Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2005., 10:55   #21
Re: Ma koji ***** vi zapravo ocete???

Quote:
Heart of darkness kaže:
Ona: "Pa zasto mi nikako ne izlazimo s tvojim prijateljima?"
JA: "Pa kako ne, ali nismo bili tada s Ivom, pa onaj put s Katom, pa jos sa Mirkom i tako"
Ona: " Je al ja bi tila da odemo nekad i na neku festu di ti je rodbina ili prijatelji ili slicno, i ustalom zasto ne pozoves kuci Juru I matu i njihove cure i da i ja dodjem ponekad"
Ja: "(vec pocelo kipit)Pa ja, Jure i Mate ni ne dovodimo cure kad se zajednicki nalazimo, a reka sam ti da te s rodbinom neman ni namjeru upoznavat bar zasada"
Ona: "Al zar ti to ne bi moga prominit ako meni smeta?"
Ja: (sad kipim vec za popizdit i mislim, boli me ***** sta tebi smeta) Ne, ne bi moga.
Ona: suti
Ja: "(nakon nekoliko minuta njene sutnje i pogleda u prazno) pa sta sutis samo?"
Ona: suti
Ja: "Ma OK ionako je kasno vec pa iden spavat kuci"
Ona: "Znaci neces cut sta san ti tila rec?"
Ja: "Pa daj reci vec jednom jebote!!!"
Ona: opet suti

Sta je pjesnik htio reci: pa dajte glupace jedne nedojebane ucinite usluge polovici stanovnistva ove planete i shvatite da se mi NE MIJENJAMO, i ako ocemo ic na cugu s ekipom, vi idite stajaznam, kupovat. Ili ako ocemo gledat utakmicu, idite kupovat, ili ako ocemo spavat, idite kupovat.

Al ne, ja dodjem doma i uzmem KLIK, kad tamo neka kucketina Fani savjetuje nekog drkarosa kako mi zene tribamo drzati ko kap vode na dlanu. Ma idi i nadji propisnog jebaca a ne nekog gaypedera droljo glupa.

Isuse kako volim ovake nabrijane....
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:02   #22
Quote:
walter kaže:
Ako ne postoje žene koje nisu glupe, zašto te smeta glupost tvoje?
tako je.a uostalom možda fakat pretjeruješ sa društvom.mislim glupo bi bilo da ona tebi zabrani da ideš na cugu sa frendovima što ni ne može.ali isto tako nije ok.ako si ti sa tim frendovima 16 sati dnevno.
i ako ste u vezi kaj ja znam 2 godine,pa čist je normalno od nje da te pita zakaj ju ne upoznaš sa starcima.ne vidim di je problem.ako ne misliš ništa sa njom i služi ti samo za ispražnjavanje tvoje muškosti lijepo joj reci i znaš na čemu si,a ne da odmah generaliziraš da smo sve žene glupe.
u mojoj vezi sam ja ta koja gleda nogomet,F1,a on je taj koji više ruži sa frendovima.ali stvarno sve ima svoje granice.
a ti ili si premlad ili ne voliš curu baš pa ti ide na quraz.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:07   #23
I sad je ona glupa zato kaj on ne kuži u čem je problem
Kak ono vele..svoje nedostatke prebacujemo drugima?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:08   #24
Re: Ma koji ***** vi zapravo ocete???

Quote:
Heart of darkness kaže:

Ona: " Je al ja bi tila da odemo nekad i na neku festu di ti je rodbina ili prijatelji ili slicno, i ustalom zasto ne pozoves kuci Juru I matu i njihove cure i da i ja dodjem ponekad"
Ja: "(vec pocelo kipit)Pa ja, Jure i Mate ni ne dovodimo cure kad se zajednicki nalazimo, a reka sam ti da te s rodbinom neman ni namjeru upoznavat bar zasada"

ja ustvari mislim da si našao super curu (izuzevši sve ostale ispade) ukoliko želi upoznati tvoju rodbinu
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:11   #25
cura je u pravu sto zeli upoznat rodbinu. mozda se osjeca malo iskljuceno iz tvog zivota. nemoj dijelit zivot na dva dijela -cura i frendovi. spoji to (sa nekim granicama naravno).
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:12   #26
ili je jednostavno zaljubljena u nekog tvog frenda pa zeli da izlazite svi skupa. da nije preocito naravno.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:14   #27
Quote:
OkatoZlo kaže:
ili je jednostavno zaljubljena u nekog tvog frenda pa zeli da izlazite svi skupa. da nije preocito naravno.
Ja sam pomislila na bratića..i familija je u igri isto
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:20   #28
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Ona hoće da je upoznaš sa rodbinom i prijateljima?
Zašto bi to ona htjela?

Budeš li je smatrao glupom i ovakve njene postupke (cijelu opisanu scenu) svrstavao pod "glupost" (i još se pitao što "zapravo hoće" - nemrem bilivit koliko si glup)
- uspjet će joj ono što je naumila.
Mda, i ja san to pomislia, al ne ide mi u glavu da samosvjesna macka koju sam upozna odjednom postane rospijagladna te obveze.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:24   #29
Re: Ma koji ***** vi zapravo ocete???

Quote:
Heart of darkness kaže:

Sta je pjesnik htio reci: pa dajte glupace jedne nedojebane ucinite usluge polovici stanovnistva ove planete i shvatite da se mi NE MIJENJAMO, i ako ocemo ic na cugu s ekipom, vi idite stajaznam, kupovat. Ili ako ocemo gledat utakmicu, idite kupovat, ili ako ocemo spavat, idite kupovat.

Plati pa klati...
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:24   #30
Quote:
pivka kaže:
tako je.a uostalom možda fakat pretjeruješ sa društvom.mislim glupo bi bilo da ona tebi zabrani da ideš na cugu sa frendovima što ni ne može.ali isto tako nije ok.ako si ti sa tim frendovima 16 sati dnevno.
i ako ste u vezi kaj ja znam 2 godine,pa čist je normalno od nje da te pita zakaj ju ne upoznaš sa starcima.ne vidim di je problem.ako ne misliš ništa sa njom i služi ti samo za ispražnjavanje tvoje muškosti lijepo joj reci i znaš na čemu si,a ne da odmah generaliziraš da smo sve žene glupe.
u mojoj vezi sam ja ta koja gleda nogomet,F1,a on je taj koji više ruži sa frendovima.ali stvarno sve ima svoje granice.
a ti ili si premlad ili ne voliš curu baš pa ti ide na quraz.
Pa vec sam u pocetku napisa da izlazimo ponekad s mojim drustvom. Ona dva poslijespomenuta su recimo najbolji mi prijatelji, ali zbog obveza i cinjenice da ne zivimo u istom gradu vidjamo se jednom mjesecno ili rijede, a ne da visimo po cili dan nas trojica po birtijama.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:27   #31
Quote:
Heart of darkness kaže:
Mda, i ja san to pomislia, al ne ide mi u glavu da samosvjesna macka koju sam upozna odjednom postane rospijagladna te obveze.

Ti si uopzna samosvjesnu mačku?? Pa onda dobija ovo?? Aj' ne seri.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:40   #32
Pa nije iskljuceno ni da je imala dobru sposobnost mimikrije, uglavnom moj je dojam o njoj isprva bio takav.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:43   #33
Re: Ma koji ***** vi zapravo ocete???

Quote:
Heart of darkness kaže:

Sta je pjesnik htio reci: pa dajte glupace jedne nedojebane
i opet sve sve svodi na sex, odnosno nedostatak istog i eto ti problem, ne ševiš dovoljno ženu, pa joj padaju na pamet svakakve pizdarije
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:47   #34
to što bi se ona upoznavala s tvojom rodbinom je jasan pokazatelj da hoće deadly serious, drugim riječima - brak
pa smo se malo usrali

beži glavom bez obzira nisi još za to (i ne čitaj Klik)
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:49   #35
Quote:
kentaur kaže:
to što bi se ona upoznavala s tvojom rodbinom je jasan pokazatelj da hoće deadly serious, drugim riječima - brak
pa smo se malo usrali

beži glavom bez obzira nisi još za to (i ne čitaj Klik)
ajd ne trkeljaj.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 11:52   #36
Re: Re: Ma koji ***** vi zapravo ocete???

[QUOTE]lilla kaže:
Plati pa klati... [/QUOTEPošteno. Znaš koliko košta, znaš što dobiješ, i znaš kako trebaš tretirati. A ne ovako, em je puuuuuuuno skuplje, em nisi siguran da li i što dobijaš, em je još poslje blažena djevica.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 16:54   #37
Quote:
Heart of darkness kaže:
Kaze mi jedna tipicna citacica Cosma jel?
moram se obraniti sad.

ne. apsolutno ne. ja ne citam ni cosmo, ni elle, ni... milu/tenu/vivu/stogodvec... nikakve zenske casopise, ustvari, kako se vec svi zovu.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 16:55   #38
Quote:
Crimson Petal kaže:
moram se obraniti sad.

ne. apsolutno ne. ja ne citam ni cosmo, ni elle, ni... milu/tenu/vivu/stogodvec... nikakve zenske casopise, ustvari, kako se vec svi zovu.
Ma gle je kak se brani!

ČITAJ COSMO!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 17:01   #39
Quote:
walter kaže:
ČITAJ COSMO!


i don't need the brainwash, fala.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 17:03   #40
Quote:
Crimson Petal kaže:


i don't need the brainwash, fala.
Balavica.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.