Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2016., 16:21   #261
Quote:
ewy kaže: Pogledaj post
posebno kod one male Karle
Sad sam pogledala nastupe, stvarno je slatka curica i ima poseban glas. Hoće svi finalisti dobiti tečaj kod Husar i Tomčić? To je doista lijep, koristan poklon. A voljela bih i da stariju djevojku, Saru, vidimo još koji put. Ma svi su mala čuda, lako posrame pola naše estrade.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 19:20   #262
očito je da više ne biraju po tome tko najbolje pjeva nego imaju neke druge kriterije. ja bi samo letimično pogledao show, nisam gledao te detalje tipa tko je koliko prirodan, tko ima mentora, tko se smije na sceni i slično nego sam samo slušao glas natjecatelja i pobjeda dine mi je bila veliko iznenađenje. imam osjećaj da su za dina bili enes koji ne zna pjevati, alka i luka koji nisu pjevačka elita, dok su za emmu bili šljivac i vanna koji se jedini razumiju u pjevanje, ali možda se i varam.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 23:07   #263
Dino

Nemoguće koliko je simpatičan i koliko pršti nekom emocijom.. nečim.. Ima nevjerojatnu karizmu i neka je pobijedio - potpuno zasluženo. Nadam se da ćemo još čuti za njega. :klap:
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:36   #264
Quote:
Jackles kaže: Pogledaj post
Dino

Nemoguće koliko je simpatičan i koliko pršti nekom emocijom.. nečim.. Ima nevjerojatnu karizmu i neka je pobijedio - potpuno zasluženo. Nadam se da ćemo još čuti za njega. :klap:
Meni je totalna suprotnost od svega šta si napisala.
Ako za dijete smijem reći,nije mi simpatičan,u njemu mi ima toliko glume,umjetnoga,isforsiranoga da me odbio odma na samim počecima.
Spočitavaju za curke da su sređene na pozornici.Malac je s obzirom da je muškić, bio isforsiran modno više nego curke.Oni bezvezni šalovi,ko neki asmatični dedek.Pa poze i kretnje,živa patetika.A i brate udavi sa tim Čolićem.

Ja se nadam da će ovakav kakav je,pjevati na školskim priredbama i pronaći se u neki drugim sferama.
Ako je ovo namjšteno,a sve vuče na to,jadna djeca i mi kao društvo.
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 23:35   #265
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Meni je totalna suprotnost od svega šta si napisala.
Napisao*
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 19:20   #266
Quote:
Jackles kaže: Pogledaj post
Napisao*
oprosti
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 08:49   #267
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
...
Ako za dijete smijem reći,nije mi simpatičan,u njemu mi ima toliko glume,umjetnoga,isforsiranoga da me odbio odma na samim počecima.
Spočitavaju za curke da su sređene na pozornici.Malac je s obzirom da je muškić, bio isforsiran modno više nego curke.Oni bezvezni šalovi,ko neki asmatični dedek.Pa poze i kretnje,živa patetika.A i brate udavi sa tim Čolićem.

Ja se nadam da će ovakav kakav je,pjevati na školskim priredbama i pronaći se u neki drugim sferama.
Ako je ovo namjšteno,a sve vuče na to,jadna djeca i mi kao društvo.
slažem se.
prejadno za pobjednika,
prejadno za žiri,
prejadno za društvo općenito.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 20:45   #268
Tišina oko Zvjezdica, pa stavljam par poveznica vezanih uz Zvjezdice !

Nešto o prošlogodišnjoj Zvjezdici pobjednici u ovoj godini .

http://www.vijesti.rtl.hr/tabloid/zv...ikoj-zvijezdi/

http://www.vijesti.rtl.hr/tabloid/zv...i-s-emocijama/

I nešto vezano uz ovogodišnju pobjedničku Zvjezdicu .

http://www.vijesti.rtl.hr/video/zaba...li-kao-heroja/
__________________
Putnik kroz život
SuputnikZivotni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:24   #269
Iako je prošlo par godina od posljednje sezone, predlažem da ova tema ostane i za novu sezonu 2018. godine jer nema previše objava. Moderatori nek' odluče!

Upravo je objavljeno: Mia Negovetić u žiriju treće sezone 'Zvjezdica'!

Po meni glupost, no ne sviđa mi se niti taj show, jer nema live emisija, tako da vjerovatno moje mišljenje nije niti bitno.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 02:31   #270
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Iako je prošlo par godina od posljednje sezone, predlažem da ova tema ostane i za novu sezonu 2018. godine jer nema previše objava. Moderatori nek' odluče!

Upravo je objavljeno: Mia Negovetić u žiriju treće sezone 'Zvjezdica'!

Po meni glupost, no ne sviđa mi se niti taj show, jer nema live emisija, tako da vjerovatno moje mišljenje nije niti bitno.
Kad počinje ?

Može ostati ova tema, promijeniti će se naslov.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 03:20   #271
[RTL] Zvjezdice (2016.)

Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Kad počinje ?

Može ostati ova tema, promijeniti će se naslov.

U clanku kazu da je snimanje je tek zapocelo, a i poziv za sudjelovanje se reklamirao jos prosli mjesec. Moglo bi ici pred samo ljeto, kad zavrsi 321/BB

Naslov moze biti bez godine i taman. Pa ako bude zainteresirane ekipe, da imamo gdje komentirati
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 03:44   #272
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
U clanku kazu da je snimanje je tek zapocelo, a i poziv za sudjelovanje se reklamirao jos prosli mjesec. Moglo bi ici pred samo ljeto, kad zavrsi 321/BB

Naslov moze biti bez godine i taman. Pa ako bude zainteresirane ekipe, da imamo gdje komentirati
Može i tako. Javi mi par dana ranije da promijenim
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 19:27   #273
U žiriju su Luka Nižetić, Indira Levak, Mia Negovetić, Enis Bešlagić i Zdravko Šljivac. Bezveze što više nema Vanne. I ne znam, ovo s Mijom ko članicom žirija mi je tak...

Voditeljica je i dalje Doris Pinčić, a suvoditelj je Boris Hrepić.

https://www.rtl.hr/tv-novosti/278954...one-zvjezdica/
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:24   #274
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
U žiriju su Luka Nižetić, Indira Levak, Mia Negovetić, Enis Bešlagić i Zdravko Šljivac. Bezveze što više nema Vanne. I ne znam, ovo s Mijom ko članicom žirija mi je tak...

Voditeljica je i dalje Doris Pinčić, a suvoditelj je Boris Hrepić.

https://www.rtl.hr/tv-novosti/278954...one-zvjezdica/
Ja se nadam da će biti Finale UŽIVO, da će glasati publika i da su malo doradili cijeli koncept showa jer je malo dosadnjikav jer ako neće onda opet nista od uspješnog projekta

Što se tiče žirija ni meni se ne sviđa što je Mia u žiriju al valjda im bila najjeftinija

Za voditelje sam se nekako nadao da će Doris sad na porodiljni i da će ju zamijeniti Jelena Pajić
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 01:22   #275
[RTL] Zvjezdice (2016.)

Po fotki zirija iz studija, meni to izgleda kao da su u Beogradu opet, sto bi znacilo nista od glasovanja gledatelja i live programa

Tko je ovaj suvoditelj? Nikad cuo, a Google pokazuje nekog lika od 54 god. Nije valjda
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:17   #276
U Beogradu su, da.

I je, @mezzo, to ti je taj. Predviđam žestoki flop.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:26   #277
To je basist Daleke Obale i dugogodišnji voditelj emisije Dica sritnih lica... ako išta, on je tu najkvalificiraniji uz Šljivca za projekt koji je istovremeno dječji i glazbeni.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 18:38   #278
Mogli su radije napraviti The Voice Kids, al opet ovo im je jeftinije
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 14:03   #279
BZVZ žiri ispod svakog nivoa za razliku od onog na Pinkovim zvezdicama gdje su prave zvijezde i muzički znalci, užas....
Loba Do Mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 11:51   #280
Hvalospjevi RTL o Beogradskom studiju.
Koga zanima malo više kako to izgleda, može biti oko i na Pinkove Zvezdice.

BTW. Izgleda da su postavili i nove kamere u studio. Doduše, emisija 17 izgleda fantastično i u HD-u je, a na epizodi 21 je kao i prije, u SD-u.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.