Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2016., 19:11   #521
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Prije sam pila neke Krkine tablete b kompleksa i nije mi pomoglo. Onda sam pila kapsule pivskog kvasca i isto nula bodova. Sad tražim neki drugi proizvod,kapsule i bilo šta slično što zaista pomaže. Jel ima tko iskustva sa Natural Wealthom?
Ne znam, čitala sam često da za Natural Wealth pišu da je bez veze, da nije baš kvalitetan, ali ja nemam pojma.

Pitaj malo u ljekarnama što bi još predložili za debljanje osim B-vitamina, znaju te farmaceutkinje ponekad dobro predložiti.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 22:11   #522
Pijete li vi Taurin ?? Smijem li znati zašto ?

Ja ponekad popijem kofein tabletu radi koncentracije i budnosti na poslu, Ne pijem kavu pa je ovo meni kao neka zamjena. Nedavno sam kupio guaranu prah jer kazu da je bolje od čistog kofeina.
Kofein tablete su (stay allert) 200mg, a guarana je Orgona (100grama) prah iz PolleoSport trgovine
Znam iz iskustva da stalno uzimanje kofeina s vremenom slabi učinak pa zato neke dane radim stanke.

Primjetio sam da Taurin stavlajju često u zvakače a i energetska pića isprva nisam znao zašto ali napisali su na netu da ubrzava djelovanje koffeina. A moje pitanje za vas se više odnosilo zašto vi pijete čisti Taurin, mislim kao prah
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 17:41   #523
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Koji su dodaci prehrani dobri za debljanje? Dakle, ima li tko od vas baš iskustva s nekim proizvodima od kojih je moguće dobiti kile?
pa jedi gluposti(znači slatko u većoj mjeri i vidjet ćeš promjene). inače probaj s teretanom i pit proteine, dobit ćeš masu samo tako. Mislim da ti ljekarna neće tu puno pomoć kad ne možeš od čaja, sirupa ili tableta dobit masu. Možeš ti jest koliko hoćeš, ali dok više kalorija trošiš nego konzumiraš, nema tebi napretka..
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 08:27   #524
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Koji su dodaci prehrani dobri za debljanje? Dakle, ima li tko od vas baš iskustva s nekim proizvodima od kojih je moguće dobiti kile?
Svakako vitamini B-skupine, posebno B9, oni jedini imaju kliničke studije koje su dokazalo da utječu na apetit. I riblje ulje.
No ja bi uz supplemente promijenila i prehrabmene navike - ne znam kakve su tvoje, ali puno malih obroka, obavezan doručak, orašasti plodovi....zdrava promijena navika, ne bazirana na šećeru, ostalim jednostavnim ugljićima i sličnim sranjima.
Svakako moraš unositi više kalorija nego trošiš, to je vrlo jednostavna matematika.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:50   #525
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Lecitin? Zovu ga i "hrana za mozak". Pospješuje koncentraciju, memoriju itd. Imaš ga od više raznih proizvođača.

Sad vidim da je stari post, ali možda još koji put virneš na temu.
Slučajno sam vidjela ovaj post, guglala sam malo o Lecitinu i izgleda da djeluje na više problema s kojima se mučim, tako da ću ga svakako kupiti...Hvala na preporuci, iako nije bila za mene
Pretpostavljam da je kod nas Solgar najkvalitetniji?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:32   #526
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Slučajno sam vidjela ovaj post, guglala sam malo o Lecitinu i izgleda da djeluje na više problema s kojima se mučim, tako da ću ga svakako kupiti...Hvala na preporuci, iako nije bila za mene
Pretpostavljam da je kod nas Solgar najkvalitetniji?
ne znam koje te brige more al meni kod povišenog kolesterola nije pomogao

moja lista brendova suplemenata koji se nađu na našem tržištu:
solgar
twinlab
natrol
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 16:06   #527
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ne znam koje te brige more al meni kod povišenog kolesterola nije pomogao

moja lista brendova suplemenata koji se nađu na našem tržištu:
solgar
twinlab
natrol
Povišeni kolesterol mi nije problem zainteresirao me više za poboljšavanje koncentracije i pamćenja, a i ovo navodno dobro djelovanje na opadanje kose me privlači jer sam svakako htjela početi uzimati nekakav dodatak za taj problem. Uvijek mi je opadala al u zadnje vrijeme stvarno pretjerano. I dodatan plus, meteropat sam, a lecitin je namjenjen i njima pa da vidimo

Budem kupila Solgar, tj. on mi je svakako prvi izbor.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 14:33   #528
je li itko uzimao biosil kolagen?
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 18:21   #529
Od kojeg proizvodaca maca u prahu je najbolje uzet?
Koji se vama pokazao najbolji?
Nightwish69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 10:00   #530
Odakle je najbolje online kupiti dodatke prehrani, je li još uvijek iHerb aktualan ili ima nešto drugo?

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk
Bugy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 09:55   #531
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
Odakle je najbolje online kupiti dodatke prehrani, je li još uvijek iHerb aktualan ili ima nešto drugo?

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk
evo veselja!
pa usporedi cijene, poštarine, iznose do gratis poštarine... pa vidi da li ti pašu
ne znam šta ti treba, kakvi točno dodaci, ali izbora ima

Vital
Kemig
Terra organica (super brza dostava čudo su)
Polleo sport (ima još drugih dućana ovog tipa...)
Tvornica zdrave hrane
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 08:25   #532
Kupila bih nekoliko uzoraka vrećica Super Ananasa.
Ako netko prodaje 2-3 da mi pošalje da vidim jel mi uopće paše na želudac. Molim u inbox. Hvala ;-)
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 22:27   #533
Jel nekome pomoglo uzimanje cinka i omege 3, kod ispadanja i lose kvalitete kose?
Ili ako imate nesto drugo za preporuciti od dodataka, vitamina, minerala..

Hvala
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:57   #534
uzimala sam od solgara b-kompleks + vitamin c nekoliko mjeseci, dobila sam tonu mlade kose. nisu mi pojacavale apetit.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 12:51   #535
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
uzimala sam od solgara b-kompleks + vitamin c nekoliko mjeseci, dobila sam tonu mlade kose. nisu mi pojacavale apetit.
ouu wow super, znaci ipak nesto pomaze

hvala ti, onda cu probati s tim
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:28   #536
pomaze, ali ja sam to tek primjetila nakon cca 6 mjeseci, kada je hrpa te kosice bila vec oko 5 cm (nisam iz tog razloga pila b-kompleks). stvarno je puno izraslo, i to mi sada sve malo strsi oko glave obzirom da je puno krace od ostatka kose.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:04   #537
Ajojj ja ionako inace imam te strsece krace pramenove, iako imam malo kose i tanku , sad jos ako takvih izraste, nebu dobro izgledalo
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:52   #538
Sto koristite od zasladjivaca hrane, a da je zdravo?
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:10   #539
ja koristim samo med, probala sam steviu ali mi je grozna.

da li netko ima informaciju o stetnosti magnezij stearata koji se dodaje u veliki broj dodataka prehrani?
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 06:09   #540
Quote:
hellagoodgirl kaže: Pogledaj post
Sto koristite od zasladjivaca hrane, a da je zdravo?
samo Erythritol ili Xylitol
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.