Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 16:25   #21
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
U globalu sviđa mi se što radi Aleksandra,lijepe su joj haljine, jednostavno, fino i elegantno,ali moram napisati isto tako da me razočaralo to kad sam došla u njen room, htjela sam da mi ona šiva haljinu... cura me je tako spilila,kao neeee ona to ne radi, ona šije samo ove haljine koje su ovdje izložene,samo u vašoj veličini po mjeri, neće vam ona šivati vjenčanicu....mislim ne znam jel općenito to istina,ali stav te mlade gospođice mi je bio jako odbojan.
Potpisujem od riječi do riječi
Naime tražila sam haljinu za "svadbenu kumu" i u showroomu naletila na
dotičnu gospodičnu koja me svojim ponašanjem doslovno otjerala
Budući da mi se rad dotične dizajnerice jako sviđa, pokušavala sam navratit još koji put u nadi da ću sresti Aleks
no svaki put sam imala nesreću nabasat na dotičnu

Na kraju sam odustala i otišla u Lineu i bila prezadovoljna
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 16:41   #22
osobno su mi haljine lijepe, no imala sam vrlo neugodno iskustvo gdje sam ju doslovno tri tjedna zvala za narudžbu haljine, a cure u dućanu su se ispričavale jer kao trenutno nemaju materijala jer je to ljetna haljina?? a za svadbu u 5. mjesecu ili 6. ću obući zimsku?? tako da su tek jučer dobili materijal, haljina će biti gotova 18.6. i još se usudila danas me nazvati da jel može malo kasnije biti gotova jer imaju gužvu?pa kako ne bi bila gužva kad ljetne materijale dobivaju 5.6.... nekako mi se čini da će ovo biti zadnji put da naručujem..smiješno mi je da ja moram nekoga moliti i vući za rukav da mu ostavim 1000 ili više kn..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 19:54   #23
Ma ona je još balavica u tom poslu,al nastavi li tako brzo će ona splasnit, jer ne kuži ona da se ne živi od slavnih ljudi koji nose njene haljine, već od obične raje, koja svakodnevno kupuje...al valjda ne zna cijenit to što trenutno uživa toliku slavu,a i kako bi mogla jer da joj nije bilo tate, mogla bi lajati na mjesec.Ma fuj.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 12:32   #24
dizajneri

Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Ma ona je još balavica u tom poslu,al nastavi li tako brzo će ona splasnit, jer ne kuži ona da se ne živi od slavnih ljudi koji nose njene haljine, već od obične raje, koja svakodnevno kupuje...al valjda ne zna cijenit to što trenutno uživa toliku slavu,a i kako bi mogla jer da joj nije bilo tate, mogla bi lajati na mjesec.Ma fuj.
Hej, lakonoga 777 kad bi mi ti odgovorila TKO je taj njen tata???? I ja sam cula da on sa silnom lovom stoji iza nje, jer na koju foru bi ona uspjela. Znate li da nikakve skole za taj posao nema, sramota.....Frendica mi se zatekla kod nje u showroomu na rasprodaji u trecem mjesecu kad joj je banula inspekcija i odmah je zatvorila jer da radi na crno tj prodaje stvari kao u ducanu a u showroomu to ne bi smjela vec samo po narudzbi.......
Bas me zanima da li je tko od vas jednostavno dosao, probao i kupio nesto, a ne ono, sivanje po narudzbi?? Lako je tako zgrtat pare, ma fuj do neba. Kaj ne otvori ulicni ducan kad je takva faca
nora400 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 17:27   #25
da li se remen moze kupiti zasebno od haljine?vidjela sam da se reklamira po novinama, kao poseban komad sa cijenom,a prijateljica mi kaze da ima informaciju da alex ne dopusta kupiti remen bez haljine?istina?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 18:40   #26
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
da li se remen moze kupiti zasebno od haljine?vidjela sam da se reklamira po novinama, kao poseban komad sa cijenom,a prijateljica mi kaze da ima informaciju da alex ne dopusta kupiti remen bez haljine?istina?
remen se ne može kupiti odvojeno od haljine, samo u paketu s haljinom..

ja jesam šivala kod nje po narudžbi, klasika kao u showroomu, ali jednom kad je imala nekakvo snizenje kupila sam haljinu koja je bila gotova, htjela sam da mi ju skrate ali kako je bilo na sniženju i kao gotova odjeća nisu htjeli skratiti..
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 22:41   #27
Kako? Koliko ja znam, remen se može kupiti odvojeno i košta 500kn.
Moja kuma je kupila haljinu ali bez remena, nije joj trebao i posebno se naplaćuje.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 23:45   #28
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Kako? Koliko ja znam, remen se može kupiti odvojeno i košta 500kn.
Moja kuma je kupila haljinu ali bez remena, nije joj trebao i posebno se naplaćuje.
E pa to me zanima samo sto je u ovom slucaju obrnuto nego kod tebe,nije isto kuzis?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 02:16   #29
Remen se može kupiti samo uz haljinu.

I Aleks sam nedavno vidjela u Dubravi, u Tekstilki kako kupuje materijal....
Toliko od tome da ga naručuje izvana.

Moja frendica je kupila kod nje haljinu i remen. Nakon nošenja haljine, odnijela ju je na kemijsko i svi oni "listići" su se isfucali.

Zvala je Aleks, i oni su joj rekli da joj to ne mogu popraviti jer nemaju više tog materijala...

I ne znam koje materijale ona koristi, ali meni je bilo dovoljno što sam se samo za vrijeme isprobavanja haljine uznojila do koljena.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 13:14   #30
Znam koje materijale ona koristi. One od kojih se šivaju jeftini badići, a ti se kupuju na kile a ne na metre, kila 5,6 eura.
kak se onda nećeš uznojiti? plus su joj modeli iskopirani od razno raznih stranih kreatora od prije par godina. ja nemrem vjerovati da ima toliko bedastih ljudi koji daju lovu za tako nešto. Ma ZARA i HM su za nju nedostižno savršenstvo


Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Remen se može kupiti samo uz haljinu.

I Aleks sam nedavno vidjela u Dubravi, u Tekstilki kako kupuje materijal....
Toliko od tome da ga naručuje izvana.

Moja frendica je kupila kod nje haljinu i remen. Nakon nošenja haljine, odnijela ju je na kemijsko i svi oni "listići" su se isfucali.

Zvala je Aleks, i oni su joj rekli da joj to ne mogu popraviti jer nemaju više tog materijala...

I ne znam koje materijale ona koristi, ali meni je bilo dovoljno što sam se samo za vrijeme isprobavanja haljine uznojila do koljena.
nora400 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 22:20   #31
jako lose sve u svemu
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 08:25   #32
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Ma ona je još balavica u tom poslu,al nastavi li tako brzo će ona splasnit, jer ne kuži ona da se ne živi od slavnih ljudi koji nose njene haljine, već od obične raje, koja svakodnevno kupuje...al valjda ne zna cijenit to što trenutno uživa toliku slavu,a i kako bi mogla jer da joj nije bilo tate, mogla bi lajati na mjesec.Ma fuj.

Oprosti, ali igrom slučaja znam da djevojka o kojoj pričaš nije balavica u poslu, već je u njemu jako jako dugo. I prije nekoliko godina kad ju još ni jedne novine nisu spomenule unatoč tome što je održavala revije su joj cijene bile prilično visoke. Te cijene se od tada nisu promjenile. Dakle držala je tada kao i sada neki svoj standard.
I od slavnih sigurno ne živi kad već i vrapci na grani znaju da ćeš im odjeću pokloniti.
I da..... tata joj je sigurno pomogao, s čime pitam se ? Da joj ime izađe u novinama ? Da konačno otvori showroom u gradu nakon godina rada na periferiji i nakon godina i godina šivanja za razno razne firme i sve sile haljina za svadbe. Da sigurno, to joj je otac pomogao.
Quote:
nora400 kaže: Pogledaj post
Hej, lakonoga 777 kad bi mi ti odgovorila TKO je taj njen tata???? I ja sam cula da on sa silnom lovom stoji iza nje, jer na koju foru bi ona uspjela. Znate li da nikakve skole za taj posao nema, sramota.....Frendica mi se zatekla kod nje u showroomu na rasprodaji u trecem mjesecu kad joj je banula inspekcija i odmah je zatvorila jer da radi na crno tj prodaje stvari kao u ducanu a u showroomu to ne bi smjela vec samo po narudzbi.......
Bas me zanima da li je tko od vas jednostavno dosao, probao i kupio nesto, a ne ono, sivanje po narudzbi?? Lako je tako zgrtat pare, ma fuj do neba. Kaj ne otvori ulicni ducan kad je takva faca
A tko to od naših dizajnera ima ulični dućan ? Dakle od dizajnera koji sami rade svoj dizajn i sami kupuju materijal.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 23:24   #33
Ja sam nedavno kupila njenu haljinu i zadovoljna sam
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:43   #34
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno kupila njenu haljinu i zadovoljna sam
Ja samo znam da mi je vec zlo od tih njenih krpetina, a pogotovo onih tzv. "multifunkcionalnih", kaj je to kreacija? obučeš ko haljinu, ili ko šos, ili nosiš kao torbu, ma daj, najbolje da obrišeš pod s njom. Nije omalovazavanje, ali krivo mi je da uz toliko naših talentiranih mladih (i školovanih) kreatora jedna dojčinović koju je samo lova gurnula u medije doslovce iskače iz paštete, da je i coco chanel dojadila bi već svima. Ali ne, kod nas kad nekog nasilu profuraju, onda je to amen. nema veze što radi na polu-crnjaka, što kopira prastare modele, što su materijali katastrofa, što nema nikakve vizije i mašte........servirali su je kao super telantiranu - pa curke, samo naprijed, j.... ideju i kvalitetu!!!
nora400 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 10:52   #35
Imam dvije njene haljine, kupljene još prije ovog iskakanja iz paštete . Nedavno sam svratila do showrooma jer sam tražila haljinu za svadbu, razočaralo me to što su sve haljine bile od poliestera. Prije se mogla dobiti viskoza, pamuk ili svila. Sada samo poliester, a cijene su skočile gore. Nije mi to baš jasno, ima lijepe i ženstvene haljine, ali taj poliester me ubije u pojam. Mislila sam da će zadržati ili težiti ka jednoj kvaliteti sada kada joj je krenulo, ali eto ide se na kvantitetu. Showroom joj je doduše bio pun, tako da ima posla i drago mi je zbog toga. Međutim, ja si nikako ne bi mogla opravdati da dajem tolike novce za poliester. Nadam se da će početi koristiti i druge materijale...
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 19:00   #36
a da li ona uzima samo ca$h ili mozes placati i na kartice,,..itd????
youngfashionista0038 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 19:19   #37
Quote:
youngfashionista0038 kaže: Pogledaj post
a da li ona uzima samo ca$h ili mozes placati i na kartice,,..itd????
može i kartice i na rate čak koliko ja znam.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 08:43   #38
krojevi super, materijal koma?!
sintetika,plastika?! đizs 2000kn haljina, a materijal ukupno za 50kn, grozno
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 14:40   #39
Ja sam poludila kad mi je proslo proljece stigla haljina s ASOS-a, 32 usd, istog maerijala kao i Alexina koju sam platila 2000.
zsa zsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:48   #40
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali igrom slučaja znam da djevojka o kojoj pričaš nije balavica u poslu, već je u njemu jako jako dugo. I prije nekoliko godina kad ju još ni jedne novine nisu spomenule unatoč tome što je održavala revije su joj cijene bile prilično visoke. Te cijene se od tada nisu promjenile. Dakle držala je tada kao i sada neki svoj standard.
I od slavnih sigurno ne živi kad već i vrapci na grani znaju da ćeš im odjeću pokloniti.
I da..... tata joj je sigurno pomogao, s čime pitam se ? Da joj ime izađe u novinama ? Da konačno otvori showroom u gradu nakon godina rada na periferiji i nakon godina i godina šivanja za razno razne firme i sve sile haljina za svadbe. Da sigurno, to joj je otac pomogao.


A tko to od naših dizajnera ima ulični dućan ? Dakle od dizajnera koji sami rade svoj dizajn i sami kupuju materijal.

Moram se nadovezat na tvoje neistine - ne ona nije u tom poslu jako jako dugo jer neam ni godine za bit u poslu toliko - osim ako tebi manje od 10 g spada u jako jako dugo onda su neki dizajneri za nju vec metuzalemi

A drugo, - da poskupila je i to valjda 100 % jer prije su njene haljine bile oko 1200 kn i jos dok je imala ducan u Vlaskoj (kratko Vrijeme) joj je ona balon haljina koja ide preko jednog ramena sa cvijetom na ramenu i remenom bila oko 1000 kn ali bez remena jer se on placao naknadno

I da zasto joj tata ak ima poznanstva nebi mogao pomc (ja iskreno nemam pojma tko joj je otac i ne zanima me) al poznanstva danas cuda rade i da joj je tata npr automehanicar ako ima dobra poznanstva moze ju pregurat i do Obame
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.