Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2008., 21:47   #61
Quote:
codex kaže: Pogledaj post
Kako da si curi probijem djevičnjak bez da joj nanesem veliku bol...?čim joj gurnem prste i dotaknem djevičnjak užasno ju počne boljeti i jadna se počne grčiti...razmišljao sam da joj to na brzinu probijem mžda bi manje boljelo...ili se varam? I koliko je teško probiti himen? Jel mogu prstima ili smo klamfom? svaki savijet mi dobro dođe...hvala unaprijed
boze moj naravno da ce ju boljeti...probaj lagano,zauzmi polozaj u kojem ce ju najmanje boljeti (ti na njoj) i u kojem imas potpunu kontrolu nad time sta radis...pa lagano...mora bolit jbg...ali nemos drukcije probit nek kurcem jebemu koje pitanje
curious girl is offline  
Old 21.03.2008., 21:51   #62
ovako:
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Old 22.03.2008., 00:42   #63
pa nek si ga ona sama proba, npr. dok se kupa, nek sama i tak bude najlakše a i ne znam neke to boli neke ne
_Anchy_ is offline  
Old 22.03.2008., 00:42   #64
e i da, kolko tvoja cura ima godina uopće?
_Anchy_ is offline  
Old 22.03.2008., 18:22   #65
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
e i da, kolko tvoja cura ima godina uopće?
ima 17 god...sorry kaj nisam prije odg nisam imao prilike
codex is offline  
Old 22.03.2008., 18:27   #66
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Bas sweet kad se musko brine za djevojku da ju ne boli prvi put, odnosno ima obzira
Good boy

Enivej.. ako ju boli - nemoj forsirati, nego ju napaljuj svako malo do ludila (super bi bilo da se vidjate 3 puta tjedno) - i neka to traje tjednima pomogucnosti, ali nemoj joj sam pokusavat ulazit u gachice,nikako - suzdrzi se
Vjeruj mi, nakon 3 tjedna takvog ''barenja'' , odnosno intenzivnog zblizavanja, ona ce sama dobiti volju i zelju da ''ide do kraja'' i tad ce najmanje misliti na bol..

Meni je osobno tako slicno prosao ''prvi put'' i zbilja ne mogu reci da me je boljelo, i vrlo brzo sam nasla uzitak u harcore sexu

Mozda bas zato sto je taj moj prvi bio tako pazljiv prema meni,pa mi nije nikakvu averziju stvorio na pocetku samog sexualnog iskustva

Sretno
HVala...makar ja joj već jesam bio u gaćicama i počela je u zadnje vrijeme govoriti (baš sada kada se nemremo puno viđati) da joj dođe ponekada da bi se samnom poševila najrđe...vjerujem da je to to o čemu si pričala...možemo se mi vidjeti 3 puta tijedno ali ne na dobrom mjestu da bi ju mogao žešće zadovoljit...
codex is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger