Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 00:47   #41
Imam jedno pitanje vezano za MGS.
Ako igru promatramo u kronološkom slijedu onda je MGS 3 zapravo prvi, MGS 1 je drugi i MGS 2 je treći.
Nejasno mi je to da ako je Snake u trećem nastavku ostao bez oka, kako to da mu je u prvom oko zdravo? Osim toga izgleda dosta mlađe.
Je li to isti onaj Snake kojeg smo imali u trećem nastavku?
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 01:22   #42
jedno pitanje..........igrao sam jedan nastavak......igrica je super............ali.......u onom nastavku........mislim 3..........kada sa snake-om prelazis one sve likove koji imaju neke moci........neki sa strujom, sa bubama, itd. i imas neke misije u pocetku pa na onom mostu se u filmu boris sa ono nekom tvojom bivsom prijateljicom, sta je vec, i onda te ona baci u rijeku......ti prezivis, i poslje krenes dalje..............i cilj ti je doci u neki kamp..........i tamo naci nekog doktora............i onda treba postupno preci sve te likove sa mocima.........npr. onog sa bubama predes u spilji, onog sa vatrom u nekom hangaru ili tako nesto,............i onda ide po planini i posli ti pomogne neka zenska i udes u kamp, nades doktora i sve ide ok, dok ne dode taj glavni......uhvati te u filmicu za jaja i skuzi da nisi onaj koji si kao sa maskom..............i onda bjezis kroz tunele i kanalizaciju od pasa..........i od njegovih specijalaca............i nakraju dodes do kraja kanalizacije...........i stojis na rubu a ovi dodu...........i naravno pocne filmic i oni nesto kazu i ti se bacis(snake se baci (naravno )) i onda ka pocne neki san u kojem ides po potoku i vidis sve koje si ubio i moras ih izbjegavati...........i neku cudnu zraku.....i tako ides neko vrijeme i dodes do kraja di je glavni taj od snova............i onda nisam zna sta napraviti........gada sam ga sa svime i svacime.............pija one neke tablete za probuditi se................radija i pokusava sve i svasta...........pa me zanima jeli to bio bug ili nisam ja znao preci..............molim mi recite sta tada kada se dode do tog glavnog u tom snu......sta treba napraviti????
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 01:40   #43
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
...pija one neke tablete za probuditi se................radija i pokusava sve i svasta...........pa me zanima jeli to bio bug ili nisam ja znao preci..............molim mi recite sta tada kada se dode do tog glavnog u tom snu......sta treba napraviti????
stavi onu pilulu za oživljavanje u invetorij..utopi se odmah.kad te pite game over ili kontinue pritisni L1 ili L2 (ili kako se več uzima item) i odaberi da te oživi. i to je to..probudit češ se pored rijeke,na mjestu gdje si prvi puta pao s mosta..ako ideš do kraja rijeke i dođeš do sorow i učiniš isto(oživiš se s tabletom) dobit češ njegov camo...ja sam pri drugom igranju išao da ne ubijem ni 1 osobu..pa nisam imao ni 1 duha na rijeci.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 14:09   #44
hvala............sad bar znam kako sam trebao.........al je vise nemam..........a i neznam di je nabaviti a necu oriđiđi............pa je nemam........a svejedno hvala...........
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 22:52   #45
Je li postoji koji alternativni završetak u mgs 2 kao u jedinici?
SolidSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:24   #46
Ne bi znao. Igrao sam jedinicu i trojku a dvojku nisam završio.
Zna li netko može li se u trojci ikako dobiti onaj samostrjel koji ima The Fear?
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 22:47   #47
Quote:
SolidSnake kaže: Pogledaj post
Je li postoji koji alternativni završetak u mgs 2 kao u jedinici?
Nema veze naša san, Inače triba onesvijestit sve bossove (koristeći M9 i kasnije plavi blade)
SolidSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:36   #48
Quote:
Broken Helix kaže: Pogledaj post
Ne bi znao. Igrao sam jedinicu i trojku a dvojku nisam završio.
Zna li netko može li se u trojci ikako dobiti onaj samostrjel koji ima The Fear?
nope..zar ti nije dovoljan snajper,cigare i rupčič?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:31   #49
Ma je ali sam mislio da bi ga bilo lijepo imati u arsenalu.
Ne bi ga ja ni koristio (osim možda za one malo nestašnije).
Nema veze.
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:34   #50
Ma dovoljno je to ali sam mislio da bi ga bilo dobro imati u svom arsenalu.
Ne bi ja njega koristio (osim za one malo nestašnije).
Nema veze.
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:49   #51
Quote:
Broken Helix kaže: Pogledaj post
Ma je ali sam mislio da bi ga bilo lijepo imati u arsenalu.
Ne bi ga ja ni koristio (osim možda za one malo nestašnije).
Nema veze.
iskreno u 3.ima više no dovoljno oružja.ja sam bio više stealth pa sam koristio samo oružja za uspavljivanje..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:06   #52
I ja volim stealth.
To i jest bit ove igre, da obaviš zadatak i da pritom budeš staklo i sjena.
Jurenje kroz mapu i napucavanje protivnika stvarno nema smisla jer tada igra prestaje biti ono što jest.
Onaj tko to želi, ja bi mu preporučio Max Payne ili Medal of honor ili neku sličnu pucačinu.
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 01:16   #53
Quote:
Broken Helix kaže: Pogledaj post
I ja volim stealth.
To i jest bit ove igre, da obaviš zadatak i da pritom budeš staklo i sjena.
Jurenje kroz mapu i napucavanje protivnika stvarno nema smisla jer tada igra prestaje biti ono što jest.
Onaj tko to želi, ja bi mu preporučio Max Payne ili Medal of honor ili neku sličnu pucačinu.
kakve veze max payne i medal of honor imaju veze a Metal Gear Solidom, nikakve , uostalom to su tri razlličita tipa igara
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 10:18   #54
meni osobno, MGS3: Snake Eater je najbolja igra ikad napravljena. Ima toliko inovacija da je to nevjerojatno. I jedna od rijetkih igara gdje je zelenilo interaktivno, ostale igre imaju hrpetinu trave ali se ne povija kada prelazite preko nje, nego vam lik samo prolazi kroz nju ali interakcija je 0.

Priča je fantastična, i taj osječaj samoće, šuljanja, mjenjanja odjeće, ma zakon. Bossovi su fenomenalni, pogotovo The End. Grafika - najbolja na PS2.

Snake je prava faca. Prvi put sam se sa MGS serijalom sreo 1999-e , kad je izašla jedinica. To je bio neponovljiv feeling. Dan danas imam doma časopis Electronic Gaming Monthly gdje su 4 recnzenta recenzirali prvi MGS i svi su mu dali 10/10.

Uglavnom, meni osobno je MGS nešto najbolje.
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 14:08   #55
Jurnjava kroz mapu i napucavanje je odlika UT-a i Quakea. Molim ne stavljati igru poput MOH-a u isti koš.

Hvala
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:25   #56
Quote:
Šoki kaže: Pogledaj post
kakve veze max payne i medal of honor imaju veze a Metal Gear Solidom, nikakve , uostalom to su tri razlličita tipa igara
Imaju veze jer ako netko ide kroz mapu i napucava sve što se kreće a sve ostalo zanemari, onda postaje kao pucačina a ne stealth igra.
Eto.
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:40   #57
Quote:
sims kaže: Pogledaj post
meni osobno, MGS3: Snake Eater je najbolja igra ikad napravljena. Ima toliko inovacija da je to nevjerojatno. I jedna od rijetkih igara gdje je zelenilo interaktivno, ostale igre imaju hrpetinu trave ali se ne povija kada prelazite preko nje, nego vam lik samo prolazi kroz nju ali interakcija je 0.

Priča je fantastična, i taj osječaj samoće, šuljanja, mjenjanja odjeće, ma zakon. Bossovi su fenomenalni, pogotovo The End. Grafika - najbolja na PS2.

Snake je prava faca. Prvi put sam se sa MGS serijalom sreo 1999-e , kad je izašla jedinica. To je bio neponovljiv feeling. Dan danas imam doma časopis Electronic Gaming Monthly gdje su 4 recnzenta recenzirali prvi MGS i svi su mu dali 10/10.

Uglavnom, meni osobno je MGS nešto najbolje.
Je , igra je zbilja fenomenalna. Iako sam jedinicu prošao više od deset puta, nikad mi nije dosadila i svaki put sam je drugačije doživio. Trojku sam sad prošao prvi put ( iako ima sitnih detalja koji bi se mogli popraviti, igra je za svaku pohvalu).
Broken Helix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 19:20   #58
Tko nije vidio neka pogleda MGS4 gameplay movie sa proslave 20 godina Metal Geara u Japanu. Igra izgleda bolesno dobro. Link: http://www.gamespot.com/video/926596...ficial-movie-1.
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:46   #59
Jel zna netko gdje se može nabavit MGS1(oriđiđi)? Odigrao sam ostala 2 dijela, svaki po 2 puta i brojim dane do 4-og nastavka...
__________________
If you kill him with the pill from the till by making with it drug in the jug, you need not light the candle with the handle on the gateau from the chateau!
BigBoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 20:29   #60
Metal Gear Solid

Igrao sam prvi dio, drugi i treći.
Meni je najbolji treći zbog kamuflaža, što možeš jest svašta...
MGS 4ever!!!
NakedSnake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.