šareno i lijepo i ugodno oku :?

Pink je nešto najbliže boji šta sam vidila do sad :P
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 19:48   #27
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Budimo realni, talijanska petica nije petica.
Italijanski brojevi su uviejk bili manji od nasih, od obuce do gardarobe.
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 20:54   #28
Quote:
Zenski petko kaže: Pogledaj post
Italijanski brojevi su uviejk bili manji od nasih, od obuce do gardarobe.
Znam, zato sam to i napisala.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 21:22   #29
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Prozirne naramenice su koma. Grudnjak, sam po sebi, ne mora biti nekaj što treba sakriti. Pogledaj samo Sarah J. Parker iz Seksa i grada, kaj god nosi vidi se foran grudnjak kao modni dodatak ispod. Ako ga već želiš sakriti kupi onaj bez naramenica, a kaj se bradavica tiče, kupi silikonski koji daje super oblik, a nigdje mu ni traga. Ja obožavam kvalitetne grudnjake u bojama, bijeli i bež su mi bapski i priprosti.

da priprosto je ako imaš velike sise pa ne možeš kupovat šarene grudnjake, a da i ne spominjen tanke naramenice koje ti se tako lijepo urežu da te cijelo rame boli baš smo grozne priproste babetine

..nego da vas pitam..jel ima minimizera (E, F) igdje osim lisca, triumph? i di nalazite minimizere u bojama? kupila sam odličan u triumpha, ali nema čak ni bež boje, samo crni i bijeli

edit: što se tiče benetona, malo mi sve tamo
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 21:27   #30
...ne znam, sorry ako sam pogriješila za Benetton - oni su zaista nekad imali baš velike brojeve (znam jer sam bila s frendicom više puta), ali nisam 100% sure drže li ih i dalje
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 01:28   #31
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post

da priprosto je ako imaš velike sise pa ne možeš kupovat šarene grudnjake, a da i ne spominjen tanke naramenice koje ti se tako lijepo urežu da te cijelo rame boli baš smo grozne priproste babetine

..nego da vas pitam..jel ima minimizera (E, F) igdje osim lisca, triumph? i di nalazite minimizere u bojama? kupila sam odličan u triumpha, ali nema čak ni bež boje, samo crni i bijeli

edit: što se tiče benetona, malo mi sve tamo
Ne se uzrujavati. Cure koje nemaju takvih problema to ne shvaćaju.
Mene rijetko tko doživljava ozbiljno kad kažem da ne mogu kupiti badić da je rasparen, sa dovoljno velikim gornjim dijelom da sve ne ispada van i da nije babski
Pogledaj u Marks&Spenceru, ja sam tamo kupila basic model za nekih 100kn i neki prozirni crni finjak, jer ne volim čipku za nekih 300kn, a nosim E i vidjela sam da su imali kričavo rozi slatki sa nekom crnom čipkom.
Minimizere imaju samo bijelo/crno/boja kože varijante.
A grudnjak bez naramenica niti ne kupujem nego sam kupila u Dorothy Perkins br. 50. gornji dio badića onaj kao traka i dobro ga zatenem i super služi svrsi
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 01:33   #32
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...ne znam, sorry ako sam pogriješila za Benetton - oni su zaista nekad imali baš velike brojeve (znam jer sam bila s frendicom više puta), ali nisam 100% sure drže li ih i dalje
Ovisi šta je kome veliko...
Meni je dok sam imala trojku prema četvorci to bilo veliko i u to vrijeme sam kupovala u Benettonu, ali sad kad veličinu mjerim u košaricama, Benetton nema velike grudnjake
Ponuda brojeva je ista, ali curama sa velikim trebaju ogromne košarice što se kod njih ne može naći jer su im većina B ili maksimalno C, a to nije veliko. Veliko je kad ti doma kažu da ti se od grudnjaka mogu napraviti kapice za plivanje


OT: Mislim da bi postavljačici bilo najbolje se uputiti u Woman's secret na sniženje gdje se za malo novca može kupiti basic crni i bijeli grudnjak+neki u slatkim bojama i proći kao za dva u klasičnim dućanima sa rubljem i bit posve opremljena.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 04:19   #33
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Ne se uzrujavati. Cure koje nemaju takvih problema to ne shvaćaju.
Mene rijetko tko doživljava ozbiljno kad kažem da ne mogu kupiti badić da je rasparen, sa dovoljno velikim gornjim dijelom da sve ne ispada van i da nije babski
Pogledaj u Marks&Spenceru, ja sam tamo kupila basic model za nekih 100kn i neki prozirni crni finjak, jer ne volim čipku za nekih 300kn, a nosim E i vidjela sam da su imali kričavo rozi slatki sa nekom crnom čipkom.
Minimizere imaju samo bijelo/crno/boja kože varijante.
A grudnjak bez naramenica niti ne kupujem nego sam kupila u Dorothy Perkins br. 50. gornji dio badića onaj kao traka i dobro ga zatenem i super služi svrsi
čula san još prije da oni imaju veće brojeve...ali mislim da to nema u splitu pronašla sam na netu da postoje 4 dućana u hrvatskoj al ne mogu pronać adrese zna netko?
ma kakvi grudnjak bez naramenica uopće ne nosim ništa bez naramenica ni tanke naramenice, jer su mi svi grudnjaci s debelim mogla bi probat to s kupaćim, nije mi uopće palo na pamet jer mi se činilo da one trake ništa ne drže...
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 12:29   #34
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
pronašla sam na netu da postoje 4 dućana u hrvatskoj al ne mogu pronać adrese zna netko?
Mislim da nema u Splitu dva su dućana u Zagrebu i piše da imaju u Rijeci. Probaj si iskombinirat neki shopping nakon ljeta kad dobe kompletno novu kolekciju jer grudnjake ionako ne snižavaju...
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 13:47   #35
Malina pa ti si malo pukla, pa baš vi ženske s većima imate kaj pokazat ljeti! I ovo je glupost da nema lijepih grudnjaka za veće grudi, jučer sam šetala king crosom i vidjela bar 3 dućana sa grudnjacima u duginim bojama, tipa intimisimi, calzedonia, yamamay u cityu itd.. Ali i dalje se držim mišljenja da su prozirne naramenice nekaj nagrđe kaj sam vidjela. U tom slučaju samostojeći bez naramenica, ima ih za 200kn u Imp.centru kraj top shopa.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 16:09   #36
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Malina pa ti si malo pukla, pa baš vi ženske s većima imate kaj pokazat ljeti! I ovo je glupost da nema lijepih grudnjaka za veće grudi, jučer sam šetala king crosom i vidjela bar 3 dućana sa grudnjacima u duginim bojama, tipa intimisimi, calzedonia, yamamay u cityu itd.. Ali i dalje se držim mišljenja da su prozirne naramenice nekaj nagrđe kaj sam vidjela. U tom slučaju samostojeći bez naramenica, ima ih za 200kn u Imp.centru kraj top shopa.
Yamamay je jedini od ovih u CC1, a ova druga dva su u King Cross-u i ako su to tebi veliki grudnjaci onda ne znam koji je tvoj pojam velikog.
Naime, ja nosim košarice E i grudnjaci tamo ne da sve ispada iz njih nego ne mogu ugurat u košarice, al očito ti znaš bolje.
Nisam za vrijeđanje, al sad bih ti mogla svašta napisat jer taj patronizirajuc ton je bezobrazan.
Ja grudnjake kupujem mjesecima jer najčešće nemaju broja za mene, badić redovno imam premali, jer nigdje nema za kupiti dovoljno veliki da mi sve ne ispada vani ili su mi gaćice abnormalno velike ako su u paru sa grudanjakom.
Velike nisu C košarice, a to je košarica do koje obično ide većina proizvođača.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 18:02   #37
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Yamamay je jedini od ovih u CC1, a ova druga dva su u King Cross-u i ako su to tebi veliki grudnjaci onda ne znam koji je tvoj pojam velikog.
Naime, ja nosim košarice E i grudnjaci tamo ne da sve ispada iz njih nego ne mogu ugurat u košarice, al očito ti znaš bolje.
Nisam za vrijeđanje, al sad bih ti mogla svašta napisat jer taj patronizirajuc ton je bezobrazan.
Ja grudnjake kupujem mjesecima jer najčešće nemaju broja za mene, badić redovno imam premali, jer nigdje nema za kupiti dovoljno veliki da mi sve ne ispada vani ili su mi gaćice abnormalno velike ako su u paru sa grudanjakom.
Velike nisu C košarice, a to je košarica do koje obično ide većina proizvođača.
Ti ženo nisi pri sebi, ja nikog ne vrijeđam, baš naprotiv. Ženama sa ekstra malima je boljka nać i grudnjak i badić jer nemaju kaj staviti u njih pa se ne postavljaju ovako "pms nastrojeno" kao ti kada im netko nešto konstatira. Sva sreća pa danas možeš kombinirati i badiće i donje rublje ako ti je guzica, oh nedaj bože, mala u odnosu na cice, što je ono san svake druge žene s obzirom na masu plastika na cesti. I na kaj se ti ono žališ?! Malo dupe i velike cice?! Moja frendica je doslovce kopija pamele pa je jučer u intimisimi našla plavi grudnjak.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 18:06   #38
Isti problem imaju cure i sa A košaricama, koje rijetko tko radi, o podmetnutim badićima da ne govorimo, pa ne dižu frku. Ti bar imaš.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 19:41   #39
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Ti ženo nisi pri sebi, ja nikog ne vrijeđam, baš naprotiv. Ženama sa ekstra malima je boljka nać i grudnjak i badić jer nemaju kaj staviti u njih pa se ne postavljaju ovako "pms nastrojeno" kao ti kada im netko nešto konstatira. Sva sreća pa danas možeš kombinirati i badiće i donje rublje ako ti je guzica, oh nedaj bože, mala u odnosu na cice, što je ono san svake druge žene s obzirom na masu plastika na cesti. I na kaj se ti ono žališ?! Malo dupe i velike cice?! Moja frendica je doslovce kopija pamele pa je jučer u intimisimi našla plavi grudnjak.
Tvoja frendica onda ima idealnu veličinu, a to je C. Ja recimo po tvom "idealnu" imam E i nemogućnost kupovanja grudnjaka u "normalnim" dućanima jer nemaju odgovarajuće veličine, a svaka cura koja ima malo veće cice će znat o čemu pričam.
Razlika između A košarica i onih o kojima ja pričam je ta da nemaš bolove u leđima i rane ispod cica ako nemaš adekvatan grudnjak, a ja recimo imam.
Frendica koja ima manje cice svoj badić može na ušitku smanjit dok ja svoj ne mogu povećat, a broja za mene u modernijem kroju nema.
Pogledaj si na netu kako izgledaju košarice od D, DD, E na dalje, možda skužiš o čemu pričam
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 19:45   #40
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Isti problem imaju cure i sa A košaricama, koje rijetko tko radi, o podmetnutim badićima da ne govorimo, pa ne dižu frku. Ti bar imaš.
Gdje? S obzirom da u ova tri navedena dućana ja ne mogu nać odgovarajuću veličinu, kamo sreće da mogu nosit badić iz Calzedonie
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.