Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2011., 11:00   #261
ja sam pio beta-karoten redovito kroz 3-4 mjeseca i moram priznat da me nije ucinio tamnijim
curke tu na forumu mi rekle da si uzmem maslinovo ulje i da si mazem s tim.
jel ima nesto bolje?
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 14:11   #262
jel imao netko nekakvih iskustava sa attiva bronze ?
http://www.attivabronz.com/hr
volio bi nekakav feedback
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 11:30   #263
Moj najbolji tretman za savršenu preplanulost:

L'Erbolario marmelada, cijelo ljeto, od predsezone do kraja, na početku kombiniram sa bilo kojom kremom sa faktorom 15-20, onda marmelada i maslinovo ulje, ili napravim ulje sa zelenim orasima

Crna ko crnac, a inače imam crnu kosu al blijed ten

Po meni je ovo stvarno najbolje za dobro potamnit
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 11:41   #264
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Moj najbolji tretman za savršenu preplanulost:

L'Erbolario marmelada, cijelo ljeto, od predsezone do kraja, na početku kombiniram sa bilo kojom kremom sa faktorom 15-20, onda marmelada i maslinovo ulje, ili napravim ulje sa zelenim orasima

Crna ko crnac, a inače imam crnu kosu al blijed ten

Po meni je ovo stvarno najbolje za dobro potamnit
I ja slično radim: u početku imam visoke faktore (30 tijelo, 50 lice), kasnije snizim na 15 (onaj smeđi Sundance koji kao potiče tamnjenje) i obavezno maslinovo ulje.
Ako se sjetim na vrijeme, ubacim u njega zelene orahe i naribanu mrkvu mjesec dana prije pa procijedim prije odlaska na more.
Uglavnom uvijek na plaži imam 5-6 preparata, od ulja do kremica, ali ništa ne daje tako divnu boju kao maslinovo i baš me briga šta smrdim

Prošle godine sam bila uzela onaj neki Eveline accelerator, pa pročitala na netu da sadrži neke grozne sastojke i zafitiljila ga u smeće
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 11:53   #265
Ja na lice stavljam 20-30spf. Maslinovo je stvarno dobro, al meni je marmelada zakon Jedna mi traje cijelo ljeto a svaki dan sam u prosjeku 2 puta dnevno na moru

Moram ove godine opet napravit to sa orasima i mrkvom, al ne previše jer mi je ostalo od prošlog ljeta, a to moram bacit u smeće

Uh, jedva čekam ljeto
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 12:33   #266
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Ja na lice stavljam 20-30spf. Maslinovo je stvarno dobro, al meni je marmelada zakon Jedna mi traje cijelo ljeto a svaki dan sam u prosjeku 2 puta dnevno na moru

Moram ove godine opet napravit to sa orasima i mrkvom, al ne previše jer mi je ostalo od prošlog ljeta, a to moram bacit u smeće

Uh, jedva čekam ljeto
Ja sam baš danas našla ostatake od prošle godine i bacila

To je ona L'Elbolario marmelada, jel? Svake godine razmišljam o njoj ali nikako kupiti... To ti traje cijelo ljeto uz svakodnevno mazuckanje? Koja je cijena?
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 12:50   #267
Marmelada je fora, baš mi je bio gušt lickat se sa njom.. koža bude premekana i fino mirisna. Minus je što sam ju mogla koristiti samo iza 18h, i što su se ose volile muvat oko mene kad bi bila namazana njom

Ja sam je bila kupila na moru po cijeni od 100 kuna i neki kusur, trajala mi cca 2tj
Nekako ne vjerujem da ću je opet kupiti, napravit cu si samo smjesu.

edit: sad sam pročitala da ste marmeladu koristile u kombinaciji sa faktorom, meni se čini da sam lani čitala tu na topicu da ta kombinacija nema efekta pa nisam ni koristila tako Čini mi se kao da je netko pisao da se iznad faktora ne bi smjelo ništa stavljati jer onda umanjuje zaštitu? (ili se to možda odnosilo na one akceleratore tamnjenja..)

Ma nisam sigurna, volila bi da se ponovi riječ o tome, možda patientia je pisala o tom

Zadnje uređivanje Good evil : 22.05.2011. at 12:58.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:02   #268
Hmm, ja ju možda 10ak dana koristim sa faktorom, poslije samo nju. Izdržala mi je cijelo ljeto, namažem u nekom srednjem sloju, 2 puta dnevno. Stvarno mi izdrži

Traje mi zbilja poštena 2mj, koristim i nju i ulja.
Moja prijateljica je potrošila 2 marmelade tijekom ljeta, al trackala se ko luda

I da, ja sam ju platila 105kn (Split)
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 19:17   #269
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
jel imao netko nekakvih iskustava sa attiva bronze ?
http://www.attivabronz.com/hr
volio bi nekakav feedback
Ja sam to koristila pred par godina dobro je...djeluje, barem je meni..a bijela sam ko sir, s tim da sam išla i na solarij tad par puta prije mora i mazala se sa tim, a na moru po kremi sa faktorom i nisam uopće pocrvenila, samo potamnila.

Ps: ja sebi uzela danas Sundance solarium butter, sprej sam koristila pred dvije godine i bio mi je ok, pa se nadam da će i ovo imat nekog učinka...a mislim da ću i ovu famoznu marmeladu imala sam je jednom i super je.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 22:31   #270
Ma na stranu to što tamnim od nje, al od ničeg nikad mi koža nije bila tako mekana kao od marmelade...baršun
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:48   #271
Quote:
jadzi kaže: Pogledaj post
Ma na stranu to što tamnim od nje, al od ničeg nikad mi koža nije bila tako mekana kao od marmelade...baršun
Potpis. Meni isto.

Nego, zašto moramo bacit smjesu orah/maslinovo/mrkva od prošle godine? Ja imam još jednu bočicu čvrsto zatvorenu i stajala je na hladnom mjestu - mislite da nije dobra više?
Anthea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 14:15   #272
Imam i ja, al ne znam dal da ju koristim Moja je u plastičnoj bočici pa mislim da to nije dobro, možda da je u staklenoj bi bilo ok.

Napravit ću ja ove godine opet
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 14:55   #273
Pa ne znam šta bi se moglo dogodit (osim lišajeva po tijelu )

Znaš šta, ja ću svoje koristit i ove godine. Svečano obećajem javit ak je sve bilo ok.
Anthea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 15:11   #274
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Imam i ja, al ne znam dal da ju koristim Moja je u plastičnoj bočici pa mislim da to nije dobro, možda da je u staklenoj bi bilo ok.

Napravit ću ja ove godine opet
mora bit u staklenki i to tamnoj
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:18   #275
jel ima di kakva akcija s marmeladom? mozda kupis dvije ili jednu pa jos nes ili bilo sta? thx
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:41   #276
Sumnjam
Jedino znam da je prošlo ljeto bilo ako kupiš bilo koja 2 proizvoda od L'Erbolaria za sunčanje, dobiješ veliku torbu za more
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:35   #277
eto ja sam isto jako svijetla, i ništa mi baš ne pomaže u tamnjenju, bez obzira koliko sati ležala na suncu ili solariju, prošle sam godine recimo sveukupno provela 45 min u solariju -rezultat je bio nikakav ali doslovno! ni malo boje!

isto tako i sa sunčanjem na moru, ležim 10 sati na suncu, ujutro u podne, ili pred zalazak sunca, bilo da se mažem velikim faktorom ili maslinovim uljem, rezultata nema, jedino što mi dobije nekavu boju u ramena, a trbuh, noge, leđa, ruke....nula bodova!!!

e pa sad me zanima šta da radim, ima li itko kakav savjet? u biti me zanima ako ima itko sa slićnim problemima jer nije samo problem u tome na sam svjetlije puti, već imam nemogućnost dobivanja boje...
imam hrpu frendica koje su isto tako svijetle (jako) ali kad se vrate s mora imaju predivnu maslinastu put... a ja od tolikog bućkanja u vodi se vratim još i svijetlija
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 12:04   #278
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
cure brkate pojmove,astaksantin nema nikakve veze sa ubrzsnim tamnjenjem. on sprečava alergiju na sunce,štiti kožu od sunca,opčenito štiti i poboljšava izgled kože,podiže imunitet što je jako važno preko ljeta i što je najvažnije puno je bolji,jači od betakarotena koji ustvari i nema nikakve svrhe,dokazano.

znaci li to da se s njim sporije tamni il isto??to stiti kozu od sunca me buni

ja bi htjela da pocrnim fino,a fleke da se ne pojacaju,trazim li previse lastane
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:09   #279
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
eto ja sam isto jako svijetla, i ništa mi baš ne pomaže u tamnjenju, bez obzira koliko sati ležala na suncu ili solariju, prošle sam godine recimo sveukupno provela 45 min u solariju -rezultat je bio nikakav ali doslovno! ni malo boje!

isto tako i sa sunčanjem na moru, ležim 10 sati na suncu, ujutro u podne, ili pred zalazak sunca, bilo da se mažem velikim faktorom ili maslinovim uljem, rezultata nema, jedino što mi dobije nekavu boju u ramena, a trbuh, noge, leđa, ruke....nula bodova!!!

e pa sad me zanima šta da radim, ima li itko kakav savjet? u biti me zanima ako ima itko sa slićnim problemima jer nije samo problem u tome na sam svjetlije puti, već imam nemogućnost dobivanja boje...
imam hrpu frendica koje su isto tako svijetle (jako) ali kad se vrate s mora imaju predivnu maslinastu put... a ja od tolikog bućkanja u vodi se vratim još i svijetlija
jedostavno imas manjak pigmenta i tu sumljam da ce ti ista pomoc
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 14:32   #280
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Imam i ja, al ne znam dal da ju koristim Moja je u plastičnoj bočici pa mislim da to nije dobro, možda da je u staklenoj bi bilo ok.

Napravit ću ja ove godine opet
meni je isto dosta ostalo,a zao mi bacit
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.