Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2011., 10:09   #1081
evo, da se i ja priključim ....

jučer pogledala prve dve i sviđa mi se jedva čekam sutra
a sad idem čitat temu od početka.

edit: nisam čitala knjige shame on me. bum pročitala putem
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 01.05.2011., 11:48   #1082
Ja sam pogledo obje epke, knjige isto ko neki nisam čito a sad niti ne planiram da si ne zaspojlam nekaj u seriji pa eventualno cu ih procitat nakon kaj serija završi.

Jedino s čim ja imam problema u seriji je pamtiti sva ta imena i likove, ima ih fkt dosta xD
Krscho is offline  
Old 01.05.2011., 12:17   #1083
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Jedino s čim ja imam problema u seriji je pamtiti sva ta imena i likove, ima ih fkt dosta xD
apslolutno se slažem nikako da skopčam tko je kome brat, sestra, ne što se tiče likova koji se pojavljuju, nego onih koji se ne pojavljuju, samo se spominju.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 01.05.2011., 13:49   #1084
Pozdrav svima

Evo jos jednog novopecenog fana pogledao sam obadvije epizode i ne mogu docekati sljedecu. Vec imam likove koje volim, ali i one koje mrzim i to mi se nije dogodilo ni u jednoj drugoj seriji vec u 2 epizodi (a gledam ih puno)

I da.....nisam citao knjigu prije, ali sam ju kupio neki dan i sad imam dilemu. Ne znam da li da prvo pogledam cijelu seriju do kraja pa onda da procitam knjigu ili da se bacim odmah na citanje kako da si zaspojlam
Imperium is offline  
Old 01.05.2011., 13:55   #1085
Što god da odlučiš, bit će dobro
Ako pročitaš knjigu, bolje ćeš doživit mnogo toga, jer u seriji fale te nijanse, a ako ne pročitaš, ostaje ti faktor iznenađenja, pa će ti serija bit uzbudljivija.
Meni se činilo da sam u prednosti pred prijateljima koji nisu čitali sve dok se nisam sjetila nekih stvari koje radije ne bih znala unaprijed

Welcome
 
Old 01.05.2011., 13:56   #1086
Super super sve nas je više

ja bih (ako sam već prvo počeo gledati seriju), odgledao do kraja pa onda krenuo sa čitanjem i pročitao sve nastavke do početka druge sezone
Kevin Fisher is offline  
Old 01.05.2011., 14:05   #1087
E da, znaš li možda kad počinje snimanje druge sezone i kad bi mogla biti prikazana? Pretpostavljam dogodine u isto doba? Ili postoje šanse da bude na jesen?
 
Old 01.05.2011., 14:09   #1088
I mislio sam da cete tako odgovoriti

znaci trebam cekati 7 tjedana (ako ne budu neke pauze) da krenem sa citanjem. Trebam reci nekome da sakrije knjigu sto dalje od mojih ociju da ne dođem u napast, ili da krenem sa citanjem pa stanem tamo dokle je serija dosla.

ahh te slatke dileme
Imperium is offline  
Old 01.05.2011., 14:16   #1089
Quote:
ivanchicaaa kaže: Pogledaj post
E da, znaš li možda kad počinje snimanje druge sezone i kad bi mogla biti prikazana? Pretpostavljam dogodine u isto doba? Ili postoje šanse da bude na jesen?
Uh teško... mislim da će ipak biti oko godinu dana razmaka između sezona mada me i dalje kopka kako će to uskladiti sa klincima

Quote:
Imperium kaže:
Trebam reci nekome da sakrije knjigu sto dalje od mojih ociju da ne dođem u napast, ili da krenem sa citanjem pa stanem tamo dokle je serija dosla.
uh...treba biti karakter pa izdržati ne baciti pogled u knjigu
Kevin Fisher is offline  
Old 01.05.2011., 14:43   #1090
Pozzz svima!

Ja sam veliki fan Song of Ice and Fire serijala, imam doma sve knjige i već odavno naručeni Dance with Dragons.

Nestrpljivo sam čekao da vidim kako će Game of Thrones izgledat na TV i moram reći da sam totalno oduševljen! Serija je ispunila sva moja očekivanja HBO je to savršeno izveo. I zvuk i kadrovi i gluma sve je za 5. Stvarno su se jako potrudili oko serije da uz fanove knjige privuku i širu publiku.

Makar mislim da je potrebno više puta ponoviti imena likova da ih gledatelji . Onako suptilno, kroz razgovor jer ipak se radi o ogromnom okruženju sa puno lokacija i velikim brojem likova.
harakiri2 is offline  
Old 01.05.2011., 15:56   #1091
Quote:
ivanchicaaa kaže: Pogledaj post
E da, znaš li možda kad počinje snimanje druge sezone i kad bi mogla biti prikazana? Pretpostavljam dogodine u isto doba? Ili postoje šanse da bude na jesen?
Čitao sam neki dan da snimanje počinje u srpnju, a s prikazivanjem će vjerojatno ići u ovo doba iduće godine. Treba to sve i složiti Ali kad smo toliko čekali prvu sezonu, i sa sigurnom drugom u džepu, mislim da se možemo strpiti
Chosma is offline  
Old 01.05.2011., 16:09   #1092
Interviews with GoT stars Mark Addy & Nikolaj Coster-Waldau




http://twitter.com/#!/hodorhodorhodor
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 01.05.2011., 16:16   #1093
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
Čitao sam neki dan da snimanje počinje u srpnju, a s prikazivanjem će vjerojatno ići u ovo doba iduće godine. Treba to sve i složiti Ali kad smo toliko čekali prvu sezonu, i sa sigurnom drugom u džepu, mislim da se možemo strpiti
slažem se
a i još imamo i što za čitati dok čekamo 2.sezonu
 
Old 01.05.2011., 16:22   #1094
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Uh teško... mislim da će ipak biti oko godinu dana razmaka između sezona mada me i dalje kopka kako će to uskladiti sa klincima


Pročitao sam negdje da su klinci već snimili neke scene za drugu sezonu dok se snimala prva i da nece imati veliku ulogu kasnije
Halloween is offline  
Old 01.05.2011., 16:25   #1095
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Pročitao sam negdje da su klinci već snimili neke scene za drugu sezonu dok se snimala prva i da nece imati veliku ulogu kasnije
Ako je ovo istina, to im je pametno. Ustvari ne bi trebali ni stati sa snimanjem (bar scene sa klincima) a nek sezone prikazuju onako kako su nameravali (sa oko godinu dana pauze)

A za ovo boldano... kako ko
Kevin Fisher is offline  
Old 01.05.2011., 16:41   #1096
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Pročitao sam negdje da su klinci već snimili neke scene za drugu sezonu dok se snimala prva i da nece imati veliku ulogu kasnije
Pa nije baš da mogu odlučivat hoće li klinci imat veliku ulogu ili ne??? Inače mislim kako to da su snimali za drugu sezonu nije istina jer em je prva velik zalogaj za snimit, em ono što uključuje klince u budućim pričama ima veze i sa novim likovima koje još nitko ne glumi pa sada...
be.redy is offline  
Old 01.05.2011., 17:08   #1097
Kao i uvijek komentari su flawless.








Ah taj bastard
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš

Zadnje uređivanje Amidala : 01.05.2011. at 17:13.
Amidala is offline  
Old 01.05.2011., 18:00   #1098
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
Čitao sam neki dan da snimanje počinje u srpnju, a s prikazivanjem će vjerojatno ići u ovo doba iduće godine. Treba to sve i složiti Ali kad smo toliko čekali prvu sezonu, i sa sigurnom drugom u džepu, mislim da se možemo strpiti
heh, probaj rec to kad zavrsimo sa zadnjom epizodom sezone

Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Pročitao sam negdje da su klinci već snimili neke scene za drugu sezonu dok se snimala prva i da nece imati veliku ulogu kasnije
jooj nadam se da to nije istina, djeca su mi zakon!

Super mi je kako ova novinarka kaze da je Cersei Satan in a sunday hat. Sjecam se tog izraza iz True Blooda. Tara
I svaka cast Marku koji je isao citat knjige.

Zadnje uređivanje alen76 : 01.05.2011. at 18:15.
alen76 is offline  
Old 01.05.2011., 19:13   #1099
Hodor na twitteru
Nakon dvije epizode, meni je serija iznad ocekivanja. Posebno mi se svidjela scenografija i opcenito lokacije na kojima su snimali, predivno sve izgleda. A svima koji nisu procitali knjige, neznam sto cekate, jer knjige su odlicne. Kako bi rekao Bran dosta hodoranja uhvatite se knjiga
crazymary is offline  
Old 01.05.2011., 19:29   #1100
Quote:
crazymary kaže: Pogledaj post
Hodor na twitteru
Nakon dvije epizode, meni je serija iznad ocekivanja. Posebno mi se svidjela scenografija i opcenito lokacije na kojima su snimali, predivno sve izgleda. A svima koji nisu procitali knjige, neznam sto cekate, jer knjige su odlicne. Kako bi rekao Bran dosta hodoranja uhvatite se knjiga

Da, fotografija je više nego prekrasna (pogotovo ako se gleda u HD)
Kevin Fisher is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.