Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 20:18   #721
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Traju li? Kakav je push up? Mislim napravi li nešto da to izgleda malo veće?

Ja sam zadovoljna njima,dugo ih nosim..misu ono baš pravi pushup ali su super i daju veći izgled grudi
Ima ih u više boja tj kak su dva skupa razne su boje..
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 15:55   #722
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
Ja sam zadovoljna njima,dugo ih nosim..misu ono baš pravi pushup ali su super i daju veći izgled grudi
Ima ih u više boja tj kak su dva skupa razne su boje..
Hvala, nikako pronaći nešto što valja, a da nije 500 kn
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:10   #723
Ja sam u C&A vidjela grudnjake po dva u kompletu, no u c&a kojem sam ja bila nisu push up, baš sam ih danas probavala, ali u svakom slučaju baš lijepo stoje i udobni su, no nemaju one podebljane jastučiće dolje u košaricama... meni ni nije važno jel push up ili ne. A vjerojatno u nekim drugim c&a ima u kompletu i tih s push-upom...

Tko hoće baš jaki push up postoje i oni s double push-up efektom, imam jedan takav iz Takkoa, nedavno kupila, jako je udoban i super, glatki i mekan a lijepo oblikovan i nije skup bio, 79 kn. Al ne volim ga nositi jer sam si nekako ogromna u njemu, iako nosim 75 B uvijek.

Takvih sa double push up-om ima i u Womens Secretu po cca 150- 200 kn. Obični push up su mi od tamo u biti i najbolji grudnjaci, ali kako mi je posljednje vrijeme očajna tj nikakva veza vlakom do Zg-a nisam bila par mjeseci pa ne znam kakva je trenutno ponuda, ali od tamo uvijek iziđem sa bar 3 grudnjaka, kad su tako lijepi i udobni.

Ne kužim se u dvojke i trojke, ja kad tražim uviijek tražim i gledam samo pod 75B, negdje mi kad kupim na 75b piše 3, ali na netu sam gledala, i to bi zapravo bilo 2... ne znam, uglavnom 75 b uvijek uzimam i to mi najbolje odgovara.

Danas sam imala ogroman šoping donjeg rublja, uzela sam dvije vreće doslovno, u C&A i takkou (inače ne volim takko robu redovnu, užasna mi je izgledom i svim... ali donje rublje njihovo mi je stvarno super i povoljno). Pretjerala sam, znam, sve skupa preko 500 kn, ali ne volim oskudijevati s tim, brzo se to troši a ja sam pomalo opsjednuta tim da mi rublje bude lijepo, novo i savršeno.

Uzela sam 4 grudnjaka, i hrpu gaća, svakakvih, tangi, dubokih hipsterica s višim strukom za pod tanke lagane ljetne drndave haljine da sve bude lijepo i na mjestu, onda hipsterica bez ruba, crnih, bijelih, boje kože, točkastih, i jedan pamučni komplet grudnjak+gaće... Sad sam mirna neko vrijeme, valjda...
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 05:58   #724
Prije par tjedana su u Lidlu bili dostupni ESMARA grudnjaci bandeau stila, točno ovi:
https://www.lidl.de/de/esmara-linger...eau-bh/p218785
https://www.lidl.de/de/esmara-linger...eau-bh/p245039


Ukoliko je netko kupio br.36 i ne koristi, javite se za otkup / prodaju
meni su genijalni a više ih nema u Lidlu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:16   #725
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Ja sam u C&A vidjela grudnjake po dva u kompletu, no u c&a kojem sam ja bila nisu push up, baš sam ih danas probavala, ali u svakom slučaju baš lijepo stoje i udobni su, no nemaju one podebljane jastučiće dolje u košaricama... meni ni nije važno jel push up ili ne. A vjerojatno u nekim drugim c&a ima u kompletu i tih s push-upom...

Tko hoće baš jaki push up postoje i oni s double push-up efektom, imam jedan takav iz Takkoa, nedavno kupila, jako je udoban i super, glatki i mekan a lijepo oblikovan i nije skup bio, 79 kn. Al ne volim ga nositi jer sam si nekako ogromna u njemu, iako nosim 75 B uvijek.

Takvih sa double push up-om ima i u Womens Secretu po cca 150- 200 kn. Obični push up su mi od tamo u biti i najbolji grudnjaci, ali kako mi je posljednje vrijeme očajna tj nikakva veza vlakom do Zg-a nisam bila par mjeseci pa ne znam kakva je trenutno ponuda, ali od tamo uvijek iziđem sa bar 3 grudnjaka, kad su tako lijepi i udobni.

Ne kužim se u dvojke i trojke, ja kad tražim uviijek tražim i gledam samo pod 75B, negdje mi kad kupim na 75b piše 3, ali na netu sam gledala, i to bi zapravo bilo 2... ne znam, uglavnom 75 b uvijek uzimam i to mi najbolje odgovara.

Danas sam imala ogroman šoping donjeg rublja, uzela sam dvije vreće doslovno, u C&A i takkou (inače ne volim takko robu redovnu, užasna mi je izgledom i svim... ali donje rublje njihovo mi je stvarno super i povoljno). Pretjerala sam, znam, sve skupa preko 500 kn, ali ne volim oskudijevati s tim, brzo se to troši a ja sam pomalo opsjednuta tim da mi rublje bude lijepo, novo i savršeno.

Uzela sam 4 grudnjaka, i hrpu gaća, svakakvih, tangi, dubokih hipsterica s višim strukom za pod tanke lagane ljetne drndave haljine da sve bude lijepo i na mjestu, onda hipsterica bez ruba, crnih, bijelih, boje kože, točkastih, i jedan pamučni komplet grudnjak+gaće... Sad sam mirna neko vrijeme, valjda...
Joj hvala ti, idem danas pogledati.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 09:13   #726
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Prije par tjedana su u Lidlu bili dostupni ESMARA grudnjaci bandeau stila, točno ovi:
https://www.lidl.de/de/esmara-linger...eau-bh/p218785
https://www.lidl.de/de/esmara-linger...eau-bh/p245039

Ukoliko je netko kupio br.36 i ne koristi, javite se za otkup / prodaju
meni su genijalni a više ih nema u Lidlu
Nemam taj iz lidla, ali baci pogled na ovo
https://www.bershka.com/hr/%C5%BEene...ml?colorId=800
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 05:39   #727
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Nemam taj iz lidla, ali baci pogled na ovo
https://www.bershka.com/hr/%C5%BEene...ml?colorId=800
tnx

mora biti malo podfutran
bacim oko
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:44   #728
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
tnx

mora biti malo podfutran
bacim oko
A ovi iz Lidla jesu?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 06:03   #729
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
A ovi iz Lidla jesu?
da! savršeno stoje i daju tako lijepi oblik
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:42   #730
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Nemam taj iz lidla, ali baci pogled na ovo
https://www.bershka.com/hr/%C5%BEene...ml?colorId=800
samo su traka....to nije to što tražim
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:55   #731
onda sorry - izgledalo mi je kao da su slični. možda da pitaš lidl ako ih je negdje ostalo?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 05:30   #732
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
onda sorry - izgledalo mi je kao da su slični. možda da pitaš lidl ako ih je negdje ostalo?
išla sam pogledati u par Lidl-ova, pa nema
ma nema veze, hvala ti!
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 19:18   #733
Vidjela sam pitanje na prošloj stranici, ali nitko nije odgovorio pa ću ja postaviti isto pitanje
Je li netko probao onaj leptir grudnjak koji se stegne u sredini?
Vidim da se sad prodaje na dosta stranica, nosim veličinu 80D. Voljela bih nositi haljine s dubljim izrezom na leđima ili majice bez naramenica, ali bez grudnjaka ne mogu, obični mi grudnjaci bez naramenica ništa ne drže, ovo mi je jedina nada
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 21:59   #734
Isto da li je netko vidio taj grudnjak po ducanima u Zagrebu?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 05:25   #735
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Isto da li je netko vidio taj grudnjak po ducanima u Zagrebu?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
čini mi se da sam u Tezenisu kraj blagajne uočila nešto vrlo slično
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 12:07   #736
Quote:
Kate68 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam pitanje na prošloj stranici, ali nitko nije odgovorio pa ću ja postaviti isto pitanje
Je li netko probao onaj leptir grudnjak koji se stegne u sredini?
Vidim da se sad prodaje na dosta stranica, nosim veličinu 80D. Voljela bih nositi haljine s dubljim izrezom na leđima ili majice bez naramenica, ali bez grudnjaka ne mogu, obični mi grudnjaci bez naramenica ništa ne drže, ovo mi je jedina nada
Nisu baš neke recenzije (škicala sam ga dugo, recenzije blogerica i youtube + reviews ispod linkova kupovine u online dućanima), a ako već znaš da ti bez naramenica ne drže ništa, ne vjerujem da je u s ovim bitno drugačije.
No, ako ga isprobas/kupiš, svakako podijeli iskustvo!
Za A i B ok, ali više od toga - ne baš
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:07   #737
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Nisu baš neke recenzije (škicala sam ga dugo, recenzije blogerica i youtube + reviews ispod linkova kupovine u online dućanima), a ako već znaš da ti bez naramenica ne drže ništa, ne vjerujem da je u s ovim bitno drugačije.
No, ako ga isprobas/kupiš, svakako podijeli iskustvo!
Za A i B ok, ali više od toga - ne baš
Da, nažalost shvaćam da mi ništa baš ne može pomoći da ih dobro drži, ali možda se dogodi čudo kad ga probam uvijek preko ljeta patim kada vidim te lijepe majičice, a ja ne smijem ni pomisliti na to, pa uvijek tražim rješenja
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 05:01   #738
Quote:
Kate68 kaže: Pogledaj post
Da, nažalost shvaćam da mi ništa baš ne može pomoći da ih dobro drži, ali možda se dogodi čudo kad ga probam uvijek preko ljeta patim kada vidim te lijepe majičice, a ja ne smijem ni pomisliti na to, pa uvijek tražim rješenja
+1
No mislim da ovo nije to rješenje..
'Najdalje' sto sam uspjela naći je onaj banana grudnjak, bila sam 2 u pakiranju u C&A.
Ali čak i nije 'klasična' banana/bandeau grudnjak nego je širi s nekom čipkom s gornje strane i 'glumi' kao da imaš potkosulju i proviruje ispod npr košulje s otvorenijim dekolteom. Danas ću ga stavit ispod haljine bez ramena.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 08:49   #739
Quote:
Kate68 kaže: Pogledaj post
Da, nažalost shvaćam da mi ništa baš ne može pomoći da ih dobro drži, ali možda se dogodi čudo kad ga probam uvijek preko ljeta patim kada vidim te lijepe majičice, a ja ne smijem ni pomisliti na to, pa uvijek tražim rješenja
Nije baš skroz golih leđa, ali ja imam ovakve Wonderbra New Ultimate strapless grudnjake i prezadovoljna sam...
http://www.wonderbra.co.uk/c/wonderb...rapless-12310/

Ja sam ih kupila prije godinu, dvije na Asosu, iskoristila sam kodove za popust, pa je cijena bila podnošljiva. Jesu malo skuplji, al stvarno drže, ne pomakne se ni milimetar. Ispod imaju nekakvu tvrdu "konstrukciju", bočno nekakve "ruke" koje podupiru cice, (ne znam bolje opisati ) a skroz naokolo silikonsku traku koja se zalijepi za kožu. Nakon cijelog dana ga jedva skinem koliko mi se te silikonske trakice zalijepe za kožu... Ja inače nosim 80C (nekad 75D)...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:36   #740
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Nije baš skroz golih leđa, ali ja imam ovakve Wonderbra New Ultimate strapless grudnjake i prezadovoljna sam...
http://www.wonderbra.co.uk/c/wonderb...rapless-12310/

Ja sam ih kupila prije godinu, dvije na Asosu, iskoristila sam kodove za popust, pa je cijena bila podnošljiva. Jesu malo skuplji, al stvarno drže, ne pomakne se ni milimetar. Ispod imaju nekakvu tvrdu "konstrukciju", bočno nekakve "ruke" koje podupiru cice, (ne znam bolje opisati ) a skroz naokolo silikonsku traku koja se zalijepi za kožu. Nakon cijelog dana ga jedva skinem koliko mi se te silikonske trakice zalijepe za kožu... Ja inače nosim 80C (nekad 75D)...
Ovo izgleda odlično! Crni grudnjak je trenutno na sniženju od 30% tako da je cijena ok, oko 240 kn. A to nije ni puno za grudnjak koji nama prsatima funkcionira također, vjerojatno će se nositi samo za neke prilike tako da će dugo i izdržati.

Znam da nije za gola leđa, ali makar je bez onih groznih debelih naramenica hvala puno na linku
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.