Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2015., 10:11   #61
Što ima novoga sa Sarom??? Ima li upita za udomljavanje??? Kako nogica?
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 04.02.2015., 08:37   #62
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Što ima novoga sa Sarom??? Ima li upita za udomljavanje??? Kako nogica?

Jucer sam pricala sa Sarinim cuvateljem.
Imala sam jedan jako lijep poziv za nju,i gospodja je bila dva puta je pogledati,ali zbog nerijesenih obiteljskih problema za sada je nemoze uzeti.
Bila bi u stanu i problem sa nogicom joj ne smeta,ali,uvijek nesto koci.
Nogica ide na bolje,sve manje sepai tako izgleda da bi moglo lijepo zarasti kao sto je i dr Jurce rekao.
No Sarica ima i jednu manu koja ce praviti mozda i problem.Naime u setnjama na povodniku dok ugleda drugog psa pocne jako vuci prema njemu i reakcija je takva da nekada izgleda da bi tog psa mogla i ugristi,zasto neznamo.
Mozda kakav dobar savjet od poznavaoca pasmine????
Isto tako Sara treba ici na sterilizaciju pa polako idemo u tom pravcu.
nina.73 is offline  
Old 04.02.2015., 11:33   #63
Da, ponašanje je često puno veći problem kod velikih pasmina jer su i posljedice teže ako do čega dođe. Malog živčanog pekinezera skoro nitko ne doživljava, ali NJO koji pokazuje moguću agresiju je već nezgodno.

S obzirom na samu pasminu, uopće ne sumnjam da bi se s njom moglo lijepo raditi i prevladati takvo nepoželjno ponašanje, no to samo znači da bi udomitelj trebao imati iskustva u radu s psima ili biti voljan s njom ići u školicu da se to čim prije korigira, dok se nije primilo.

Ako se ne varam, dok je bila vani u onom selu, nije bilo problema s drugim psima?

Moguće da se radi o stresu uslijed promjene načina života - grad, buka, gužva, promet i povodnik u nevještim rukama izazivaju agresiju i u čovjeku, kamoli neće u psu koji je do jučer bio na travici u tišini i uz cvrkut ptica.
LinaLena is offline  
Old 05.02.2015., 14:38   #64
LinaLena

Dragi forumasi,
Dijelite nasu ljepoticu Saru.
Kako i kuda bi zeljela, sve pise!!!!!!!!

"Vau! Lupoidne fizionomije nekak ideju jena uz drugu pa su valda zato Sara i Ava fort skup! Sari je kod nas doma "ko bog", šteta kaj nemre ostati za uvek, kaj i dalše furt traži dom za stalno i definitivno. Veli da nikak ne bi na lanaca, a bormeš ni v pesju hižu v dvorišću... Sarica bi, milostivica, kak carica: Htela bi vu velkoj hiži s človekima živeti pa da je maziju i paziju i služiju, kak to dela Moj „heart“-Emoticon sa sima nama pa da je sam pušćaju vu njeno dvorišće kad joj se da prostiš pripiša i ono drugo dela ili je pak furt vodiju v šetnje po šumama i gorama, kak da je partizanka, baš kak su si onu kučku Davorjanku Paunović gospon Maršal svakam sa sobom pelali i z sebe norca delali... Potpunoma je razmem, sirotu! Morit i najde nekaj tak!"

daliah is offline  
Old 05.02.2015., 15:26   #65
Predobra fotka!

Dodat ću je na Njuškalo u njezin oglas.

Možda bi trebalo malo pofriškati fotkice, ali imam samo ove koje sam već stavila.

Rado bih se ponudila za kakav foto-sešn, samo da ugrabim malo slobodnog vremena (kod mene isto dvije nove kujice s ceste, jedna se tjera a druga ima piroplazmozu, tako da sam kompletno rasprodana). Ako stignem, bi me gospođa primila na pol vure s aparatom? :-)

Javite mi na pm gdje se nalazi.
LinaLena is offline  
Old 19.02.2015., 09:07   #66
Dragi svi, Sarica opet skuplja za iduci mjesec njene stanarine.
Hvala u njeno ime.
nina.73 is offline  
Old 19.02.2015., 23:36   #67
Za Saru sam uplatila 9/02, 100 kn...
naja05 is offline  
Old 20.02.2015., 16:02   #68
Quote:
naja05 kaže: Pogledaj post
Za Saru sam uplatila 9/02, 100 kn...

Hvala lijepo naja05.
Sarica ima malo problema oko komunikacije sa drugim psima vani dok se vodi na povodniku.
Imali smo za nju jedan jako lijepi upit i dobila je mislim pravi dom no ljudi su odustali.
U ponedjeljak ce doci jedan trener da vidimo gdije je problem.Sve pisem tada.
nina.73 is offline  
Old 01.03.2015., 11:00   #69
Nasa Sarica bi u cetvrtak u 19 sati trebala biti kod gospodina Ponosa na snimanju za emisiju "Kucni ljubimci".
To je za Saru jako vazno jer postoji veca mogucnost da tako pronadje svoje udomitelje.
Obzirom da smo Nina i ja predaleko i nismo u mogucnosti da ju vozimo na to snimanje, trazimo nekoga ko bi gledateljima emisije predstavio nasu Saru. Ona je trenutno u Zagrebu.
Kontaktirati nas mozete i na 098 906 85 27.
Hvala unaprijed.











daliah is offline  
Old 12.03.2015., 21:03   #70
daliah is offline  
Old 13.03.2015., 11:19   #71
Pa zar zaista nitko ne zove za ovu ljepoticu?
LinaLena is offline  
Old 14.03.2015., 18:55   #72
daliah is offline  
Old 14.03.2015., 21:30   #73
ljepotica! jel bila u kucnim ljubimcima?
lily0 is offline  
Old 15.03.2015., 08:57   #74
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Pa zar zaista nitko ne zove za ovu ljepoticu?

Pa bas i nema nista ozbiljno LinaLena.Bilo je par poziva,ali samo onih kojima je nebih nikada dala.
Naime Sarica je vec nekoliko dana na drugom smjestaju,jer sam je posijetila i sam ase uvijerila u istinu koja mi je dosla do usiju.
Naime taj covjek gdije je bila mora da je teski bolesnik i nazalost i drzanje pasa kod njega izgleda da je vise mucenje.
Naime Sara je u periodu od dva i pol mjeseca izgubila 11 kg i da nisam otisla i vidjela mislim da bi za kratko vrijeme i uginula.Dalmatinerica dali je njegova ili nije neznam tocno isto je tako kostur koju je sada dao pariti.
Izgleda da nije bila dovoljno setana ia ako je to je bilo samo par metara tako da je to ostavilo i traga na psihu.
Njegovo ime i adresusam stavila na crnu listu i ovdije upozoravam sve kojima se nudi smjestaj na Britanskom trgu u stanu da ga zaobidju.Ime i prezime cu dati na upit.
Za sve imam svijedoke.Saribca je sada u dobrim rukama jer cuvatelj i radi sa njome.Sterilizirana jos neko vrijeme nemoze biti jer je tamo dosla sa 19 kg,a od mene otisla sa 30 kg.
Skupljamo za Sarinu stanarinu koja iznosi 500 kn,pamolimo sve koji su u mogucnosti da nam pri tome pomognu.Hvala.
nina.73 is offline  
Old 15.03.2015., 09:06   #75
Majko moja!!!
LinaLena is offline  
Old 22.03.2015., 17:05   #76
Nije me bilo par dana na forumu, pa tek sad vidim ovu užasnu vijest...
Nina pa što su rekli u svoju obranu, zašto je tako smršavila..?
naja05 is offline  
Old 23.03.2015., 13:57   #77
Sara definitivno treba bolje slike.

Da li bi mogle cure s ove teme nešto poduzeti možda? Nina73, jeste pokušali ih kontaktirati i zamoliti za pomoć?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=845789

Ne znam gdje se Sarica točno nalazi na privremenom.
Ja sam imala najbolju volju pomoći ali onda sam našla prvo 2 kuje pa onda još i prižila smještaj trećoj, tako da sam malo prebukirana.
LinaLena is offline  
Old 28.03.2015., 18:50   #78
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Sara definitivno treba bolje slike.

Da li bi mogle cure s ove teme nešto poduzeti možda? Nina73, jeste pokušali ih kontaktirati i zamoliti za pomoć?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=845789

Ne znam gdje se Sarica točno nalazi na privremenom.
Ja sam imala najbolju volju pomoći ali onda sam našla prvo 2 kuje pa onda još i prižila smještaj trećoj, tako da sam malo prebukirana.

Sarica je u Dubravi na privremenom.Dogovoreno je slikanje za ponedjeljak.
Hvala Lina Lena i oglasavanje je velika pomoc.
nina.73 is offline  
Old 28.03.2015., 18:53   #79
Quote:
naja05 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo par dana na forumu, pa tek sad vidim ovu užasnu vijest...
Nina pa što su rekli u svoju obranu, zašto je tako smršavila..?

Nista nije puno govorio,samo da ce pojacati hranu dodati jos deset posto vise i takve gluposti.Covjek je psihicki bolesnik potvrdeno mi je neki dan od osobe koja ga poznaje puno godina.
Da sam to barem prije znala.
nina.73 is offline  
Old 28.03.2015., 23:08   #80
nina, a zašto to ne prijavite??? ostavit ćeš ga da u miru ordinira dalje i to radi psima? pa prijavi barem suzi, ako mislite da nema smisla, a uvijek ima i treba se prijavljivati jer se jedino tako može nešto postići. oni će se odazvati. ja sam prijavila loše držanje u kvartu, došli su dvaput. nije bilo osnove za oduzimanje, vele, ali razgovarli su s vlasnicom i uvjeti su se ipak nešto poboljšali.
lily0 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.