Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2016., 22:08   #81
kako funkcionira narudžba u trgovine ova, ako mi slučajno ne bude broja u trgovini da znam?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 08:12   #82
Ako sam dobro razumjela pitanje...paket s online shopa ce ti dostavit u trgovinu a ne doma. Znaci ne ovisi o proizvodima koji su u trgovini nego na online shopu, a tamo je prikazano koji su brojevi dostupni

Poslano sa mog LG-D335E koristeći Tapatalk
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 12:19   #83
bez veze mi je to kad nemrem probati :flop;
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 15:15   #84
znam da je off topic.. ali jel zna netko koliko ja plaća u pull&bear-u na pola radnog vremena?
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 20:35   #85
Kupila ja sebi traperice prvi puta u PAB.
I nakon mjesec dana poderane na guzici gdje je sav džepa.
Onak je kao da je podrapano kao sto bude na koljenima, samo sto je na guzicetini. Prala ih na 30 2x.
Bas su mi presuper, al sam totalno razočarana. Inace mi decko ima brdo hlača
Od tam i nikad nis. Sad ne znam hocu li kupiti iste pfff. Strah me da ne bude opet ista stvar.
Taman proslo mj dana pa ne mogu ni zamijeniti ili vratiti.
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 08:18   #86
ja imam dosta njihovih stvari i meni su hlace dosta kvalitetne
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 16:44   #87
Evo ja imam četvero njihovih slim traperica, sa kojima sam prezadovoljan i traju mi godinama ..
dobra je kvaliteta, to su one od 170 kn, super su , odgovara mi kroj i sve, jedino mi na jednim ide onaj unutranji šav
prema van na jednoj nogavici .. greškica -.- , ali tamne su pa se ni ne kuži, isto ih nosim, nije mi se dalo reklamirati .. evo danas sam
opet kupio nove crno/sive isto slim i dobre su , cijena je stvarno povoljna.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:41   #88
Pronašla sam divne tenisice na njihovom web shopu, tim više snižene, međutim nema mog broja. Već tjedan dana provjeravam da li su ih restockali i ništa. Imate li kakvih saznanja o tome da li nadopunjuju shop stvarima koje su na sniženju? Sve mi se čini da neću imat sreće
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:09   #89
znači ako želim dostavu u trgovinu prvo moram platiti?
to mi je tako glupo, kako da znam kako će mi stajati


btw, jel netko imao kakvih problema s njihovom dostavom na kućnu adresu? uvijek više volim plaćanje pouzećem, ali ovdje se mora unaprijed
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 14:24   #90
Pa ako ti ne stoji, vratis odmah i dobijes novce nazad odmah na karticu. Pa narucujes online. Za druge opcije postoji odlazak u ducan

Vecina online shopova tako funkcionira.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 07:20   #91
zna li netko koju dostavnu sluzbu koriste u zg ?
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 11:47   #92
Trebala bih napraviti povrat nekih artikala, može li mi netko objasniti kako to funkcionira?Dakle kupljeno preko weba, dostavljeno preko gls, na njihovoj stranici piše da imam pravo na besplatan povrat.U mom gradu nemaju trgovinu, pa moram vraćati poštom ili gls-om, ne znam?!?

Pomagajte!!
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 11:42   #93
ulogiras se web stranici i ides na moj racun->usluga preuzimanja na kucnoj adresi-> zatraži povrat

oznacis artikl i posaljes, dođe ti email da je zahtjev na razmatranju i da ce nakon provjere podataka poslati dostavljaca da preuzme paket

spakiras paket sa racunom, naljepis onu crvenu security naljepnicu i cekas da ti odobre zahtjev za povrat i posalju naljepnicu (valjda sa njihovom adresom) koju zaljepis na paket i onda cekas dostavljaca da to dođe preuzeti (ili "odnijeti povrat u najbliži poštanski ured")

valjda je to to
ovo ce mi biti prvi povrat, pa ne garantiram da je tako, ali ja cu tako

p.s. ako netko planira uzimati ove , moja preporuka su broj vece i to ako imate do 1,70m
minijaturne su
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 12.07.2017. at 12:09.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:35   #94
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ulogiras se web stranici i ides na moj racun->usluga preuzimanja na kucnoj adresi-> zatraži povrat

oznacis artikl i posaljes, dođe ti email da je zahtjev na razmatranju i da ce nakon provjere podataka poslati dostavljaca da preuzme paket

spakiras paket sa racunom, naljepis onu crvenu security naljepnicu i cekas da ti odobre zahtjev za povrat i posalju naljepnicu (valjda sa njihovom adresom) koju zaljepis na paket i onda cekas dostavljaca da to dođe preuzeti (ili "odnijeti povrat u najbliži poštanski ured")

valjda je to to
ovo ce mi biti prvi povrat, pa ne garantiram da je tako, ali ja cu tako

p.s. ako netko planira uzimati ove , moja preporuka su broj vece i to ako imate do 1,70m
minijaturne su


Hvala ti puno, onda ću i ja tako napraviti
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 18:19   #95
nema na cemu

evo meni nakon nekih 5-6 h od zahtjeva stigao mail na engleskom sa tom "naljepnicom" tj. papir s njihovom adresom (Slavonska avenija 11 Zagreb) koji trebam naljepiti na paket koji im vracam
+link preko kojeg cu moci pratiti put paketa
+datum prikupljanja 14.7


slicno kao asos, samo ne moram ici na postu i raspravljati sa ekipom iz HP-a
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:36   #96
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
nema na cemu

evo meni nakon nekih 5-6 h od zahtjeva stigao mail na engleskom sa tom "naljepnicom" tj. papir s njihovom adresom (Slavonska avenija 11 Zagreb) koji trebam naljepiti na paket koji im vracam
+link preko kojeg cu moci pratiti put paketa
+datum prikupljanja 14.7


slicno kao asos, samo ne moram ici na postu i raspravljati sa ekipom iz HP-a
Ja poslala zahtjev prekjučer, meni još ništa nije stiglo (Rijeka).Sad, ne znam da li da pričekam još koji dan ili da ih pitam na mail?
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:25   #97
pitaj ili ih nazovi na 0800223199, moze do 18.30h

meni dosla jos jedna "naljepnica" na mail, javili se iz neke špednešto firme da oni rade povrat za zaru, pull and bear, itd. i da ce mi se javiti iz tiska za prikupljanje ovih dana/nedefinirano kada tocno i da im se javim ako nitko ne dođe

ocito ne ide nazad preko gls-a, a taman sam mislila da se to to i da sutra dolaze po paket

uglavnom, kazu ovi iz korisnicke da mogu naljepiti obje te naljepnice jednu kraj druge
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 13.07.2017. at 16:39.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:31   #98
Evo ja ih jučer kontaktirala preko customer service,javili se u roku pola sata, poslali naljepnice i "kao kad želim povrat"?Rekla sutra (danas), sad čekam,nitko se još iz dostave ne javlja(a popodne me nema)!Ako se nitko ne pojavi danas, ja sutra opet pišem mail.Muke po pull&bearu...se nastavljaju...
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:48   #99
super, valjda ti sad bude sve kako treba, sigurno se moze dogovoriti novi termin ako ne budes doma kad zovu

na naljepnici od tiska (ako si dobila dvije) bi ti trebalo pisati vrijeme 8-16h i datum preuzimanja, desno od adrese

stvarno dođu iz tiska po paket, nema nikakve razlike u odnosu na gls
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:53   #100
update

nakon sto sam ovaj njihov sistem povrata pohvalila, moram ih i "pohvaliti"

uglavnom, imaju neki raspad sustava sto se toga tice, vec treci put trazim povrat za istu narudzbu jer se 2x uopce nisu pojavili pokupiti
u korisnickoj kazu da su krivi ovi iz tiska i da se cijelo vrijeme bave otkazanim prikupljanjima, ali tko ce ga znati
prvi put je stvarno sve odlicno proslo, a ovo sad blagi uzas

p.s. povlacim ono da nema razlike u odnosu na gls
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 24.07.2017. at 18:09.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.