Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 09:36   #281
Ako sam dobro napravila, na ovim linkovima bi se trebalo vidjeti kako to izgleda.

https://postimg.org/image/d52825k79/

https://postimg.org/image/wi9u89j0b/

https://postimg.org/image/qscbtki9n/

https://postimg.org/image/lh30pkpp5/

https://postimg.org/image/izj1m12xz/
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 10:18   #282
Da, sve je kako treba namješteno.
Btw. clean master i slične aplikacije ti ne trebaju (ne vjerujem da je do nje, ali općenito nisu baš korisne).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 10:34   #283
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Da, sve je kako treba namješteno.
Btw. clean master i slične aplikacije ti ne trebaju (ne vjerujem da je do nje, ali općenito nisu baš korisne).
Misliš da ih deinstaliram? Kad vratim na tvorničke, instalirat ću prvo instagram i vidjeti funkcionira li lokacija.
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:00   #284
zna li netko kako se zove aplikacija koja "stavi" bijeli okvir oko slike na instagramu?
u svakom slucaju, najobicniji, bijeli "okvir".. ne mogu nigdje naci. sve koje sam nasla bude ispod i iznad slike bijelo, a sa strane ne bude..
ludilo sam objasnila vidim.. ahhaha
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 09:53   #285
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
zna li netko kako se zove aplikacija koja "stavi" bijeli okvir oko slike na instagramu?
u svakom slucaju, najobicniji, bijeli "okvir".. ne mogu nigdje naci. sve koje sam nasla bude ispod i iznad slike bijelo, a sa strane ne bude..
ludilo sam objasnila vidim.. ahhaha
Imaš app "No crop & Square for instagram" i ima opcija da bude bijelo sa strane. Kad odabereš sliku i željeni uzorak (bijeli, šareni...), željeni uzorak će ti u početku biti samo sa lijeve i desne strane slike. A ako želiš da bude bijelo oko baš cijele slike (gore, dolje, lijevo, desno, haha), ti prstima uzmeš sliku i smanjiš je. Onak', prstima po ekranu sužavaš sliku da se ona smanji i automatski će ti se bijelo pojavit i oko cijele slike. Evo, i ja sam super objasnila.
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 21:38   #286
ee odlicno, hvala )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 07:03   #287
Imas i app InstaSize
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 18:18   #288
A meni lokacija na instagramu i dalje ne radi. Sve pokušala i ništa. Sve dozvoljeno, upaljeno, radi lokacija na google karti, vratila mob na tvorničke postavke i stalno - učitavanje lokacije nije uspjelo.
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 21:52   #289
Zanima me mogu li na instagramu "podijeliti" neciju sliku ako mi se sviđa da mi stoji u objavama, u mom albumu? Tipa repost, share.. I na koji nacin?
ili je moguce samo komentirati, lajkati i sl.?
Isprika zbog glupog pitanja
sinolex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 08:24   #290
Nije moguće u samoj aplikaciji- samo možeš napraviti screenshot pa tako objaviti.
Ili koristiti neku od aplikacija da skrati i automatizira taj proces (screenshot i rezanje).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 17:27   #291
instagram umjesto što je uveo one bespotrebne story pizdarije bolje da je uveo dodatno dugme za repost unutar same aplikacije

i kako to da neki od ovih celebrityja mogu komplet ugasiti komentare a drugi mogu samo staviti na listu riječi koje ne žele da im se pojavljuju u komentarima?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 00:19   #292
ima tko danas problema sa Instagramom, od jutra mi javlja gresku, kasnije je dosao i update, ali isto izbacuje gresku ?
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 13:19   #293
Što znači kada je sa vanjske strane ničije profilne slike u boji, tj. u onoj jednoj boji instagrama.. da li je onda osoba online, ili ima neku novu objavu?
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 13:30   #294
Gdje je na istagramu medjuspremnik?
Naime pokusavam kratki video kopirati s instagrama preko aplikacije "repostly" kako sam ranije radila i preko tog "repostly" sam skinula video u svoje fotografije i samo direktno zaljepila video..
Sad pise da je spremljeno u medjuspremnik a pojma nemam gdje je to!
Help!
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 16:07   #295
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Gdje je na istagramu medjuspremnik?
Naime pokusavam kratki video kopirati s instagrama preko aplikacije "repostly" kako sam ranije radila i preko tog "repostly" sam skinula video u svoje fotografije i samo direktno zaljepila video..
Sad pise da je spremljeno u medjuspremnik a pojma nemam gdje je to!
Help!
Mislim da taj 'medjuspremnik' nije na instagramu nego na mobitelu.
Znam da nekad kad kopiram tekst, pojavi mi se taj medjuspremnik prije neko pasteam tekst dalje.
Nikad nisam proucavala kako se dodje do njega, sam se pojavi prilikom copy/pastea.
abrakadabraaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 19:56   #296
Quote:
gargamel2310 kaže: Pogledaj post
Što znači kada je sa vanjske strane ničije profilne slike u boji, tj. u onoj jednoj boji instagrama.. da li je onda osoba online, ili ima neku novu objavu?


Evo primjera.. Dakle ovaj vanjski krug na slici profila.. Zasto neki profili imaju to, drugi ne.. I sto on znaci.. Zna netko
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 01:46   #297
To je Instagram stories. Kada dotakneš taj šareni prsten/profilnu, vidjeti ćeš tu kratku objavu dotične osobe koja je uglavnom ograničena na 24 sata... Kada pogledaš, šareni prsten nestane, dok opet nešto novo ne objavi.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:48   #298
Ne rade mi lokacijske usluge instagrama iako mi je sve upaljeno.
Ne nalazi nista. Ima li neko slicnih problema?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 21:20   #299
restartuj telefon
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 10:13   #300
sto mi ne rade instagram price?


normalno gore stoje profili sa pricama, kliknem ali mi iskoci samo crna pozadina sa krugom u sredini. i tako to crnilo stoji, ni poslije par minuta se ne mjenja situacija.
cak mi ne pokazuje ni onaj kruzic oko slike kada udjem na neciji profil.

desavalo mi se i prije to, ali je pomagalo kad bih deinstalirala aplikaciju pa ponovo instalirala medjutim sad ni to ne pomaze.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.