Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2013., 13:12   #6301
Quote:
srcelence kaže: Pogledaj post
zimska
ljetna
budući da slika govori 1000 riječi, evo pa ja neću više
a da ćemo saditi novo, oćemo !!
slike su odlične, sviđa mi se veliko dvorište

potrebu za rezanjem donekle i kužim, čini mi se da je krošnja narasla preko žica, odnosno da žice prolaze kroz krošnju(ispravi me ako griješim).

Super, bitno je da ste se dogovorili.
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Old 24.05.2013., 13:23   #6302
Quote:
srcelence kaže: Pogledaj post
zimska
ljetna
budući da slika govori 1000 riječi, evo pa ja neću više
a da ćemo saditi novo, oćemo !!
znači, otišlo...

ovo vapi za osvjetom
oko za oko, drvo za drvo, ima da leži cijelo ljeto u ligeštulu, tamo gdje je bio bor, na suncu

Zadnje uređivanje nan : 24.05.2013. at 13:29.
nan is offline  
Old 24.05.2013., 14:06   #6303
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
znači, otišlo...

...
ima da leži cijelo ljeto u ligeštulu, tamo gdje je bio bor, na suncu
odlična ideja
srcelence is offline  
Old 24.05.2013., 15:46   #6304
hej, ne znam gdje bih ovo dalje pitao, pa eto ovdje:

koji bi planet bio "odgovoran" ili možda bolje reći "najviše utječe" na profesionalnu odgovornost?

Na primjer na poslu kad šefovi odlučuju između nekoliko ljudi pa kažu za jednu osobu da je najodgovornija za određeni posao obaviti.

Koji planet bi bio "pozitivno" pozicioniran i u kojem znaku/kojoj kući da se tako nešto kaže za takvu osobu?

Također, jel bi se tu više gledalo utjecaj kuće ili planeta. Na primjer za IT sektor.
Marcus Antonius is offline  
Old 24.05.2013., 16:07   #6305
Pomoć ima netko ideju koje su planete zadužene i gdje za ljude osjetljive na promjene vremena kao npr.ja...
Ja sam luda od ovih promjena vremena toplo-hladno i nigdje ne mogu pronaći razlog tome..
Zna li netko?
mike1623 is offline  
Old 25.05.2013., 13:12   #6306
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
hej, ne znam gdje bih ovo dalje pitao, pa eto ovdje:

koji bi planet bio "odgovoran" ili možda bolje reći "najviše utječe" na profesionalnu odgovornost?

Na primjer na poslu kad šefovi odlučuju između nekoliko ljudi pa kažu za jednu osobu da je najodgovornija za određeni posao obaviti.

Koji planet bi bio "pozitivno" pozicioniran i u kojem znaku/kojoj kući da se tako nešto kaže za takvu osobu?

Također, jel bi se tu više gledalo utjecaj kuće ili planeta. Na primjer za IT sektor.
evo ja ću probati, budući da meni uvijek šefovi daju najodgovornije zadatke (čak i onda kad ja mislim da nisam dovoljno sposobna da ih preuzmem ili kad pojma nemam što ja to radim ). imam saturn u 6. (rad, posao) u trigonu sa suncem u 10. (šef, autoritet). naravno, ja se cila izbezumim i dam sve od sebe da slučajno ne bi fejlala i ispala nesposobna i neodgovorna i obavim to sve poprilično dobro i uspješno.

opaska: uz puno "čira na želudcu", nervoze, strahova, itd.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Old 25.05.2013., 13:23   #6307
Moj "astrološki muž" je na glasu kao nadasve odgovoran u svom poslu. Ne znam ima li ikakve veze ovo što aquarius piše, ali ima Sa u 6. trigon Pl u 10.
magic potion is offline  
Old 25.05.2013., 16:40   #6308
stanje danas
srcelence is offline  
Old 26.05.2013., 19:57   #6309
Quote:
mike1623 kaže: Pogledaj post
Pomoć ima netko ideju koje su planete zadužene i gdje za ljude osjetljive na promjene vremena kao npr.ja...
Ja sam luda od ovih promjena vremena toplo-hladno i nigdje ne mogu pronaći razlog tome..
Zna li netko?
Dobro pitanje pa se pridružujem. Mene prije kiša skoro redovno otkidaju koljena, laktovi ili kosti u šakama...Znam da će biti neka kiša ili barem zahladnjenje ako me počne cimati u zglobovima...Čak sam rekla da ću počet vodit evidenciju da vidim koliko sati prije mi zglobovi najave kišu.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Old 26.05.2013., 21:20   #6310
Quote:
mike1623 kaže: Pogledaj post
Pomoć ima netko ideju koje su planete zadužene i gdje za ljude osjetljive na promjene vremena

Zna li netko?
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje pa se pridružujem.
Pa Saturnko je onaj koji ne voli promjene vremena.
Fish 1968 is offline  
Old 26.05.2013., 21:22   #6311
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje pa se pridružujem. Mene prije kiša skoro redovno otkidaju koljena, laktovi ili kosti u šakama...Znam da će biti neka kiša ili barem zahladnjenje ako me počne cimati u zglobovima...Čak sam rekla da ću počet vodit evidenciju da vidim koliko sati prije mi zglobovi najave kišu.
Meni nekoliko sati prije kiše muka...vrtoglavica, nemoć malaksalost....i svašta....nema razlike kada ide iz kiše na sunce ili iz stabilnog vremena u kišu ili snijeg...
Ono što po tvojoj karti vidim a što nas povezuje da imamo obje neaspektirani Jupiter u 12.polju ti u Jarcu ja u Raku...
Ne znam da li je to od njega baš...
mike1623 is offline  
Old 26.05.2013., 21:26   #6312
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pa Saturnko je onaj koji ne voli promjene vremena.
Misliš da je od Saturna?
Do 30-te nisam ovoliko osjetila promjene sada osjetim sve kao da sam osjetljiva na promjenu tlaka zraka...malo čudno i ne vjeruje mi nitko ali ja točno osjetim kada će promjena...

Za to nema lijeka samo se treba naučutu živjeti s tim valjda...

Samo me strah ako je sada tako kako će biti kada budem starija...
mike1623 is offline  
Old 26.05.2013., 23:15   #6313
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pa Saturnko je onaj koji ne voli promjene vremena.
Lako moguće no ne vjerujem da Saturnka to dira na fizičkom nivou
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 26.05.2013., 23:29   #6314
Quote:
mike1623 kaže: Pogledaj post
Misliš da je od Saturna?
Da, no mora postojati veza s našom osjetljivošću (Mjesec i Venera su naši dijelovi koji osjetljivo reagiraju - "osjetljivi" dijelovi) Mjesec simbolizira osjetljivost na promjenu, a Venera na ravnotežu.
Fish 1968 is offline  
Old 26.05.2013., 23:45   #6315
za laku noć
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Old 26.05.2013., 23:49   #6316
Quote:
srcelence kaže: Pogledaj post

e da, estetika vrta....
imam i ja doma jednu Vagu, bogati, kako zna za stvaranje ravnoteže svih izbaciti iz balansa, majstor

dobila si prostor za nove ideje, recimo ruže, lijepe su i ne skrivaju sunce, cijeli red ružica
nan is offline  
Old 27.05.2013., 00:25   #6317
koja ideja....

https://www.youtube.com/watch?v=zdtD19tXX30
nan is offline  
Old 27.05.2013., 10:51   #6318
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, no mora postojati veza s našom osjetljivošću (Mjesec i Venera su naši dijelovi koji osjetljivo reagiraju - "osjetljivi" dijelovi) Mjesec simbolizira osjetljivost na promjenu, a Venera na ravnotežu.
Da vidim imam Mjesec kvadrat ASC pa reklo bi se da je od toga...
Za Veneru neznam kako bi mogla utjecati ima dosta dobre aspekte natalno samo opoziciju na Neptun što ne brojim jer je orbis veći od 8...

Vjerojatno s svakom manifestira drugačije...
mike1623 is offline  
Old 27.05.2013., 11:28   #6319
Shvatio sam danas koliko ne znam nista o svom podznaku. Dosta sam naucio o djevicama, a o vodenjaku nista. Nekako mi je djevica toliko dominantna da podznak ne dolazi do izrazaja ili ga ja samo ne prepoznajem jer ga ne poznam. Food for thought...

Dobro jutro na ovaj predivni kisni ponedjeljak

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Marcus Antonius is offline  
Old 02.06.2013., 15:00   #6320
Slušam ja Phila Collinsa i gledam njegovo lice koje je totalno moj tip jer odaje sliku zrelog i dubokoumnog muškarca kad odjednom vidjeh ja nešto što me izbaci iz moje meditacije. Pogledajte i vi, nalazi se na 1:03 minute. To bi trebala biti subliminalna poruka. Strašno je to..

http://www.youtube.com/watch?v=Qt2mbGP6vFI
sto_sad is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.