Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2008., 21:43   #1
Karlovy Lazne

najveći disco klub u Europi,nalazi se u Češkoj,točniju u Pragu blizu Karlovog mosta,bio tamo 3 puta,predobro mi je sve od atmosfere do glazbe i cijena...dal postoji još netko tko je bio tamo ili bi želio ići...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 00:40   #2
Ma disko je samo napuhano smeće koje ima dogovor s hotelima da šalju strane goste (uglavnom ekskurzije) tamo dobijajući proviziju. Cijene su OK, al su konobari lihvari kakve nisam u životu vidio. Zakidaju te gdje mogu, a uvijek traže napojnicu bila ona 20 ili 100 kruna. - "Something for me?", "Yes, my foot in your teeth, give me my money", tako postanu poslušni.

Uglavnom, ako se napiješ bit će ti odlično, ali opet, gdje onda i neće
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 00:47   #3
Bija tamo,bilo dobro...

Ali najveci disco u Europi

Nije los,zbaria talijanku prvu noc...mislia san da cu i drugu noc al bilo 80% muskaraca pa san otisa jebat striptizetu

Ima 3-4 sprata,pusta se rap,rnb itd. ...nije los,ali ne virujen ni da je medju boljima u Europi...
ciao miei amici is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 13:33   #4
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Ma disko je samo napuhano smeće koje ima dogovor s hotelima da šalju strane goste (uglavnom ekskurzije) tamo dobijajući proviziju. Cijene su OK, al su konobari lihvari kakve nisam u životu vidio. Zakidaju te gdje mogu, a uvijek traže napojnicu bila ona 20 ili 100 kruna. - "Something for me?", "Yes, my foot in your teeth, give me my money", tako postanu poslušni.

Uglavnom, ako se napiješ bit će ti odlično, ali opet, gdje onda i neće
da....istina je to da traže napojnice,samo tak,meni pokupili sve ukupno kakvih 100 kruna...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 18:55   #5
ma sami ti ubace ostatak od novca u svoju kutijicu i jos te ni ne pogledaju ...ali najbolji provod na maturalcu bio..sto je je
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 00:22   #6
Bila. Ali ne bih išla opet.

Nije me se nešto posebno dojmio. A najave ti ga tako slično kao u ovom uvodnom postu, pa dođeš i vidiš sva ona svjetla, mrge od stražara pred ulazom, red ljudi koji žele ući....pomisliš wau, mora da je dobro unutra. Kad ono ispade malo prenapuhano. Bar meni.

Ostao mi je u sjećanju kao neko veliko ali prljavo mjesto (:gadljiva: ), a ni muzika me nije oduševljavala....usprkos svim tim floorovima. Ali, ajde, bio je onaj jedan dance (što li je to već ) floor pa se tu dalo plesati. I što se tiće cijena, sjećam se da su bile dosta prihvatljive.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 16:10   #7
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Bila. Ali ne bih išla opet.

Nije me se nešto posebno dojmio. A najave ti ga tako slično kao u ovom uvodnom postu, pa dođeš i vidiš sva ona svjetla, mrge od stražara pred ulazom, red ljudi koji žele ući....pomisliš wau, mora da je dobro unutra. Kad ono ispade malo prenapuhano. Bar meni.

Ostao mi je u sjećanju kao neko veliko ali prljavo mjesto (:gadljiva: ), a ni muzika me nije oduševljavala....usprkos svim tim floorovima. Ali, ajde, bio je onaj jedan dance (što li je to već ) floor pa se tu dalo plesati. I što se tiće cijena, sjećam se da su bile dosta prihvatljive.
sad je nešto poskupilo pošto naginju ka EU...al imaš više plesnih podija,pa ne misliš valjda da je jedini plesni podij ono sa svjetlima,di je mjuza iz 80-tih...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 00:42   #8
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
sad je nešto poskupilo pošto naginju ka EU...al imaš više plesnih podija,pa ne misliš valjda da je jedini plesni podij ono sa svjetlima,di je mjuza iz 80-tih...
Ne, ne, ne.....napisala sam da mi je samo jedan floor odgovarao koliko toliko. Ali nije bila mjuza iz 80ih.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 14:30   #9
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Ne, ne, ne.....napisala sam da mi je samo jedan floor odgovarao koliko toliko. Ali nije bila mjuza iz 80ih.
neznam...meni je najbolji onaj na 1. katu,di je ona tehno muzika...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:52   #10
bila prije 3 dana, predobrooo. muzika, atmosfera, sve. samo šta neki plaze jedni po drugima kao da se nalaze u svojoj spavaćoj sobi, a ne na mjestu krcatom ljudima. zanimao me onaj reggae klub preko puta, ali nisam ga mogla istražit, jer, ako izađem van, moram opet platit ulaznicu, a ulaznica 8 eura.
voljela bi se vratit natrag u Prag jer je prekrasan grad, a ima puno mjesta za partijanje
LittleRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 01:39   #11
kakve su cijene u klubu?cuo sam da su astronomski visoke
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 09:58   #12
pa budući da sam ja bila zbunjena s tom mutavom valutom šta ju imaju, meni su cijene bile normalne lol
ovako, žestice, po 90 kruna pa nadalje, znači, to ti je skoro 4 eura. a piva je 45 kruna, dobiješ ogromnu čašu, skoro 2 eura
LittleRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 10:18   #13
jel još u njemu onaj kip raspetog Isusa iz kojeg frcaju laseri iz očiju?? ono kad sam vidio život mi se smučio
__________________
"what we do in life, echoes in eternity"
braveheartttttt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 17:25   #14
Quote:
braveheartttttt kaže: Pogledaj post
jel još u njemu onaj kip raspetog Isusa iz kojeg frcaju laseri iz očiju?? ono kad sam vidio život mi se smučio
hahah, mislim da nije više. bila sam u onom dijelu di techno puštaju, al nema takvog nečeg.
LittleRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 02:08   #15
Quote:
LittleRebel kaže: Pogledaj post
pa budući da sam ja bila zbunjena s tom mutavom valutom šta ju imaju, meni su cijene bile normalne lol
ovako, žestice, po 90 kruna pa nadalje, znači, to ti je skoro 4 eura. a piva je 45 kruna, dobiješ ogromnu čašu, skoro 2 eura
zestica mislis obicna casa juice vodke je 4eura??
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:06   #16
pa da. 1 euro - 25 kruna, skoro pa 4 eura, da.
LittleRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 12:49   #17
Karlove lazanje najgluplji disko di te mogu odvest da slušaš Coloniu.
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 14:09   #18
Quote:
braveheartttttt kaže: Pogledaj post
jel još u njemu onaj kip raspetog Isusa iz kojeg frcaju laseri iz očiju?? ono kad sam vidio život mi se smučio
naaaajs
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 14:09   #19
Quote:
LittleRebel kaže: Pogledaj post
bila prije 3 dana, predobrooo. muzika, atmosfera, sve. samo šta neki plaze jedni po drugima kao da se nalaze u svojoj spavaćoj sobi, a ne na mjestu krcatom ljudima. zanimao me onaj reggae klub preko puta, ali nisam ga mogla istražit, jer, ako izađem van, moram opet platit ulaznicu, a ulaznica 8 eura.
voljela bi se vratit natrag u Prag jer je prekrasan grad, a ima puno mjesta za partijanje
Koliko sam skontala na svakom spratu se pusta drugacija muzika? Idem za nekih mjesec dana tamo, i mislim da cemo bas ici u karlovy lazne Cuj ulaznica 8 e
mamo-hello11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 15:27   #20
Quote:
mamo-hello11 kaže: Pogledaj post
Koliko sam skontala na svakom spratu se pusta drugacija muzika? Idem za nekih mjesec dana tamo, i mislim da cemo bas ici u karlovy lazne Cuj ulaznica 8 e
Da, na svakom katu je druga glazba i ima ih pet, a ima i skroz dolje ledeni bar.
__________________
"Since we cannot change reality, let us change the eyes which see reality."
StephanieM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.