Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2016., 21:35   #1
Prey 2



Davne 2011. smo dobili trailer za Prey 2. Bio je omgwtf...

Prey 2 - E3 2011 Cinematic Trailer (1080p)

Igra je potom nestala u development paklu, al se culo da ide nastavak.

Shortly after the game's release, 3D Realms' Scott Miller confirmed that a sequel named Prey 2 was already in development.[33] On March 17, 2008, Miller's brand-management group Radar Group was officially launched, along with the announcement that it is managing Prey 2, slated for the PC and Xbox 360. The game was being developed in cooperation with Human Head Studios.[34]

In 2009, the rights to the franchise were acquired by Bethesda Softworks and id Software parent company ZeniMax Media.[35] On October 30, 2014, during PAX Australia, Bethesda Softworks vice-president Pete Hines confirmed that Prey 2 has subsequently been canceled. Pete Hines stated as follows, "it was a game we believed in, but we never felt that it got to where it needed to be – we never saw a path to success if we finished it. It wasn't up to our quality standard, and we decided to cancel it. It's no longer in development. That wasn't an easy decision, but it's one that won't surprise many folks given that we hadn't been talking about it. Human Head Studios is no longer working on it. It's a franchise we still believe we can do something with — we just need to see what that something is."[36]


No, E3 kaze - 2017.

PREY Trailer (E3 2016)

Arkane studios i Bethesda. Chris Avellone je navodno umjesan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 12:07   #2
Ček, kako je sad najavljeni Pray iz 2016 postao Pray 2 iz 2011?

p.s. Po trailerima, te dvi igre nemaju veze jedna s drugom
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 13:48   #3
joj e ne znam stvarno sto da kazem. vec sam se israla na tolko mjesta da nemam vise energije

remake my ass.. "prey" za shitty iphone generacije. gg.

mislim ok nije da je originalan prey bas neko remekdjelo, al meni se svidjao zato jer je bio wtf.. ono indijanci i alieni. ljubavna sf prica. u jednom trenu si na alien spaceshipu u drugom u nekoj spiritual pecini dugokosi cherokee s futuristickim oruzjem + luk i strijela. jebeno je

al kakve veze ovo ima s preyem ne znam stvarno.

phibs zake ti je trailer za prey 2 omgwtf? meni je bilo ok. nakon prvog dijela ono ljudi se lagano mijesaju sa alienima i novi lik je vise cocky od ukakanog tommyja jer vec zna sta ocekivat I was up for that

@number47, yeah, wiki te redirecta sa prey 2 na remake nije da sam cekala igru 10 godina skoro, nije big deal kuzis... :klap:
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 16:24   #4
Prey 2

Meni je prvi trailer za P2 bil jeben, a posto novu igru radi dev studio koji je napravio - meni jebenu igru, nahajpan sam.

Cekam prvi gameplay jubito prije neg odlucim dal me zanima il ne.

Dal ce bit remake il igra za iphone generaciji - jos ne znam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 17:48   #5
Nećemo vidjeti Prey, slična je priča s Half Lifeom.. jako teško. Iako je igra fenomenalna.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 02:40   #6
aha, zabrijala sam da mislis omgwtf na negativan nacin

@ghost, pa navodno izlazi 2017.

potajno se nadam da ce propast
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 09:05   #7
Znaci potajno se nadas da ce propast igra koju radi Arkane i Avellone, a nazivas ju igrom za shitty iphone generaciju?

Aj ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 12:43   #8


kad kazem "za iphone generaciju" mislim na to sto ce bit dramaticna i uzbudljiva ko sto danas igre jesu. mislim i prey je bio to, za mene, u ono doba. ono sto mi se svidjalo na preyu je, ko sto sam rekla, to sto je bio spoj vise stvari. eklektican. sf romansa horor, alien shiet + spiritual shiet u traileru nema uopce luka i strijele i takvih stvari, tak da vjerujem da je taj dio izbacen. ne cini se kao "prey" i zivcira me sto to sto rade zovu "remake".

posto je igra za koju sam emotivno vezana i vrlo subjektivna, ne zelim je vidjet povrsno usranom.

a na stranici HHSa su stavljali skrinove za prey 2 jos davnih dana, najavljivana je bila svaku bozju godinu dvije. da je bila popularnija vjerojatno bi ih zaredali 10 do sad. al eto, nije. normalno da sam frustrirana.

al ono sto je pogresno u mom postu je ovo "potajno" jer se otvoreno nadam da ce propast cak i ak cu uzivat u njoj... uz to cu usputno kakat

hello morgan.
gtfo morgan.


SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:10   #9
@SmokeyTaboo

Koliko sam ja vidio, ne zovu ga "remake" nego "reboot" tako da se ne trebaš više živcirati
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:48   #10
Meni trailer djeluje zanimljivije od orginala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:48   #11
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
@SmokeyTaboo

Koliko sam ja vidio, ne zovu ga "remake" nego "reboot" tako da se ne trebaš više živcirati
tnx, sad mi je lakse

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni trailer djeluje zanimljivije od orginala.




SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.