Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 00:39   #941
Thumbs down

Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
u nedostatku prostora za sušenje majice - nosi dvije. U jednoj se uznojiš dok ideš na posao, spremiš u ruksak i na povratku obučeš drugu, suhu.
Nije najsretnije rješenje (jer postoji dobra šansa da se majica usmrdi u ruksaku), ali ako nema drugoga.

Ako ti je bajk u nekom zatvorenom prostoru, jel možeš majicu na njega objesit da se suši
Jok. Bic je vani na ulici. Nažalost još jedna razina nesklonosti bicovima. A sve prostorije su zajedničke. A treba mi onda i majica i trenirka koju imam preko (nažalost znoj probija). A ruksak nije dovoljno velik.
danny10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:01   #942
a da se probaš ne-oznojit?

kajznam.. električni bajk?
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:45   #943
Talking

Quote:
Brock kaže: Pogledaj post
a da se probaš ne-oznojit?

kajznam.. električni bajk?
Da si mogu priuštiti električni bicikl, priuštio bi si i drugo radno mjesto
danny10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:51   #944
a, onda jedino neka kvalitetnija odjeća u kojoj se nećeš toliko znojiti..
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:53   #945
Ili veci ruksak
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 13:29   #946
Bisage. Mnogo se manje znojiš nego li sa ruksakom. Od investicije potrebno paktreger ako nemaš i neka budžet varijanta bisage/torbe. Imaš na crc jednu za 5€ + poštarina. Ili napravi od neke stare, nije teško. Posložiš robu u vreću, to u bisagu i na posao. Jeftine imaju loš sistem kačenja pa je bolje da ih ne skidaš

Sent from my x600 using Tapatalk
fudimenti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 13:37   #947
Da. Dobra ideja!

.. ja sam prije putovao na posao 12km i nikad nisam došao oznojen, uzmem neki lagani tempo i bok. Doduše, nikad nisam imao ruksak na leđima. Možda je stvarno u tome najveći problem.
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 18:36   #948
Definitivno bisage jer ljeti ledja budu mokra od ruksaka a i u bisage stane vise toga

Ja sam u ciklo centru uzeo Basilove bisage (2x20) za 300kn

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
g-flash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:55   #949
Ili staviti košaru na bajk i ruksak u nju. Jednostavnije je uzeti ruksak iz košare nego skidati bisage.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 22:40   #950
Vidiš vidiš. Ova ideja s bisagama nije loša. U teoriji mi se ne sviđaju al imam 2 bajka pa bi na jedan mogao to montirati
danny10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 00:59   #951
možeš i na poslu imati rezervnu odjeću u koju se presvučeš kada dođeš na posao. ako možeš i smiješ.
bisage obavezno nabavi da su ti leđa slobodna.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 21:21   #952
Super je tema, sto se tice muskaraca i znojenja, preporucujem depilaciju vrucim voskom ispod pazuha ili neka druga metoda. Ja otkad sam se dep.puno manje mi znoj smrdi a tokom voznje su mi pazusi odlicno prozracivani, toliko da mi ponekad i ne treba dezodorans.. naravno, i logicno je jer znoj ne ostaje na dlakama pa i ne smrdi duze.
Meni je puno pomoglo, pa ako ntko ima namjeru koji minut pretrpjeti malo boli, slobodno neka pokusa jer ce mu se itekako isplatiti.
P.s.bojim se napada i osuda da izmisljam toplu vodu haha al stvarno pokusajte, nece vam odmoci... pozz
wrigduo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 21:49   #953
Ja si kupim baby vlažne maramice za 10 kn, kad dođem na posao očistim kritične dijelove s njima, malo dezića i vozi...
Dlake po tijelu ponosno uzgajam
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci
Acheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 12:10   #954
Quote:
wrigduo kaže: Pogledaj post
...preporucujem depilaciju vrucim voskom ispod pazuha ili neka druga metoda.
druga metoda radi dobro. običan trimer uzme sve. barem moj.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 16:24   #955
...

Bok! Zna li netko postoji li koji put od Novog Zagreba do Brezovice kojim bi se moglo ići biciklom?
verbena3591 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 16:30   #956
Quote:
verbena3591 kaže: Pogledaj post
Bok! Zna li netko postoji li koji put od Novog Zagreba do Brezovice kojim bi se moglo ići biciklom?
Brezovičkom.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:10   #957
Quote:
verbena3591 kaže: Pogledaj post
Bok! Zna li netko postoji li koji put od Novog Zagreba do Brezovice kojim bi se moglo ići biciklom?
Imaš valjda 10 ruta na izbor.
Ako si iz Utrina, Dugava, Travnog, Sopot, Sloboština ili Zapruđa:
Preko Ranžirnog na Buzin, pređi Velikogoričku kod autopraonice Herc i dalje šibaj prema Čehima. Od Čeha na Odranski Obrež i tamo kad izbiješ na glavnu cestu skreni desno i 2-3 km kasnije eto te u Brezovici. Ruta je ravna kao tepsija a mislim da nema ni nešto prometa.

Ako si iz Savskog Gaja, Sigeta, Kajzerice, Laništa, slijedi Nyxterov naputak. Kod Arene Zagreba na Brezovičku i samo ravno. Možeš i na Remetinec, do Konzuma u Klari, tamo na semaforu desno i pičiš kroz Botinec opet do Brezovice. Tu bi ti moglo biti malo manje prometa.
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci
Acheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 11:24   #958
prije tjedan dana mi je nastradala guma negdje na onoj stazi od vukovarske prema onom bircu rute66, jutros sam ponovo išao tuda i ista stvar
tam su prije neko vrijeme nasipali novi šoder a očito je naka staklovinja ispod ili nekaj drugo...dakle ak vam se ne mjenja zračnica izbjegavati.....
šeronston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:03   #959
Quote:
šeronston kaže: Pogledaj post
prije tjedan dana mi je nastradala guma negdje na onoj stazi od vukovarske prema onom bircu rute66, jutros sam ponovo išao tuda i ista stvar
tam su prije neko vrijeme nasipali novi šoder a očito je naka staklovinja ispod ili nekaj drugo...dakle ak vam se ne mjenja zračnica izbjegavati.....
kad vidis likove koji pookolo bauljaju sa pivama u ruci, znas da se tu ide samo sa punim ili barem puncture proof gumama
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:07   #960
Može li mi netko preporučiti vlažne maramice za osvježit se na poslu?

Svako jutro se presvučem kad stignem na posao pa se trebam malo osvježiti.
Već sam isprobao ne znam koliko vrsta. Ili su premasne ili premalene, uglavnom nisam naišao na maramice koje bih ponovo kupio. :-(
__________________
<< Kad odustaneš, izgubio si. >>
Fottach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.