Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2015., 09:18   #6001
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Cvjećarnica Green u Sesvetama
Super, hvala
ludo_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:08   #6002
Curke, je li normalno da mi cvjećarka za vjenčani buket koji se sastoji od 15 ruža koje koštaju 15 kuna po komadu naplati 400 kn? Znači, tražila sam najjednostavniji buket, samo ruže povezane bijelom trakom, bez ikakvih dodataka ... ne bih da me odere, ne toliko zbog novca nego se ne želim osjećati kao budala.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:16   #6003
Ja sam imala ruze, hortenzije i cuvarkuce i platila 350kn

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:24   #6004
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Ja sam imala ruze, hortenzije i cuvarkuce i platila 350kn

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ups. Tako sam i mislila, cijena samih ruža je 225 kn i pošto neće biti ničeg drugog osim ruža, i to složenih na najjednostavniji način jer mi je to najljepše, ispada da će mi dodatnih 175 kn naplatiti samo zato jer je to vjenčani buket. Nije fer. Tnx Timba na odgovoru.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:28   #6005
A gle, ona mora naplatiti i svoj rad. Ako je to cvjećarka koja zna svoj posao, ona i taj najjednostavniji vjenčani buket mora složiti tako da izdrži cijeli dan i noć, da se ne raspadne pri nošenju (i bacanju), da bude svjež i da ne izgleda uvenulo. Ne znam vrijedi li to baš 175 kuna, ali sigurno nešto vrijedi

Raspitaj se svakako i po drugim cvjećarnicama.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:33   #6006
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
A gle, ona mora naplatiti i svoj rad. Ako je to cvjećarka koja zna svoj posao, ona i taj najjednostavniji vjenčani buket mora složiti tako da izdrži cijeli dan i noć, da se ne raspadne pri nošenju (i bacanju), da bude svjež i da ne izgleda uvenulo. Ne znam vrijedi li to baš 175 kuna, ali sigurno nešto vrijedi

Raspitaj se svakako i po drugim cvjećarnicama.
Slažem se da treba naplatiti i svoj rad, ali moj buket je valjda najjednostavniji na svijetu, no dobro, tako valjda mora biti. Ali ako bude išla preko 400 (spominjala je 400-500) onda ću ipak tražiti dalje.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 22:57   #6007
Molly, ako ti 400 kn zvuči puno za najobičniji buket (a po mom skromnom mišljenju s punim pravom možemo smatrati da je to puno) svakako bi se trebala raspitati za nešto jeftinije. Nečiji trud rad i kreativnost je itekako potrebno cijeniti i pošteno platiti, ali 400 kn?! Nije da prvi put čujem takve cifre ali to i je baš zato što većina nas pristaje na takve cijene svega što počinje na V. Te ruže u veleprodaji koštaju maks (koliko se sjećam, nek me netko ispravi) 7 kn, pa vi računajte. Neki, dakle ne svi ili ne svi zagrebački, od cvjećara, aranžera, kak se već zovu su pravi umjetnici i mogu svoju umjetnost naplatiti koliko god hoće, i uvijek će imati mušterije, i to je ok. Općenito ovdje stalno čitamo i pišemo kako je važno pošteno platiti usluge al vrlo malo se spominje kako bi i prema nama oni svi trebali biti pošteni. Iako, opet se vraćam, nebi tih cifra bilo da ih potrošači ne žele platiti (al to je skroz druga tema)
mihalino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 07:06   #6008
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Ups. Tako sam i mislila, cijena samih ruža je 225 kn i pošto neće biti ničeg drugog osim ruža, i to složenih na najjednostavniji način jer mi je to najljepše, ispada da će mi dodatnih 175 kn naplatiti samo zato jer je to vjenčani buket. Nije fer. Tnx Timba na odgovoru.
ruže su po 5kn u nabavi cca, hortenzije su 20kn tako da svejedno ne znam što toliko naplaćuje ruže. kad dobijem profi sliku buketa, budem tu stavila sliku
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 10:39   #6009
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ruže su po 5kn u nabavi cca, hortenzije su 20kn tako da svejedno ne znam što toliko naplaćuje ruže. kad dobijem profi sliku buketa, budem tu stavila sliku
Za ruze je tocno, ali hortenzije se ipak penju na 30-35 kn..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 10:42   #6010
ja kad sam uzimala sredinom devetog su bile 20-25kn
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:41   #6011
Ruze su od 5-7 kn, hortenzije 25-50 kn.

400 kn je puno za takav buket. Ali...svi govore koliko je cvijece z nabavi, a nitko ne razmislja da je normalno da ce cvjecarka ruzu koja u nabavi kosta 6 kn naplatiti u maloprodaji 12. Ona od toga zaraduje za zivot i neku zaradu ipak mora imati.
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 22:04   #6012
Cure, mogu li se đurđice nabaviti van sezone ? i kolika bi im bila cijena cca?
Jel znate neku lijepu zamjenu za njih :/
Sinj21230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 09:46   #6013
Sinj21230, meni izdaleka gipsofila izgleda pomalo kao đurđic. I meni su oni lijepi, ali sad u 11. mjesecu teško da ih igdje ima.
Meni je svo cvijeće lijepo i nemam neku ideju što bih u buketu. Buket će mi pokloniti prijateljica, ona će ga napraviti jer se inače bavi kreativom, a cvijeće u kapeli je poklon kumin pa ne znam kako će ozgledati. Ali velim, meni je sve divno.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 09:56   #6014
evo mog buketa
malo bolja slika


bijele,roze i zelenkaste ruže i hortenzije i čuvarkuće
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 10:28   #6015
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
bijele,roze i zelenkaste ruže i hortenzije i čuvarkuće
ajme, divno! Ima nas još koji volimo kaktuse i sukulente!

Mene su napali kada sam rekla da želim čuvarkuće i ostale sukulente u buketu, ali na kraju je ispalo odlično
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 16:08   #6016
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
evo mog buketa
malo bolja slika

bijele,roze i zelenkaste ruže i hortenzije i čuvarkuće
joj prekrasan buket, čuvarkuća je odličan detalj
sad si mi dala super ideju za buket, hvala
eskape is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 18:47   #6017
Drage udavače i ostali ima li netko iskustva sa cvjećarnicom Ciklama iz Kraljevog Vrha?
Kada smo uzeli salu, gđa. Rozalija nam je preporučila dotičnu jer jako dobro i često surađuju i i navodno nude dosta povoljnije cijene od ostalih na području zga... pa me zanimalo ako je netko imao tu kombinaciju kakvi su bili dojmovi i cijene? Hvala
Lutessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 00:13   #6018
Evo mog vjenčanog buketa! Vjenčanje je bilo 12.09.2015.

__________________
Tko se nije skrio magarac je bio
Evill Angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 21:49   #6019
Quote:
Evill Angell kaže: Pogledaj post
Evo mog vjenčanog buketa! Vjenčanje je bilo 12.09.2015.

Jaaaaako lijepo!
Imaš li možda fotkicu gdje je u fokusu da ga malo bolje prostudiram?
Lutessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 17:01   #6020
Quote:
Lutessa kaže: Pogledaj post
Drage udavače i ostali ima li netko iskustva sa cvjećarnicom Ciklama iz Kraljevog Vrha?
Kada smo uzeli salu, gđa. Rozalija nam je preporučila dotičnu jer jako dobro i često surađuju i i navodno nude dosta povoljnije cijene od ostalih na području zga... pa me zanimalo ako je netko imao tu kombinaciju kakvi su bili dojmovi i cijene? Hvala
Zar nema baš nikoga tko ima neko iskustvo s Ciklamom?
Ohladila se tema, nije valjda da tonete u zimski san
Lutessa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.