Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 16:31   #1
Ispitni rokovi

Pozz svima
Aprva sam odina i nisam se bas snasao na faksu te nisam uspio kolokvirat skoro nista pa sada moram izaci na ispitne rokove... moze mi neko moze me neko savjetovati kako da si sad to splaniram i organiziram? Savjeti za ucenje i sl...sve je dobrodoslo

PS Ako ima neko iz Vz da daje instrukcije iz matke isto nek se javi...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 23:07   #2
Rofl, 3-4 komada sad, ostatak na ljeto, pa sto sjebes u ljetnom semestru na jesen, pa prenesi 1-2 komada, produzi godinu dana preddiplomski...
Ne sekiraj se, svi smo to prošli...
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 10:34   #3
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Rofl, 3-4 komada sad, ostatak na ljeto, pa sto sjebes u ljetnom semestru na jesen, pa prenesi 1-2 komada, produzi godinu dana preddiplomski...
Ne sekiraj se, svi smo to prošli...
hvala sto si se nadvezao... imam 3 zahtjevnija ispita među kojima je i matka te filozofiju i IT(teoriju)... sta misliš da upisem to sve na prvom roku pa probam cim vise rjesiti a ostalo na 2.roku ili da si to malo rasporedim... problem je kaj oba 3 zahtjevnija moram sad u ova 2 roka rjesit jer u sljedećem semestru imam iste kolegije samo 2 ...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 17:38   #4
Isplaniraj si rokove da imaš dovoljan razmak između njih,, tak i ja sam to radim... ono zahtjevnije si ostavim za što kasnije, dok ono lakše što prije.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 18:53   #5
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Isplaniraj si rokove da imaš dovoljan razmak između njih,, tak i ja sam to radim... ono zahtjevnije si ostavim za što kasnije, dok ono lakše što prije.
sta ako pisem matku 1 i ne uspijem u ova 2 roka rjesit a u drugom semestru imam matku2... mogu li onda matku 2 kolokvirat?
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 18:56   #6
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
sta ako pisem matku 1 i ne uspijem u ova 2 roka rjesit a u drugom semestru imam matku2... mogu li onda matku 2 kolokvirat?
Pošalješ nekom mail u referadi i saznaš, nije sad ekonomija ili pravo da ljudi ni ne znaju kaj je e-mail
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 19:24   #7
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
sta ako pisem matku 1 i ne uspijem u ova 2 roka rjesit a u drugom semestru imam matku2... mogu li onda matku 2 kolokvirat?
kad sam bio na tehničkom faksu prije (kojeg nisam završio ali sam ipak nešto prošao), shema je bila da ako si već imao predmete koji se nastavljaju jedan na drugi, ovaj drugi možeš kolokvirati. samo ti se ocjena ne može upisati prije nego riješiš prvi.

tako da, ako teoretski kolokviraš matku 2, a matku 1 sad ne položiš, morat ćeš je položit do kraja te godine kako bi imao upisane obadvije ocjene. al to se raspitaj kod svojih profa.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 23:56   #8
Traži po grupama sva pitanja koja su se ponavljala na ispitu, nešto će te pogodit Tak' ja radim - služi me Ali i učim. I nemoj se zajebavat u "imam još pet dana vremena pa ću stisnut zadnja dva" smislu - uči svaki dan Najbolje ti je raspitat' se među ekipom s faksa koja je na višim godinama. Na faksu valja biti komunikativan
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:45   #9
Thumbs up

Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Traži po grupama sva pitanja koja su se ponavljala na ispitu, nešto će te pogodit Tak' ja radim - služi me Ali i učim. I nemoj se zajebavat u "imam još pet dana vremena pa ću stisnut zadnja dva" smislu - uči svaki dan Najbolje ti je raspitat' se među ekipom s faksa koja je na višim godinama. Na faksu valja biti komunikativan
slažem se s tobom, tako mi i doma kažu... dva najteza sam prijavo na drugi rok, a ostale sad rjesavam... iz matke mozda uzmem i neke instrukcije da mi pomognu al neznam jos, budem vidio...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:48   #10
Robbie, samo pitanje. Kako si dospio na faks ako iz matematike praktički ništa nisi naučio? Pretvaranje formula?

Kako ćeš rukovati derivacijama i integralima ako su formule problem?
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.