Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 19:48   #1
Win 10 ne prepoznaje grafičku karticu

Bilo bi glupo da imam samo jedan problem. Uglavnom, uopće ju ne prepoznaje u device manager. Kada pokušam instalirati drivere za nju, veli mi da "nisu kompatibilni sa tom verzijom Windowsa".

Naravno, onda sam probao u Windows Update sučelju instalirati Anniversary Update, ali imam problem i s time. Krene, pa stane. Pa se resetira na početak.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:12   #2
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Bilo bi glupo da imam samo jedan problem. Uglavnom, uopće ju ne prepoznaje u device manager. Kada pokušam instalirati drivere za nju, veli mi da "nisu kompatibilni sa tom verzijom Windowsa".

Naravno, onda sam probao u Windows Update sučelju instalirati Anniversary Update, ali imam problem i s time. Krene, pa stane. Pa se resetira na početak.
Windowsi su ti u banani, trebao bi vec skinuti windows 10 gdje je vec u instalaciji taj update.. Znaci format hard diska ako nemas vaznih podataka..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 09:35   #3
https://www.microsoft.com/en-us/soft...d/windows10ISO

Skini ISO, već je zadnji update unutra, formatiraj HDD i instaliraj Windowse.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.