Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 09:50   #261
Šlic (Ilica) i The Kuul (Frankopanska) - kako im se kreću cijene suknji?
Tražim autentični visoki struk, to moraju imati
Nekako mi se oni čine najmanje bapskima (http://www.she.hr/kao-novi-iz-second-handa) u Zagrebu.

E i tražim pamučne majice s natpisima ili obične na duge rukave, iznošene,
vojničkog stila poput ove

ako je netko nešto približno tražio ili vidio da mi odokativno kaže vrijedi
li se bacati u potragu i koliko kn bi me to moglo stajati.
ivanovna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 11:46   #262
Quote:
ivanovna kaže: Pogledaj post
Šlic (Ilica) i The Kuul (Frankopanska) - kako im se kreću cijene suknji?
Tražim autentični visoki struk, to moraju imati
Nekako mi se oni čine najmanje bapskima (http://www.she.hr/kao-novi-iz-second-handa) u Zagrebu.

E i tražim pamučne majice s natpisima ili obične na duge rukave, iznošene,
vojničkog stila poput ove

ako je netko nešto približno tražio ili vidio da mi odokativno kaže vrijedi
li se bacati u potragu i koliko kn bi me to moglo stajati.
Ja sam baš jučer bila u Kuulu i vidjela predivnu suknju s visokim strukom cvjetnog uzorka i clutch torbicu. Suknja je bila čini mi se 150,00, a torba 90,00 kn, žena mi je htjela za gotovinu sve prodati za 200,00 kn. Ne znam, ali meni je to stvarno previše za nešto što je već nošeno i u ne baš tako bajnom stanju. Da ne govorim da je torbica mini proporcija i nije kožna. Žena je rekla da je to vintage i da se to sad traži....mislim da ću svoje "vintage" komade ipak potražiti na Hreliću, tamo sam našla original "vintage" haljinu u savršenom stanju iz 60ih za 15 kn...
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 15:13   #263
Koji je shs u Zagrebu najjeftniji? I prodaju li tamo na kile ili kako?
 
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 15:45   #264
Quote:
pero55 kaže: Pogledaj post
jednom sam pročitala (mislim na ovom topicu) da cure koje kupe robu u SHS-u ju operu u nekoj tekućini što kupe u ljekarni, pa ju tako dezinficiraju...

moje pitanje- jesam dobro pročitala? koja tekućina? ima u svim ljekarnama? il sam malo zabrijala
hmm... ja za ovo prvi put cujem...
ja kupujem biranu robu na buvljaku i po shs-ovima i nikada nisam tako nesto radila. i eto ziva sam i zadrava... (da, naravno, operem je)

sva roba koja stize u shs u buljacima je prethodno prosla nekakvu dezinfekciju, kako se to tacno kaze, zaboravila sam. to tako mora. objasnjavali su mi ljudi koji rade tamo jednom davno.

ako su veci komadi u pitanju, kaputi, koznjaci i sl. mama je slala na hemijsko ciscenje. ja jos nisam nasla kaput u shs eto.

to je moje misljenje. neki hipohondar sigurno ima drugacije, al meni nikad nista nije falilo.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 16:14   #265
zbog silly sam i ja morala ponovno do SHS. Ima jako zanimljivih stvari sta se moze itekako iskoristit, sakoi, haljine i sl. al kad je sve retardirani broj 46 ili su mi rukavi do iznad zgloba -.-

ako nista drugo, nasla sam kariranu kosulju 3/4 i jos s etiketom + neku crno bijelu fora kravatu, sve za 19.60kn
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 23:18   #266
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
to je moje misljenje. neki hipohondar sigurno ima drugacije, al meni nikad nista nije falilo.
nisam hipohondar, već mi treba ta tekućina ali ne mogu se sjetiti tko i na kojem topicu ju je spomenuo...

naime, imam neku robu (sportski topići) u boji, koju ne smijem otkuhavati, a voljela bih ih svako tu i tamo dezinficirati, jer ako se ne operu odmah isti dan, već stoje mokri-znojni, ni kad se operu nemaju neki fini miris... pa mislim da se tu nakoti podosta bakterija... (totalno sam off topic, pa ako netko zna o čem pričam, neka mi javi, može i na pp )
pero55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 00:18   #267
aaaaa... pa reci zeno, ja sam mislila da imas strah odo shs-a
a u ovo se ne razumem.. (bitno da sam zato ispisala celu teoriju o shs shoppingu )
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 08:53   #268
Quote:
Taarna kaže: Pogledaj post
Ja sam baš jučer bila u Kuulu i vidjela predivnu suknju s visokim strukom cvjetnog uzorka i clutch torbicu. Suknja je bila čini mi se 150,00, a torba 90,00 kn, žena mi je htjela za gotovinu sve prodati za 200,00 kn. Ne znam, ali meni je to stvarno previše za nešto što je već nošeno i u ne baš tako bajnom stanju. Da ne govorim da je torbica mini proporcija i nije kožna. Žena je rekla da je to vintage i da se to sad traži....mislim da ću svoje "vintage" komade ipak potražiti na Hreliću, tamo sam našla original "vintage" haljinu u savršenom stanju iz 60ih za 15 kn...
Second Hand suknja za 150 kn??
Pa za tu cijenu mora biti zbilja unikat i prepredobra i opet bi cijena bila visoka...
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:50   #269
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Second Hand suknja za 150 kn??
Pa za tu cijenu mora biti zbilja unikat i prepredobra i opet bi cijena bila visoka...

Da, prestrašno. Ajde da je bila nekakva marka i da je bila u super očuvanom stanju, ali niti su bile već pomalo iznošene, šavovi lagano rastegnuti...užas...u kakvom je stanju, čisto sumnjam da je u nabavi došla više od 10kn maximalno... Meni je to čisti bezobrazluk pa ma koliko "vintage" bio u modi - jednostavno mogu kupiti materijal i sašiti si sama novu retro suknju koja će izgledati identično toj.
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 11:40   #270
sekndhendovi postaju uzasno bezobrazni
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 16:37   #271
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
sekndhendovi postaju uzasno bezobrazni
Zato mi imamo second solution!
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:12   #272
Quote:
pero55 kaže: Pogledaj post
nisam hipohondar, već mi treba ta tekućina ali ne mogu se sjetiti tko i na kojem topicu ju je spomenuo...

naime, imam neku robu (sportski topići) u boji, koju ne smijem otkuhavati, a voljela bih ih svako tu i tamo dezinficirati, jer ako se ne operu odmah isti dan, već stoje mokri-znojni, ni kad se operu nemaju neki fini miris... pa mislim da se tu nakoti podosta bakterija... (totalno sam off topic, pa ako netko zna o čem pričam, neka mi javi, može i na pp )
Ne znam šta je tu tko spominjao, ali imaš u mulleru (a možda i drugdje, ja znam da ima muller u CC-u sigurno) deterđente/ tekućine za pranje marki Sagrotan i Impresan, obje za dezinfekciju (uklanjanje gljivica, bakterija isl).
Ima verzija za obične i za osjetljive tkanine.
Dodaje se uz deterđent pri pranju (u odjeljak za omekšivač), a naravno možeš prati i na ruke

A ako netko zna još nešto iz ljekarne, nek' dojavi
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:28   #273
joj, hvala ti!!!!! to mi treba!
pero55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 13:30   #274
Kak se ulazi us SH Šlic (u ilici) vidio sam natpis, uđem u haustor, nigdje vrata, ništa..da nema neki čarobni ulaz?
Scan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:42   #275
Quote:
Scan kaže: Pogledaj post
Kak se ulazi us SH Šlic (u ilici) vidio sam natpis, uđem u haustor, nigdje vrata, ništa..da nema neki čarobni ulaz?
Da, da, uđeš u haustor i imaš mala neupadljiva vrata s desne strane koja vode na tavan. Bar mene podsjeća na tavan. I inače sam skoro odustala kad sam prvi put išla, od straha. Nisam dugo bila, nadam se da se nije u međuvremenu niš promijenilo.

Inače, otvoren je novi kod Mašićeve u Zg, točno pokraj Doda i sve je po 10 kn. Svakako jedan od isplativijih i čak se da naći dosta stvari. No nekako se bojim da je svaki dobar samo na početku...
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:53   #276
gdje je točno taj novi?
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 16:03   #277
Ak ideš od Trga prema Dubravi siđeš na Mašićevoj i malo se vratiš nazad, pređeš preko ceste i s lijeve strane je, ja bila jučer. Meni je očajan, roba je ko za domaćice iz 1975. ili iz Caritasa, ja sam probala iskopat bar nešto da mogu iskoristit i svejedno niš. I smrdi
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 16:06   #278
uf, onda nejdem tam
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 20:25   #279
Quote:
butterfly_lady kaže: Pogledaj post
Da, da, uđeš u haustor i imaš mala neupadljiva vrata s desne strane koja vode na tavan. Bar mene podsjeća na tavan. I inače sam skoro odustala kad sam prvi put išla, od straha. Nisam dugo bila, nadam se da se nije u međuvremenu niš promijenilo.
E to je to, ja sam isto tak..zabrio sam "kaj je ovo, nemre bit ulaz u dućan" izgleda da ipak je...I jel valja kaj to, čuo sam d je jko popularan, i kolko se cijene?
Scan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 22:26   #280
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ak ideš od Trga prema Dubravi siđeš na Mašićevoj i malo se vratiš nazad, pređeš preko ceste i s lijeve strane je, ja bila jučer. Meni je očajan, roba je ko za domaćice iz 1975. ili iz Caritasa, ja sam probala iskopat bar nešto da mogu iskoristit i svejedno niš. I smrdi
očito nisi dovoljno dobro i strpljivo kopala, kaj da ti kažem. ja sam danas uspjela upecat uber kjut stvarčice koje nit smrde nit su iz caritasa. al da ne duljim svakom njegovo. na bakice zažmiriš jednim okom i kopaj brate!

Quote:
Scan kaže: Pogledaj post
E to je to, ja sam isto tak..zabrio sam "kaj je ovo, nemre bit ulaz u dućan" izgleda da ipak je...I jel valja kaj to, čuo sam d je jko popularan, i kolko se cijene?
pa... ja baš nemam pozitivna iskustva s njima. istina je da im je roba odlična (mislim, koliko to može biti u sh dućanu), stvarno se nađe svakakvih stvari, ali su preskupi. bila to marka ili ne, ne možeš mi toliko cijenit iznošenu stvar. tak da sam se masu puta samo tužno okrenula na peti i mrmljala da više neću doć.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.