Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2009., 19:26   #101
Quote:
tamarichka kaže: Pogledaj post
da, ja sam se uglavnom i referirala na kupce koji ostave to samo tako na podu
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:59   #102
Cure, jeste li vidjele kakvih sandala, najobičnije ravne, crne i smeđe?
Nije mi Bershka baš usput, a hitno mi trebaju neke, pa ako je bio tko ovih dana...?
vesELLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 21:23   #103
Quote:
tamarichka kaže: Pogledaj post
ja sam bila jucer, vidjela par slatkih majica,tu i tamo si tak neš nađem u Breshki. i vidjela hrpu razbacanih cipela po podu, stvarno mi ne ide u glavu kak to tak puste tamo razasuto po podu, ljudi hodaju tam po tim cipelama...ak probavaš cipele vrati ih tamo gdje su stajale
da slažem se! nađe se slatkih stvari tamo, ali u zadnje vrijeme izbjegavam Bershku jer mi padne mrak na oči kad vidim kako je sve razbacano... sve je zbrda-zdola... ma uzas... ne mozes se snac od tog nereda
__________________
Nek' se živi, pa ko preživi!
-Princess- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:26   #104
^^^ja kas sam išao tam, u muškom dijelu je sve bilo uredno složeno. i onda kažu da su žene urednije
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 15:24   #105
Kakve su vam balerinke u bershki?
kupila sam oredivne peep toe balerinkice s mašnekom sa zakovicama, platnenaste s mrvičastom peticom i bile su mi super u dućanu i onda sam ih malo nosila i lijeva me steže užasno, a desna je oke... jel se to razvuče? Jako me boli lijeva noga a tako su mi predivne ne želim ih vratiti
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 15:39   #106
desna je mozda malo vise x probana

namazi ih unutra sa nivea plavom kremom, moraju se rastegnuti bar malo
ili ih odnesi kod postolara da ih malo omeksa
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:45   #107
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
desna je mozda malo vise x probana

namazi ih unutra sa nivea plavom kremom, moraju se rastegnuti bar malo
ili ih odnesi kod postolara da ih malo omeksa
Hvala, probat ću! ))
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 11:23   #108
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
desna je mozda malo vise x probana

namazi ih unutra sa nivea plavom kremom, moraju se rastegnuti bar malo
ili ih odnesi kod postolara da ih malo omeksa
to napravi, namaljaj ih sa kremicom i ostavi preko noci, da omeksaju.. tak su i mene jedne nazuljale, a onda sam ujutro jos nagovorila decka da ih nagura na svoju nozicu i hoda po stanu.. nakon 2 dana su bile a i on mi je bio

al ja imam br noge 41, a on 43 tak da nije bila bas velika razlika
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 11:47   #109
Na kraju sam ih vratila/tj zamijenila za neku odjeću
Skužila sam da nema šanse da se rastegnu, jer je dio uz rub baš bio prošiven s tvrdim koncem i to mi je zarezivalo nogu... da su kožne bi ih mogla rastegnuti, ali su baš od tvrdog platna ... a i moja stopala su široka, nemam srećee s cipelama
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:11   #110
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Na kraju sam ih vratila/tj zamijenila za neku odjeću
A jesi li vidjela mozda ima li jos onih sljokicastih suknjica kakvu si nedavno kupila?
Stvarno mi je ta suknjica preslatka
__________________
http://ivkecoiplisanci.blog.hr/
merica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:20   #111
Quote:
merica13 kaže: Pogledaj post
A jesi li vidjela mozda ima li jos onih sljokicastih suknjica kakvu si nedavno kupila?
Stvarno mi je ta suknjica preslatka
Nisam ih vidjela Ali imaju novu kolekciju - cijela u šljokicama
pa tako i minica ali nije pufasta ko moja, nego ravna (takvu sam zapravo i htjela, već ju pikiram ) (mislim da je oko 150 kuna )
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:30   #112
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Nisam ih vidjela Ali imaju novu kolekciju - cijela u šljokicama
pa tako i minica ali nije pufasta ko moja, nego ravna (takvu sam zapravo i htjela, već ju pikiram ) (mislim da je oko 150 kuna )
cijela kolekcija u sljokicama??? iako je nisam vidjela, nekako vec mislim da je ta kolekcija raj za mene
da bar zivim u zagrebu...
a ja bi bas onakvu pufastu suknjicu, nisam bas za minice znam da je mala razlika, al ne osjecam se dobro u minicima
__________________
http://ivkecoiplisanci.blog.hr/
merica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:44   #113
Quote:
merica13 kaže: Pogledaj post
cijela kolekcija u sljokicama??? iako je nisam vidjela, nekako vec mislim da je ta kolekcija raj za mene
da bar zivim u zagrebu...
a ja bi bas onakvu pufastu suknjicu, nisam bas za minice znam da je mala razlika, al ne osjecam se dobro u minicima
o da i raj za mene, hodočastim tamo dosta često, već me znaju
idem danas, pa ću pogledati malo bolje dal imaju ovu pufastu

i divit se novoj kolekciji, imaju čak i štiklice od šljokica
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 13:00   #114
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
imaju čak i štiklice od šljokica
oooooo daj slikaj!! plizzzz plizzz ak ides danas tamo! koje su boje?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 13:10   #115
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
oooooo daj slikaj!! plizzzz plizzz ak ides danas tamo! koje su boje?
crne
bum slikala što više stvari.. jel se to uopće smije u dućanu ili da odnesem u garderobu?
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 13:20   #116
Meni je ta Bershka bas na niskoj razini, ja koliko god da se trudim tao nac nesto OK, nikad nis ne nadjem.
Prvo me odbije razbacanost, pa onda smrad sintetike (kao i u New Yorkeru), a i smrad vlage remena i slicnih dodataka (kao i u Telly Weilu).
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 13:26   #117
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Meni je ta Bershka bas na niskoj razini, ja koliko god da se trudim tao nac nesto OK, nikad nis ne nadjem.
Prvo me odbije razbacanost, pa onda smrad sintetike (kao i u New Yorkeru), a i smrad vlage remena i slicnih dodataka (kao i u Telly Weilu).
Nisam nikad primjetila... 99% svega što sam kupila tamo (a bogme ima toga ) me začudilo kvalitetom a dućani tipa mango me razočarali jako, nakon što mi se kardigan doslovno raspao po šavovima nakon par nošenja i jednog blagog pranja na ruke, a drugi kardigan kojemu nisam mogla odolijeti je izgubio oblik i rastegnuo se !
A razbacanost.. meni ne smeta, znam ja kopati nekultura tih cura kaj dođu tamo i razbacaju je njima na dušu.. ja pospremim na mjesto
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 13:49   #118
ja isto nisam primjetila a sve stvari koje kupim na kraju kupim u new yorkeru, bershki, zari, tally w. i orsayu..nekak mi od tam stvari najvise pasu po svemu... a tak i tak, ja to jednom ili nijednom obucem i vise mi nije tak lijepo.. kvaliteta mi onda ni netreba bit na najvecem nivou..

cekam slikicu mislim da je najbolje slikat u kabini
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 14:00   #119
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Nisam nikad primjetila... 99% svega što sam kupila tamo (a bogme ima toga ) me začudilo kvalitetom a dućani tipa mango me razočarali jako, nakon što mi se kardigan doslovno raspao po šavovima nakon par nošenja i jednog blagog pranja na ruke, a drugi kardigan kojemu nisam mogla odolijeti je izgubio oblik i rastegnuo se !
A razbacanost.. meni ne smeta, znam ja kopati nekultura tih cura kaj dođu tamo i razbacaju je njima na dušu.. ja pospremim na mjesto
e pa onda cu se potruditi barem jednu stvar kupiti tamo
i izbjegavat cu remenje jer oni to drze u hangarima pa udje vlaga... a nema mi goreg smrada od smrada vlage.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 15:00   #120
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
e pa onda cu se potruditi barem jednu stvar kupiti tamo
i izbjegavat cu remenje jer oni to drze u hangarima pa udje vlaga... a nema mi goreg smrada od smrada vlage.
remenje nisam nikad kupovala tamo, ali pamučne stvari su im odlične
i wet look tajice, the best

@suzuki750: bum u kabini slikala no problem
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.