Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2010., 13:38   #21
Meni su oni ok za vidjeti na reviji i tako nešto, ali ništa posebno.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:39   #22
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Meni su oni ok za vidjeti na reviji i tako nešto, ali ništa posebno.
Ma koncept je ok ali su materijali A ono kaj vrijedi je par k kuna.. Ne dam tolko
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:40   #23
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
kakve to ima veze sa elfsima?
Pa Elfsi ju oblače a Ledenko daje cipele. To je Indexova kraljica maturalne večeri i da se ubijem ne mogu više naći link sa njenim fotkama tijekom isprobavanja maturalne haljine. Zove se Matea xxxx.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:45   #24
aha, joj da, gledala sam neki dan sve te pobjednice jer me zanimalo sto mene ceka http://www.index.hr/xmag/clanak/inde...le/492958.aspx
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:52   #25
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
aha, joj da, gledala sam neki dan sve te pobjednice jer me zanimalo sto mene ceka http://www.index.hr/xmag/clanak/inde...le/492958.aspx
I kaj je izabrala na kraju od toga svega? Ima neki kompletan outfit ili?
A ovo kaj je probala kod ELFS-a je njihova zadnja kolekcija pa se ne čudim previše..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:54   #26
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
aha, joj da, gledala sam neki dan sve te pobjednice jer me zanimalo sto mene ceka http://www.index.hr/xmag/clanak/inde...le/492958.aspx
Super hvala ti. Ponovo sam pogledala i i dalje mislim isto.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:55   #27
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
I kaj je izabrala na kraju od toga svega? Ima neki kompletan outfit ili?
A ovo kaj je probala kod ELFS-a je njihova zadnja kolekcija pa se ne čudim previše..
Bit ce za par dana snimka kakav je cjelokupan izgled i kako se provela!
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:58   #28
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
Super hvala ti. Ponovo sam pogledala i i dalje mislim isto.
Ma negdje sam već komentirala da su mi totalno pali u očima sa zadnjom kolekcijom.. Meni je ideja super, i haljine su odlične dok ih gledaš sa 20 metara na pisti. Ali materijal! Ko za trenirku.. Meni je to žasu. Eto, to je sve kaj imam za reć..
Leopard uzorak neću komentirati. Mislim samo da za tih 2 metra materijala u toj haljini nisu dali 1500 kuna.
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:01   #29
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
Bit ce za par dana snimka kakav je cjelokupan izgled i kako se provela!
No sretno joj bilo.. Curka mi OK izgleda, samo bih voljela reći da joj uz ovakav stajling malo cajkaška crta dolazi do izražaja..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:02   #30
Uff sad mi je malo lakše. Budući da je davno bila moja maturalna večer već sam mislila da stvarno nemam veze s vezom.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:04   #31
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Ma negdje sam već komentirala da su mi totalno pali u očima sa zadnjom kolekcijom.. Meni je ideja super, i haljine su odlične dok ih gledaš sa 20 metara na pisti. Ali materijal! Ko za trenirku.. Meni je to žasu. Eto, to je sve kaj imam za reć..
Leopard uzorak neću komentirati. Mislim samo da za tih 2 metra materijala u toj haljini nisu dali 1500 kuna.
ja sam bas gledala izdaleka u izlogu sto drze onaj zeleni i rozi kombinezon, i u subotu navecer sam setala sa deckom i pokazivala na taj rozi kako mi se svida, kaze on pa hajde da ga vidimo izbliza kakav je i koja je cijena, kad sam se priblizila, materijal katastrofa, kao ofucana trenirka, a cijena 1600 kn. da je ljepsi materijal odmah bi uzela bez obzira na cijenu ali ono sto sam vidjela
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:10   #32
ali bez obzira, svaka cast deckima, cijenim njihov trud, zapravo ih i razumijem zasto biraju takve materijale, jer kvalitetan materijal ipak ima i svoju cijenu.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:23   #33
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
ali bez obzira, svaka cast deckima, cijenim njihov trud, zapravo ih i razumijem zasto biraju takve materijale, jer kvalitetan materijal ipak ima i svoju cijenu.
Pa OK, super, ima cijenu.. Al nije li ovo malo pretjerano za trenirku?? Pa brijem da to jednom obučem da bi mi se rastegnulo na guzici ili da, nedaj Bože,operem da bi mi se napravile one mucice na tkanini.. Fakat mi je to loše..
Da to isto negdje dam šivati platila bi to najviše 300 kuna. Ovo mi je katastrofa.
Još nek i zanemarimo cijenu (imam i ja putra na glavi i kupim svašta po svakakvim cijenama ako mi se sviđa i ne mogu živjeti bez toga ) ali za ono NE DAM..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 22:58   #34
Smile

Vidim da je bilo dosta pitanja u vezi cijene muškog elfs remena, pa sam poslao upit na njihov mail..cijena je 800 kuna...!
Rush is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 09:38   #35
Quote:
Rush kaže: Pogledaj post
Vidim da je bilo dosta pitanja u vezi cijene muškog elfs remena, pa sam poslao upit na njihov mail..cijena je 800 kuna...!
Hvala kaj si javio.. Imaš možda sliku tog remena? Ne znam jel to onaj na koji ja mislim..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:31   #36
http://www.cromoda.com/images/storie...lfs5.jpg...evo i slika..remen je gore na polici u sredini...
Rush is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 11:36   #37
U slucaju da link ne radi, sto se moze dogoditi, odi na www.elfs.hr, i gore klinki na kolekcije, listaj desno do one s nazivom Knight Rider 2007, i vidjet ces tipa s elfs remenom..pa vidi jel to taj na koji mislis..
Rush is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:38   #38
Sivanje haljine po mjeri im je 2000kn. Sigurno nije za svaku haljinu isto al eto da dobije predodzbu o cijenama onaj kojeg zanima
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 01:10   #39
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
Sivanje haljine po mjeri im je 2000kn. Sigurno nije za svaku haljinu isto al eto da dobije predodzbu o cijenama onaj kojeg zanima
aaa bas sam htjela pitati tako nesto
__________________
...nije vise bila klinka pocela je da se sminka i da zeli stvari skupe...
mala_fufica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 21:32   #40
2000 kn po metru??? Jel još nekome osim meni to malo previše! Sve mi se čini da su svi malo previše zabrijalu na tu neku visoku modu... Gledala sam neke njihove haljine i sve se svodi na neku krpicu s mašnom od naprijed... Ali pojam što je lijepo je relativan...
__________________
Samo je jedan život.
Powerpuff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.