Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Biste li bili sa ženskom koja ima male sise?
Da! 223 60.27%
Ne! 51 13.78%
Samo ako ima dobru guzu! 96 25.95%
Glasovatelji: 370. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2013., 09:12   #1
Biste li bili s ženskom koja ima male sise?

Ova tema je zamišljena kao anketa, ali ujedno i mjesto za raspravu o čarima ženskog tijela i nepostojanju istih.

Primijetio sam da neke žene s malim sisama (pritom mislim na stvarno male, a ne na to da bi one/njihovi partneri htjeli da su malo veće) ima neke komplekse vezane uz to i pate od manjka samopouzdanja, pa se neke čak odlučuju na plastičnu operaciju i sl. - naravno, tu spada i dosta ovih koje zapravo nemaju male. E pa ajmo vidit jesu li takvi strahovi osnovani ili ne!

Što mislim pod malim sisama? Ne znam kako to brojčano opisati, a mislim da sliku kao primjer ne smijem stavljati, tako da to ostavljam vama (prvenstveno muškarcima) na procjenu.

Dakle, bi li bili sa ženskom za koju vi smatrate da ima stvarno male sise (tj, ravna je)?
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:24   #2
Iste su ko i likovi koji imaju undersized dick. Pa šta ako je najveća ravan u Europi (Harte Jungs), važno je što je u njoj.
Sve se to može kompenzirati. Sjećam se da je neka djevojka govorila o muškarcima, kako su različiti, da imaju različite zahtjeve kad se radi o djevojkama, da neko voli djevojke s velikm tits, neko sa malim. To sam zastao i pomislio nobody likes small, mosquito bite tits.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:40   #3
Kakvo je vrijeme došlo, može se i o veličini muških sisa pisati, pogotovo forumaša.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:46   #4
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Iste su ko i likovi koji imaju undersized dick. Pa šta ako je najveća ravan u Europi (Harte Jungs), važno je što je u njoj.
Sve se to može kompenzirati. Sjećam se da je neka djevojka govorila o muškarcima, kako su različiti, da imaju različite zahtjeve kad se radi o djevojkama, da neko voli djevojke s velikm tits, neko sa malim. To sam zastao i pomislio nobody likes small, mosquito bite tits.
eto, a onda kažu da smo mi muški površni!

zapravo me i potakla tema o malim penisima s obzirom da je ta tema usmjerena na žene, a ova više na muškarci, bilo bi mi zanimljivo vidit eventualne razlike u odgovorima. naravno da nije ista stvar al opet.

Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Kakvo je vrijeme došlo, može se i o veličini muških sisa pisati, pogotovo forumaša.
ideja za iduću temu - biste li bili s muškarcem s velikim sisama?
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:47   #5
ne
sedam7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:50   #6
Srećom da se priroda pobrine za ženske sise pa se u vrijeme trudnoće i poroda povečaju
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:52   #7
male sise? Naravno da da!
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:53   #8
Quote:
fotomatik kaže: Pogledaj post
male sise? Naravno da da!
Također,ne vidim problem.
MeatDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:57   #9
Ne.
__________________
Only the gentle are ever really strong.
krmić na naglo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:58   #10
Quote:
srebrni1 kaže: Pogledaj post
ideja za iduću temu - biste li bili s muškarcem s velikim sisama?
Da, zamisli.

Ali, nije to ni smiješno više. Ja sam svom rekla da ću mu kupiti grudnjak ako ovako nastavi.

Sise samo rastu, što silikonske što muške.


OT: Žao mi je žena koje baš ništa nemaju, ono baš ravna ko daska. Normalno da će patiti.
Ja sam kao cura imala neku dvojčicu i onak, niš posebno. Poslije dječurlije su porasle i ostale na 3-4, ovisi o kilaži koju imam.
Otkad imam "veće", više muških pogleda osjetim na njima.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:11   #11
da, bio bih. u malim sisama se kriju velike sise, samo ih treba znati vidjeti
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:19   #12
Quote:
fotomatik kaže: Pogledaj post
male sise? Naravno da da!
Nothing more to add.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:21   #13
jel male ili bas nepostojece?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:23   #14
Quote:
srebrni1 kaže: Pogledaj post

zapravo me i potakla tema o malim penisima s obzirom da je ta tema usmjerena na žene, a ova više na muškarci, bilo bi mi zanimljivo vidit eventualne razlike u odgovorima. naravno da nije ista stvar al opet.
Ne samo da nije ista stvar, nego je usporedba potpuno promašena. Jer se veličina sisa, za razliku od veličine (dužine i širine) kurca, može vrlo lako povećati. Čak nije uvijek nužna operacija, nekad je dovoljno samo udebljati se.

Ali čak i ako cura i ne poduzme ništa, nego ostane ravna ko daska, opet će proći puno bolje od lika s malim pimpekom. Barem ako je suditi po okrutnim ženskim komentarima na temi o malim kurcima.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:28   #15
Quote:
TWO8 kaže: Pogledaj post
Srećom da se priroda pobrine za ženske sise pa se u vrijeme trudnoće i poroda povečaju
moram ti priznati da mi rodilje i nisu baš napete...
a kaj se sisa tice svejedno mi je kakve su.. više pažnje mi je usmjereno na trpalicu...
SuperKruno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 11:25   #16
Koliko male?

Ako taman stane u ruku još mi draže nego ogromne.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 11:43   #17
Quote:
TWO8 kaže: Pogledaj post
Srećom da se priroda pobrine za ženske sise pa se u vrijeme trudnoće i poroda povečaju
zar se s vremenom neće opet smanjit?

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jel male ili bas nepostojece?
Quote:
bilidres kaže: Pogledaj post
Koliko male?

Ako taman stane u ruku još mi draže nego ogromne.
toliko male da bi htio da su veće, odn da su ti premale. dobro, ne baš nepostojeće da izgleda ko mršavi mužjak. iako ima i takvih, ali ipak rjeđe nešto kao keira knightley, primjerice.

Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Ne samo da nije ista stvar, nego je usporedba potpuno promašena. Jer se veličina sisa, za razliku od veličine (dužine i širine) kurca, može vrlo lako povećati. Čak nije uvijek nužna operacija, nekad je dovoljno samo udebljati se.

Ali čak i ako cura i ne poduzme ništa, nego ostane ravna ko daska, opet će proći puno bolje od lika s malim pimpekom. Barem ako je suditi po okrutnim ženskim komentarima na temi o malim kurcima.
pa evo čekam okrutne muške komentare na temi o malim sisama. zapravo, već ih ima! u biti ne radi se o dirktnoj usporedbi nego me inspirirala ta tema.

što se tiče debljanja, meni nema ništa gore nego vidjeti debelu curu s malim sisama.
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 11:52   #18
Quote:
srebrni1 kaže: Pogledaj post
nešto kao keira knightley, primjerice.
ne bih se zalio
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 11:54   #19
bi
dajem prednst curama s malim sisama
velike sise old fashion

ali posto na forumu se sve krecu neki old fasion. drzat cu usta zatvorena
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 12:06   #20
Ma da su skroz male, ne smeta ako ima sve druge kvalitete.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger