Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2016., 13:36   #601
bershka i chanel? ne mogu vjerovat da je netko to izgovorio, posebno netko tko radi tamo
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 19:15   #602
hahaha znam, i ja sam ostala
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:17   #603
Bila sam neki dan u Bershki u Avenue Mallu i zaprepastila se kako je odjeća zaprljana.
Možda nije baš za ovu temu, ali ne znam gdje da napišem.

Skoro svaka bijela majica na odjelu s popustima ima mrlju od šminke. Pa zar se cure ne znaju lijepo obući i skinuti, a da pri tom ne skinu pola kile svog tamnog pudera i sl.?
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 10:31   #604
Ovo je nažalost u većini prodavaonica. Zmazano, zgužvano, poliestersko, a pri tom su cijene abnormalno visoke za "kvalitetu" koju nude.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 20:36   #605
je li moguce naruciti online iz bershke u hrvatskoj?
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:55   #606
kakve su plaće u Bershki, ima li netko iskustva za poslom kod njih?
tsunami12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 11:16   #607
uzasno uzasno uzasno lose iskustvo na online shopu, ne narucujte nista od njih.
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 11:55   #608
pa napiši što se dogodilo?
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 12:01   #609
narucila dvaput istu majicu, prvi put sam je oprala kako pise na etiketi i smanjila se 2 broja, drugi put sam je oprala blaze, na ruke bez kisanja u vodi odmah stavila susiti i opet se smanjila. zalila se njima da je roba s greskom, peglali me mjesec dana s mailovima i objasnjavanjima da bi zatrazili sliku. onda prvo nisu mogli otvoriti sliku pa kad su dobili sliku cekala sam dugo odgovor, da bi mi rekli da su ''nakon istrage i analize dokaznog materijala utvrdili da je to smanjivanja doslo zbog pogresnog tretiranja robe''.. a opisala sam ih sve kako sam ih prala, znaci kako pise na njihovoj etiketi i jos blaze od toga. nevjerojatno, zgadili su mi se.
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 22:03   #610
To nema nikakve veze s online shopom. Ocito majica nije neke kvalitete, i meni se to dogodilo s jednom, iako sam je na snizenju platila 29 kn, pa mi nije bilo vazno. Ostale stvari iz bershke su mi ok, nisam imala problem s njima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 22:33   #611
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
To nema nikakve veze s online shopom. Ocito majica nije neke kvalitete, i meni se to dogodilo s jednom, iako sam je na snizenju platila 29 kn, pa mi nije bilo vazno. Ostale stvari iz bershke su mi ok, nisam imala problem s njima.
Sent from my iPhone using Tapatalk
kako nema veze, pa ako je roba s greskom onda mi valjda trebaju ili vratiti novac ili mi poslati vecu majicu kako sam trazila. ili barem normalno odgovoriti, a ne kao da pricam s robotom i novom osobom svaki put mjesec dana o istom slucaju.
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 15:32   #612
Kad počnu popusti kod njih i dali to uključuje i njihovu stranicu?
Hvala.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 15:49   #613
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kad počnu popusti kod njih i dali to uključuje i njihovu stranicu?
Hvala.
valjda idući tjedan u subotu u dućanima, za webshop ne znam

Zadnje uređivanje aliceocean : 19.06.2016. at 16:03.
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 23:23   #614
Već neko vrijeme pratim temu i sada sam se napokon odlučila napisati cjelokupni dojam koji je (kroz ovih par godina koliko znam za nju) Bershka ostavila na mene:

Prvo moram spomenuti problem kaj se tiče njihovih sniženja. Dođem na njihovu web stranicu i vidim sve pršti od sniženja, hrpa nakita, robe, cipela sniženih, već si onak sva hepi pišem popis za kupnju, a kad dođem u dućan ni p od popusta. ne kužim u čemu je stvar i jel to tako samo u ovoj Bershki u koju ja idem (CCO East) ili je tako i u drugima?

Druga stvari zbog koje sam već nakon 3-4 odlaska u Bershku odlučila bojkotirati taj dućan je nelogičnost njihovih veličina. Inače sam veličina L u većini stvari nekad manje nekad više ovisno o modelu i komadu odjeće, ali njihove veličine su mi naprosto smiješne. Dođem kupiti običnu pamučnu majicu probam l koji je brat bratu s maksimum m. Uzmem xl koji je doslovno m. Pa kaj bi onda trebala uzeti xxl ili pak xxxl da ekšueli uspijem navući neki njihov komad na sebe... ok, znam da je to talijasnki dućan i da su talijanke većinom sitnije žemske, al ak radiš nešto u l veličini onda napravi u l veličini za boga miloga..

Isto tako omjer cijene i kvalitete kod njih mi nije najbolji, skuplji su recimo od h&m-a, a materijali i kvaliteta im po ničemu nisu bolji.

Evo to je ukratko moj cijelkupni dojam o Bershki, pa me eto zanima kakva su vaša iskustva i dojmovi?
__________________
Moj BLOG
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 08:02   #615
bershka je spanjolski brend
i ja izbjegavam bershku u zadnje vrijeme ne zbog brojeva nego zbog krivo sasivene odjece (jedan rukav duzi od drugog, nejednake nogavice, jakne isto)
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 12:52   #616
Meni je Bershka bolja od H&M, velicine su im super jer imaju i XS, a ja volim kad je odjeća uska. Nije preskupo, čini mi se jeftinije od H&Ma, isto tako mi se materijali čine nijansu bolji. Imam i par njihovih cipela, isto sam zadovoljna.
slažem se da se nađe robe s greškom, ali nemoj to uzet kupit i bok. Imaju često sniženu robu s greškom, tako da i to nije neki minus da im se stavi.

Ne znam što je to skuplje u Bershki od H&M i koji su to lošiji materijali jer sam ja baš svjedočila suprotnom. H&M stavri opereš par puta i već je za bacit, dok mi Bershka nije takva bila, znači NIŠTA, posebno ne njihove hlače koje obožavam
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 16:54   #617
Jel netko zna jel se moze napraviti zamjena s racunom, ali bez etikete? bacila sam ju, a nisam nosila majicu
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:46   #618
Molim da li netko zna kolike su plaće u Bershka trgovinama. I kako izgleda razgovor za posao. Hvala.
manux is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 18:16   #619
Cure jel imate rjesenje za ovo? Naime super su mi jedne cizme iz bershke http://www.bershka.com/hr/shoes/woma...ml?colorId=040 ali kod nas nema broja vise, a nema ni za narucit online kad pretrazujem nasu stranicu (ovo je spremljeni link pa zato nade cizme al ne moze se narucit), jedino ih vidim u mom broju dostupne u spanjolskoj 😔 znate li je li ima kakav nacin da ih se dokopam i je li znate imaju li obicaj nadopunjavat?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 14:43   #620
Ima li ove torbe kod nas? Na hrv webu je nema
LINK
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.