Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2015., 16:45   #41
Quote:
nina.73 kaže: Pogledaj post
Cura je lijepa i savrsenog ponasanja.Iinformacije sa cuvanja su prepozitivne.
Ona je prava kucna ljubimica koja uziva u stanu i setnjama.
Snimak jos nije napravljen,trazi se dobrovoljac da je otpelja na snimanje.Sara je na cuvanju na Britancu.
Bili bi jako sretni da se to obavi cim prije kako bi moglidalje odlucivati.Svaki dan je jedan vise.
Jeste li našli prijevoz? Javite mi se ako niste, imate pp.
Milki71 is offline  
Old 03.01.2015., 15:24   #42
Da li je Sara bila na pregledu i da li imate pokriven cijeli iznos za mjesečni smještaj ?
naja05 is offline  
Old 03.01.2015., 19:11   #43
Quote:
naja05 kaže: Pogledaj post
Da li je Sara bila na pregledu i da li imate pokriven cijeli iznos za mjesečni smještaj ?


Jucer je zahvaljujuci MIlki71 Sara otpeljana na rengen.
Preporucen je i kirurski pregled pa je i to obavljeno.Rengen je pokazao da su u pitanju popucani ligamenti,te da je povrijeda starija.
Svakako se preporuca operacija,no ona bi u ponedjeljak trebala kod ortopeda koji bi jos svojim pregledom dao konacne rezultate.Ako bude u mogucnosti Milki71 ce je opet voziti,ako ne moramo traziti ponovno prijevoz.
Naravno da ti pregledi donose dodatni trosak.Milki71 je podmirio racun rengena i zato mu velika hvala.
Za Saru je placen smjestaj 300 kuna do 6.1.pa isti iznos moramo opet uplatiti.
Molimo sve koji su u mogucnosti da nam priskoce u pomoc kako bi mogli rijesiti sve dugove.
Za operaciju Sarine nogice spominjali su sumu od 2000-3000 kuna.Tu zaista vidim veliki problem.
Inace o Sari dobivamo samo najljepse poruke.UU stanu se ponasa kao da je u njemu odrasla,predobra kujica koja se slaze sa svim zivim bicima.
Hvala svima koji mislite o njoj.
nina.73 is offline  
Old 03.01.2015., 19:15   #44
Quote:
nina.73 kaže: Pogledaj post
Jucer je zahvaljujuci MIlki71 Sara otpeljana na rengen.
Preporucen je i kirurski pregled pa je i to obavljeno.Rengen je pokazao da su u pitanju popucani ligamenti,te da je povrijeda starija.
Svakako se preporuca operacija,no ona bi u ponedjeljak trebala kod ortopeda koji bi jos svojim pregledom dao konacne rezultate.Ako bude u mogucnosti Milki71 ce je opet voziti,ako ne moramo traziti ponovno prijevoz.
Naravno da ti pregledi donose dodatni trosak.Milki71 je podmirio racun rengena i zato mu velika hvala.
Za Saru je placen smjestaj 300 kuna do 6.1.pa isti iznos moramo opet uplatiti.
Molimo sve koji su u mogucnosti da nam priskoce u pomoc kako bi mogli rijesiti sve dugove.
Za operaciju Sarine nogice spominjali su sumu od 2000-3000 kuna.Tu zaista vidim veliki problem.
Inace o Sari dobivamo samo najljepse poruke.UU stanu se ponasa kao da je u njemu odrasla,predobra kujica koja se slaze sa svim zivim bicima.
Hvala svima koji mislite o njoj.
Ovako nasa Sarica uziva u svom privremenom domu.

daliah is offline  
Old 03.01.2015., 23:16   #45
Quote:
daliah kaže: Pogledaj post
Ovako nasa Sarica uziva u svom privremenom domu.

Predivna je
cupanka is offline  
Old 05.01.2015., 21:55   #46
Nazalost nemamo bas lijepe vijesti sa danasnjeg pregleda.
Ortoped je zakljucio da je povrijeda jako stara i operacija bi bila vrlo komplicirana.
Osim toga radi se o enormnoj cijeni.Spominjao je cifru oko pet i pol tisuca kuna.
Naravno da mi taj novac nemamo pa sto i kako dalje zaista neznam.
Svaki savjet,svaka pomoc je dobrodosla.
nina.73 is offline  
Old 07.01.2015., 08:48   #47
Bas mi je zao, dali neko ima pouzdane informacije o uspješnosti takve operacije i iskustva sa ustanovom koja to može obaviti???
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 07.01.2015., 09:14   #48
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Bas mi je zao, dali neko ima pouzdane informacije o uspješnosti takve operacije i iskustva sa ustanovom koja to može obaviti???

Hvala mala khala da mislite na Saricu.Raspitali smo se i dok stigne slika saljem je na nekoliko adresa koje su preporucene.
Sve novosti javljam.
nina.73 is offline  
Old 07.01.2015., 14:39   #49
Naveli ste da bi operacija bila komplicirana, komplicirana za izvesti sa dobrim izgledima da bude sve u redu ili komplicirano radi kasnijeg oporavka?

Možda će se naći netko tko bi bio jeftiniji?

Pa zar nema veterinara "pro bono" ono kao kod odvjetnika?
Možda kod veterinar to ima neki drugi naziv!
Bubinjo is offline  
Old 07.01.2015., 15:40   #50
Ima veterinara koji rade s povoljnijim cijenama, samo treba vidjeti o kakvoj se dijagnozi točno radi i vidjeti da li je moguće takvu operaciju napraviti kod nekog drugog.
LinaLena is offline  
Old 09.01.2015., 09:41   #51
ako se može nekome uplatiti, javite mi iban i podatke, past će koja kuna za nju
zlocka is offline  
Old 09.01.2015., 18:00   #52
Za Saricu je uplaćeno 100 kn, datum izvršenja 12/01/...
naja05 is offline  
Old 09.01.2015., 22:11   #53
Quote:
naja05 kaže: Pogledaj post
Za Saricu je uplaćeno 100 kn, datum izvršenja 12/01/...

Hvala naja05 i u ime Sarice.
Danas sam dobila CD od rengena.
Molila bih preporuke provjerenih ortopeda ili kirurga koji bi mozda po povoljnijoj cijeni bili spremni napraviti taj zahvat.Hvala na svakoj informaciji.
Meni su poznati dr Jurca,Ciric i onaj navodno najbolji u Sloveniji.
nina.73 is offline  
Old 10.01.2015., 18:29   #54
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ako se može nekome uplatiti, javite mi iban i podatke, past će koja kuna za nju
Super, moze na udrugu.
Unaprijed velika hvala!

Podravska banka
Koprivnica
IBAN: HR3623860021190000084
daliah is offline  
Old 13.01.2015., 22:04   #55
Hitno nam je potreban prijevoz za Saricu u cetvrtak poslije podne,do doktora Alana Jurca.
Poslala sam mu rengen sliku,ali on je zeli ipak vidjeti pa bi onda mogli o svemu popricati.
Molim vas ako netko moze da nam tu pomogne da vidimo sto se moze i dali se moze.Hvala unaprijed.
nina.73 is offline  
Old 14.01.2015., 17:45   #56
Quote:
nina.73 kaže: Pogledaj post
Hitno nam je potreban prijevoz za Saricu u cetvrtak poslije podne,do doktora Alana Jurca.
Poslala sam mu rengen sliku,ali on je zeli ipak vidjeti pa bi onda mogli o svemu popricati.
Molim vas ako netko moze da nam tu pomogne da vidimo sto se moze i dali se moze.Hvala unaprijed.
Ima li itko malo vremena da nasu Saricu sutra odvede kod dr. Jurca.
Jako je hitno.
daliah is offline  
Old 15.01.2015., 12:15   #57
A gdje se nalazi dr. Jurca i u koje vrijeme bi trebalo voziti?
LinaLena is offline  
Old 21.01.2015., 09:06   #58
Sara jos nije bila na pregledu kod doktora Jurce.
Ako ce funkcionirati ide sutra.
No mi moramo moliti opet za pomoc.Naime 23.1.je mjesec dana kako je ona na cuvanju.Bez vase pomoc nemoze tamo ostati, niti je imamo kuda vratiti,a i zbog pregleda mora jos biti u Zagrebu.
Hvala u ime Sarice.
nina.73 is offline  
Old 25.01.2015., 19:25   #59
Sara je bila na pregledu hvala gospodji koja ju je vozila i ustanovila da je ona zaista jedan super pas.
Zakljucak pregleda dr Jurce glasio bi ovako.
Ligamenti koji su pukli sada su u fazi zarastenja.Velika je mogucnost da zarastu kako treba i da ce biti sve u redu.
No moguce je da poslije opet oslabe pa bi tada trebalo operirati.Sada on nebi nista dirao,a za takvu operaciju nikada nije kasno.
Ona sada nebi smjela previse opterecivati nogu,setnje koliko mozei i uglavnom bi bila pravi kandidat za stan jer se u njemu i jako dobro osijeca.
Mogla bi ici na udomljavanje,ako je bude netko takvu prihvatio.
Treba nam pomoc oko oglasavanja mozda se Sarici posreci.
Sve informacije na 0989068527.
Hvala od srca svima koji mislite na nju.
nina.73 is offline  
Old 25.01.2015., 20:29   #60
Lijepe vjesti za našu ljepoticu, držim velike fige da nogica bude u redu i da netko pravi udje u njezin život!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.