Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 13:42   #361
Hjoj, postavila sam pitanje na temi o Rijeci, ali mi se čini bolje ovdje postaviti opet, dakle... Postoji li u Rijeci neki veterinar koji se bavi kornjačama (crvenouhe), imam ih dvije i treba mi putovnica za njih. Mislim netko mora postojati budući da takve kornjače žive u onom jezerčiću kraj Guvernerove. Hvala
Contrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 09:58   #362
Ako nekome ustreba vet u zapadnom dijelu Varaždinske županije - Ivanec i okolica, toplo preporučam Pervanu u kojoj radi mlada vetica Ana Pervan. Fina, brižna, odlična sa životinjama, sve pohvale.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 19:24   #363
Veterinar Split

Vecer bili mi neko mogao preporucit
dobrog veterinara u Splitu kaze cijenu i koliki
bi kostalo redgen i mozda u slucaju operacija
da se mozda ukloni tumor ako iko ima iskustva
sa ovim samo pisite.Vidite trebao bi odvest maltezera stalno se trese i nije nista pojeo vec 6-7 dana ako joj se nesto ne utra u usta I mislio sam da je otrovana ali
nije o jer je rekla veterinarka da je
otrovana vec bi umrila ili procistila.Zato molim ako
netko zna nek mi pomogne.Hvala unaprijed
faca18x is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 12:27   #364
Quote:
faca18x kaže: Pogledaj post
Vecer bili mi neko mogao preporucit
dobrog veterinara u Splitu kaze cijenu i koliki
bi kostalo redgen i mozda u slucaju operacija
da se mozda ukloni tumor ako iko ima iskustva
sa ovim samo pisite.Vidite trebao bi odvest maltezera stalno se trese i nije nista pojeo vec 6-7 dana ako joj se nesto ne utra u usta I mislio sam da je otrovana ali
nije o jer je rekla veterinarka da je
otrovana vec bi umrila ili procistila.Zato molim ako
netko zna nek mi pomogne.Hvala unaprijed
Svašta si ti tu nadrobio bez zareza i točaka, uopće ne kužim u čemu je točno problem osim da pas hitno treba u veterinara, nadam se da si već otišao.
Što se tiče preporuke veterinara u Splitu, svakako preporučujem veterinarsku ambulantu Anima, mi idemo kod Gracina, ali koliko sam uspjela primjetiti i kolegica mu je odlična. U svakom slučaju ja sam oduševljena.
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 12:38   #365
Pozdrav.
Nas pesek, koji je mješanac maltezera star 9 godina, ima dijagnosticiran divertikul i trebao bi operaciju. Zanima me možete li nam preporučiti dobre veterinare koji imaju iskustva s abdominalnom kirurgijom i operacijama perinealnih hernija na području Istre (Poreč, Pazin)? Ako mislite da u Istri nema takvih može i preporuke za Zagreb. Mi se nalazimo u Novigradu.
Hvala

Zadnje uređivanje ayla080 : 22.02.2016. at 12:50.
ayla080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:28   #366
Ima perinealnu herniju?
Jedna od zahtjevnijih hernija al ju ne bi trebalo bit tako tesko napraviti
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 15:06   #367
Zapravo nismo sigurni što ima i u čemu je zapravo problem. Naš veterinar ovdje tvrdi da je to divertikul, tj proširenje crijeva. Njemu se u toj vrećici skuplja kaka i ne ide van nego ostaje u toj vrećici. Njegovo riješenje je da on dolazi svakih 5 dana na čišćenje i kaže da se to ne može operirati.
Upravo zbog toga i tražimo drugog veterinara koji je možda imao više iskustva u tom području da nam da svoje mišljenje jer nismo sigurni koliko je ovaj veterinar u pravu..
ayla080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:00   #368
Preporuka za Dr. Butinar - Postojna ako već ne nađeš nikoga bliže od ZG, a ovo Vam je bar 3 puta bliže od Zagreba
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:36   #369
Quote:
ayla080 kaže: Pogledaj post
Zapravo nismo sigurni što ima i u čemu je zapravo problem. Naš veterinar ovdje tvrdi da je to divertikul, tj proširenje crijeva. Njemu se u toj vrećici skuplja kaka i ne ide van nego ostaje u toj vrećici. Njegovo riješenje je da on dolazi svakih 5 dana na čišćenje i kaže da se to ne može operirati.
Upravo zbog toga i tražimo drugog veterinara koji je možda imao više iskustva u tom području da nam da svoje mišljenje jer nismo sigurni koliko je ovaj veterinar u pravu..
Kod koga idete, tamo su vam blizu Poreč i Umag, ne znam ima li u Ng ambulanta
Nije ni Pula daleko

U principu može se reči da je divertikul jer kod takve hernije dolazi do popuštanja mišića iza kod anusa pa dio crijeva svojim pokretima zna tu dospjeti pa se skuplja stolica. Da sad ne idem u detalje
Problemčić je u pristupu, zatvaranju i lokaciji, ako bi uspoređivali s onim standardnim hernijama joje se javljaju u području pupka. Al da se da napraviti, da se
Bit ću slobodan i pretpostaviti da se radi o mužjaku, pa možda i ne bi bilo loše uz kirurgiju baciti oko na prostatu
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 20:50   #370
da ne otvaram temu, ili ima možda neka već postojeća

mene zanima kak se kreću cijene veterinarskih usluga u manjim mjestima/selima

na netu nalazim uglavnom cjenike za zg i tu ima varijacija, mada su cijene za usluge koje sam do sad trebala bile u granicama normale

malac mi je malo sumnjiv zadnjih par dana, krajem tjedan trebamo do veta pa bi tražila da ga pogleda kak spada i zanima me kolka bi otprililke bila cijena, računam s malo većim iznosom al ne volim dok me deru, a po nekim upisima na ovom i na drugim forumima vidim da znaju napravit pravi račun
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:07   #371
Pozdrav svima!
Uskoro trebamo obaviti kastraciju peseka, radi se o sibirskom haskiju starom godinu i dva mjeseca. Zanima me kojeg veta preporucate u Osijeku za taj zahvat? Znam da se kastracije i sterilizacije obavljaju rutinski, ali zelim da pas bude u najboljim rukama, i u najboljim uvijetima. Cijena nije bitna. Inace smo "pacijenti" kod dr. Dolittlea, pa natipkajte svoja iskustva!

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 15:19   #372
jel ima neko iskustva s bioinstitutom u čk?

danas sam tam ostavila svog malca
i dal neko zna kak se pri njima kreću cijene bolnice za jednu noć i laboratorijskih pretraga? fala
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 13:24   #373
Pozdrav ekipa trebala bi mi pomoc u izabiru veterinara
Naime radi se o rutinskoj operacijii,sterilizaciji.Al ne zelim nista prepustit slucaju te bih volio da mi preporucite nekog dobrog na podrucju grada Osijeka ili mozda Vukovara.Bio bih zahvalan na vasoj pomoci
bignike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 06:17   #374
Molim preporuku za veta za macke, koji se kuzi u macke, ima laboratorij i ultrazvuk. U Dugom Selu sam, ali nisam zadovoljna s vetom tu. Prije smo isli u Vetpoint kod dr Cirica, ali micko je sad stariji i ne voli voznju, pa ne znam kak bi to podnio

Zadnje uređivanje micek-jerry : 05.03.2017. at 06:28.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 16:55   #375
Quote:
bignike kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa trebala bi mi pomoc u izabiru veterinara
Naime radi se o rutinskoj operacijii,sterilizaciji.Al ne zelim nista prepustit slucaju te bih volio da mi preporucite nekog dobrog na podrucju grada Osijeka ili mozda Vukovara.Bio bih zahvalan na vasoj pomoci
Anubis klub u Vukovaru. Cure su

Cijene su
Ja sam za kuju od 20 kg platila kastraciju 500 kn, intramuskularno anestezija, unutarnji šav resorbirajući i 2 ture terapije (1. poslije zahvata, 2. nakon 48h).
Bila gotova za pol sata u vrh glave, sutra dan je još bila malo njonjava, prekosutra skala i nosila nam lopticu da bi se igrala
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 12:24   #376
Moj labrador žućo - Bartol je dobro!

Tjerao se, ppobjegao je i neki psiho ga je istukao. Izgubio je dosta krvi, uspio se vratiti doma sav slab, krvarenje nije prestajalo. Sestra je bila doma i odmah ga je stavila u auto i odvezla u jednu privatnu ordinaciju u Đakovu. Bilo je iza 15 h. Tamo je dobila odbijenicu - ne mogu pomoći jer je smjena gotova, ne rade više. A i pas je dobro vele.. SRAMOTA Ljubitelji životinja

Eto samo nek se zna tko je iz ovog grada a da se nesreća dogodi popodne da ne troše važno vrijeme.
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 08:21   #377
Bok, ekipa!


Trebala bih voditi mačka na redovno cijepljenje i najbliži nam je Čakovec. Ima li netko preporuku za dobru veterinarsku tamo? Doseljen u brege pa se još ne snalazim gdje da ga vodim. Jedino sam čula za bioinstitut u Čakovcu i to je to
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 10:29   #378
Quote:
bubily:) kaže: Pogledaj post
Bok, ekipa!


Trebala bih voditi mačka na redovno cijepljenje i najbliži nam je Čakovec. Ima li netko preporuku za dobru veterinarsku tamo? Doseljen u brege pa se još ne snalazim gdje da ga vodim. Jedino sam čula za bioinstitut u Čakovcu i to je to
Dobro si čula . Istina, ja sam vodila i znam iskustva za pse, ali mislim da su i za mace dobri.
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 11:29   #379
Nema druge veterinarske u Čk?
Budem ga tamo odvela, ali sam da znam za druge opcije.
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2021., 10:07   #380
Pozz svima
Molim preporuku za dobrog veterinara na podrucju Rijeke.
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.