Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2006., 20:38   #1
surimi

ako netko zna kakav recept sa surimijem, molim nek podijeli s nama. fala
(na netu baš i nema nekih recepata, pa eto...)
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 20:50   #2
oprosti ali sta je surimi?
 
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 21:16   #3
to je riblje meso, najčešće oblikovano u isjeckane štapiće. bijelo je, a izvana crvene boje. uglavnom, ima ih u salatama morskih plodova. neznam više kak da objasnim...
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 21:23   #4
Surimi su mljeveni ostaci riba, umjetno aromatizirani i obojani i pretvoreni u štapiće koji izgledom podsjećaju na, ajmoreć, repove škampa ili jastoga ili štojaznam.

Okusom ne podsjećaju ninašto

A recepata ima koliko hoćeš - uguglaj 'surimi štapići' i uživaj ili na nekom drugom jeziku.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 21:27   #5
Quote:
Lapulapu kaže:
Okusom ne podsjećaju ninašto
svatko ima svoj ukus
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 11:13   #6
Quote:
Lapulapu kaže:
Surimi su mljeveni ostaci riba, umjetno aromatizirani i obojani i pretvoreni u štapiće koji izgledom podsjećaju na, ajmoreć, repove škampa ili jastoga ili štojaznam.

.
Mmmmmmmmmmmm,bas otvara apetit

Meni su bili fini s jajima...narezes ih na kolutice,preprzis na malo maslinnovog ulja i na to bacis jaja. POsluzi uz zelenu salatu.

Dobar tek
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 11:50   #7
ja ih koristim kad radim rizoto pd plodova mora.
Al kad ioh dinsam, stavim ih zadnje, nakon liganja i skoljaka jer su vec trmicki obradjeni i treba im jako malo vremena da se zgotove.
U suprotnom se raspadnnu, sto nije nuzno losa stvar.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 15:32   #8
surimi u kantu gurimi
a onda kreni na ribarnicu i kupi lijepo ribu (plivajući objekt sa glavom, repom i hrvatskim porijeklom)
gourmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 18:43   #9
Quote:
gourmet kaže:
kreni na ribarnicu i kupi lijepo ribu (plivajući objekt sa glavom, repom i hrvatskim porijeklom)
vrlo rado da nije skupa ko suho zlato (mada obožavam ribu).
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:52   #10
Quote:
ljenjivac kaže:
vrlo rado da nije skupa ko suho zlato (mada obožavam ribu).
Kupi srdelu ili papaline ili skusu ili tako neku ribu koja nije preskupa. Bar znas sto jedes.

PS Surimi stapice naravno baci u kantu za smece
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 22:24   #11
hm. ne znam koliko baš košta taj pofarbani mljeveni štapić od ribljih ostataka i oklopa škampi, ali sigurno nije besplatan... (baci pliz okce na sadržaj koji ti piše na pakiranju )
dakle koliko god koštala i najmanja ribica - isplati se !!!
gourmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:02   #12
Quote:
gourmet kaže:
surimi u kantu gurimi
a onda kreni na ribarnicu i kupi lijepo ribu (plivajući objekt sa glavom, repom i hrvatskim porijeklom)
ma baš
da mljeveni ostaci riba
blja
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:45   #13
Quote:
teichy kaže:
ma baš
da mljeveni ostaci riba
blja
Dobro, nije baš tako strašno -- nisu Japanci budale što se tiče hrane -- riječ je ipak o normalnom ribljem i račjem mesu. Nisu tu ni iznutrice ni koža ni kosti niti štogod drugo što bi eventualno moglo biti gadljivo.

Ali je to ipak industrijski proizvod koji ima okus otprilike koliko i kuhano tijesto ima okusa. Ako se upotrebljava, najbolje je kao dopuna nečem autentičnijem. Recimo, nije loše nasjeckati jako sitno i umiješati u rižoto od plodova mora u kojemu ima bar pristojna količina plodova mora.

Sasvim je zgodno i za punjenje lignji koje se onda peku. Jedan veći štapić za jednu malu lignju.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 22:25   #14
probala sam ja to i čak mi nije toliko loše, al mi se zgadilo kad su napisali da su to ostatci, zvučalo mi je kao da sve što odbace od ribe smelju i nastane surimi
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 23:28   #15
Quote:
teichy kaže:
probala sam ja to i čak mi nije toliko loše, al mi se zgadilo kad su napisali da su to ostatci, zvučalo mi je kao da sve što odbace od ribe smelju i nastane surimi
Ma, to su mala pretjerivanja. To je kao kad vegetarijanac junetinu zove 'mrtva krava'.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 23:37   #16
Skuhati, pa dodati češnjak, peršin, maslinovo ulje, limun ili ocat (kao rakovi na salatu).
arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 12:08   #17
Quote:
teichy kaže:
al mi se zgadilo kad su napisali da su to ostatci
Proizvođači konzervi tune su pametniji pa napišu Tuna-komadići
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 14:59   #18
a baš to
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 15:27   #19
Quote:
Juraj2 kaže:
Kupi srdelu ili papaline ili skusu ili tako neku ribu koja nije preskupa. Bar znas sto jedes.

PS Surimi stapice naravno baci u kantu za smece
negdje sam čitala da je plavu ribu dobro jesti samo onu u svježem stanju, ali ne znam gdje sam to pročitala i koji je razlog naveden..., a baš je neka akcija u mojoj ribarnici kila skuša zamrznutih mislim 18 kuna....znam samo da su iz uvoza...bil vi to kupili?..i da iz Argentine zubaci ide ih 3 u kg po 32 kune...
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 15:43   #20
Jedinu smrznutu ribu koju jedem je škarpina.

Ima trik kod odmrzavanja. Napraviš smjesu vode i morske soli, onako ko more i odrmzneš ribu za gradele u toj otopini.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.