Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2011., 18:10   #41


Hvala Amelie. Nismo se nadali da će tako brzo biti riješeno. Idući tjedan kad napravimo test, bit će cijeli post ovih jumping smajlića. Samo da bude negativan .

Hvala, objema donatoricama i Zubica vam šalje osmijeh.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 12:20   #42
AAAAAND OUR WINNER No TWO IS:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=680666
Little Countess Trixie

Maca broj 2 iz društva 60+, pratite je na ovom linku i pomozite da zaista postane pobjednicom.
PIERCEDBALERINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 18:32   #43
Jučer predvečer su Hlapichka i sope išle nahraniti mace i imamo broj 3. :klap::klap::klap:

Pa da vam je predstavim:

NAFTALINA no.3

Ova crna okrugla knedlica je stara oko 3-4mj, ima krasne žute oke i malo je preplašena. No, danas je već počela presti teti čuvalici koja je eto pristala umjesto mace na oporavak uzeti Naftalinu na socijalizaciju. Hvala, teta čuvalica!
Nismo imali srca ostaviti je u tim groznim uvjetima, a uostalom plan je udomiti što više mačića sa lokacije tako da im omogućimo kakav takav normalan život. Za nju je također kupljen pijesak i hrana, jer teta čuvalica ima i svoj čopor na brizi.
Sad, dame i gospodo, evo je, naša Naftalina, naš prvi mačić:





Biti će vrlo brzo oglašena i nadam se udomljena u najbolji mogući dom.

Njen smještaj je osiguran na 10 dana, a ako se dotada ne udomi biti ćemo prisiljeni vratiti je na ono grozno mjesto. Nadam se da neće biti takve loše sreće.
Razmišljamo čak i o nekakvom plaćenom privremenom smještaju za koji bi molili vas da nam pomognete. No zasad se nadamo pozitivnom raspletu njene priče.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 12:49   #44
Zahvaljujemo se meeran na doniranom wc-u za mace, kao i lajkan na popustu za kupnju u DM-15% i markicama za kupnju u PC. Obzirom na broj mačaka, biti će nam nužno potreban.
Wc će u pogon vjer u srijedu kod jedne tete čuvalice kod koje ide Trixie nakon sterilizacije, lokacija je bolja i bliža veterinaru, a obzirom da će Ljubica Zubica u novi dom najvjerojatnije, odlučili smo se za ovu opciju.
Popust u DM smo već iskoristili u subotu na hranu za mačke na lokaciji te na hranu i pijesak za mačke na oporavku.

Financijski izvještaj slijedi kad dobijem sve relevantne podatke o donacijama, troškovima i ostalome.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 16:15   #45
mace padaju u zaborav hop ljepotice!
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:53   #46
FINANCIJE

Svima mrsko, ali bitno...

Donacije:
- Agatha 180 (80 za test na zarazne)
- mala khala 100
- mai14 30
- magadan 100
- MeGita 100
- amelie77 200 test za zarazne
- teatime 100
- Kimontina 50
- Zara307 50
- jablanib 50
- anonimno 50
__________________________________________
na račun 1010 kn

- sope 200 čuva za polovni kavez
- Piercedbalerina 100
- Lajkan 20
____________________________
UKUPNO: 1330 kn


Potrošeno:

200kn za hranu i pijesak za preoperativni oporavak za Trixie i Zubicu
300kn za njihovo liječenje
340kn za hranu iz DM za mace na lokaciji te pijesak za postoperativni oporavak (kupljena ovim popustom što je Lajkan donirala, a mora se iskoristiti do 31.10.)
400kn ide za ster. Zubice i Trixie u srijedu te 280kn za test na zarazne za Zubicu
200 kn za polovni kavez
______________________________
UKUPNO: 1720 kn

Potrošeno je također za lijekove te za antiparazitike, ali to nije uopće u ovoj kalkulaciji. Osim toga, kupljeno je i nešto hrane za ovu malu Naftalinu kao i pijesak. Hrana za Trixie na oporavku je osigurana od strane donatora

Dakle, od srijede smo u debelom minusu od 390kn.

Pomozite da nastavimo sa akcijom,...sterilizacije je neophodno napraviti prije velike zime, jer će biti lakše sa povratkom maca na lokaciju. Svaka maca koju treba sterilizirati je bolesna, dakle trošak se povećava. Svaki put me strah dijagnoze veterinara...da li se može liječiti, koliko će trajati liječenje...
Osim ovih ženki koje treba sterilizirati pod hitno, tu ima i mačića, bolesnih, šmrkljavih, krmeljavih, sa ozlijeđenom nogicom (mala trikolorka)-neki su mlađi od dva mjeseca, kao i nekoliko muških mačora sa upaljenim očijama, proljevom, uglavnom vidljivo bolesnima. Svima njima treba pomoći, nažalost .

Molim vas pomozite i nemojte da 60+ padne u zaborav.

Zadnje uređivanje Pingvich : 24.10.2011. at 23:35.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:00   #47
HRANJENJE 60plus

Hrane imamo, bar zasad...No trebamo dobrovoljce koji bi s vremena na vrijeme uskočili i otišli ih nahraniti. Hrane se kroz tjedan iza 16 i 15h, a vikendom, tj. subotom i nedjeljom kad god. Potrebno je oko sat vremena da ih se nahrani. Ovo će biti stalna potreba pa ću s vremena na vrijeme postaviti upit.

Molim vas, ako možete otići ponekad tamo da se javite meni na pm.


Jučer sam propustila zahvaliti svima gore navedenima na donacijama. Hvala...puno nam znači i pomaže da se pomaknemo sa mjesta.

23.10. je netko uplatio 50kn, ja sam navela da Kimontina jer je najavila uplatu-svrha-mala pomoć za mace. Ako se želi javiti, neka mi pošalje poruku pa da ispravim ili će ostati zabilježeno da je anonimno. Tko god da jest, zahvaljujemo se.

Zadnje uređivanje jablanib : 25.10.2011. at 11:08. Reason: dodatak
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 11:11   #48
uplatila danas 170 kn, molim samo mi potvrdite da ste primili uplatu
__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 11:24   #49
Hvala, BUBICAMA. Popodne ću do banke pa javim.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 02:31   #50
BUBICAMA, novac je sjeo. Zahvaljujemo se.

Sad mala obavijest - ujutro Trixie i Zubica idu na sterilizaciju. Javim vam kasnije kako je prošlo i nadam se i fotodokumentaciji tako da ih vi vidite, a i ja.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:13   #51
Cure su sterilizirane i sve je prošlo u redu, velika vijest je i da Ljubica Zubica aka Blento NEGATIVNA na zarazne tako da ima i dom...Hvala, Amelie77 i Agatha.
Za sat vremena se ide po njih...
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:41   #52
__________________
Home is where the cat is
MeGita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:48   #53
Quote:
jablanib kaže: Pogledaj post
Ljubica Zubica aka Blento NEGATIVNA na zarazne .
ajde bar nesto pozitivno u ovoj prici napokon
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:59   #54
Najvažnije da smo se pomakli sa mjesta, nekome promatraču sa strane zvuči jednostavno, ali uopće nije. Bilo je jako puno posla i pripreme i organizacije da se sve odradi kako treba.
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 15:31   #55
Svaka čast svima koji u ovome pomažu!!!!!!!!!! I drago mi je da se kreće u pozitivnom smjeru!!!!!!:ce rek:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:57   #56
Quote:
jablanib kaže: Pogledaj post
Cure su sterilizirane i sve je prošlo u redu, velika vijest je i da Ljubica Zubica aka Blento NEGATIVNA na zarazne tako da ima i dom

Malo sam se pribojavala što će biti sa Zubicom ako ispadne da ima neku bolest. Super da je ovako ispalo!
Agatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:51   #57
Quote:
jablanib kaže: Pogledaj post
Cure su sterilizirane i sve je prošlo u redu, velika vijest je i da Ljubica Zubica aka Blento NEGATIVNA na zarazne tako da ima i dom...
To se traži!
Amelie77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:01   #58
Ovo je također jedna od ljepota koje su pojavljuju tamo:

jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 00:01   #59
to bi se udomilo taj čas... dečko?
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 10:00   #60
Quote:
notrzan kaže: Pogledaj post
to bi se udomilo taj čas... dečko?
mislim da je decko evo i jos jedan


Uploaded with ImageShack.us
ima svakakvih ljepota tamo
sope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.