Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2009., 20:02   #201
Quote:
albatros81 kaže: Pogledaj post
piskavac ja ti velim nemoraš biti nit ljep nit snažen one to jednostavno nekako osječaju....sad mi je jasno, ponekad sam se zapitao "pa šta ovako zgodna cura radi sa ovim ružnim dečkom"??sad mi je jasno...ništa se ja nisam izlanuo.čak me i pitaju šta je samnom!!!a i osječam da mogu prenjet tu energiju na svakoga pored mene...dovoljno da mu pružim ruku!!
Ajd, neka ti je sa srećom. Viđat ćemo se onda i ovdje, a ne samo na politici.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 20:30   #202
hvala..ne kužim kaj u politici??
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 23:03   #203
Quote:
albatros81 kaže: Pogledaj post
hvala..ne kužim kaj u politici??
Ma, čini mi se da tamo postoj još jedan forumaš koji ima vrlo sličan nickname tvojemu. Samo što nema broj 81 u svome nickname-u.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 07:12   #204
Quote:
albatros81 kaže: Pogledaj post
meni nije bilo ni na kraju pameti postati svečenikom nisam nit sposoban za to, samo želim proči to iskustvo i ništa više...kao što si rekao Yivanmukta neče nas ubit mjesec dva da probamo!!pa šta bude bude..jamačno??pa ti si to prošao pa valjda nešto više znaš??
Nisam mislio na zaređivanje.

Reagirao sam se na tvoje zapažanje ;
Quote:
...jesi li ti osjetio kad si se "punio"da ljudi to osječaju??posebno ženska populacija!!
Rekoh;

Pazi da te to ne ponese.
Um konstantno djeluje i prije nego li se stigneš okrenut počet ćeš koketirat.
Nakon toga zaboravi sav dotad uložen napor.
Nemoraš ništa učinit.
Tvoja će podsvjest sve u snu odradit.

Budi rezolutan, uvedi reda u svoju dnevnu rutinu, rano se diži, posti, redovito se tuširaj (barem 2-3 puta dnevno, poslije ustajanja...tijekom dana ako imaš prilike i navečer) u hladnoj vodi (max.), redovito se prazni (poseri se ujutro odmah nakon usatajanja...uz malo napora i prakse, svako to može), izbjegavaj previše mlijeka, orašastih plodova i slatkih stvari (barem u tom periodu), šetaj ili yogiraj lagano svaki dan, radi vježbe istezanja (osnovne vježbe Hatha Yoge sasvim su dovoljne. Netreba ti ništa fensi-šmensi), ako znaš neku od tehnika disanja prakticiraj je - ako neznaš jednostavno šetaj i diši punim plućima, oslobodi se tv, interneta (u onoj mjeri u kojoj postoji mogućnost da naletiš na bilo što što će te sex.stimulirat - i najmanji poticaj u kasnijim fazama sve će upropastit.).

Ne hvataj se za klinac (osim kad pišaš) i ne fantaziraj.
Prije spavanja čvrsto odluči da ćeš se u snu "probuditi" i o tome razmišljaj tijekom dana...
Zamoli Boga duboko u svom srcu da ti da snage i otvori vrata vt.percepcije.

Ni kapi alkohola, cigarete u smeće.

Ako je moguće, pokušaj se u tom periodu izolirati (iznajmi stan i sl.)

Najvažnije - pokušaj uživat u tom osjećaju lakoće / lepršavosti i kurčevitosti (grrrrr ! ja sve mogu, dajte mi uporište i pomaknut ću zemlju...) koji se s vremenom javlja.
Bit će ti najača motivacija i poticaj da nastaviš dalje.

Kloni se žena i ženskog društva.

Podsjeti se s vremena na vrijeme da to nije permanentno već samo u periodu koji si si odredio...lakše ćeš se oduprijet napasti (zavrti 3-4 ciklusa, ništa ti se loše neće dogoditi)

Do or die ! (nisi od pekmeza)

Sretno.

Zadnje uređivanje Yivanmukta : 03.04.2009. at 07:30.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 15:31   #205
hvala!!
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 12:03   #206
čiro čestitam na pobjedi!!možda se upoznamo jednog sunčano dana....
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 12:31   #207
jučer sam bio vani i filing je bio nezamisliv!!nije bilo te kojoj nisam izmamio bar osmjeh na lice...yvane sad mi samo još objasni pjesmu molim te!!o čemu on to pjeva o onome šta ja mislim??http://www.youtube.com/watch?v=zGFwq...eature=related
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 12:33   #208
ajoj krivo sam stavio..onu uzalud nam trud!!
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 10:53   #209
Albatros;
Quote:
jučer sam bio vani i filing je bio nezamisliv!!nije bilo te kojoj nisam izmamio bar osmjeh na lice...yvane sad mi samo još objasni pjesmu molim te!!o čemu on to pjeva o onome šta ja mislim??
Quote:
..onu uzalud nam trud!!
Vidim da te osjećaj viška energije koji se javlja ponio.
I neka je - uživaj u njemu.
On je tek prva naznaka da su stvari krenule u dobrom smjeru...

No ako želiš otvoriti vrata vt.percepcije morat ćeš izdržati puni ciklus (i ponoviti 3-4 ako bude potrebno).
U tom smislu pazi malo na to u kojem te pravcu um gura.
Taj osjećaj lepršavosti i lakoće kojim polako zračiš (osjećaj da možeš optrčati svijet i suočiti se s bilo kime...) drugi ljudi u tvom okruženju također osjećaju i uzročnoposljedično reagiraju.

Rekoh nemoj da te ta činjenica ponese.
Pazi kako se u čitavoj situaciji snalaziš, što s tim viškom elana činiš.
Koliko vidim počela ti se sviđat činjenica da si u stanju izmamiti osmjehe žena u svojem okruženju.

Upravo sam se na to referirao kroz klip.

Prepustiš li se previše tom šarmiranju, nećeš izdržati do kraja.
Um će počet fantazirat, životni će sokovi podivljat i sve ćeš uprskat...
Dovoljno je samo malo koketirati, dati tek "prst" umu koji je sklon autogratifikaciji i kola će krenut nizbrdo.
Jedna će misao slijediti drugu i nećeš se okrenut, a već ćeš fantazirat o sexu.
Usput ćeš sam sebe uvjeravat da je to samo "privremeno" i da ti to možeš iskontrolirat...do trenutka dok se konačno ne isprazniš (na ovaj ili onaj način...uglavnom "ovaj")
To te tvoj vl.um kara.
To samouvjeravanje da ti to možeš, i da jedno "pražnjenje" ne znači ništa..."samo još ovaj put, a od sutra počinjem ispočetka - sad znam da to mogu..."

Zapamti - "Sutra" nikada ne dolazi !!

Čitav je svijet "sexi" i sve nas ima potencijala "omađijat" (odvuć našu pažnju i zaplest je u mrežu ovisnosti) !

Žali bože truda i odricanja ako ne izdržiš do kraja.

"Uzalud vam trud svirači..."

Podsjeti se s vremena na vrijema što ti je cilj.

Vt.percepcija, otvaranje srca i osjećanje dubokog ganutljivog oduševljenja kojim vibrira sve čega se dotičeš...
Sad kad imaš force i kad su hormni najpotentniji - sad je trenutak.

Nemoj dozvoliti svojim porivima da "vuku uzde".

Šarmirat ćeš i obarat s nogu kasnije.
Za to uvijek imaš vremena.
Mlad si - vrijeme je na tvojoj strani.

PS.
Odradi zadani period.
Ako ide, ide - ako ne, bar znaš ne čemu si.


Zadnje uređivanje Yivanmukta : 06.04.2009. at 11:36.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 19:34   #210
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
nalazim se u terminu "indigo djeca"

........Seksualnost nije za njih izražavanje muževnosti ili ženstvenosti, nego sposobnost duše da komunicira s drugom dušom. Seksualni odnosi su za indiga tako intenzivan oblik komuniciranja da ne mogu zamisliti seks koji služi samo za zadovoljenje fizičkih potreba. Oni pažljivo odabiru partnere, dajući prednost osobama koje intuitivno shvaćaju duhovnost razmjene seksualne energije pri spolnom činu i takva ih iskustva duhovno i fizički obnavljaju. Više im odgovaraju intenzivni, pa makar i rjeđi seksualni doživljaji, nego mnoštvo beznačajnih odnosa, pa stoga ponekad djeluju kao osobe koje seks ne zanima.......
I ja sam se našla u ovome. Za sebe bih mogla reći da sam već jako dugo u celibatu. Ima li tko kakav savjet gdje i kako naći partnera koji bi odgovarao gornjem opisu?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 20:35   #211
svemirka ja mislim da žene nemogu biti u celibatu možda one starije gospođe koje više nemogu rađati..(to je samo moje mišljenje..)vi punite beterije kroz nas muške...mi stvaramo energiju za sve!!i ako imaš te energije samo je kradeš od nas..(samo moje mišljenje)
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 20:58   #212
Quote:
albatros81 kaže: Pogledaj post
svemirka ja mislim da žene nemogu biti u celibatu možda one starije gospođe koje više nemogu rađati..(to je samo moje mišljenje..)vi punite beterije kroz nas muške...mi stvaramo energiju za sve!!i ako imaš te energije samo je kradeš od nas..(samo moje mišljenje)
Hmmm, ne kužim baš na koji način misliš da kradem energiju od vas i da žene ne mogu biti u celibatu?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 21:56   #213
malo sam se krivo izrazio ne kradete nek ju osječate i tako punite (neke)baterije...vi svaki mjesec imate (one dane u mjesecu)i tak se valjda onda praznite ili nešt iskr.nemam pojma!a mi vam punimo te bateri kroz sex(zato nam se uvjek spava..)a ako se ne seksate onda tu energi poberete od tu pa tam od nekog kak se meni čini...ili sam ja lud il sam počeo fantazirat od ovog privremenog celibata nemam pojima...yivanmukta pomoč!!
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 21:59   #214
još nešt!!nam je bog podario mogučnost celibata a vama mogučnost rađanja!!valjda da nekome ne bude žao..
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 22:05   #215
e jesam se uvalio u ovo...to mi je pa svake sekunde u glavi..jel to dobro??yivanmukta!!
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:05   #216
Quote:
albatros81 kaže: Pogledaj post
e jesam se uvalio u ovo...to mi je pa svake sekunde u glavi..jel to dobro??yivanmukta!!
Dobrodošao u "plavi pakao"...

Na muci se poznaju junaci.

Nekima iskustvo od kojeg zastaje dah, nekima ludnica, nekima pak samo frustracija...shit hapens !
Sve bu ti brzo jasno.

Ne zaplići se nepotrebno u diskusiju koja nikamo ne vodi.
Tj.vodi...u fantaziranje i dodatne probleme.

Čep na pimpek pa šta bude.

Što te više muči, prije ćeš se u snu probuditi.
Napast (primjetit ćeš) dolazi u valovima / refulima.
Dođe - imaš osjećaj da se nećeš moći oduprijet, izdržiš i prođe.
Nakon odupiranja slijedi porcija viška energije i lepršavosti...
Svaki mali uspjeh, svako odupiranje u biti je jedan korak bliže cilju.

Čuvaj se podražaja bilo koje vrste.
Pogotovo ako si um uspio umiriti dulji vremenski period.
Porivi se u toj fazi javljaju iznenada i izrazio su siloviti...izdržiš li (pogotovo kako se bliži 21.dan) šanse da ćeš se u snu probuditi dramatično rastu.

Uspiješ li se napasti oduprijet i u snu, a da se ne probudiš, već nastaviš sanjati svjestan stanja u kojem se nalaziš - na konju si.

Ako se kojim slučajem (vrlo vjerojatno) usput isprazniš u snu - ne brini previše.
Ponovi ciklus.

Važno je da se odupireš želji da si sam pomogneš.

Podsjećanje na to da to nije permanentno, već samo na određeno vrijeme olakšat će ti "muke".

Možeš pokušati i dozirati napor.
Ponavljati cikluse koji su par dana dulji od predhodnih, dok konačno ne dostigneš 21 dan. (10 dana, 14 dana,...itd)
Malo dulje traje, ali daje iste rezultate.

Rano se i redovito ustaj, tuširaj se obavezno u hladnoj vodi (često, barem 2-3 puta dnevno), redovito se prazni (ujutro obavezno), ne prejedaj se (posti - umjereno jedi), ne razvlači se po krevetu (liježi u određeno vrijeme i diži se u određeno vrijeme, npr.24h - 06h. Meni najviše paše ritam 01h - 05h), spavaj na tvrdom, najbolje na podu samo s dekom kao podlogom (malo neugodno na početku, ali se čovjek brzo navikne - ništa naročito), čim se ustaneš pod hladan tuš.
Nakon ustajanja i tuširanja napravi vježbe istezanja i vježbe disanja (ako znaš koju).
Ako neznaš, javi se na PM.
Znam učinkovitih tehnika koje ti uvelike mogu pomoći.
Provjereno.

Ponovi istu stvar navečer prije spavanja.

Vrlo je važno da ne pušiš i nepiješ tijekom tog perioda (po mogućnosti uopće)
Ako se nisi u stanju odreć tog sranja, nećeš se biti u stanju suzdržavat 21 dan.
Cigarete i alkohol mala su beba u usporedbi s porivima koji nas prirodno nagone da činimo određene stvari.

Sve te to skupa, ma koliko god možda radikalno izgledalo (ako zauzmeš pozitivan stav i budeš rezolutan - iznutra maximalno mobiliziran), polako dovodi u stanje izvanredne poletnosti i mentalne smirenosti koja nadilazi svaki napor koji poduzimaš.
Sve što činiš, nakon nekog vremena više nije napor...imaš li to u sebi. sam ćeš sve shvatit.
Iz te točke, sve je moguće...mnoga će ti se vrata otvorit.
Da ne duljim previše...

PS.
Kontrola uma nije za slabe i neodlučne.


Zadnje uređivanje Yivanmukta : 07.04.2009. at 14:59.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:21   #217
Haha.
S čime se ljudi bave.
Na silu se hoće mjenjati.
kretnjaimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 22:39   #218
haha kretenjamir!!probaj pa češ možda svatit..yivanmukta prošao je 21 dan i nije bilo baš (erotičnih)snova ,samo nisam mogao zaspati od fantaziranja..ili su to ipak bili snovi!!yivanmukta al problem je da ja u takvom društvu živim da se mora popit i pušim ko turčin i više nego prije...al to me uopče ne muči osjetio sam neki mir i bez tog odricanja..a što se tiče energije viška imam sreče što živim na selu..(uvjek ima nešt za radit i onda zaboravim na sve..)još i malo nogometa -potroši se..a daj mi reci koja bi mi se VRATA to još mogla otvorit??a što se tiče kontrole suzdržavam se-dođe i prođe..i mislim da nisam baš slab što se tiče uma..ništa me više nemože iznenaditi da bi me očaralo..
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:04   #219
Celibat nije zdrav za jeja testise mogu se raspuknuti a kod žena djeluje loše na mentalno zdravlje.
dubastars is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:19   #220
ja na to ne gledam kao celibat nego (privremene apstinencija)tek da malo -stanem na loptu- i okrenem se šta se točno to dešava oko mene...ma i da si konačno curu nađem..bilo je več i ponuda ali sad i mogu konačno da biram!!koliko sam ja svatio to je sve u ljudskoj prirodi(nešto životinjsko)tjelo stvara takve vibracije da žene jednostavno nemogu odoljeti i ako su za akciju jednostavno nemogu odoljeti...promjenio se glas pa ima nešto i u očima(jako mi se svjetle)a još kad je dotaknem!! doslovno poludi...dečki probajte ovo vam je prilika života i nečete požaliti...svaki koji uspije dužan mi je gajbu pive!!!
albatros81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.