Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 19:11   #81
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
nina, a zašto to ne prijavite??? ostavit ćeš ga da u miru ordinira dalje i to radi psima? pa prijavi barem suzi, ako mislite da nema smisla, a uvijek ima i treba se prijavljivati jer se jedino tako može nešto postići. oni će se odazvati. ja sam prijavila loše držanje u kvartu, došli su dvaput. nije bilo osnove za oduzimanje, vele, ali razgovarli su s vlasnicom i uvjeti su se ipak nešto poboljšali.

Zvala sam suzu i nisu mi nista drugo rekli nego da prijavim inspekciji i poslali mi broj.
Svakako cu im prijaviti prijava je vec napisana,u velikoj sam guzvi ovih dana,ali ne nadam se nicemu.
Za nasu Saru mi treba od pregleda do vjestaka i privatnog suda da ga tuzim,a tu financiju ja nemam.Dali bi tu sta bilo jako je tesko za reci.Razgovarala sam sa sudskom vjestakinjom koja radi na faxu i rekla je neka dobro promislim.Samo vjestacenje je dvije tisuce kuna.Znaci prijava inspekciji ide.
nina.73 is offline  
Old 30.03.2015., 20:10   #82
Dragi plavosapicari obzirom na malo teze ponasanje nase Sarice njeni sadasnji cuvatelji su misljenja da bi ona morala sto hitnije na sterilizaciju kako bi rad sa njome bio laksi i uspijesniji.
Ona je dobila nesto na kilazi i mislimo da bi za nekih desetak dana mogla polako krenut.
No znadete da smu u situaciji svakim danom sve tezoj pa vas sve lijepo molimo da nam pomognete sakupiti za sterilizaciju kako Sarica nebi izgubila ovo mjesto cuvanja.Hvala unaprijed.
nina.73 is offline  
Old 01.04.2015., 10:37   #83
A gdje su nove slikice? :-)
LinaLena is offline  
Old 02.04.2015., 12:04   #84
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
A gdje su nove slikice? :-)


Lajkan je trebala doci u ponedjeljak,na poruku cuvatelju dali je obavljeno jos nemam odgovor.
Cim cu znati odmah javljam.
nina.73 is offline  
Old 03.04.2015., 08:44   #85
Uplaćeno 100 kn za sterilizaciju Sare, koliko skupljate???
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 03.04.2015., 09:49   #86
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Uplaćeno 100 kn za sterilizaciju Sare, koliko skupljate???
Od srca HVALA u Sarino i nase ime!
Cijenu cemo iduci tjedan znati.
daliah is offline  
Old 06.04.2015., 13:19   #87
Ljepotica Sara





daliah is offline  
Old 06.04.2015., 13:50   #88
Bas je ljepotica, ista naša pokojna Lora. Zavidim ljudima koji ce ju dobiti!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 06.04.2015., 13:54   #89
poruka

Uplaćeno 200,00 kn za sterilizaciju Sare.
macapapucarica1 is offline  
Old 07.04.2015., 08:17   #90
Quote:
macapapucarica1 kaže: Pogledaj post
Uplaćeno 200,00 kn za sterilizaciju Sare.

Hvala lijepo macapapucarica.
nina.73 is offline  
Old 16.04.2015., 15:29   #91
Sara ima danas termin za sterilizaciju.







daliah is offline  
Old 16.04.2015., 21:53   #92
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 17.04.2015., 13:44   #93
Nasa Sarica je jucer sterilizirana. Dug nam je nazalost ostao.
Najozbiljnije molimo za pomoc, jer imamo jos jednu sterilizaciju (kujica Luce) i jednog jako bolesnog psica, kojeg lijecimo od ponedjeljka.
Unaprijed hvala za svaku i najmanju pomoc.





daliah is offline  
Old 17.04.2015., 14:38   #94
Drago mi je da je Sarica dobro, evo sada ću uplatiti još 100,00 kn za sterilizaciju, koliko još skupljate ( ja sam već uplatila 100 a macapapučarica 200 ), tako da bi 400 trebalo biti osigurano.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 18.04.2015., 09:23   #95
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Drago mi je da je Sarica dobro, evo sada ću uplatiti još 100,00 kn za sterilizaciju, koliko još skupljate ( ja sam već uplatila 100 a macapapučarica 200 ), tako da bi 400 trebalo biti osigurano.

Hvala mala khala.Imate pp.
nina.73 is offline  
Old 20.04.2015., 11:10   #96
Kako je Sara?? Nisam dobila pp, pa molim da mi ponovite.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 21.04.2015., 14:24   #97
Sarica se super oporavila.



daliah is offline  
Old 21.04.2015., 15:45   #98
Bas mi je drago !!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 04.05.2015., 10:41   #99
Što ima nova sa Saricom?

Da li netko radi na njezinoj socijalizaciji i ponašanju?

Javljaju li se ljudi na oglas? Mene svako toliko netko nazove za nju.
Da li se oglašava još negdje osim na Njuškalu?

Nina73, možete li povremeno staviti neke konkretne informacije molim. Znam da ste u gužvi, ali oglašavam psa već 5 mjeseci pa barem da znam ima li ikakvih pomaka ili promjena.
LinaLena is offline  
Old 04.05.2015., 13:44   #100
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Što ima nova sa Saricom?

Da li netko radi na njezinoj socijalizaciji i ponašanju?

Javljaju li se ljudi na oglas? Mene svako toliko netko nazove za nju.
Da li se oglašava još negdje osim na Njuškalu?

Nina73, možete li povremeno staviti neke konkretne informacije molim. Znam da ste u gužvi, ali oglašavam psa već 5 mjeseci pa barem da znam ima li ikakvih pomaka ili promjena.

Draga LinaLena naravno da morate znati kako je Sarica.Ja sam bila jako bolesna ni sada nisam ono naj naj pa nisam bila nesto aktivna.No prosli sam je tjedan posijetila.Oporavila se je od sterilizacije,ali je opet dosta smrsavila.
Ona je na cuvanju kod Antonija koji ima samo problematicne njemacke ovcare.
Radi sa njome i kaze da je puno puno bolje,ali predlaze da ostane jos barem mjesec dana kod njega.
Zovu i mene ljudi za nju,ali po razgovoru sam zakljucila ili trebaju cuvare objekata ili nesto sto nebih zeljela za Saricu.
Jucer ju je bas posijetila gospodja iz Samobora koja je jako zainteresirana,ali ima muskog godisnjaka pa bi trebalo otici kod nje da vidimo kako bi to izgledalo.No Antonijo je bolestan tako da momentalno nemoze.
U duzem razgovoru sa njome moglo bi biti dobro,no kako kazem uvijet je da se slozi sa njenim i naravno treba vidjeti ogradu i sve ostale uvijete,a to je moguce dok Antonio bude mogao.
Hvala puno da mislite na nju mozete je otici i vidjeti ako ste vremenski u mogucnosti.Ona je ogromna maza i jako voli ljude.Inace je u Dubravi u blizini klinike,pa ako budete zeljela samo recite.Imamo i neke slikice od posijete,ali opet malo tehnickih problema.
nina.73 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.