Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2012., 15:49   #261
Quote:
ss1980 kaže: Pogledaj post
kako namjestiti rezoluciju, napr. na 768 ili 1080 p. slika mi je jako lošija od one na max tv-u. evo imam iskon drugi dan tek. hvala!
Za sada to ne možeš napraviti. Kod bootanja set top box-a drži MENU tipku pritisnutu i tamo možeš vidjet ikako je podešeno. Nisam siguran kako je default ali ja imam poešeno 576 linija progresivno.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 22:10   #262
blesira mi se daljinski i sad nam je i zvuka nestalo kad je uključen iskon tv
dešava li se još kome ovakovo što?
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 23:06   #263
restartaj stb. iskopčaš iz struje, sačekaš par sekundi ukopčaš u struju
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 19:16   #264
povremeno mi se restarta stb uređaj usred noći. da li mogu podesiti vrijeme u koje želim da se to dogodi.

i ako netko zna, da li se može nekako na iskon tv-u podesiti koje programe želimo u mozaiku 1 i 2 i da li se može promjeniti radio stanica koja svira na mozaik kanalima
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 23:46   #265
Zasto nema RTL2 na ponudi sa strane od danas vise????????????
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 01:45   #266
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Zasto nema RTL2 na ponudi sa strane od danas vise????????????
hmmmm ajde pitaj na hrvatskom molim te ?
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 01:54   #267
Quote:
SuperQueer kaže: Pogledaj post
hmmmm ajde pitaj na hrvatskom molim te ?
Culi su me i vratili

__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 16:36   #268
Dali je i kod drugih isti slucaj?
Ponovno nema RTL,RTL2...

__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 19:54   #269
Pitanje:

Imam Panasonic plazmu TX-P42S30E [107 cm] spojenu hdmi kablom s Motorolinim uređajem.

Postoji li mogućnost da gledam televiziju koristeći SAMO daljinski od Panasonica, jer je ovaj od Motorole totalno smeće!

Naime, daljinski od Panasonica mi služi samo pri paljenju/gašenju telke, odnosno za pojačavanje/stišavanje!!!

Hvala.
BargeldB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 13:20   #270
Quote:
BargeldB kaže: Pogledaj post
Pitanje:

Imam Panasonic plazmu TX-P42S30E [107 cm] spojenu hdmi kablom s Motorolinim uređajem.

Postoji li mogućnost da gledam televiziju koristeći SAMO daljinski od Panasonica, jer je ovaj od Motorole totalno smeće!

Naime, daljinski od Panasonica mi služi samo pri paljenju/gašenju telke, odnosno za pojačavanje/stišavanje!!!

Hvala.
Kljucan podatak je 107 cm. :klap:

Ne, to sto trazis se ne moze na televizorima ispod 120 cm
Pijanec1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:57   #271
Smile Iskonove fore

Nisam baš pročitao sve postove, previše ih je, ali ja imam problem sa Iskonom u vidu njihovog bezobrazluka. Dok sam bio na MAxTV-u, čim sam nazvao reklamacije, oni su slali svoje terence i popravljali. Znali su doći i debelo na večer. Po tom su pitanju bili dobri. Na stranu što na Iskonovom triu uštedim po 200 kuna mjesečno jer su ovi pljačkali gdje su stigli. Problem je u njihovoj servisnoj službi. Svi vi koji pišete o problemima sa Iskonom, većinom spominjete smrzavanje slike, interneta, telefona. Meni se to stalno dešava, a oni to "rješavaju" na način da popričamo prek telefona, onda ja resetiram ruter ili tv prijamnik i onda bude sve dobro do novog smrzavanja. Oni NIKADA nisu došli do mene, osim dva puta kada su zamijenili crknuti D Link ruter za Enkomov i onda ponovo kad je Enkomov crkao. Kad mi je, doslovce, bez ikakvog povoda crkao daljinski, morao sam otići kod njih na Trešnjevku gdje su mi dali novi, uzeli stari (poslovna politika my ass) i naplatili zamjenu 180 kuna. Kada sam, početkom ove godine, nakon zamjene DLinka za Enkom ruter, taj novi je počeo smrzavati telkas, ubijati telefon, a Internet je bio spor ko bolji život u Hrvatskoj. Zvao sam ih miljun puta, oni su mi stalno farbali kak je to do veza, da na računalu imam naseljene torente, ma svašta. Ja reinstalirao Windowse, ponovo ubacio antiviruse, spybotove, boga-vraga. Naravno ništa. Konačno došao neki čovjek, njihov kooperant, zamijenio mi ruter, uzeo stari, sve spakirao i otišao. U meni je, očito, nakon teškog radnog dana, proradila plavuša i zaboravio sam tražiti potvrdu o zamjeni. U svakom slučaju, dva mjeseca nakonsretnog događaja stiže Iskonov račun u kojem mi naplaćuju 200kn zbog, citiram, "neopravdane intervencije od strane tehničara". Ne moram reći da mi je zamjenom tog rutera sve bilo oko mjesec i pol dobro, onda je opet počelo zamrzavanje. Mene zanim, ako itko zna, tko su im kooperanti, da nađem čovjeka i pokušam spasiti što se spasiti da, a sa druge strane, može li se tim svinjarijama stati na kraj. Zahvalan svima koji mi daju bar kakvu informaciju.
mase48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 12:29   #272
Dufuq se događa s Iskonom, i zasto ja odjednom sa Start paketom nemam ni faking Novu TV ?!?!?!? srezalo programe za duplo pizda im !!!
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:57   #273
Question

Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Dali je i kod drugih isti slucaj?
Ponovno nema RTL,RTL2...




ovo se zna događati ako imaš i VINGD račun. bar je tako kod mene. ulogiraš se i klikni (ispod pomoć i podrška) gledaj tv i trebali bi se vratiti rtl programi. a i ako imaš više računala ulogirana na iskonu, naravno da ćeš samo na jednom imati "normalan" paket, a na drugima ono što nudi VINGD.

evo, 4 mjeseca na iskonu, iskon trio plus. znači ono što sam kod t-coma plačao 500 kn (nekad i više) ovdje plačam 350 kn. zovem samo prema mobilnim mrežama. brzina interneta je uvijek preko 5 mbps. samo jednom imao problem i rješen u roku 10 minuta.

kad vam se modem "zblesira" ili nešto sl. ostanete bez telefona. ako bez službe za korisnike ne možete rješiti problem, ne zovite na 062 10 10 10, zovite besplatni telefon i nek oni nazovu vas na mobitel!!! naravno oni rade do 20h.

kajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 16:47   #274
zašto nema tv vodiča, onog vodoravnog? i to na kanalima koje snima, primjerice 1., 2.i rtl (trenutno ne piše što je na programu)? ovo je drugi vikend da su napravili isto. sad ne mogu pogledati do kraja sinoćnju seriju, iako sam stavila da snimi, jer, naravno do pola imam jebene penale lige prvaka, a dalje nema
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 17:04   #275
ali penali su bili genijalni.
kajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 17:21   #276
svaka čast. i super je ispalo pola serije pogledat
baš me zanima kako ću sutra iz noćne, kad se meni hoće, pogledat Downton Abbey. nikako. jer ne piše u programskom vodiču.
e moj iskon, nabijem te
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 23:42   #277
bok, di i kako se da nabavit zamjenski daljinski ?? onak ... dosta je hitno ??
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 13:03   #278
nama je daljinski štekal pa smo prvo reprogramirali istog, a kad ni to nije pomoglo onda smo zatražili novi i dobili ga u par dana i sad sve dobro radi
__________________
'Come, and trip it as ye go,
On the light fantastick toe.'
*RE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 12:43   #279
Došao mi na vrata Iskonov zastupnik, pa me nagovara da pređem sa MaxTV na IskonTV.
Među ostalim kaže da na IskonTV daljinskom ima dugme "Google", sa kojim mogu na televizoru prelistavati internet,
kao i da mogu gledati preko 1000 "streaming" TV kanala.
Ali nije znao nikakve detalje o tome (valjda neki priučeni student).

Može li netko tko ima IskonTV objasniti ovo gornje ?
zmaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 13:02   #280
globalni problem iskon tv-a,nema slike
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.