Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 12:41   #461
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...2p4389512.html

Je li kupio netko ove tzv. hlače od batista ili ih vidio/opipao negdje u dućanu. Zanima me da li se gužvaju jako?

100 % pamuk, moja mama kaže to se gužva kao ludo. Ja nemam pojma jer nisam na ti sa materijalima.
Ulovila ove hlače, ali u S. Ok su one meni u načelu, ali bi mi xs bile bolje. Sada mi žao vratiti, a ne znam koje su šanse da ulovim xs.

Ima li možda netko da ima xs, a htio bi s? Moje su plave. Još uvijek imaju etiketu. Nenošene.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:59   #462
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
piše ti na stranici 100% POLIESTER VLAKNO
Thanks. Ja to ne vidim (gledam pod Sastav i odrzavanje - prazno je), zato sam i pitala. Mozda je do mobilne verzije
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:00   #463
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Ulovila ove hlače, ali u S. Ok su one meni u načelu, ali bi mi xs bile bolje. Sada mi žao vratiti, a ne znam koje su šanse da ulovim xs.

Ima li možda netko da ima xs, a htio bi s? Moje su plave. Još uvijek imaju etiketu. Nenošene.
kakve su mjere velicine S?
koju zarinu velicinu inace nosis?

(nemam XS za razmjenu, ali su mi ludo dobre, a ne znam koji broj bi mi trebao)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:47   #464
Quote:
green_eyes kaže: Pogledaj post
Hvala ti za info!
Sad mi je opet izmigoljio, ali cekam da se vrati ��

Mogu li se jastucici lako skinuti? Materijal je viskoza ili poliester?
jastučići su zašiveni, ali ne ful tako da mislim da možeš pažljivo samo prerezati konac
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:55   #465
Što je BATIST?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:35   #466
Ja ovo ulovila za vikend, jucer pokupila, sve mi bas che-che

https://m.zara.com/hr/en/sale/woman/...igin=shop-cart

https://m.zara.com/hr/en/-c643506p42...www.google.hr/

https://m.zara.com/hr/en/sale/woman/...www.google.hr/
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:48   #467
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
kakve su mjere velicine S?
koju zarinu velicinu inace nosis?

(nemam XS za razmjenu, ali su mi ludo dobre, a ne znam koji broj bi mi trebao)
A ne znam ti točno reći, nekada sam 34, nekada 36. Mislim da sam se udebljala kilu/dvije u zadnje vrijeme, a ne meni se to odmah osjeti.
Zarinog imam i jedno i drugo, imam jedne uske elegantinije hlače xs i jako su mi uske sada, trapke imam 36, boyfriend sam neki dan probala isto u dućanu i može mi i 34 i 36, ali uzela bi 36 da mi je malo više onako loose.

Ove sam probala prije sniženja xs u dućanu i dobre mi bile, samo mrvicu je trebalo povući preko bokova. I kako xs nisam ulovila, vidim s i pomislim idem probati sa s. Ove hlače mi mogu, ali kako su malo viši struk i onda se zategne ova traka, kada ih samo obučem padaju mi dosta ( dok ne zavežem ) i nekako mi ima prostora previše u tom dijelu struk, bokovi. Kad sjednem se to još jasnije vidi, ako me kužiš.

Hlače su inače super. Neki dan ih podigla, ali nisam mogla kako treba ni isprobati od vrućine. Ali evo danas kada sam ih obukla su skroz ugodne i mogla bih van komotno u njima. Baš su onako proljetno/ljetne. Evo mjera, struk 39 cm, bokovi u najširem dijelu 51. Mogu ti napisati i svoje mjere u inbox, ako te zanima.

100 % su pamuk. Nemam pojma zašto se tako zovu, ni što je batist.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:02   #468
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
A ne znam ti točno reći, nekada sam 34, nekada 36. Mislim da sam se udebljala kilu/dvije u zadnje vrijeme, a ne meni se to odmah osjeti.
Zarinog imam i jedno i drugo, imam jedne uske elegantinije hlače xs i jako su mi uske sada, trapke imam 36, boyfriend sam neki dan probala isto u dućanu i može mi i 34 i 36, ali uzela bi 36 da mi je malo više onako loose.

Ove sam probala prije sniženja xs u dućanu i dobre mi bile, samo mrvicu je trebalo povući preko bokova. I kako xs nisam ulovila, vidim s i pomislim idem probati sa s. Ove hlače mi mogu, ali kako su malo viši struk i onda se zategne ova traka, kada ih samo obučem padaju mi dosta ( dok ne zavežem ) i nekako mi ima prostora previše u tom dijelu struk, bokovi. Kad sjednem se to još jasnije vidi, ako me kužiš.

Hlače su inače super. Neki dan ih podigla, ali nisam mogla kako treba ni isprobati od vrućine. Ali evo danas kada sam ih obukla su skroz ugodne i mogla bih van komotno u njima. Baš su onako proljetno/ljetne. Evo mjera, struk 39 cm, bokovi u najširem dijelu 51. Mogu ti napisati i svoje mjere u inbox, ako te zanima.

100 % su pamuk. Nemam pojma zašto se tako zovu, ni što je batist.
hvala ti!
mislim da bi mi S ipak bio mrvicu na knap, s obzirom da gore moraju biti malo loose.
stala bi ja u te mjere bez problema, ali bi mi hlace bile uz tijelo, a to nikako nije poanta ovakvog kroja.
sad mi je zao sto nisam ugrabila M, mislim da bi mi on bio taman.

ako netko slucajno prodaje tu velicinu (prugaste ili plave, svejedno), neka se javi na pp.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 16:23   #469
Znači vraćam onda hlačice. Šteta, fakat su dobre. No, dobro.

Dajte mi samo potvrdite da mogu u bilo koji dućan ( ne mora biti onaj u kome sam podigla paket ). Jer sam si sada naručila nešto u drugi dućan, pa sam mislila kada to budem išla podići ovo ostaviti?
I račun mogu pokazati na zaslonu ekrana? Tako piše. Nisam još ništa vraćala. Ali full su praktični s ovim naručivanjem i povratom u dućane. Živio e-shop!
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:07   #470
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post

Dajte mi samo potvrdite da mogu u bilo koji dućan ( ne mora biti onaj u kome sam podigla paket ).
I račun mogu pokazati na zaslonu ekrana? :
tako je, u bilo kojoj prodavaonici.
racun na zaslonu pokazes ako je bila online narudzba.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:46   #471
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
tako je, u bilo kojoj prodavaonici.
racun na zaslonu pokazes ako je bila online narudzba.
Hvala nateee, uvijek ljubazno svima odgovoriš. Iako neka pitanja po sto puta ponavljamo ( uključujući i mene ).
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:56   #472
Zara #2

Jako sam tuzna, gotovo svaka druga haljina koju gledam nije na raspolaganju u ST ducanima
znate li otprilike nakon koliko stigne u ducane nakon sto app javlja da nema na stanju u pojedinim ducanima? Ne govorim o određenom broju tj. velicini nego opcenito nema tog artikla, a radi se o artiklima iz nove kolekcije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.

Zadnje uređivanje Julie Bergdorf : 14.07.2017. at 19:21.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 00:12   #473
Zara #2

Tko ima ove cipele http://www.zara.com/share/-c0p406514...11335201-V2017 zanima me da li su udobne
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 00:49   #474
Mekane i udobne, doduše nisam ih nosila, budući da sam ih neki dan kupila, ali udobne su mi onako na prvu!
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 03:19   #475
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
znate li otprilike nakon koliko stigne u ducane nakon sto app javlja da nema na stanju u pojedinim ducanima? Ne govorim o određenom broju tj. velicini nego opcenito nema tog artikla, a radi se o artiklima iz nove kolekcije.
ako je nova kolekcija, stvarno je sve moguce..
1) i da je vec prodano u ducanima
2) moguce je da nece ni biti u nekim prodavaonicima
3) ili da ce tek stici (znalo mi se desit razlika od cirka 14 dana - od pojave na webshopu do dostupnosti u prodavaonici)

najbolje da pratis svaki dan na aplikaciji


Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Hvala nateee, uvijek ljubazno svima odgovoriš. Iako neka pitanja po sto puta ponavljamo ( uključujući i mene ).
ma nista , zato smo tu, da si uskacemo
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 08:20   #476
nateee - hvala ti puno na odgovoru

Ovi artikli koje gledam su skroz prosjecni, nista sto bi bilo hit sezone ili sl., mozda je prodano pa ce dolaziti. Danas idem u ST pa sam stavila u kosaricu sve sta zelim isprobati i onda me tuga uhvatila kad sam skuzila da mi nema par artikala koje sam bas naumila kupiti. Inace sam L/XL pa uvijek moram probati prije, al u ovom slucaju mi preostaje da narucim online pa kako bude





Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 08:46   #477
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Mekane i udobne, doduše nisam ih nosila, budući da sam ih neki dan kupila, ali udobne su mi onako na prvu!


Tnx
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:30   #478
može li se ikako online provjeriti stanje na zarinoj darovnoj kartici?
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 12:47   #479
Laganim pozivom korisničkoj službi saznala sam sve informacije vezano za darovnu Zara karticu pa ću kvotat samu sebe:

Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
može li se ikako online provjeriti stanje na zarinoj darovnoj kartici?

Ne može se kupovat online samo u trgovinama
I stanje se može provjerit samo u trgovini.

Koji shit od nepotpunog proizvoda.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 20:37   #480
Danas sam podigla paket u Zari, dobila podrapanu suknju - raspor od 4cm i to ne po savu
Skuzila sam cim sam otvorila kutiju, dakle nema sanse da osoba koja je pakirala to nije vidjela.

Nije bilo problema kod povrata, ali svejedno mi je uvijek bed vracati ostecene stvari.
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.