Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 20:35   #3661
Danas sam odradio svoju prvu trail utrku - Vrhovac/Ozalj trail - kraću stazu. Organizacija je bila odlična - bogati startni paket, okrijepe na svaka 2-3 km, staza kompletno označena. Neke puno skuplje utrke bi se mogle ugledati na ovu.
Što se tiče same utrke, konfiguracija staze je (meni) bila izuzetno zahtjevna - izrazito strmi usponi, ali i spustevi, tako da je meni kao početniku na nekim dijelovima bilo dosta teško. No, preživio sam.
Na kraju 30. mjesto od 222 natjecatelja. Premda sam priželjkivao bolje, ne mogu reći da sam nezadovoljan. Jedno lijepo iskustvo.

__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:04   #3662
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Danas sam odradio svoju prvu trail utrku - Vrhovac/Ozalj trail - kraću stazu. Organizacija je bila odlična - bogati startni paket, okrijepe na svaka 2-3 km, staza kompletno označena. Neke puno skuplje utrke bi se mogle ugledati na ovu.
Što se tiče same utrke, konfiguracija staze je (meni) bila izuzetno zahtjevna - izrazito strmi usponi, ali i spustevi, tako da je meni kao početniku na nekim dijelovima bilo dosta teško. No, preživio sam.
Na kraju 30. mjesto od 222 natjecatelja. Premda sam priželjkivao bolje, ne mogu reći da sam nezadovoljan. Jedno lijepo iskustvo.

Bravo ! Bit će bolje ! Ima vremena, tek si počeo, kao i ja.
Ja sam se zarazio za trail nakon Velebita, super je.
I sam planiram jednom otić na tu utrku jer sam čuo da je odlična organizacija. Sad nisam mogao.
U planu je Ogulin u rujnu, tko zna, možda se vidimo.
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:28   #3663
Kratak samo izvještaj sa Sretne trke...12 km dosta zahtjevne staze, prvih 3 km nizbrdica ali ne možeš potegnuti kad se trči po kamenju, zadnja 3 jako težak uspon. Vrućina nas je ubila, pogotovo prvih 5 km gdje nije bilo hlada. Vrlo dobra organizacija, majica ok, lijepa velika medalja, dobar ručak...jedino što bih predložio za iduću godinu je da se ubaci još jedna okrijepna stanica. Bilo je na 5. i 10. km, to bi bilo u redu da su idealni uvjeti ali na 35 stupnjeva mislim da bi voda trebala biti svaka 2-3 km. Rezultatom sam zadovoljan, 1:32, istrčano u limitu a to je najbitnije
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 01:30   #3664
Quote:
tmarkulincic kaže: Pogledaj post
Kratak samo izvještaj sa Sretne trke...12 km dosta zahtjevne staze, prvih 3 km nizbrdica ali ne možeš potegnuti kad se trči po kamenju, zadnja 3 jako težak uspon. Vrućina nas je ubila, pogotovo prvih 5 km gdje nije bilo hlada. Vrlo dobra organizacija, majica ok, lijepa velika medalja, dobar ručak...jedino što bih predložio za iduću godinu je da se ubaci još jedna okrijepna stanica. Bilo je na 5. i 10. km, to bi bilo u redu da su idealni uvjeti ali na 35 stupnjeva mislim da bi voda trebala biti svaka 2-3 km. Rezultatom sam zadovoljan, 1:32, istrčano u limitu a to je najbitnije

@nyxter bravo I znas kak se veli: prvi macici se u vodu bacaju
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:00   #3665
Jučer NovaskaRun. Što reći nego sjajno. Kiša, ugodna temperatura, malo blata, organizacija odlična, klopa nakon utrke odlična. Sve pohvale. Na kraju nikome nije žao što je pokisao i blago blatan bio. Bilo ih je par i koji su pali ali su na kraju u cilj ušli nasmiješeni. Sve u svemu i nagodinu se ide.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:06   #3666
i ja i ja
__________________
kajjaznam
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:40   #3667
Nisam prije stigao napisati ali odradio sam NovaskaRun. Prekrasna utrka, odlična staza i još bolji domaćini i organizatori. Sve je za svaku pohvalu. Ako Bog da i zdravlje posluži tamo sam i nagodinu.
galaktik- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:04   #3668
Iako sam se nećkao, ipak sam otrčao Jasku. Daleko najzahtjevnija utrka koju sam trčao - 15km, oko 700mnv.

Kako zbog ozljede gležnja nisam trenirao mjesec dana, ovoj utrci sam pristupio kao laganom treningu, bez forsiranja. No, očito je pad forme dao svoj danak i nakon 10-og km počinju me hvatati grčevi u listovima. Popio sam magnezij i uspio to dovoljno ublažiti da uspijem završiti utrku.

Rezultat: 1:46:08, dovoljno za 29. mjesto od 180 natjecatelja. Prezadovoljan! I najvažnije, gležanj je izdržao.

__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:45   #3669
Bravo, a sljedece godine gemist i to za isto prolazno vrijeme!
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:07   #3670
Hvar half, 1:55:00, pace 5:26, ovo je sa garmina, sluzbeni rezultati jos nisu objavljeni, uglavnom 20 minuta sam se ubrzao od proslogodisnjeg vremena koje je bilo 2:15

https://www.strava.com/activities/1141746404

Zadovoljan
__________________
Everywhere is within walking distance if you have the time.
ninex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 00:15   #3671
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Iako sam se nećkao, ipak sam otrčao Jasku. Daleko najzahtjevnija utrka koju sam trčao - 15km, oko 700mnv.

Kako zbog ozljede gležnja nisam trenirao mjesec dana, ovoj utrci sam pristupio kao laganom treningu, bez forsiranja. No, očito je pad forme dao svoj danak i nakon 10-og km počinju me hvatati grčevi u listovima. Popio sam magnezij i uspio to dovoljno ublažiti da uspijem završiti utrku.

Rezultat: 1:46:08, dovoljno za 29. mjesto od 180 natjecatelja. Prezadovoljan! I najvažnije, gležanj je izdržao.

Covjece u prvih 16% si I to ozlijedjen I van forme
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 00:59   #3672
Quote:
Tihy kaže: Pogledaj post
Bravo, a sljedece godine gemist i to za isto prolazno vrijeme!
Jedino ako promijenim prezime u Spoljar.

Quote:
ninex kaže: Pogledaj post
Hvar half, 1:55:00, pace 5:26, ovo je sa garmina, sluzbeni rezultati jos nisu objavljeni, uglavnom 20 minuta sam se ubrzao od proslogodisnjeg vremena koje je bilo 2:15

https://www.strava.com/activities/1141746404

Zadovoljan
Bravo!

Takav half i ja ocekujem, kad narastem.

Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Covjece u prvih 16% si I to ozlijedjen I van forme
Thx. Sam sam sebe iznenadio. Mislio sam da cu se sav potrgat na trci, a odradio sam ju lakse od ocekivanog.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:09   #3673
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Iako sam se nećkao, ipak sam otrčao Jasku. Daleko najzahtjevnija utrka koju sam trčao - 15km, oko 700mnv.

Kako zbog ozljede gležnja nisam trenirao mjesec dana, ovoj utrci sam pristupio kao laganom treningu, bez forsiranja. No, očito je pad forme dao svoj danak i nakon 10-og km počinju me hvatati grčevi u listovima. Popio sam magnezij i uspio to dovoljno ublažiti da uspijem završiti utrku.

Rezultat: 1:46:08, dovoljno za 29. mjesto od 180 natjecatelja. Prezadovoljan! I najvažnije, gležanj je izdržao.

Bravo nyxter !
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:47   #3674
Evo danas odrađeno prvo jesensko kolo kros lige, razultat 47:22. To mi je druga najlošija liga u životu ali sam zadovoljan jer s obzirom na sve bolove i ozljede dobro da sam uopće stigao do cilja. Čak nisam ni bio zadnji nego sam par ljudi ostavio iza sebe. Sad se treba odmoriti za subotu kad ću pokušati nemoguće...otrčati noćni maraton! Žao mi je organizatora koji će me čekati do jutra ali na moj upit ima li limita rekli su da nema e pa onda tko im je kriv
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:04   #3675
Ideš baš na maraton? Posljednji čavao u lijes?
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 08:21   #3676
Kaj ćeš kad mu se ne da ništa dokazati :/
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:01   #3677
#onokad te bolovi ubijaju nakon 8km, ali dva dana nakon tog ideš na maraton.

__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:23   #3678
Quote:
tmarkulincic kaže: Pogledaj post
Evo danas odrađeno prvo jesensko kolo kros lige, razultat 47:22. To mi je druga najlošija liga u životu ali sam zadovoljan jer s obzirom na sve bolove i ozljede dobro da sam uopće stigao do cilja. Čak nisam ni bio zadnji nego sam par ljudi ostavio iza sebe. Sad se treba odmoriti za subotu kad ću pokušati nemoguće...otrčati noćni maraton! Žao mi je organizatora koji će me čekati do jutra ali na moj upit ima li limita rekli su da nema e pa onda tko im je kriv
u 2 ujutro će te dočekati mala, ali vesela grupica u cilju :klap:
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:34   #3679
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Ideš baš na maraton? Posljednji čavao u lijes?
Da, maraton, evo upravo sam podigao broj!
Kaj bude bude, dat ću sve od sebe, znam da nisam spreman na takvo nešto ali vjerujem da će volja i želja biti jači od umora i bolova. Možda uspijem na svježinu, možda na iskustvo, u svakom slučaju jedno je sigurno a to je da nema odustajanja. Ako treba skakat ću na jednoj nogi ali ući ću u cilj. Nema predaje!!!
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:51   #3680
pazi da se ne bus odmaral od tog maratona do Bozica!

Sretno!
__________________
Everywhere is within walking distance if you have the time.
ninex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.