Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 13:32   #1221
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
Saturn u 8. polju se kod dvije muške osobe čiji je natal dopao u moje ruke na polju seksualnosti pokazao kao:

1. Tip nije nikada imao vezu ni seksualni odnos sa ženom, mislim da se nije ni poljubio, a zašao je već u četrdesete. On posve izbjegava intimni kontakt sa ženama ili uopće govor o tome, sav se izbezumi kad ga pitaš za žene. Kaže da mu je mama jedina žena koju treba i druži se s opaticama (mislim da je potajno zaljubljen u jednu i skriva to što mu opet dođe super pošto teško da će opatica htjeti neku intimnost i samim tim je on siguran)

2. Tip je imao možda dvije veze do četrdesetih, a obje su mu propale jer se plašio intime. Cura sva tip top čeka vikend da se zabave, a on svaki božji put dovuče dvadeset ljudi kraj njih da ne bi slučajno ostali nasamo. Naštimava joj druge tipove. ??? Plus impotencija kad su ono malo nešto i pokušavali (kako sam čula od prijateljice).

Kod obojice saturn položen u 8. polju kvadrira vladara 8. polja (natal ima još pokazatelja za seksualnu disfunkciju) pa se vjerojatno zato ovako stvar odigrala. Ogroman strah od intime.

Mislim da je ovdje negdje i jedna ženska osoba s položajem Sa u 8. polju pisala slično o sebi, tj. o zatvorenosti u intimi, ona je objašnjavala ako se dobro sjećam, da se kod nje dešavalo da osjeća strast i sve, ali kad dođe do samog čina dogodi se blokada

Kod mene nema takav utjecaj, što će reći onda da ovisi od puno stvari takav odnos prema intimi.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 13:40   #1222
Znam i ja jednu sa Sa u 8. Imala je u mladosti neke strahove u vezi seksa.
Ali koliko znam, na temelju kasnijih zbivanja, prevladala je to.
Ima Ve0Ma u vatrenom znaku...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 11:13   #1223
saturn mi je u petom polju u biku i tvori kvadrat s uranom. Sto sve proizlazi iz toga?
Blizancic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 13:29   #1224
sto moze donijeti kada saturn tranyitira petu kucu? iduce godine saturn mi ulayi u petu kucu te mi je natalni saturn vladar pete kuce. tranyitni saturn ce mi raditi trigon sa jupiterom...
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 14:31   #1225
Jesu li Ve i Sa u kontaktu u većini slučajeva zapravo dobra i poželjna kombinacija? Koliko znam Saturn je egzaltiran u Vagi pa bi se radilo o nečemu kao što je kontakt Marsa i Plutona.
Ja recimo imam konjunkciju Ve i Sa u 2. u Strijelcu, orbis 0.02. Kako bi se to tumačilo?
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 12:52   #1226
Saturn u tranzitu petim poljem donosi sporost na događanjima na ljubavnom planu, odnosno kao da događaja i nema.Stagnacije su učestale, i nikako ,koliko god osoba želi, ne može ubrzati stvari.U 5. polju zabave,mjesto luna parka, Saturn stvara osjećaj da smo dobili samostan.

Moguća je ljubavna naklonost prema zrelim osobama.

Saturn u tranzitu rješava osobu balasta.Devet mjeseci prije započeo mi je određeni zdravstveni problem.Kada je Saturn ušao u 5. polje,"odnio mi je djecu" jer je dodirnuo konjukcije natalnog Ju/Ne/Ma .Kod mene,vladare zdravlja, sudbine i statusa.

Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:23   #1227
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Saturn u tranzitu petim poljem donosi sporost na događanjima na nom planu, odnosno kao da događaja i nema.Stagnacije su učestale, i nikako ,koliko god osoba želi, ne može ubrzati stvari.U 5. polju zabave,mjesto luna parka, Saturn stvara osjećaj da smo dobili samostan.

Moguća je na naklonost prema zrelim osobama.

Samo mi još malo samostana fali , kako mi je Saturn vladar petog polja možda kad uđe u peto meni bude obrnuto, pa se otvore vrata bordela
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:28   #1228
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Samo mi još malo samostana fali , kako mi je Saturn vladar petog polja možda kad uđe u peto meni bude obrnuto, pa se otvore vrata bordela
ja sam imala osjećaj kao da jesam u samostanu . vrh petog polja mi je Pluton pa sam si mislila dok mi je Saturn harao petim poljem, kak mi je nekad bilo interesantnije.Strastvenije.Slobodnija energija.Saturn sve blokirao.Sve takve osjete.
Ali, sad je presao u 6. polje. i čim je dodirnuo vrh 6. polja, imala sam upalu oka.Zadnja upala oka bila mi je 1999. Kronični Saturn.

sad se nadam da će me osloboditi posla kojeg sam započela pod uplivom Plutona,prije 10-tak godina.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:23   #1229
Moja iskustva su suprotna, s istim tranzitima Saturna . Kroz 5. polje sve mi je bilo savršeno, ljubav koju sam osjetila je bila najveća do sada. S ulaskom u 6. polje i kvadratom na Veneru sam istodobno primljena na čak dva radna mjesta, brzo su mi javili nakon testiranja da sam primljena, sve prošlo glatko bez odugovlačenja .
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:38   #1230
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Moja iskustva su suprotna, s istim tranzitima Saturna . Kroz 5. polje sve mi je bilo savršeno, ljubav koju sam osjetila je bila najveća do sada. S ulaskom u 6. polje i kvadratom na Veneru sam istodobno primljena na čak dva radna mjesta, brzo su mi javili nakon testiranja da sam primljena, sve prošlo glatko bez odugovlačenja .
Kod mene isto.
Otkad mi je Saturn zakoracio u 5.polje ( 11.mjesec), udvaraca na svakom koraku, plus mi se vracaju neki stari
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 18:17   #1231
u prvom prijelazu preko natalnih polja i planeta,u petom polju je bio blag.U to vrijeme bila sam u pubertetu,upisala srednju skolu.Dao mi je zaljubljivanje u dečka starijeg od mene 6 godina.Nista posebno.U konjukciji s natalnim Marsom ,vladarem MC, donio mi je status spisateljice ljubavnih romana u razredu
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:07   #1232
Saturn mi je u petom polju vec nekih godinu dana i jace, jer je vrh petog polja na pocetku strelca, na prvim stepenima. Upravo, taj saturn meni je radio 90 na me u devici i prosle godine u ovo vreme sam dobila posao,mada je me i vladar druge i u drugoj je, pa i u devici i to je bilo logicno. Ove zime je radio 90 na veneru koja je na 24.device i razbucao mi je vezu od osam godina, ali to oko udvaraca je tacno. Nikada vise ih nije bilo, nikada nisam ljudima bila lepsa, i da nazalost ima puno starijih, ali ja znam da je to zbog saturna pa se ne nerviram oko tih ljudi. Jeste na pomolu i neka veza sa jednim momkom, ali zbog tog saturna stalno imamo neke zabrane i prepreke. Saturn ce mi u petoj preci i stelijum u jarcu. Naravno moj vladar pete je jupiter u 12.u lavu blizu asc, nafilovan je, nije los, ali su i ljubavi cesto tajne, mada zbog saturna nista mi ne moze sadaostati tajno, sve se otkrije. Inace ne volim zabave, nisam cesto na zurkama, ipak je moja venera u devici, ali zabava ima visenego ikad, tako da nije svakome isti ovaj saturn u petoj.
vratanca27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 21:07   #1233
I meni je Saturn u 5 polju donio samostan, i to jako užasan samostan u ljubavno emotivnom smislu. Trenutno mi je u 6. kući, ni sad nije bolje, al barem se nadam da će donijeti promjene u poslu, vladar 6. Jupiter u 10. kući. Upravo imam saturnov povratak, i osjećam kao da su mi sve lađe potonule, a tako i izgledam.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 21:33   #1234
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
I meni je Saturn u 5 polju donio samostan, i to jako užasan samostan u ljubavno emotivnom smislu. Trenutno mi je u 6. kući, ni sad nije bolje, al barem se nadam da će donijeti promjene u poslu, vladar 6. Jupiter u 10. kući. Upravo imam saturnov povratak, i osjećam kao da su mi sve lađe potonule, a tako i izgledam.
kad je tranz. saturn iz 6. bio u sekstilu sa nat.mjesecom (vl.5.)zatelebala sam se u jebivjetra 8 god. starijeg a kad je bio u kvadratu sa mjesecom, zatelebala u jebivjetra 9 god. starijeg(bogme ni sad nisam totalka ravnodušna kad ih se spomene )
tu negdje između je bio i saturnov povratak
eto, ako aspektira vladara 5. ili mjesec možda ne bude samostan

Zadnje uređivanje leonidas27 : 15.03.2017. at 21:49.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 08:08   #1235
evo ja sad opet nešto o Saturnu.Obzirom da mi je vladar 7. polja, kad je bio u tranzitu 3. poljem,napravio je konjukciju s natalnim Pl/Mo.Puton mi je vladar 5. polja, a Mjesec ASC.Umrla baka,a ja sam u tom periodu započela ljubavnu vezu.Tranzitni Saturn na Mjesec i kvadrat na natalnu Veneru u Jarcu jednostavno mi nije, srećom , dopustio moja uobičajena premišljanja, vaganja, i bi-ne bi odabir partnera.Bila sam jako praktična, i dobro sam napravila.Donio mi je vezu kakvu sam u tom razdoblju i trebala.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 08:44   #1236
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
kad je tranz. saturn iz 6. bio u sekstilu sa nat.mjesecom (vl.5.)zatelebala sam se u jebivjetra 8 god. starijeg a kad je bio u kvadratu sa mjesecom, zatelebala u jebivjetra 9 god. starijeg(bogme ni sad nisam totalka ravnodušna kad ih se spomene )
tu negdje između je bio i saturnov povratak
eto, ako aspektira vladara 5. ili mjesec možda ne bude samostan
Ne znam jel aspektira, ili već je, Venera mi je vladar 5. Jel se negdje mogu pogledati aspekti na našu natalnu za određeni datum?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:47   #1237
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ne znam jel aspektira, ili već je, Venera mi je vladar 5. Jel se negdje mogu pogledati aspekti na našu natalnu za određeni datum?
na astro.com kao što si kliknula da izbaci natalnu kartu tako odabereš natal+transits a u poljima ispod šteliš datume
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:46   #1238
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
Saturn u 8. polju se kod dvije muške osobe čiji je natal dopao u moje ruke na polju seksualnosti pokazao kao:

1. Tip nije nikada imao vezu ni seksualni odnos sa ženom, mislim da se nije ni poljubio, a zašao je već u četrdesete. On posve izbjegava intimni kontakt sa ženama ili uopće govor o tome, sav se izbezumi kad ga pitaš za žene. Kaže da mu je mama jedina žena koju treba i druži se s opaticama (mislim da je potajno zaljubljen u jednu i skriva to što mu opet dođe super pošto teško da će opatica htjeti neku intimnost i samim tim je on siguran)

2. Tip je imao možda dvije veze do četrdesetih, a obje su mu propale jer se plašio intime. Cura sva tip top čeka vikend da se zabave, a on svaki božji put dovuče dvadeset ljudi kraj njih da ne bi slučajno ostali nasamo. Naštimava joj druge tipove. ??? Plus impotencija kad su ono malo nešto i pokušavali (kako sam čula od prijateljice).

Kod obojice saturn položen u 8. polju kvadrira vladara 8. polja (natal ima još pokazatelja za seksualnu disfunkciju) pa se vjerojatno zato ovako stvar odigrala. Ogroman strah od intime.
Meni je saturn vladar 7. u 8. Sama nemam ovakvih problema, ali može biti da mi taj saturn dovodi takve partnere s malim brojem seksusalnih iskustava, nekim disfunkcijama i to?
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:05   #1239
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Meni je saturn vladar 7. u 8. Sama nemam ovakvih problema, ali može biti da mi taj saturn dovodi takve partnere s malim brojem seksusalnih iskustava, nekim disfunkcijama i to?
ahhahahhahahhahah imam isto to..pa doveo mi je dvojicu sa minijaturnim koji se gotovo nikad nisu s...

moj samostan je počeo dok je još bio u vagi..inače mi je u sekstil u sa venerom..mislim pojavljuju mi se tipovi koji me uopće ne zanimaju ni počemu ili su stvarno ružni ili su pak truli bogati u nekoj drugoj državi manekeni pa je veza teško ostvariva
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 21:33   #1240
Saturn konjukcija venera u muskom horoskopu, u jarcu? Nailazim samo na tekstove o zenama s tom pozicijom.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.