Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2012., 21:10   #21
Imam jedno pitanje vezano uz ovu temu odnosno autića na punjenje.
Naime dobio sam autić bez baterije i punjača.
Bateriju sam našao bez problema odnosno kupio u prvoj trgovini međutim imam problem sa punjačem.
Nigdje nisam uspio naći punjač koji bi odgovarao utičnici na autići.
Evo postavljam sliku utičnice pa ako bi mi netko mogao reći o kakvoj se punjaču radi te gdje bih ga mogao kupiti bio bih zahvala.


Pablo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 13:25   #22
pozzz...svima dobio sam na poklon el biciklu koja u sebi ima 3 akomulatora po 12v 12 ah sto iznosi 36v stojala je u garazi 2.godine i sad kad ju ja punim sa orginal punjacem cjelu noc lampica na punjacu ujutro svjetli zeleno kao bat.je puna i naprijed na svjetlu ima skalu sa crvenim tockicama koje svjetle koliko je akomulator napunjen kad dodam gas odma ta skala padne na jednu tockicu bicikla vuce dobro do 25 km na h.al ne dugo par minuta i gotovo kad pustim rucicu gasa skala odma skoci na 5.tockica kao puna je a nece vuc sta da radim jesu tu u pitanju akomulatori ili...jel mogu tu kako spojit akomulator od auta 12v 45ah...molim za pomoc
Danijel g is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 15:55   #23
Quote:
Danijel g kaže: Pogledaj post
pozzz...svima dobio sam na poklon el biciklu koja u sebi ima 3 akomulatora po 12v 12 ah sto iznosi 36v stojala je u garazi 2.godine i sad kad ju ja punim sa orginal punjacem cjelu noc lampica na punjacu ujutro svjetli zeleno kao bat.je puna i naprijed na svjetlu ima skalu sa crvenim tockicama koje svjetle koliko je akomulator napunjen kad dodam gas odma ta skala padne na jednu tockicu bicikla vuce dobro do 25 km na h.al ne dugo par minuta i gotovo kad pustim rucicu gasa skala odma skoci na 5.tockica kao puna je a nece vuc sta da radim jesu tu u pitanju akomulatori ili...jel mogu tu kako spojit akomulator od auta 12v 45ah...molim za pomoc
Ne. I dalje igračka radi na 12V, ali kapacitet je 36Ah (bio) i jasno da možeš spojiti, no ne znam imaš li gdje postaviti taj akumulator. Postoji još jedna mogućnost, no pomaže kratkotrajno. Otići do nekog automehaničara i svaki od tih akumulatora nakratko šokirati naponom 24V i nakon toga napuniti. Ne vrisnu li, moći ćeš ih rabiti još nekih pol godine do godine dana.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 15:59   #24
Quote:
Pablo99 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje vezano uz ovu temu odnosno autića na punjenje.
Naime dobio sam autić bez baterije i punjača.
Bateriju sam našao bez problema odnosno kupio u prvoj trgovini međutim imam problem sa punjačem.
Nigdje nisam uspio naći punjač koji bi odgovarao utičnici na autići.
Evo postavljam sliku utičnice pa ako bi mi netko mogao reći o kakvoj se punjaču radi te gdje bih ga mogao kupiti bio bih zahvala.


Ak si u Zagrebu, ponesi autić u Elmatis.
Ekipa zna posel i susretljiva je.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 19:08   #25
Unhappy

Pozdrav, evo ne znam na koju temu da se obratim, imamo autić na akumulator i ne radi mu motor izgleda da je otišao , gdje se može kupiti drugi da ne kupujemo cijeli autić, hvala
hachikoenter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 19:20   #26
Probaj u super konzumu.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:23   #27
Quote:
hachikoenter kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo ne znam na koju temu da se obratim, imamo autić na akumulator i ne radi mu motor izgleda da je otišao , gdje se može kupiti drugi da ne kupujemo cijeli autić, hvala
Pretpostavljam da ne znaš podatke (snaga, broj okretaja) motora, pa internet kupovina ne dolazi u obzir.
Pokušaj u Elmatisu (link ti je u postu 24) i vidi mogu li ti pomoći.
Zatraže li te pičke, ne ustručavaj se ponuditi je - popravak i dalje vjerojatno neće biti brži/moguć, ali nećeš imati utisak da si gubila vrijeme.

Nema na čemu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 07:15   #28
Dok sam skidao bateriju sa autića izvukle su mi se žice sa prekidača na kojem se prebacuje naprijed,nazad i neutralno. Ima 6 žica pa ako netko ima i može slikat da vidim kako ide raspored ili možda zna objasnit.2
Buvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 08:20   #29
Kristalne kugle članova MK su povučena na revers obzirom da su se zamutile a nova pošiljka ispravnih stiže za 30 dana i ne možemo ti pomoć.

Ali samo kao ideja dok ne stignu šta misliš da ti nama slikaš taj prekidač i da ti nama slikaš motor i te žice pa tko zna možda netko bez kristalne zna odgovor.

Samo kao ideja
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 06.03.2017. at 11:05.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:07   #30
Taj prekidač je za ajnšpric ili za platine?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:05   #31
Za cincilator
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:12   #32
Onda plavu žicu nek zašrafi u utor broj četiri, mora imati dobar spoj na masu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger