Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 19:19   #41
Quote:
sandra-toy kaže: Pogledaj post
bok svima
selimo u hrvatsku - zg, pa me zanima gdje mogu nači dobrog veterinara za našeg peseka u Samoboru ili Sv. Nedelji
i mi...iz zg u sv nedelju uskoro pa i nas zanima iako preporučam Bubu!
svađalica is offline  
Old 07.11.2007., 19:37   #42
idem vec godinama u vet.ambulantu don na lascini, sve najbolje o veterinarima nenadu i elizabeti domijan
Zla patka is offline  
Old 09.11.2007., 17:04   #43
Quote:
whippie kaže: Pogledaj post
jos jedan glas za bubu!!!!

vec 7 godina hodamo tamo i stvarno su super!!!!
Za Bubu kao i za ekipu u Heinzlovoj i ja čula puno da su zapravo OK.
Vet. faks za sve specijalističke stvari (dobro u svakom žitu ima kukolja, ali općenito ekipa vrlo u redu).
Meni osobno nisu OK : Marković , Zoe i Pezo; - iskustva puno ljudi.
Zapravo i u tim ambulantama se nađe OK radnika, no vodstvo ...
Ima neko slično ili drugačije mišljenje?

PS: i zna li netko dobrog veta, a da nije daleko od Folnegovićeva naselja?ZG
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Old 09.12.2008., 21:17   #44
Marković,iako je jako skup...ali oodlican je i Gembarovski - Morna
misterious_zg is offline  
Old 11.12.2008., 20:14   #45
Quote:
Pingvich kaže: Pogledaj post
A ne, imaš i bolju, naša najbolja Tamara Ferari, na Kozali (blizu je i groblje kućnih ljubimaca, zanimljivo i malo tužno za pogledati).. i Ali Tamara
Potpisujem, Tamara je zakon! zao mi je sta vise ne zivim u Ri samo zbog nje

Ali kad god odem u Ri svoju bestijicu odvedem do nje na sistematski
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Old 12.12.2008., 00:10   #46
Veterinarski fakulet - kirurgija - zakon!

Sve sam rekla u naslovu! Znam da nas ima svakakvih i sa raznim iskustvima, ali ekipa s Kirurgije je stvarno zakon! Ja praktički "odrastam" s njima - već punih 17 godina redovno liječim svoje pse tamo i nema šanse da bih otišla negdje drugdje (s dužnim poštovanjem prema ostalim veterinarima, al ziher je ziher).
Koliko god tamo bilo kao na traci, za svakoga nađu vremene za objašnjenje i utješnu riječ...ma, da mogu ja bi se tamo liječila!
Dakle, svaka čast ekipi s čarobnjakom, prof. Matičićem na čelu....a tu su i najbolji okulisti dr. Pirkić i dr. Borošak te i svi ostali. Nevjerojatno je kako je tim ljudima dobrobit životinja uistinu na prvom mjestu. Oprostite što sma tako subjektivna, ali mislim da će se mnogi složiti sa mnom!

Izuzetno ugodna iskustva imam i s internistima, od koijh se izdvaja dr. Grden kao vrhunski veterinar i čovjek sa beskrajnim strpljenjem!

ma, mogu ih hvaliti do sutra....
biljkica_zg is offline  
Old 12.12.2008., 09:19   #47
evo, nisam vas previše ni čitala na ovom topicu, ali svi koji su ikad čitali išta što sam ja napisala znaju koji je moj stav prema vetovima i koliko sam kritična i zahtjevna po tom pitanju..

zato sada moram reći da dajem jedan veeeelikiiii plus Bubi. bila sam nedavno i moram reći da sam oduševljena što je kod mene zaista vrlo teško postići. prvo, dobijete cijeli paket u jednom. imate realnu osobu koja se prihvati posla. i bez puno priče će vam reći što je i što treba. a opet imate i emotivaca koji vam zadovolje onaj psihički aspekt. dakle, moju su pasicu prvo izljubili (i za razliku od nekih drugih vetova čak normalno i podigli, gle čuda da vet zna kako se podiže pas ) a onda je dobila puni tretman. i to je ono fenomenalno. otišli su dalje od mojih zahtjeva. pogledali joj zubiće, uši, nokte, trbuh, bez da sam ja to tražila.

tako da eto, od jedne vrlo oprezne osobe, s hrpom iskustva s vetovima, s hrpom nezadovoljstva u prošlosti koje nikad nije prošlo prešućeno, imate veliku preporuku za Bubu..
hella is offline  
Old 12.12.2008., 19:44   #48
Smile

Quote:
biljkica_zg kaže: Pogledaj post
Sve sam rekla u naslovu! Znam da nas ima svakakvih i sa raznim iskustvima, ali ekipa s Kirurgije je stvarno zakon! Ja praktički "odrastam" s njima - već punih 17 godina redovno liječim svoje pse tamo i nema šanse da bih otišla negdje drugdje (s dužnim poštovanjem prema ostalim veterinarima, al ziher je ziher).
Koliko god tamo bilo kao na traci, za svakoga nađu vremene za objašnjenje i utješnu riječ...ma, da mogu ja bi se tamo liječila!
Dakle, svaka čast ekipi s čarobnjakom, prof. Matičićem na čelu....a tu su i najbolji okulisti dr. Pirkić i dr. Borošak te i svi ostali. Nevjerojatno je kako je tim ljudima dobrobit životinja uistinu na prvom mjestu. Oprostite što sma tako subjektivna, ali mislim da će se mnogi složiti sa mnom!

Izuzetno ugodna iskustva imam i s internistima, od koijh se izdvaja dr. Grden kao vrhunski veterinar i čovjek sa beskrajnim strpljenjem!

ma, mogu ih hvaliti do sutra....
Ima nas još s istim mišljenjem, kirurgija zbilja super, ekipa za 5, jest da je gužva, ali svaka im čast , ja tamo zadnjih 15 godina.
Znam i ''vet. lokalce'' ali za komplicirano nema mi do kirurgije
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Old 12.12.2008., 21:05   #49
BUBA JE ZAKON!!!

inace, neugodnjak mi ici tamo za svaku stvar koju bi ja htjela provjeriti, jer cesto mi nisu htjeli nista naplatiti.
peso meso is offline  
Old 22.12.2008., 20:19   #50
Veterinar-preporuka

Neki dan smo udomili štene iz skloništa i tamošnji veterinar mi je rekao da bismo u roku od 10 dana trebali izabrati veterinara. Živimo u Folnegovićevom naselju i htjeli bismo nekog blizu (jer nemamo auto). I zanima me još smije li se štene od skoro 3 mj. okupati.
akanee is offline  
Old 23.12.2008., 17:12   #51
smije, ali s posebnim šamponom za štence, imaš ga za kupit gotovo svugdje. i pazi naravno na oči i da mu voda ne uđe u uši.. i dobro, dobro isperite.
hella is offline  
Old 23.12.2008., 18:24   #52
ako ste na folki, onda vam je vet. stanica u Heinzelovoj 68 (dr. peroković) kolko tolko blizu (malo duža šetnjica); veterinari tamo su super, opremljeni su, i cijene su prihvatljive...
malikali is offline  
Old 24.12.2008., 17:24   #53
Quote:
hella kaže: Pogledaj post
evo, nisam vas previše ni čitala na ovom topicu, ali svi koji su ikad čitali išta što sam ja napisala znaju koji je moj stav prema vetovima i koliko sam kritična i zahtjevna po tom pitanju..

zato sada moram reći da dajem jedan veeeelikiiii plus Bubi. bila sam nedavno i moram reći da sam oduševljena što je kod mene zaista vrlo teško postići. prvo, dobijete cijeli paket u jednom. imate realnu osobu koja se prihvati posla. i bez puno priče će vam reći što je i što treba. a opet imate i emotivaca koji vam zadovolje onaj psihički aspekt. dakle, moju su pasicu prvo izljubili (i za razliku od nekih drugih vetova čak normalno i podigli, gle čuda da vet zna kako se podiže pas ) a onda je dobila puni tretman. i to je ono fenomenalno. otišli su dalje od mojih zahtjeva. pogledali joj zubiće, uši, nokte, trbuh, bez da sam ja to tražila.

tako da eto, od jedne vrlo oprezne osobe, s hrpom iskustva s vetovima, s hrpom nezadovoljstva u prošlosti koje nikad nije prošlo prešućeno, imate veliku preporuku za Bubu..
hana i ja potpisujemo
Hannah 3 is offline  
Old 04.01.2009., 21:49   #54
ako netko ima iskustva sa ambulantom Buba neka kaze nesto o njoj,jer htjela bi sterilizirati kujicu a cula sam mnoge pohvale o njima..
PETICA is offline  
Old 04.01.2009., 23:15   #55
Quote:
PETICA kaže: Pogledaj post
ako netko ima iskustva sa ambulantom Buba neka kaze nesto o njoj,jer htjela bi sterilizirati kujicu a cula sam mnoge pohvale o njima..
ne'š fulat.
Smartie is offline  
Old 04.01.2009., 23:20   #56
ja sam nedavno bila u Bubi prvi puta, iako sam čula stvarno sve pohvale za njih i ranije. meni je bilo zakon. moja je štene ali gledam na dosta stvari. bez mog inzistiranja ju je žena od glave do pete pregledala, dakle pogledala je i ono što se od nje nije tražilo da provjeri. iznimno strpljiv pristup psu, nema vezanja, nema da traže da se vlasnik udalji, možeš držat svog psa. i izljubili su mi je sam tak.. tak da ono, ja opet idem sutra po zadnju turu cjepiva, osobno mi se jako jako sviđaju.. za cijene ne znam u biti kakve su, ja sam za cijepljenje (zarazne), pastu protiv glista i rezanje noktiju (a kažem, pogledala joj je i uši i popipala trbuh i pregledala zubiće i td) platila 160kn čini mi se..
hella is offline  
Old 04.01.2009., 23:45   #57
hvala,puno ste mi pomogli,sigurna sam da ce onda tamo ici na sterilizaciju..
PETICA is offline  
Old 05.01.2009., 09:49   #58
buba

odi, stvarno nećeš pogriješiti.

mi smo inače išli kod dr. perokovića u heinzelovu, ali smo sterilizaciju ipak obavili u bubi (bilo je to 23.12. prošle godine)
zahvaljujući ovom forumu i pohvlama velike većine forumaša (zapravo, nije bilo niti jedne zamjerke koliko se sjećam) odlučila sam ipak od sad ići u bubu...

sterilizaciju ćeš platiti 800 kn..
malikali is offline  
Old 05.01.2009., 10:45   #59
hej forumasi, a sta mislite o vet. st. Šapa na Tresnjevci? Ima tko kakva iskustva, opcenito?
Lefti is offline  
Old 09.01.2009., 13:47   #60
buba je divna!!!!
prije nekoliko dana smo išli s malom macom na pregled jer ima natečene limfne žlijezde i to odosta - saša ga je pregledao, izgrlio izljubio, dao mu antibiotik, izvagao, otkrio da ima šugarke *for the record, kad smo tog mačića spasili od zime i hladnoće prije 2 mjeseca, otišli smo pezi, i rekao je da ih NEMA!!!*. 3 dana smo dolazili na antibiotike - znači, dobio je 3 antibiotika, stronghold protiv šugaraka i na zadnjem pregledu je dobio 10 tabletica koje mora još uzimati narednih 5 dana i to nam je sve naplatio 160kn! ja sam mislila da će biti puno više, jer je pezo svojednobno za jednu inekciju antibotika naplatio 90kn, lijepo nam je zaračunao i potrošni materijal.

u subotu mačiće ide na kontrolu i na testiranje za mačju leukemiju, zato što imamo starog mačka od 13 godina i ne bi htjeli da se zarazi....

još se ja čudim kak je pezi prazna ordinacija...prije 2 mjeseca kad mi je stari mačak bio bolestan ogadili su mi se sam tak zbog pristupa prema njemu,i on i njegova suradnica, i ne idem više kod njega ni za sve novce ovog svijeta.
__________________
...And there's a man lying down with a blade somewhere
With the same tattoos as me
And I love him, I love him, I love him, I love him, I love him...
Sin skinner is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.